Zapojte sa do hokejovej tipovačky a vyhrajte zaujímavé ceny

Tipnite si so Slovenským národným panelom, kto vyhrá MS 2024. Známa spoločnosť Slovenský národný panel, ktorá sa zameriava na prieskumy trhu a verejnej mienky a vďaka ktorej si môže bežný občan SR privyrobiť nejaké peniažky vyplňovaním dotazníkov, usporadúva dve súťaže o zaujímavé vecné ceny a o peniaze. Jedna súťaž bude určená pre novo-registrovaných členov, ktorí sa zaregistrujú do Slovenského národného panela, tá druhá bude pre členov, ktorí už s firmou spolupracujú.

 

Tipnite si na víťaza MS v hokeji 2024

Určite neušlo vašej pozornosti, že čoskoro sa začnú majstrovstvá sveta v hokeji v Českej republike. A spoločnosť Slovenský národný panel si pri tejto príležitosti pripravilo pre svojich respondentov zaujímavé tipovačky. Ten, kto si správne tipne na víťaza MS, má možnosť získať zaujímavé ceny.

 

Zapojiť sa môže ktokoľvek

Ako som už spomínal v úvode článku, firma usporadúva dve súťaže. Poďme si ich predstaviť.

 

SÚŤAŽ č. 1 – Je určená len pre novo-registrovaných mužov. Ak sa zaregistrujete cez tento odkaz v termíne od 15. 4. 2024 do 15. 5. 2024 a správne budete tipovať, kto vyhrá zlatú medailu, môžete získať jednu z nasledujúcich cien.

 

1 x Telefón POCO X6 Pro 5G 12GB/512GB
1 x Hodinky Garmin Forerunner 255
1 x Herné slúchadlá MSI DS502
5 x Alza voucher v hodnote 20 EUR

 

Zapojiť sa môže každý muž, ktorý má slovenské občianstvo a doteraz nie je členom SNaP. K zaisteniu účasti je potrebné dokončiť registráciu, úspešne prejsť telefonickým overením a dať správny tip na víťaza. Vyhrať môže až 8 ľudí.

 

SÚŤAŽ č. 2 – Je určená už pre registrovaných používateľov. Slovenský národný panel pošle na email každému členovi výzvu na zapojenie sa do súťaže. Ak budete správne tipovať, kto vyhrá MS v hokeji 2024, budete môcť vyhrať jednu z nasledovných cien. Vyhrať môže až 10 ľudí.
 

10 x 50 EUR (12 750 oplátok).

 

Výsledky oboch súťaží oznámia najneskôr do 10. 6. 2024. Tak čo, skúsite si tipnúť? Ja áno. Budem vám držať palce.

Viac informácií o súťaži nájdete tu.

 

Páči sa vám môj web? Ak áno, odporučte ho svojim priateľom, určite vám budú vďační. Taktiež sa môžete pridať do dvoch facebookových skupín, v ktorých vás budem neustále informovať o nových príležitostiach. Jedna je zameraná všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), v tej druhej zverejňujem ponuky práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

)); ?>

Diskusná téma: Súťaž so SNP

Neboli nájdené žiadne príspevky.

Pridať nový príspevok