Upozorňujem čitateľov na zverejnenie svojej e-mailovej adresy. Ak svoj kontakt zverejníte buď v tejto diskusii, alebo v ktoromkoľvek inom článku, je to na vašu vlastnú zodpovednosť. Moju stránku môžu sledovať rôzni ľudia a nie len tí s čistými úmyslami.

 

Diskutujte, kritizujte, pýtajte sa na čokoľvek

Dátum: 24.01.2016

Vložil: Sisa

Titulok: Re:Pasívny príjem

Poprosim viac info

Dátum: 28.01.2016

Vložil: Richard

Titulok: Re:Pasívny príjem

Môžem poprosiť o viacej info...

Dátum: 31.01.2016

Vložil: Petr

Titulok: Re:Re:Pasívny príjem

Mypayngads momentálně neplatí - údajně cosi řeší s peněženkou PayPal - ovšem investovat teď je nesmysl :)

Dátum: 31.01.2016

Vložil: Petr

Titulok: Re:Re:Re:Pasívny príjem

oprava překlepu - MY PAYING ADS :)

Dátum: 31.01.2016

Vložil: Matoo

Titulok: Re:Re:Re:Pasívny príjem

Takúto istú výhovorku mali aj v projekte HQBux. Vraj dočasne zastavili platby pre problémy s PayPalom. Následne to celé krachlo.

Dátum: 23.02.2016

Vložil: Maťo

Titulok: Re:Pasívny príjem

zdravím, môžem poprosiť viac info?

Dátum: 06.01.2016

Vložil: Matoo

Titulok: PTC

Dobrý deň! Chcel by som informovať ľudí o podvode z názvom HQBux. Mám s ňou zlé skúsenosti. Tvárilo sa to naoko ako dobrá, seriózna klikačka, no v skutočnosti to bol len jeden neplatiaci podvod. Keďže stránka ešte stále existuje, rád by som zaapeloval na ostatných klikačov, aby sa do nej neregistrovali, lebo je to len strata času (a pokiaľ do nej investujete, tak aj peňazí).
No netreba dávať všetky klikačky do jedného vreca. Veľmi dobrá klikačka je napríklad CashCamel. Má nízke výplatné minimum a čo je dôležitejšie - skutočne platí! (Mňa osobne vyplatila už 19 krát) Túto stránku skutočne odporúčam (nie preto, aby ste sa zaregistrovali cez môj reflink) a som s ňou spokojný. Pokiaľ budete chcieť, môžem sem vložiť zopár "Paymet Proofov".
Link:
https://www.cashcamel.net/index.php?ref=Matoo

Dátum: 16.01.2016

Vložil: gitta

Titulok: Re:PTC

Ahoj! Mala by som záujem o klikačku CashCamel.Potrebovala by som viac info

Dátum: 31.01.2016

Vložil: Matoo

Titulok: Re:Re:PTC

Jedná sa o seriózny projekt, ktorý vznikol v Amerike a stojí za ním istý pán menom Chris Armes. Stránka funguje už takmer 5 rokov a stále platí, takže sa nejedná o podvod. Za klik dostaneš od 0.00007$ po 0.002$, závisí to od toho, ako dlho tá reklama trvá. (4 až 30 sek.) Denne je pre štandardného člena dostupných zhruba 300 reklám (denne štandardný člen zarobí asi 0.03$), pokiaľ sa upgradeuješ na "premium" člena, denne máš zhruba 400 reklám. Tých sto, čo dostaneš naviac oproti tým pre "normálnych" členov je za vyššiu sumu (0.0001 až 0.003$ v závislosti od časomiery). Keďže upgrade stojí len 0.75$ na mesiac, nieje veľmi čo stratiť ani v prípade, že by ťa klikanie prestalo baviť. Výplatné minimum pre PayPal je 0.02$, takže výplatu dosiahne člen už hneď v prvý deň. Viem, že tie sumy, čo dosiahneš nie sú práve vysoké, no čím viac refferalov budeš mať, tým viac si zarobíš. (štandardný člen má zisky z jedného refferala 25%-né) Taktiež sú v ponuke aj Paid to Signup Offers (platba za registráciu), kde získaš za registráciu do inej PTC-čky 0.1$ (fixne). Takže ja si myslím, že nieje čo stratiť, jedná sa o seriózny projekt a aj keď zisky sú zo začiatku malé, sú isté.

https://www.cashcamel.net/index.php?ref=Matoo

P.S. Napísal som to sem, aby to videli aj ostatní záujemcovia o registráciu.

Dátum: 20.12.2015

Vložil: Pasívny príjem

Titulok: Pasívny príjem

Zdravím

Ak máte záujem si zarobit 30-40 dolárov za mesiac bez investícií, skúste tento projekt ktorý nedávno odštartoval.

Registrácia - https://www.ebpaidrev.com/?r=triarii

Funguje tak, že každý den klikáte na reklamy, ktoré majú hodnotu 1 cent. Tých máte každý den dostupných cca 100-150...Cize minimálne dolár za den.Sú aj menšie reklamy na ktorých tiež niečo zarobíte.
Toto možete robit úplne bez investícií.
Dalej táto stránka ponúka zárobok aj pomocou investícií, ale NIEJE to povinné.Napríklad kúpite si balíček za 20 dolárov
, z ktorého budete mat za niekolko dní/týždnov 38 dolárov.
Balíčky možete kupovat aj s peniazmi zarobenými klikaním, čo je výborné. Minimálna výplata sú 2 doláre. Pre viac info píšte prosím do komentárov

Dátum: 20.12.2015

Vložil: Pasívny príjem

Titulok: Re:Pasívny príjem

Ešte som zabudol dodat, je tu ponuka získat referallov, teda ludí, ktorý sa zaregistrujú pod vás a z ktorých budete mat 100 percent ich zárobkov, teda to, čo zarobia oni, zarobíte aj vy.
Ideálne, ak poznáte viac ludí, ktorí by boli ochotní sa zaregistrovat pod vás a klikat na reklamy, potom možete zarobit už celkom slušnú sumu, aj niekolko stoviek dolárov mesačne.

Dátum: 25.12.2015

Vložil: LLHH

Titulok: Re:Pasívny príjem

Skúsil som ebpaidrev.com, dal som si žiadosť o dve výplaty, ale ani jedna mi na STP neprišla, ale môžem vám odporučiť jednu spoločnosť, ktorá ma vyplatila do 24 hodín.
Prosím ak máte záujem o túto prácu registrujte sa cez tento link. https://trafficmonsoon.com/?ref=LLHH
Ďakujem.

Dátum: 31.01.2016

Vložil: Matoo

Titulok: Re:Re:Pasívny príjem

EBPaidRev je SCAM. Z firmou EBP LCC. mám osobné skúsenosti. Zo začiatku aj platili (prvé dve výplaty prišli bez problémov), no potom sa začalo zrušovanie účtov, zvyšovanie minima atď...

Dátum: 16.01.2016

Vložil: gitta

Titulok: Re:Pasívny príjem

Ahoj! Mala by som záujem,

Dátum: 19.12.2015

Vložil: Judith

Titulok: Seriozny projekt

Ponukam moznost vytvorit si seriozny,opakovany prijem prostrednictvom kvalitnych online nastrojov, v spolupraci s medzinarodne posobiacou firmou,ktora ma kvalitne produkty dennej potreby s pristupnou cenou. bez zbytocnych pociatocnych investicii. moznost vytvorit si prijem aj v zahranici.

Dátum: 12.12.2015

Vložil: Maťo

Titulok: Seriózne zarábanie

Zdravím. Mám pre vás jeden super projekt, ktorý vznikol len nedávno a officialne funguje od 3.10. Sú tam baličky od 5$ do 2000$ , ktoré si možete zakúpit .Napríklad balíček za 5$ vám výrobí 6$, baliček za 100$ vám vyrobí 135$, za 1000$ získate 1500$ atd... čím vačší balíček zakúpite, tým vačšie je zhodnotenie, takže tým viac zarobíte. Z referallov máte 10% zisku a čo je podstatné - PAYPAL. Čiže nikto sa nemusí báť o svoje investície... Stránka spolahlivo vypláca, na stránke si možete pozriet zoznam výplat. Ak máte záujem prosím zaregistrujte sa cez môj link:

https://www.traffiquick.com/centurion

Ak sa rozhodnete zaregistrovať, cez stránku mi môžete napísať správu a ja vám zo všetkým pomôžem.

Dátum: 12.12.2015

Vložil: Maťo

Titulok: Re:Seriózne zarábanie

Prípadne zanechajte komentár

Ďakujem

Dátum: 12.12.2015

Vložil: mates

Titulok: zarob si klikanim/10x stranok za den

zarobok 6-12 dolarov mesacne pri kazdodennej aktivite,
overene - som clenom, vyplaca sa cez paypal, cesky majitel - ceske stranky!
nieje to zavratna suma ale mna osobne potesi,
ak mate zaujem mozte sa zaregistrovat tu:

https://ptc-click-ads.com/?r=pr0t84

p.s. ziadne poplatky! nic netreba kupovat...

Dátum: 06.12.2015

Vložil: DÁVID

Titulok: Zarábanie s MLM

Prajem pekný večer. Možno nadpis ktorý som uviedol, odradí mnohých ľudí, ktorý majú negatívne skúsenosti s týmto biznisom, avšak ja sa pokúsim trošku to vyvrátiť, keďže bol som donedávna podobný pesimista, avšak posledné týždne, má príjemné prekvapili a zistil som, že sa dá skutočne zarábať aj prostredníctvom multi-level marketingu. Samozrejme nezarabam žiadne obrovské peniaze, som len v začiatkoch, ale aj tých 50 dolárov ktoré som si zarobil za posledný mesiac nieje suma ktorou sa bude pohrdat a kto vie co bude o 6- 12 mesiacov.
Ale viac k spoločnosti ( jej meno uvediem prípadným záujemcom)
Jedna sa o americkú spoločnosť, založenú v roku 1999. Zaoberá sa vytváraním a predavanim web stránok a z toho jej pramenia obrovské prijmi. Patrí to top 50 spol. S najväčším ekonomickým rastom.
Spoločnosť ale dáva obrovskú šancu aj všetkým ľuďom, ktorí sa stanú súčasťou tejto spoločnosti, tu sa dostávame k nášej náplne práce. Keďže ide o MLM, našou úlohou bude aktívna reklama spoločnosti. Čiže získavať členov do svojich radov.
Ja ako človek ktorý sa pár krát sklamal a prišiel o nejaké peniaze som si povedal ze do toho systému v žiadnom prípade nevstupim, avšak po pár týždňoch som sa nakoniec odhodlal že to skúsim. Dôvod bol vcelku prostý. Malý mesačný poplatok, myslím že 10 dolárov mesačne není pre nikoho nič strašné a keby to nevyšlo tam by som neprišiel o všetky svoje úspory.
Po dvoch mesiacoch som získal cca 30 ľudí a plus ďalších 20 získali moji členovia, takže mám zarobenych 50 dolárov, po odratani mesačného poplatku 40 dolárov, avšak je to slušná suma a veľmi ma teší, že sa pomerne jednoducho dá dostať k nejakým peniazom ( žiadne krvopotne vydrete peniaze) je šanca aj dostať sa k rôznym finančným bonusom, ja som sa k nim ešte nedostal, ale napr dostať za 5 získaných nových členov 100 usd je skvelá suma. Škoda že mne sa väčšinou podarí týždenne získať tak 4 ľudí a tá stovecka nie a nie prísť na môj účet, ale to sa časom zlomí. Každopádne, keby mal niekto záujem o viac informácií a chcel by niekto vyskúšať multi-level marketing aj keď má negatívne skúsenosti, vrelo vám to odporúčam.
Túto spoločnosť neolutuje nik, kto venuje nejaký voľný čas na získanie ľudí Do svojich rád.
Prajem všetkým pekný zvyšok večera.

Dátum: 05.12.2015

Vložil: Martin

Titulok: SKVELÁ PRÁCA CEZ INTERNET

Práca je zaujmavá tým že nieje treba nič investovať iba ak by ste chcely sami.
Prvých 7 dni máte svoju virtualnu kancelariu zdarma na skúšku.
Túto príležitosť ponúkam iba ľuďom, ktorí majú seriózny záujem.
Ak mate zaujem tak mi prosím napište a ja vám pošlem potrebné podklady ako pokračovat
ďalej. Mám ale jednu podmienku. Aby ste dosiahly mesačného príjmu, musíte dodržiavať všetky postupy, ktoré Vám oznámim, a tých sa musíte držať a to aj z časového hľadiska. Ak sa rozhodnete, že sa do spomínaného systému pridáte a nebudete dodržiavať presné postupy, aby Vám systém zarábal 4.000 USD mesačne, okamžite s takým človekom končím spoluprácu a z tohto systému ho vyradím! Ponúkaný systém má len 5 krokov.Ak mate seriozny záujem pošlem Vám potrebné info krok po kroku to je podmienka inak to nefunguje. Ak dokončite krok jedna ktorý je velmy jadnoduchý tak my napiste a poslem dalši krok.

Z pozdravom Martin P.

Dátum: 18.01.2016

Vložil: Michaela

Titulok: Re:SKVELÁ PRÁCA CEZ INTERNET

zdravim,viete mi dat blizsie info ohladom ponukanej prace?

Dátum: 10.03.2016

Vložil: Tinka

Titulok: Re:SKVELÁ PRÁCA CEZ INTERNET

ZIADAM. O KROK 1

Dátum: 30.11.2015

Vložil: Hanz

Titulok: 20 Euro na zkoušku zdarma

Recyclix
https://promo.ecorevenue.com/?id=fa822a8db50f3c
Dostanete 20 E na účet, které investuje a pak jen vybíráte, zisk za 5 týdnů je 14 %.Stojí za zkoušku a je absolutně nenáročný.
Trafficmonsoon
https://trafficmonsoon.com/?ref=Xhanz21
Klikačka,, kde se za den vydělá 10 centů a výplata je od 2 dolarů.
Dotazy? Mrkněte sem https://klik97.webnode.cz/ a napište.

Dátum: 19.11.2015

Vložil: Tomas

Titulok: Chcete vydělávat stovky až tisíce USD měsíčně?

Chcete vydělávat stovky až tisíce USD měsíčně?

Mám návod jak na to! Chcete ho?

Návod obsahuje 5 podrobných kroků, které je nutné postupně splnit. Pokud uděláte pečlivě všechny kroky, Váš příjem se bude postupně zvyšovat a časem klidně dosáhne 4000 USD měsíčně a více.

Jaké jsou kvalifikační podmínky?

- přístup k internetu
- vlastní tablet, notebook, nebo stolní počítač
- dodržovat přesný postup, který Vám budu postupně zasílat
- věk nad 15 let (potřebujete OP)

Více informací zde: www.penize.ws

Dátum: 25.11.2015

Vložil: Alan

Titulok: Re:Chcete vydělávat stovky až tisíce USD měsíčně?

websluzby? A ako sa tam da zarobit? Registrovanim do katalogov?

Dátum: 19.11.2015

Vložil: Tomas

Titulok: Stovky kontaktů pro Vaše mlm

Ahojky,

pokud potřebujete nové lidi do svého mlm byznysu, mrkněte na webovky: www.mlmlide.cz

Je to databáze lidí, kteří se zajímají o mlm systémy. Jsou tam lidé z ČR a SK.

Dátum: 11.11.2015

Vložil: ekibeki

Titulok: chcete tvoriť tím?

Hľadám si do týmu šikovných, vytrvalých a pracovitých ľudí. Je to viac menej práca cez internet, nič zložité, ak si chcete privyrobiť stačí zdieľať naše výrobky, 23% z ceny každého je Váš zárobok. Ak Vás to bude baviť a rozhodnete sa založiť si tým, Váš privýrobok sa na základe Vašej šikovnosti môže stať Vašim príjmom.

Dátum: 11.11.2015

Vložil: ekibeki

Titulok: Re:chcete tvoriť tím?

info na mail

Dátum: 13.11.2015

Vložil: Simona

Titulok: Re:chcete tvoriť tím?

Mozem poprositkonkretne o coide a kolko sa da zarobyt Dakujem

Dátum: 18.11.2015

Vložil: Ingrid

Titulok: Re:chcete tvoriť tím?

Dobry den, mozete mi napisat konkretne o co sa jedna? , dakujem

Dátum: 18.11.2015

Vložil: Tomáš

Titulok: Re:chcete tvoriť tím?

chcel by som vedieť viac.

Dátum: 29.11.2015

Vložil: mira m.

Titulok: Re:chcete tvoriť tím?

Mám záujem.

Dátum: 02.12.2015

Vložil: DÁVID

Titulok: Re:chcete tvoriť tím?

Poprosím info

Dátum: 11.12.2015

Vložil: Iveta

Titulok: Re:chcete tvoriť tím?

prosim info

Dátum: 09.02.2016

Vložil: renca

Titulok: Re:chcete tvoriť tím?

Je táto práca ešte aktuálna?Ak áno, prosím o zaslanie info.

Dátum: 03.11.2015

Vložil: Rutilianus

Titulok: Moznost realneho zarobku - ZLATO

Registracia tu: BitGold.com/r/rLNz85
po overeni emailu a telefonneho cisla ZISKATE REALNE ZLATO :D

Dátum: 26.10.2015

Vložil: ekibeki

Titulok: privirobenie

Ešte nezarábate na tom, čo používate takmer denne?
Chyba! Napravte to,pridajte sa k nám.
Požadujeme:
-pripojenie k internetu
-seriózny prístup k práci
Náplň práce:
-kopírovanie a vkladanie inzercie
-odpovedanie záujemcom na inzeráty
Práca z pohodlia domova,vhodná najmä pre ženy

Dátum: 25.10.2015

Vložil: SpaceSpy

Titulok: Bav sa a zarábaj

Nová slovenská sociálna siet , bav sa a popri tom aj zarabaj . Bud v kontakte so svojimi priatelmi a nieco si aj zarob .
Viac informaci ://spacespy.net/register/465705e0 , registracia zadarmo :)

Dátum: 22.10.2015

Vložil: Jana

Titulok: Investičná príležitosť

RioAdShare
Investície od 1USD.

tento projekt VYPLÁCA STÁLE A BEZ PROBLÉMOV!!!! Doporučujem :)

https://rioadshare.com/ref/5510

O viac info kontaktovat na mail, vysvetlím, poradím, v prípade záujmu pomožem s registráciou i cez skype.

Dátum: 20.10.2015

Vložil: PeterG

Titulok: Bhip Global - vitajte!

Ahojte,

I am looking for people with potential to connect in a Mastermind group and join a MLM startup in Slovakia.

Company website: www.bhipglobal.com

I am an independent distributor, living and working in Slovakia. I'm connected with a country in Europe, where this company made a 400% growth of revenue in 4 months. I believe in SK we could do even better! I would like to apply the same system in Slovakia and help people find a better, independent life.

I would like to meet up with future leaders of the trade in Bratislava, rozumiem aj po slovensky.

Tešim sa,
Peter

Dátum: 15.10.2015

Vložil: w

Titulok: klikačky - emailovky

https://www.klikatcz.cz/

Dátum: 11.10.2015

Vložil: Adela

Titulok: hladam pracu

Dobry vecer,prosim vas ak viete o serioznej praci na doma, hociakej,prekladatelstvo, pisanie, hoci aj vyrabanie veci alebo klikanie, napiste mina, SURNE!!!Dakujem

Dátum: 09.10.2015

Vložil: Peter

Titulok: Dotazniky

Budte plateny za kratke dotazniky, skoro kazdy den!
sh.st/bkNSy

Dátum: 07.10.2015

Vložil: Dávid F.

Titulok: POnúkam zárobok šikovným ľuďom prostredníctvom firmy GDI ( global domains international)

Ak máte chuť pracovať pár hodín denne a radi sa naučíte niečo nové, tak neváhajte. ide o fajn príležitosť na vybudovanie si pasívneho príjmu.
ak máte záujem, napíšte mi, všetko vám krok po kroku vysvetlím. V prípade vášho záujmu ma prosím kontaktujte:

Dátum: 05.10.2015

Vložil: Otakar

Titulok: otazka

Pozna niekto nejaku serioznu pracu z domu? Poradte niekto nieco kde by sa dalo zarobit mesacne apon par desiatok eur. Nieco ako lepenie obalok ci skladanie skladaciek a podobne. dakujem.

Dátum: 08.10.2015

Vložil: Janka

Titulok: Re:Zarábajte odporúčaním stránky Refundo

Zárobok pri snahe cca 200 € / mesačne.. Možnosť práce od 16 rokov. Ponuka je vhodná aj popri zamestnaní, štúdiu, materskej dovolenke a dôchodku.
Seriózna možnosť si privyrobiť. Tu je link / registrácia na túto stránku: https://www.refundo.sk/?ref=63404 alebo pre Čechy tu: https://www.refundo.cz/?ref=63404
po registrácii je potrebné potvrdiť aj mail aby bol účet aktivovaný Za každé odporúčanie niekomu máte 4,20€ (0,20€ hneď a 4€ až keď niečo dotyčný nakúpi. Čiže tieto 4€ netreba riešiť hneď, ja zbieram len tie 0,20€ za každého a celkom dobre sa mi to zbiera).
Už len za registráciu získavate 2€. Registrácia je zadarmo, ničomu sa nezaväzujete. Mám to overené - VYPLÁCAJÚ už od 4 eur.

Dátum: 22.10.2015

Vložil: Jana

Titulok: Re:otazka

Ahoj napíšte mi na mail o info. poradím a zároven prevediem vás prácou ktorú robím z domova. Prešlasom vela projektov a možem poradit do ktorého sa oplatí investovat čas a ktorý vypláca.

Dátum: 27.10.2015

Vložil: Maria A.

Titulok: Re:Re:otazka

Dobrý večer.
Rada by som niečo našla seriozne na internete čo sa týka prace na doma z dovodu invalidity...Tažko sa niečo hlada aby som to časovo spojila s dcerou ktoru treba nosiť do školky a späť.S počitačom mám skúsenosti aj kopirovanie nieje problem..Pozerala som vela prace na doma a to su klikačky za 1 cent ... nejaku radu...Dakujem

Dátum: 03.12.2015

Vložil: Štefánia

Titulok: Re:Re:otazka

Dobrý,
mám záujem o Vašu radu.

Ďakujem.

Dátum: 06.01.2016

Vložil: Rebeka11

Titulok: Re:Re:otazka

Zdravím, chcem sa spýtať na Vaše skúsenosti s prácou z domu.
Nechcem nič investovať.
Ďakujem

Dátum: 11.09.2015

Vložil: Ignac

Titulok: Doporucujem!! platia

Zdravím doporučujem 2 klikačky, pri kt. sa dá rychlo privyrobiť sú to TrafficMoonson a Paid Verts kde pri prvom denne zo začiatku v klude zarobite 8+ centov a pri PaidVerts je základom klikať na tzv. BAP reklamy kde čím viac bodov máte tým väčšie odmeny za reklamy dostanete, pre šikovenjších už za 10 dní kludne 7 centov za reklamu
Registrácia
TrafficMoonSon: https://bit.ly/1VRxH2E
Paidverts: https://www.paidverts.com/ref/ericblake
A Emailing doporučujem pokorunce
https://www.pokorunce.cz?ref=ccdbc0ea297c6aa933a9eda5794cf77f

Dátum: 08.09.2015

Vložil: Aďka K.

Titulok: Ako podnikať na amazone?

Ahojte, chcela by som sa spýtať na jednu vec. neviem, či sa pýtam na správnom mieste, ale tak túto stránku už sledujem nejaký čas, tak mi tu snáď niekto poradí :-). Posledný týždeň mi naskakujú samé reklamy na akési podnikanie na Amazone. Aj som na to pozerala, už neviem presne o aké stránky sa jednalo, tuším www.megabyznys.cz, či tak nejak, www.podnikaninaamazonu.cz a na ďalšie si nespomeniem. Pri surfovaní som natrafila aj na všelijaké návody a knihy na zarábanie cez amazon. Má tu s tým niekto skúsenosti? Absolvoval niekto ten kurz a je spokojný?
Nie je to zase nejaký podvod, kde by niekto chcel zarábať zase na drahom kurze a aby nalákal ľudí máta im hlavy o zaručenom zisku? Má niekto reálne skúsenosti, že to funguje?

Ešte jedna otázka :-). Pochopila som, že na to aby som mohla na amazone zarábať, musím predávať nejaké produkty. Chcela by som sa spýtať, je tam možné predávať aj svoje vlastné handmade výrobky? Moje vlastné výtvory, som šikovná :-).

Dátum: 15.09.2015

Vložil: Investor

Titulok: Re:Ako podnikať na amazone?

Tiez ma tato tema zaujala a dokonca na tolko, ze planujem inestovat. Uz dlhsiu dobu hladam nejaku zaujimavu prilezitost a podnikanie na amazone vyzera byt fajn. Uvidime co prinesie buducnost. Chystam sa absolvovat kurz takze potom dam vediet. K tomu handmade, nepredopkladam, ze by to bola ta spravna cesta... ale nechcem mudrovat.

Ivan

Dátum: 18.09.2015

Vložil: Miško

Titulok: Re:Re:Ako podnikať na amazone?

Koľko vlastne stojí ten kurz?

Dátum: 06.10.2015

Vložil: Marek

Titulok: Re:Ako podnikať na amazone?

Zdravím Aďka. Ja som prešiel americkým kurzom Amazing selling machine 5. A teraz prechádzam aj kurz Megabyznys. Podnikanie na Amazone nieje podvod. Je to reálne podnikanie. Pár info môžeš nájsť na FB page : Amazonak, a web stránke www.amazonak.sk

Dátum: 02.09.2015

Vložil: Jaroslav

Titulok: Boss auto

Tak co kolko z vas naletelo internetovemu podvodu s nazvom boss-auto.net ? Neskutocne uz tyzden to nefunguje, vypli stranku a ludia v diskusiach stale dristaju nieco o oprave servera ci stranky.
Boha jeho vsak to je jasny podvod. V tom najlepsom vybral majitel tohto podvodu peniaze zo systemu a zdrhol. Toto je biznis..Ojebavaci... A taky ludia ako Michal P. a podobny vymyvaci mozgov by sa mali hanbit. Este ze som mal skusenosti s podobnymi cocotinkami a aspon trosku rozumu a dal tam len par desiatok eur a nie tisicok ako podaktori.

Dátum: 02.09.2015

Vložil: Erika

Titulok: Re:Boss auto

haha no jasne ze je to podvod... Tento Boss-auto je podobna hovadina ako Recyklix. ja som sa tam sice neregistrovala ale lanarili ma. Vraj poziciavanie aut. To si mozem aj ja vymisliet. A toten clovek ktoreho si spomynal.. Prikazsky radsej o nom pomlcim.

Dátum: 29.08.2015

Vložil: Matoo

Titulok: Dodatok

Takmer by som zabudol...
Neregistrujte sa do klikačky Juicybux, je to zrejme SCAM. (Z ničoho nič mi zrušili účet)
Kompletnú recenziu Juicybuxu si môžete prečítať tu:
https://www.zarabanienanete6.webnode.sk/juicybux/

Dátum: 29.08.2015

Vložil: Matoo

Titulok: Porazila Neobux!!!

Stante sa súčasťou klikačky, čo vyradila Neobux z top 5 najlepších klikačiek.
https://www.hqbux.com/?ref=Matoo

Dátum: 26.08.2015

Vložil: Jurajko

Titulok: Viewtrakr

Ahojte už niekto z vas pocul o Viewtrakri? vie mi niekto dat o tom nejake informacie popripade odkaz odkaz na nejaku recenziu. Ako to tam funguje, vase skusenosti. Poslite mi nejaku stranku so serioznymi informaciami, pripadne na diskusiu. Chcem sa uistit ci to nie je podvod a ak to nebude registrujem sa pod vas.
na facebooku to propaguju ako divi, nechcem o nieco prist. naletel som vsak uz mnoho krat preto sa vas tu pytam

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok

banner5-01-1509979936.png

Author Juraj.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať: