Hrajte o peniaze - súťaž s Raiffeisen bankou o 200 eur

Máte práve voľný čas a neviete, ako by ste ho zužitkovali efektívne? Čo tak zúčastniť sa na súťažnej hre o peniaze? Raiffeisen banka, odštepný závod spoločnosti Tatra banka, a. s. práve v týchto dňoch takú súťaž organizuje. Nejde o nič zložitého, cieľom súťaže je uhádnuť správne slová, pričom vyhrať môžete až 200 eur.

 

Uhádnite parádne slova a vyhrajte zaujímavé peniaze.

 

Ako táto súťaž funguje?

Keď na stránke https://paradneslova.sk/ kliknete na „začať hru“ zobrazí sa vám postupne 5 otázok a vy budete musieť do pripravených kolónok vypísať správny názov slova.

Ak si neviete dať rady, využiť môžete aj 3 Ralfove nápovede, takže to skutočne nie je nič zložité.

Za každé správne uhádnuté slovo získavate 20 €, maximálne teda 100 €. Na konci svojej hry môžete nahratú sumu zdvojnásobiť, stačí sa podeliť o svoj výsledok na Facebooku.

 

Za každé uhádnuté slovo získate 20 eur.

 

Nie každý vyhráva

Pozor, ak nahráte na svojom účte 200 €, to ešte neznamená, že sú tie peniaze vaše. Budete musieť o ne ešte zabojovať v žrebovaní, preto nezabudnite na konci hry vyplniť webový formulár (meno, priezvisko atď.).

Výhercovia budú len traja. Organizátor ich vyžrebuje na konci súťaže v žrebovaní, ktoré je naplánované na 16. 9. 2020 o 23:59 h.

 

Aké sú podmienky súťaže – kto sa môže zúčastniť?

Na súťaži sa môže zúčastniť každá osoba, ktorá dovŕšila 18 rokov a: 

  1. na webovej stránke www.paradneslova.sk súťaže vyplní formulár, do ktorého zadá svoje meno, priezvisko, telefónne číslo, email, PSČ obce, v ktorej býva (ďalej len „webový formulár“); 
  2. odošle vyplnený webový formulár kliknutím na tlačidlo „Odoslať“.

 

Každý sa môže zapojiť do súťaže len raz. Zaratúvané budú len unikátne telefónne čísla. Duplicitné prihlásenia organizátor súťaže nebude zaraďovať do súťaže.

 

Organizátor súťaže je oprávnený vylúčiť zo súťaže súťažiacich, ktorí nesplnia podmienky súťaže, porušia podmienky súťaže alebo budú konať v rozpore s dobrými mravmi.

 

Pár slov na záver

Ak teda máte chvíľku voľného času (zaberie to len pár minút) a radi súťažíte, skúste to. Možno sa na vás usmeje šťastie a práve vy budete medzi tými troma šťastlivcami, ktorí budú mať možnosť odniesť si výhru v hodnote až 200 eur.

Súťaž sa končí 16. 9. 2020 o 23:59 hod., takže sa poponáhľajte.

 

Páči sa vám môj web? Ak áno, odporučte ho svojim priateľom, určite vám budú vďační. Taktiež sa môžete pridať do dvoch facebookových skupín, v ktorých vás budem neustále informovať o nových príležitostiach. Jedna je zameraná všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), v tej druhej zverejňujem ponuky práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Hrajte o 200 eur s Raiffeisen

Dátum: 12.11.2023

Vložil: Nikola Demeterova

Titulok: Základné

200eur

Pridať nový príspevok