Dátum: 15.11.2014

Vložil: John

Titulok: Re:Re:Re:NAJ TOP RULETA

Tak dúfam Kornejev, že som ti to vysvetlil. Ty to síce myslíš dobre ale pletieš dva úplne iné príklady - padnutie (7xR) a (6xR) vs. padlo (6xR) a čo bude nasledovať (R/B). Nehovorím, že je to jednoduché si uvedomiť. A ja reagujem na Petrovu teóriu, že po šiestich červených (resp. čiernych) farbách sa ti zvýši šanca ná úspech v jeho stratégii. To som ale vyvrátil - je úplne jedno čo padlo predtým. Jeho séria 14 rovnakých farieb je úplne nezávislá od šestice ktorá padla predtým. No a za druhé, hovorím o dlhodobej výhre. Problém v rulete je ten, že človek po výhre nechce často odísť... je to v ľudskej povahe. Potom zas začne dúfať, že sa to otočí. Takže väčšinou skončí, až keď mu dôjdu peniaze. Ak trebars nemáš s tým problém, prísť k rulete... zahrať si 2-3 hry a odísť tak OK. Budeš mať menšiu pravdepodobnosť, že odídeš bez peňazí s kasína (v prípade že si neinvestoval všetko). Avšak to nič na tom nemení, že v rulete ideš do nevýhodnej hry hneď, keďže vyhráš dvojnásobok na farbe iba v necelých 49% (ako som písal nižšie - kvôli zelenej nule). Záver: Ak chcete zarobiť - nehrejte vôbec ruletu. Ak chcete skúsiť len tak pre radosť si staviť... tak OK... zahrajte si pár hier. Možno budete mať šťastie. Ale z dlhodobého hľadiska sa to vôbec neoplatí... proste pomaličky odovzdávate kasínu peniaze. Ono je to aj také psychologické... že je tam jedna zelená nula z 37políčok - kedy všetky stávky prepadajú kasínu. Je taká nenápadná... skoro ako by vám nevadila pri hre, lebo sa objaví len v necelých 3% (1/37). Avšak ak by ich tam, bolo 10 zelených núl.... hneď by to každého omrzelo. Zahral by pár hier a už by sa pri rulete nikdy neukázal.... kedže viac ako v 27% by prrepadli peniaze kasínu. Dúfam, že som toto aspoň niekomu vysvetlil a malo to zmysel písať.

Pridať nový príspevok