Navštíviť web Marketagent Panel

 

Upozorňujem čitateľov na zverejnenie svojej e-mailovej adresy. Ak svoj kontakt zverejníte buď v tejto diskusii, alebo v ktoromkoľvek inom článku, je to na vašu vlastnú zodpovednosť. Moju stránku môžu sledovať rôzni ľudia a nie len tí s čistými úmyslami.

 

Diskutujte, kritizujte, pýtajte sa na čokoľvek

Dátum: 17.01.2017

Vložil: Janinua

Titulok: Zarobok 40eur s investiciou 15eur

Zdravim ak si chce niekto privyrobit cashbackom - 40eur a neboji sa investovat 15eur ktore sa vám aj tak vratia tak sa pozrite na to to https://www.payout.cz/post22407.html#p22407

Dátum: 09.01.2017

Vložil: Richard

Titulok: Skvelý projekt,pre každého a rychli na peniaze

Jednoduchý matrix 1x2,což znamená že stačí zaplnit pod vámi 2 pozice k dalšímu postupu!!!!Vstup 25$,opakovaný výdělek 25$,50$,225$,405$,2025$ a 3650$.To už stojí za to!!!!Funguje zde SPILLOVER,což znamená,že k vám také můžou padnout lidé od vašich sponzorů a nadsponzorů.Navíc je zde obrovská variabilita díky klonům.

pre tých,ktorý dokážu zaregistrovať dvoch partnerov.Z 25$ sa RYCHLO dokážete vypracovať k zaujímavým zárobkom.Chceš sa pridať,alebo vedieť viac?

Dátum: 08.01.2017

Vložil: Gabika

Titulok: Práca cez internet

S Refundo si môžte ušetriť, ak nakupujete veľa cez internet. Funguje to tak, že vám niekoľko percent z nákupu vrátia na účet je tam cez 200 obchodov, v ktorých môžte nakupovať a vrátia vám do 2% až 20% z nákupu.
Navyše za registráciu máte hneď 2 €, tu je link na registráciu:
https://www.refundo.sk/?ref=87068
Navyše zbierate si aj vernostné body, ktoré si môžte vymeniť za peniaze 8 € až 40 €.

Dátum: 13.12.2016

Vložil: Vojtech

Titulok: Odporúčam

Odporúčam tento zdroj pasívneho príjmu (z vlastnej skúsenosti). Čítajte viac na https://zarfund.jecool.net …. počet užívateľov rýchlo rastie.

Dátum: 30.12.2016

Vložil: Farmar

Titulok: Re:Odporúčam

Momentalne vyuzivam najlepsie plateny click server clicksee.webnode.sk

Dátum: 02.12.2016

Vložil: verenise

Titulok: práca na doma

Dobrý deň,chcela by som poprosiť o nejaké info o práci cez net,ktorá skutočne funguje,ďakujem

Dátum: 04.12.2016

Vložil: Jakub

Titulok: Re:práca na doma

Zdravím, podarilo sa nám s kamaratom nájsť stránku. Ide o Doge, je to niečo ako Bitcoin :) Ide o to že každú hodinu hodíte kockou a dostanete nejaký počet Doge ( min. je 3.53 DOGE a max čo možete dostať je 706,858.98 DOGE ) tieto čísla sa vždy menia ale v prepočte ak vám padne 3.53 DOGE je to necelé euro. Mylím si že za nič možete celkom pekne zarobiť a min. výber je 600DOGE čo je nejakých 120e ( hovorím vždy sa ta cena mení ) A ak si zoženiete pod seba aspon 3 ľudí tak sa na tom dá krásne zarobiť :)
LINK: https://freedoge.co.in/?r=717271
PS: Budete si musieť založiť aj Doge penaženku to vam zaberie 2min práce :)

Dátum: 19.03.2017

Vložil: odosielanie

Titulok: Re:Re:práca na doma

ako si pošlem s dogechain peňaženky peniaze na inú peňaženku? da sa napr. paypal? alebo payeer alebo niečo podobne? alebo na vlastný učet?

Dátum: 22.03.2017

Vložil: Peter

Titulok: Re:Re:práca na doma

Neviem kde si zobral ten výpočet ale podľa kurzu je to takto:
4457 XDG = 1€

Dátum: 24.11.2016

Vložil: https://freebitco.in/?r=3346875

Titulok: Bitcoin :)

Zdravím našiel som stránku ktorá fakt funguje a dá sa na nej dobre zarobiť ak máte štastie a ste šikovný :) Ide o to že každú hodinu hodíte "kockou" a padne vám určití počet bitcoinov min. to je 0.00000279 BTC je to síce malo no ak budete mať štastie tam vám može padnuť aj viac ( max. 0.27918144 BTC to už je pekné :) ) Dalej tam je tzv. Multiply BTC kde tie BTC možete staviť a vyhrať ešte viac ako máte :) Ešte pred zaregistrovaním si musíte založiť svoju bitcoin penaženku to vam zaberie 2min času :)

Link: https://freebitco.in/?r=3346875

Dátum: 25.01.2017

Vložil: SV

Titulok: Re:Bitcoin :)

Zaujímavé, že na tú stránku nejde prihlásiť.

Dátum: 23.11.2019

Vložil: west@post.sk

Titulok: Re:Bitcoin :)

Chcem sa spýtať, našiel som Váš inzerát, kde máte svoj refferalový odkaz na freebitco.in. Viete mi poradiť, ako sa dajú vyplatiť nasporené bitcoiny ako eurá na paypal, aký je postup, do ktorej stránky na freebitco.in je potrebné ísť. Alebo nie je to priamo možné vyplatiť na paypal? Je potrebná BTC peňaženka? Viete mi poradiť ako si ju založiť, aby sa dali na ňu posielať zo stránky freebitco.in nasporené bitcoiny, tie ktoré ukazuje na počítadle stavu vpravo hore.

Ďakujem

west@post.sk

Dátum: 22.11.2016

Vložil: Zarfund

Titulok: Zarfund

**Vysvětlení projektu**
Zarfund je jednoduchý a nenáročný projekt, při kterém vám stačí kolem 500kč/20€ (0,03 BTC) a můžete si vydělat i přes 2 Miliony KČ/80 000€ (128 BTC)...
- jestli vás to zaujalo tak čtěte dál...
** Co musím udělat abych začal vydělávat **
Stačí mít na bankovním účtě 500-600 Kč /20€ a mít 2 lidi co do toho půjdou s vámi...
** Opravdu stačí tak málo **
Ano to je jedné co potřebujete abyste si do vánoc stihli vydělat klidně milion korun:-)
** Co mám pro to udělat **
Stačí vám asi pul hodiny času.
** Musím mít více než 2 lidi? **
NE!! projekt jede na principu, že každý člověk musí mít pouze 2 lidi pod sebou :-)
** Co když mám více lidí co se chcou zapojit? **
Jelikož pokud do toho půjdete s námi tak my jsme TEAM a pomáháme si, takže registrujeme lidi dále pod sebe.
** Návody a rady (dejte si kafe, pohodlně se usaďte a přemýšlejte co si koupíte :-) a komu uděláte radost na vánoce :-) **

Dátum: 05.05.2017

Vložil: Štefan

Titulok: Re:Zarfund

Som členom Zarfundu a i keď štatistiky ukazujú, že princíp darovania s doporučením funguje - predsa sa tu musím zmieniť o zákonitosti - ktorú si treba všimnúť.
Táto schéma pracuje v širokých schodoch - a preto je celkom ťažké určiť, kedy príde profit napr.z 4 hľbky...kedže tam už bude medzi tým aj kopec cudzích, ale nefungujúcich ttzv. šťastenainvestorov...
(preto doporučujem skupinovú investíciu v rámci partie resp. dvoch troch zoskupení - aby si toto potom mohli presadiť a využiť kooperáciu s inými skupinami.
Matrix - teda strom existujúcich darcov rastie po registrácii a zaplatení členského pod vami u dvoch dalšich záujemcov - a to sa čiastkami a poschodiami navyšuje - teda treba získanú investíciu preinvestovať do dalšieho levelu. Lenže je tu háčik.
Aby sa v tvojom strome (matrixe) duplikovalo členstvo - musel by si si ustrážiť , aby si ozaj každý do 24 hodín zaregistroval dvoch známych, aby mal istotu, že aj oni toto určite spravia. Ak to totiž nespravia nemáš istotu spolupráce v dalšej hľbke - pretože táto investično darovacia platforma - naberala na začiatku velmi na rýchlosti a vtedy existujúce šírky napr uvediem 86 široký schod - nemáš šancu naplniť - lebo s cudzincami nevieš komunikovať a oni nerobia nič - iba čakajú na zázrak - to sú tí tzv. šťastenainvestori a tak, aby som to uviedol na pravú mieru - zázraky sa bez práce nedejú a ak v tomto vidí niekto nejakú možnosť - potom by mal zvážiť s kým sa skmotrí v tomto projekte.
Je to ako nasadnúť na nesprávnu loď - a potom už je darmo chcieť nasmerovať si to inam - mám to z vlastnej skúsenosti, kde ma nahovorili, ale dalej nespolupracovali - a robia tieto kampane tí istí ludia aj v ďalších projektoch tu na internete... Veď sami zistíte po čase - že sa tu všade točia tí istí tzv. lídri . Ale to lídri nie su - iba špekulanti, čo prechadzajú z jedného systému do druhého a berú zo sebou svoje ovečky - teda tých čo im stále dôverujú ... a oni majú možnosť odprezentovať konkrétne príjmy zo svojich ovečiek...
Takže - aby som sa vrátil k pôvodnej téme - tu v Zarfunde sa podĺa logiky - treba spočiatku zorganizovať mimo . Myslím tým riešenia na klúč príklad - partia kamarátov a ich kamarátov sa dohodne - že si svojich privedú do 10 dní - vždy po webinári začnú registrovať v poradí, ako sa zapíšu do poradovníka - až potom - keď je dohodnutý termín - začne hufne registracia v tom poradí , ako prišli .na webinár a postupne si vytvoria hneď možno aj 3 - možno aj štyri zo skupiny ludí, čo sa do projektu hlásia - a keď sa zaregistrovali - určí sa 2kolo. zasa napr. 7 dní - keď si to zopakujú - kedže sa tu bude jednať o ponziho hru v malom - je tu myšlienka - aby sa organizátor dohodol zo svojimi ludmi - že polovicu z profitu, ktorý sa nazbiera napr. za mesiac - investujú spoločne do ťažby bitcoinu , kde sa tato konštantná partia napr. 25 ludí znova môže prerozdeliť po 1 ročnom navyšovaní spoločnej investicie. Takéto konštantné partie majú ovela väčšiu šancu v týchto darovacích projektoch, ako jednotlivci
prajem veľa zdaru všetkým, nádejným podnikateľom...

Dátum: 20.11.2016

Vložil: Marianna

Titulok: Profituj z domu z naším tímom

Ponúkame možnosť profitovať z pohodlia Vášho domova s našim rýchlo rastúcim tímom.
Nenechajte si ujsť možnosť slušného profitu a pripojte sa aj vy do nášho tímu.

Dátum: 15.11.2016

Vložil: Kubik

Titulok: freebitco.in

Zdravím našiel som stránku ktorá fakt funguje a dá sa na nej dobre zarobiť ak máte štastie a ste šikovný :) Ide o to že každú hodinu hodíte "kockou" a padne vám určiti počet bitcoinov min. to je 0.00000279 BTC je to síce malo no ak budete mať štastie tam vám može padnuť aj viac ( max. 0.27918144 BTC to už je pekné :) ) Dalej tam je tzv. Multiply BTC kde tie BTC možete staviť a vyhrať ešte viac ako máte, no treba si davať pozor lebo možete aj prehrať ;)

Link: https://freebitco.in/?r=3346875 ( Prihlasujte sa cez tento prosím, šak viete výhody :D )

Dátum: 01.11.2016

Vložil: Kamil

Titulok: gameloot zarabanie cez hry

Chcete být u STARTU promyšleného a dlouhodobého projektu?
Chcete mít pravidelný denní pasivní výdělek?
Pak sledujte NOVÉ VIDEO: https://youtu.be/zqfMIQHhzvk
Výplata chodí bez problémů, projekt má dokonce i svou platební kartu, což je super! Další informace zde: https://1url.cz/BtND1
Přidáte s k nám? V ČR už první výplaty a spokojení členi :)
Registrace zde https://roawoke.gamelootnetwork.com/en/

Dátum: 26.10.2016

Vložil: Gabrika

Titulok: Refundo

S Refundo si môžte ušetriť, ak nakupujete veľa cez internet. Funguje to tak, že vám niekoľko percent z nákupu vrátia na účet je tam cez 200 obchodov, v ktorých môžte nakupovať a vrátia vám do 2% až 20% z nákupu.
Navyše za registráciu máte hneď 2 €, tu je link na registráciu:
https://www.refundo.sk/?ref=87068
Navyše zbierate si aj vernostné body, ktoré si môžte vymeniť za peniaze 8 € až 40 €.

Dátum: 13.09.2016

Vložil: Lara

Titulok: Lara

Super zarobok kazdy den 3% aj kazdy den vyplácania a vklad investície od 10$
Treba stiahnuť aplikáciu telegram messenger moze byt aj v mobile a potom kliknúť odkaz
https://larawith.me/?partner=239737327 a potom vložiť investíciu z elektronickej peňaženky a začnete zarábat

Dátum: 20.11.2016

Vložil: Pigi

Titulok: Re:Lara

Nereagovať je to scam

Dátum: 07.09.2016

Vložil: PeterNovak

Titulok: Praca z domu - rychly zarobok zalezi na vas :)

Kto by mal zaujem rychlo si privyrobit, kde vam napisem o co ide.

Dátum: 02.09.2016

Vložil: pokrik

Titulok: Zarobok

ak si chces TIPOVANIM naozaj zarobit dohodneme sa..hladam tzv. NOSICA - vysvetlim mailom

Dátum: 17.09.2016

Vložil: Peter

Titulok: Re:Zarobok

Je to podvod, neodpisovat. System ze vam da tip, ak vyjde tak zaplatite. System v style - najdem si troch ludi, a mam jeden zapas. Jednemu dam vyhru domacich, druhemu remizu, tretiemu vyhru hosti. Jeden vyjde. Jeden zaplati. Potom to uz zrejme nevyjde, ale hladam dalsich troch "nosicov".

Dátum: 30.08.2016

Vložil: Advisor84

Titulok: Exlusivne tipvanie - vysoky profit

Momentalny augustovy mesacny profit 1660€, profit +166 percent. fullbetting.webnode.sk , facebook.com/advisor84

Dátum: 15.08.2016

Vložil: petra

Titulok: novinka

https://www.cashprofit.sk/link.php?id=BiQ2qciVkDNgsp3&u=2009

Dátum: 01.08.2016

Vložil: Števo

Titulok: Podvod menom S-Coinspace

Takže o Coinspace sa nám v poslednej dobe rozmnožili kritické články. Som prekvapený, že sa o tieto podvody začali zaujímať veľké mediálne denníky ako aktuálne.sk a ďalej stránky ako zive.sk a startitup.sk. Tu sú odkazy pre tých, ktorým bol tento pochybný biznis ponúkaný.

https://www.zive.sk/clanok/116668/slovakov-lakaju-na-novu-kryptomenu-vraj-zarobia-tisice

https://www.startitup.sk/pyramida-sa-ruca-coinspace-zrusil-svoju-stranku-no-dalsie-pokracuju/

https://www.aktuality.sk/clanok/358661/pozor-na-novu-pyramidovu-hru-laka-na-obrovske-zisky/

Dátum: 30.07.2016

Vložil: Tomas

Titulok: Pasívny príjem

Ponukam realne fungujuci projekt.
Viem, ze na internete existuje mnoho vselijakych ponuk, ktore Vas budu presviedcat, ze prave tento a tento program / projekt je najlepsi a funkcny - kdezto pravda uz nemusi byt taka pekna. Pochopitelne clovek je voci takymto ponukam potom skepticky. Ja ponukam projekt, ktory som si otestoval na vlastnej kozi a vazne funguje - da sa nim vytvorit pekny pasivny prijem ak do neho budete investovat. Ak nechcete investovat, nevadi, mozte si dany program vyskusat - na uvod Vam ponukne 20€ za registraciu. Za 35 dni mate moznost ziskat az 14 percent z vkladu / zakladu za registraciu.

Ak mate zaujem o registraciu:

https://recyclix.com/?id=3a80547b612675

Dátum: 01.08.2016

Vložil: Števo

Titulok: Re:Pasívny príjem

Ďalší nezmysel. Prečo si nenájdete radšej normálnu prácu a prestanete propagovať tieto podvody. :-(

Dátum: 22.08.2016

Vložil: xxx

Titulok: Re:Re:Pasívny príjem

na zaklade coho hovorite ze je to nezmysel, nepropagoval by som nieco co je klamstvo, dokonca to nie je ani mlm

Dátum: 12.09.2016

Vložil: Kika

Titulok: Re:Pasívny príjem

chcem vas poprosiť mohli by ste mi napisať viac o tomto projekte?

Dátum: 16.07.2016

Vložil: Lukas

Titulok: Sky - Way

Jedinecna prilezitost kupit akcie spolocnosti Sky Way a zarobit nemalu ciastku.
https://www.teraz.sk/ekonomika/stu-a-sky-way-podpisali-memorandum-o-in/205983-clanok.html

Dátum: 16.07.2016

Vložil: Lukas

Titulok: Re:Sky - Way

registracia zadarmo tu: https://swigroup.org/3vjP

Dátum: 13.07.2016

Vložil: petra

Titulok: novinka

https://www.cashprofit.sk/register.php?id=2009

Dátum: 04.07.2016

Vložil: anaalfabet

Titulok: prečo nevyskúšať - jednoduchá registrácia bez osobných údajov

Work4u – zaujímavá novinka – ZADARMO

Jednoduchá a bezplatná registrácia.

Work4u: Registrujete sa a ihneď do balancie dostanete 50 $. Na rovnakom mieste (vo svojom účte) uvidíte 10 bánk, postupne ich rozklikávate, vyberáte z ponuky 3 doláre a vkladáte, beriete jednu banku po druhej – nezabudnite všetko riadne potvrdiť.
Nakoniec zostane 20 $ na vašom účte,tie tam necháte.
Počkáte do druhého dňa – do 24 hod. Objavia sa ďalšie peniaze, ktoré priskočia do balancie – postupujete ako predošlý deň. Klikajte na zobrazené banky a nezabudnite všetko správne potvrdiť. Po nazbieraní 150 $ môžete 100 vybrať a ide sa ďalej …. Nič vás to nestojí, tak prečo to nevyskúšať!

REGISTRÁCIA ZDARMA TU: https://wk4u.net/p44854/
LINK 2: https://bit.ly/29cfpH9
PS.: je to v ruštine.

Dátum: 04.07.2016

Vložil: Somarina

Titulok: Re:prečo nevyskúšať - jednoduchá registrácia bez osobných údajov

No jasne vsetky taketo podvody su v rustine. Odtial ide najviac podvodov.
Kto uz mi da zadarmo 50 $ na ucet? A ako zarabam? Klikanim na banky? LOL. Ako niekto moze takymto hovadinam verit...

Dátum: 04.07.2016

Vložil: anaalfabet

Titulok: Re:Re:prečo nevyskúšať - jednoduchá registrácia bez osobných údajov

Samozrejme, ze mas pravdu, ani ja som neveril.. Ale, ak nevyskusas,... jednoducha registracia, len e-mail, heslo a fakt mas na ucte 50 USD,poklikas na tie banky, zostalo20-to bolo vcera. Dnes to iste, ale uz bolo o 11,0 USD viac na ucte..Max. ak s tym clovek zabij trochu casu, potom mozno nepridu ziadne peniaze, ked dam vybrat.No, a co sa stane? Nic, len skusenost.. Co budeme len tak sediet a hrat hry na nete?

Dátum: 11.07.2016

Vložil: monika

Titulok: Re:prečo nevyskúšať - jednoduchá registrácia bez osobných údajov

Aj vám niečo vyplatili

Dátum: 19.07.2016

Vložil: hornad

Titulok: Re:prečo nevyskúšať - jednoduchá registrácia bez osobných údajov

Písala som na Vašu adresu..chcela som nejaké info..vrátilo mi mail..prečo sú ľudia takí haj...ci...že dávajú falošné adresy to fakt neviem...žeby to bol Slovák ????

Dátum: 04.08.2016

Vložil: annaalfabet

Titulok: Re:Re:prečo nevyskúšať - jednoduchá registrácia bez osobných údajov

Pardon, bol som prec.. V tej adrese som mal preklep, este raz pardon:A bohuzial, zatial len cakam, ci vyplatia..

Dátum: 24.07.2016

Vložil: miska

Titulok: Re:prečo nevyskúšať - jednoduchá registrácia bez osobných údajov

ahoj,uz ste mal aj vyplatene peniaze?

Dátum: 03.08.2016

Vložil: Katarina

Titulok: Re:prečo nevyskúšať - jednoduchá registrácia bez osobných údajov

Môže mi ten, kto tento príspevok napísal vysvetliť, prečo táto firma nevypláca?

Dátum: 07.08.2016

Vložil: anaalfabet

Titulok: Re:Re:prečo nevyskúšať - jednoduchá registrácia bez osobných údajov

Zdravim Vas. Pardon, ja som ten system nevymyslel, tiez mi to nejaky cech poslal emailom..
Pisu tam, ze vyplacaju 2x mesacne, ja som zadal vyplatit spolu 500 USD, zatial len cakam..
Ked sa tak nad vecou riadne zamyslim, bolo by to velmi pekne, keby vyplacali, dost lahky zarobok cca. 40 USD denne..Ale co je velmi pekne, vatsinou nebyva tak celkom pravda...

Dátum: 10.08.2016

Vložil: Ja

Titulok: Re:prečo nevyskúšať - jednoduchá registrácia bez osobných údajov

Prečo mi nejde vyplatiť peniaze Z tejto stránky ďakujem.

Dátum: 12.08.2016

Vložil: anaalfabet

Titulok: Re:Re:prečo nevyskúšať - jednoduchá registrácia bez osobných údajov

Zadajte o nieco mensiu sumu ako mozete (neslo mi vyplatit napr. 228, dal som 200 a ide to). Uz ina vec je, ci tie peniaze niekedy pridu..

Dátum: 28.08.2016

Vložil: jiskri65

Titulok: Re:prečo nevyskúšať - jednoduchá registrácia bez osobných údajov

Zajímalo by mě jestli jste už na tomto projektu něco vybral? Já to dělám 2 měsíce 4×jsem žádal o výplatu vždy po 100 dol. a nikdy
nic nepřišlo v kanceláře je jen výplata v ,,obrobotke"
Vzhledem k tomu, že podobný projekt jsem již absoluoval,podobné téměř stejné stránky,tak si myslím že je to s dílny stejných podvodníků a peníze nikdo neuvidí

Dátum: 29.08.2016

Vložil: annalfabet

Titulok: Re:Re:prečo nevyskúšať - jednoduchá registrácia bez osobných údajov

Bohužiaľ, pravdepodobne mate pravdu a u mňa je tiež len niekoľko platieb v obrobotke..

No, nič nás to nestálo, len trochu času..A tí rusi získali návštevnosť na ich stránke, zarobili na reklame..

Dátum: 11.09.2016

Vložil: Jules

Titulok: Re:Re:Re:prečo nevyskúšať - jednoduchá registrácia bez osobných údajov

Registroval som sa 1.7.2016 odvtedy som žiadal 13xpo 100 USD a stále je to v obrabotke, môj názor nevyplácajú.

Dátum: 03.07.2016

Vložil: David

Titulok: Spacespy

podte zarabat ja uz som registrovany https://www.spacespy.net/sk/register/45d705c1

Dátum: 03.07.2016

Vložil: Martin

Titulok: Refundo

Vyuzivajte Refundo a zarobite na kazdom nakupe.

Dátum: 19.07.2016

Vložil: šKORPION

Titulok: Re:Refundo

Vyplatili ti chválené peniaze po registrácii,odporúčaní priaťeľom refundo.sk?na tvoj účet.

Dátum: 29.06.2016

Vložil: monika

Titulok: zarabanie

mam zaujimavu pracu za den zarobite 10e bud ma kontaktujte na mail alebo sa zaregistrujte na https://wk4u.net/p40952/ denne tak 5 minut prace a je to vrelo odporucam mam to overene

Dátum: 03.07.2016

Vložil: David

Titulok: Re:zarabanie

neda sa vybrat potrebujem doporucenie tam pisu https://brainbux.com/?ref=David1992

Dátum: 21.07.2016

Vložil: Evička

Titulok: Re:zarabanie

Zdravím, za aký dlhý čas vám prosím prišiel výber?

Dátum: 10.08.2016

Vložil: Ty

Titulok: Re:zarabanie

A ako je možné že do dnes mi peniaze neboli vyplatené čo mám urobiť?

Dátum: 26.08.2016

Vložil: veronika84

Titulok: Re:zarabanie

uz vam boli nejake peniaze vyplatene??

Dátum: 28.06.2016

Vložil: monika

Titulok: zarobok

zarobok 5e aj viac klikanim na reklamy cca 10 minut denne https://brainbux.com/?ref=monicka1978 staci sa zaregistrovat overene a som spokojna odporucam

Dátum: 08.09.2016

Vložil: ja

Titulok: Re:zarobok

akym sposobom sa da zarobit tych 5e? klikat na tie odkazy tak zarobite par centov. ci?

Dátum: 12.09.2016

Vložil: Kika

Titulok: Re:zarobok

ahoj možeš mi povedat viac o tomto? všetko je v angličtine :)

Dátum: 27.06.2016

Vložil: Matej

Titulok: Našiel som možnosť skutočne zarobiť.

Pred pár mesiacmi som začal pôsobiť v zaujímavej spoločnosti kde som konečne začal skutočne zarábať. Nejedná sa o MLM ani iná podozrivá schéma . Reálne overená firma pôsobiaca v Europe. Kanceláriu otvára teraz aj na slovensku. Žiadne vstupné poplatky ,zarábať začnete samozrejme skôr keď niečo investujete. Výnos od 8 % do 14 %

Dátum: 26.06.2016

Vložil: A

Titulok: Zarobok 25e denne

Zdravim, nasiel by sa niekto kto by vedel poradit nejaku funkcnu moznost zarabania tych 20-25e denne ? dakujem.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok

banner5-01-1509979936.png

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať: