Sociálna sieť LibertaGia - seriózny biznis alebo podvod? Posúďte sami

24.02.2014 13:18

Veľa ľudí sa ma v poslednom čase pýta na internetové spoločnosti LibertaGia a GloballShare. Vcelku ma trapy, že momentálne nie je možné nájsť na internete žiadne negatíve príspevky, práve naopak samé pozitíva. Žeby to bolo vážne také skvelé, perfektné a o pár mesiacov budeme všetci zarábať na týchto sociálnych sieťach? Predovšetkým pri LibertaGia sa začína nafukovať poriadne veľká bublina (pri GloballShare tá bublina už spľasla). Aj z tohto dôvodu som sa rozhodol napísať takú dlhšiu recenziu na tieto sociálne siete, hlavne teda na prvú menovanú.. Skúsim vám napísať čo o sebe prezentujú tieto spoločnosti a môj pohľad na ne. Budem čerpať zo svojich predchádzajúcich skúseností s podobnými projektmi a to ZeekrewardsBanners Broker. Dve najznámejšie nelegálne ponziho schémy. Preto vám odporúčam pozorne si prečítať celý článok a podľa toho sa pri registrácii zariadiť.

 

Pár slov o spoločnosti a jej riaditeľovi

O LibertaGia som sa začal zaujímať len nedávno. Jedná sa o portugalskú spoločnosť so sídlom v Lisabone, údajne blízko kancelárie Microsoftu a dokonca aj domu Christiana Ronalda (slávny futbalista). Či je to pravda som neskúmal a pravdepodobne to ani nikoho nezaujíma, nech majú kanceláriu aj vedľa Bieleho domu. Každopádne som si preveril riaditeľa tejto sociálnej siete Ruia Salvadoreho, ktorý je na internete pomerne známy. Citujem z jedného fóra:

 

Rui Salvador was already in many schemes, Banners Broker, Telexfree, Adhitprofits, Alive Matrix, Rippln among other. When one ends he just goes to another one, and all the sheep follows…

 

V preklade pre tých, ktorí nevedia dobre po anglicky: Rui Salvadore bol už v mnohých scamoch - ponziho schémach napr. Banners Broker, Telexfree, Alive Matrix a iné. Keď jeden program skončí, skočí do ďalšieho a všetky ovce ho nasledujú. 

 

Prvá menovaná podvodná schéma Banners Broker stále funguje, už 3 roky, no neplatí už vyše roka. Teda platí, ale len niektorým. Možno tak 100 ľudí z 500 000 registrovaných, ale samozrejme len ak sa registrujú ďalší užívatelia ktorí investujú, inak by nebolo z čoho vyplácať. Ja čakám márne už vyše roka na 200 USD. Ale späť k LibertaGia a hlavne k tomu, prečo si myslím, že je tento projekt tiež scam - ponziho schéma.

 

Ďalšia zaujímavá správa, ktorú som našiel na internete, na preklad použite google. Ja len v skratke napíšem čo už bolo spomínané vyššie a to, že riaditeľ LibertaGia Rui Salvador bol hlavný portugalský "manažér" (výstižnejšie slovo - klamár pre Banners Broker a napriek tomu, že si bol vedomý toho že Banners Broker už 6 mesiacov neplatí, lákal a klamal ľudí aj naďalej rovnako ako aj lídri z iných krajín).

 

I would like to make people aware this is run by Rui Salvador who is a big Banners Broker profiteer from Portugal. Two previous Banners Broker country managers/recruiters have joined him and are pushing it in their countries.

Both supported and promoted BB until the very day their contracts were dropped despite the obvious problems and no one getting paid for 10 months at that time. They profited enormously from misleading people until that day getting 10% cut of whatever fresh money went into BB through their given country.

Just a heads up if anyone is specific about the type of people they do business with. The people behind this are the same people who profited from Banners Broker, they told people it was a great business and everything was OK. They didn't tell them it hadn't paid out in over 6 months ... all so they could get their commission blood money through lies and deceit

Neale Pocock - BB Spain country manager

Rui Salvador - BB Portugal team leader

Fraser Douther - BB Cyprus country manager

Ann & Barry Hardman - BB Spain team leaders

Bardur Gunnarson - BB Iceland/Norway/Sweden country manager

Mateusz Guzda - BB Poland country manager

Please, go Google and research their names in connection with Banners Broker, some of them still push it right now to new people, others have just gone silent and vanished with their dirty money. You have been alerted.

 

Detailnejší pohľad na systém

Zatiaľ sa dá „zarobiť“ len jedným spôsobom

Pre tých, ktorí sa zaregistrujú funguje zatiaľ 1 druh príjmu, no spoločnosť sľubuje do budúcnosti aj ďalšie možnosti ako si zarobiť. Tým zatiaľ jediných je dosť nepodarená klikačka. Po zaregistrovaní a vyplnení dokladov, ktoré musíte poslať do dvoch dní bude vašou „prácou“ každý deň si plniť úlohy. Úlohy vraj budú neskôr pribúdať, no v súčasnosti je to povinné odkliknutie 10tich reklám, za čo dostanete 3 USD. To vychádza 0,30 USD na jednu web stránku, čo je z môjho pohľadu dosť nadhodnotená a nereálna suma. Prečo? Ak by ste boli inzerant a chceli by ste si kúpiť reklamu napríklad na facebooku, stálo by vás to podľa mojich skúsenosti dokonca ešte menej ako pri LibertaGia. Raz som dával spropagovať moju facebook skupinu a jeden preklik a lajk na skupinu ma stál 0,10 eur. Niekedy to bolo o niečo viac a niekedy o niečo menej. Ak by ta reklama stála aj viac ako pri LibertaGia, stále by sa to oplatilo, pretože kým pri facebooku klikajú ľudia, ktorí majú skutočný záujem o reklamu (nie sú odmeňovaní za klikanie) tak v LibertaGia sa združujú státisíce ľudí, ktorí žiadny záujem o reklamu nemajú, len si splnia svoju úlohu a web stránku okamžite vypnú. Keďže každý v systéme chce len zarábať a nič nekupovať, dosiahne inzertná spoločnosť nízke tržby a viac propagovať svoj produkt u LibertaGia nebude.

 

Teraz si vezmite, že v LibertaGia je registrovaných 1 milión užívateľov, z toho každý deň dostane každý užívateľ 3 USD za predpokladu, že splní svoje úlohy a odkliká všetkých 10 reklám. Za jednu reklamu je to teda 0,30 USD* 1 milión ľudí = 300 000 USD (denne!). To je suma, ktorú by mala zaplatiť inzerujúca spoločnosť firme LibertaGia. Teraz otázka: Vážne si myslíte, že by nejaký blázon zaplatil 300 000 USD (každý deň!) za reklamu, ktorú by zhliadlo 1 milión ľudí, pričom vlastne o tú reklamu ani nemajú záujem, len chcú splniť úlohu a dostať zaplatené? Naopak na facebooku by klikali ľudia, ktorí by mali skutočný záujem o danú reklamu a tým pádom by bol určite aj nejaký zisk. Do tohto výpočtu som samozrejme nezarátal odmeny, ktoré si zrejme pýta od inzerantov aj LibertaGia + odmeny, ktoré dostávate aj za privedenie ďalších ľudí, ktorí budú plniť úlohy. Takže ta suma by sa mohla pohybovať aj okolo 400 000 USD.

 

Žiaľ, obávam sa, že tento druh zárobku (klikačka) je len zásterka a spoločnosť na žiadnej reklame ani nezarába. Zarába ale na niečom inom, o tom sa ale dozviete neskôr. Písal som na support LibertaGia s tým, že mám záujem si objednať reklamu. To znamená, že by ste hneď zajtra pri plnení úloh a povinnom odkliknutí 10tich reklám natrafili aj na moju web stránku. Pýtal som sa supportu koľko by ma to stálo. O žiadnu reklamu som samozrejme záujem nemal, chcel som len jasný dôkaz, že tá suma 0,30 USD je za odkliknutie jednej reklamy privysoká. Doposiaľ som sa odpovede nedočkal. Žeby žiadne peniaze za reklamu nepotrebovali? Alebo ešte lepšia otázka, žeby tých 10 reklám na ktoré stále dookola klikáte každý deň boli len nejaké falošné stránky, ktoré vytvorila LibertaGia a teda žiadne peniaze za to nedostávajú? Možno sa teraz pýtate, prečo by to robili a ak to je pravda odkiaľ dostanú peniaze na moje vyplatenie? Môj názor je, že chcú aby ste si mysleli, že budete vyplácaný z reklamy, pritom v skutočnosti (ak vás vôbec vyplatia) tie odmeny pôjdu z peňazí, ktoré do LibertaGia natlačia samotní užívatelia. Myslím si, že vám ani netreba spomínať, že okrem možnosti zapojiť sa do projektu zadarmo je možnosť zakúpiť si aj rôzne balíčky za 399 USD, 899 USD dokonca až za 5999 USD.

 

Koľko zarobím ak nikoho neprivediem ani neinvestujem?

Teraz vám napíšem koľko budete „zarábať“ v prípade, že sa zaregistrujete, no neinvestujete ani cent a neprivediete žiadneho človeka. Takto to väčšina ľudí aj samotná spoločnosť propaguje. Bez investície a lákania ďalších ľudí budete aj tak zarábať.

 

Váš denný zisk bude po odkliknutí všetkých 10 reklám 3 USD. Ak nerátame sobotu a nedeľu, pretože vtedy sa úlohy neplnia, vychádza to 15 USD za týždeň a niečo vyše 60 USD za mesiac. Fajn sumička z ktorej si musíte žiaľ odrátať 40 USD. To je totižto mesačný poplatok (ten mimochodom nastavili len nedávno, predtým nebol). Nemusíte sa strašiť, ten si vždy zaplatíte zo zárobku. Ostane vám teda niečo vyše 20 USD zisk. Teraz si to spočítajte koľko mesiacov budete musieť klikať na to, aby ste dosiahli výplatné minimum 300 USD. Aj vám to vychádza na 14 mesiacov? V prípade, že budete lákať ďalších ľudí alebo investujete vlastné peniaze do niektorého balíčka bude tá doba čakania menšia.

 

To môže byť ale vcelku dobrá pasca nemyslíte? Koho baví klikať 14 mesiacov a čakať takú dlhú dobu? Radšej investujem a o pár mesiacov si to vyberiem. Takto prevažne premýšľa väčšina ľudí, ktorí zacítia nejaký biznis. Tiež som bol chamtivý a premýšľal som podobne pri Zeekrewards aj Banners Broker, už som sa ale poučil. Tiež bola možnosť pri Zeekrewardse zarábať aj bez investícii, ale trvalo to strašne dlho, navyše keď ste boli vo facebook skupine kde bola všade samá chvála, všetko úžasné, tak som dal do toho peniaze aj ja. A potom bum, firmu zastavili americké úrady a peniaze boli fuč. Mnohí ľudia tam prišli o svoje životné úspory. Ja verím, že sa určite z 1 milióna ľudí nájde dostatočný počet chamtivých, ktorí nebudú chcieť klikať a čakať takú dlhú dobu a preto investujú do tejto sociálnej siete vlastné peniaze. Stačí dobre pomasírovať (dopomáha k tomu práve aj facebook skupina, kde sa združuje drvivá väčšina registrovaných) a ľudia s vidinou ľahkého a rýchleho zisku budú sami sypať peniaze do systému. A na to sa LibertaGia spolieha...

 

Odkiaľ sa berú peniaze na vyplácanie?

Ubehne nejaký čas, dajme tomu pol roka a z celkového počtu registrovaných užívateľov dosiahne postupne 5 000 ľudí (pravdepodobne tí na vrchole) výplatné minimum 300 USD. Budeme predpokladať, že spoločnosť všetkých vyplatí (bezdôvodné mazanie účtov a miznutie peňazí ako sa to bežne robieva v iných, podobných projektoch vynecháme) a to znamená, že rozdá 1,5 milióna USD. Časť z tých peňazí je získaných z reklamy od inzerujúcich spoločností, ale ako ste vyššie mohli vidieť, takouto nepodarenou klikačkou akú má LibertaGia sa nikdy nemôžu dostať k vysokej sume. Dajme tomu, že z 1,5 milióna ktoré musia vyplatiť 5 000ke užívateľov je 500 000 získaných z reklamy (to som optimista). Ak niekto z vás namieta, že nemám pravdu a teda spoločnosť zarobí z reklamy dostatok peňazí aby mohla vyplatiť všetkých, tak sa vás potom pýtam, prečo nastavili také vysoké výplatné minimum? Prečo vás nevyplatia hneď po odkliknutí všetkých 10 linkov? A pod pojmom vyplatiť nemám namysli čísla, ktoré vám pribúdajú na účte LibertaGia, ale peniaze, ktoré by vám rovno poslali na paypal, alebo bankový účet. Tá suma, ktorú vám dávajú je nadhodnotená a firma by neprežila ani deň ak by musela vyplatiť užívateľov hneď po odklikaní.. Ak budete súhlasiť, napadne vás ďalšia otázka, odkiaľ naberú ten zvyšný 1 milión, ktorý je potrebný na vyplatenie?

 

Našťastie má spoločnosť LibertaGia okrem reklám aj druhý zdroj príjmu, vďaka ktorému do systému prúdia ďalšie peniaze na výplaty. Ak tipujete, že tým zdrojom ste vy, teda užívatelia, ktorí sa registrujú do LibertaGia, tipujete správne. Okrem toho, že spoločnosť ponúka Brodze balíček – to je ten zadarmo, ktorí má drvivá väčšina ľudí, je možnosť si zakúpiť aj iné balíčky viď obrázok nižšie. Tie však stoja už nejaké peniaze. Brondze booster 399 USD, Silver balíček 899 USD atď.

 

Porovnanie a ceny balíčkov v sociálnej sieti Libertagia.

 

Ak si chcete ukrojiť niečo zo zisku predtým ako pôjde táto sociálna sieť do zabudnutia rovnako ako predchádzajúce nepodarky, musíte priviesť veľký počet ľudí, alebo jednoducho investujete a zakúpite si balíček. Nebudem riešiť to, či napríklad za investovanie 1599 USD do gold balíčka dostanete za to nejakú protihodnotu a teda produkt, či službu, za ktorú by ste tie peniaze boli ochotný dať aj bez LibertaGia. Je to vaša vec, vaše peniaze.

 

Pár slov ku klikačke

Vrátim sa opäť ku klikačke. Na samom vrchu som vám písal, že ak neinvestujete a neprivediete ďalších ľudí bude váš mesačný zisk cca 20 USD. Odklikáte 10 reklám každý deň za čo dostanete 3 USD. To je 0,30 USD na jednu reklamu. Predstavte si teraz, že ak investujete napríklad do gold balíčka za 1599 USD tiež bude vašou úlohou klikať každý deň na tých istých 10 reklám, lenže vy v tomto prípade nedostanete 0,30 za jednu reklamu, ale až 1,5 USD a viac. To znamená, že za odkliknutie 10 reklám denne to je až 15 USD.

 

Teraz sa vás spýtam, ako je možné, že brondz užívateľ dostane po odkliknutí 10 reklám 3 USD a gold užívateľ až 15 USD, pritom kliká presne na tie isté reklamy a teda LibertaGia by mala dostať rovnakú sumu od inzerujúcich spoločností, ktoré si zaplatili reklamu? Už tých 3 USD za 10 reklám je dosť vysoká a nereálna suma, no gold užívateľ dostane 15 USD. Smiešne nie? Toto je pre mňa jasný dôkaz, že ten prvý spôsob zárobku – klikačka je len taký doplnok, možno zásterka aby si užívatelia mysleli, že budú vyplácaný z reklamy. To však nie je pravda, pretože ten príjem z reklamy nedokáže z dôvodu vysokých odmien pre užívateľov pokryť výdaje a preto vám zvyšok peňazí bude vyplatených z nových užívateľov, ktorí natlačia do systému vlastné peniaze. Teda jasná ponziho schéma...

 

Koľko zarobím ak investujem, no nikoho ďalšieho neprivediem?

Beriem do úvahy investíciu do gold balíčka za 1599 USD. Tabuľka vyššie hovorí, že týždenný profit gold užívateľa za plnenie úloh je 60 až 100 USD. Ja zvolím najnižšiu hodnotu a teda 60 USD, pretože viem, že keď mi niekto ponúkne interval tak sa bude držať tej najnižšej hodnoty. Vidno to často u klikačiek, ktoré vás lákajú na registrovanie, kde dostanete za prečítanie emailu 1 až 5 Kč. Samozrejme, že to je vždy najnižšia ponúkaná suma a po pár mesiacoch ešte dokonca menej ako 1 Kč. Za mesiac to vychádza teda na 240 USD. Ak odrátame mesačný poplatok 100 USD (nechápem za čo sú tie poplatky), ostane vám mesačný zisk 140 USD. Za 52 týždňov, to je doba platnosti balíčka to vychádza na zisk cca 1900 USD, z toho ale odrátajte svoju investíciu 1599 USD a ostane vám ročný zisk 300 USD! Niečo vyše 20 % ročné zhodnotenie. Pre  smiešnych 300 USD riskujete 1599 USD.

 

Pri silver balíčku za 899 USD, alebo brondz booster balíčku za 399 USD to vychádza, že sa vám po roku dokonca ani nemusia vrátiť vložené peniaze. Týždenný profit so silver balíčkom je 30 až 60 USD. Ak vezmete do úvahy najnižšiu sumu z intervalu a teda 30 USD ročne zarobíte 30 USD x 52 týždňov mínus poplatky 80 USD x 12 mesiacov = 600 USD, odrátajte 899 USD ako vlastnú investíciu a budete po roku 300 USD v mínuse. Samozrejme ak budete brať z intervalu najvyššiu hodnotu tak budete v pluse. Lenže z predchádzajúcich projektov viem, že spoločnosť si môže meniť pravidlá ako sa im zachce. Dneska máte z intervalu 30 až 60 USD týždenný profit najvyššiu hodnotu 60 USD a na ďalší týždeň to môže byť len tých 30 USD. Dneska je výplatné minimum 300 USD, zajtra to lusknutím prsta môže byť 1000 USD, a vy budete klikať ďalšie 2 roky ako blbci a nič s tým neurobíte.

 

Z príkladu vyššie je jasné, že ak chcete zarobiť na tomto projekte slušný balíček peňazí, či investujete, alebo nie musíte do toho lákať ďalších ľudí, inak moc nepochodíte. Pre mňa je to logické, pretože na tom je tento systém založený. Do systému musia prichádzať nový ľudia, pretože čím viac ľudí sa zaregistruje, tým viac peňazí si môže pýtať LibertaGia od reklamných spoločností a zároveň je väčšia šanca, že niektorý z nových ľudí zacítia príležitosť a zakúpia si balíček za vlastné peniaze. Preto ak sa zaregistrujete zadarmo a nebudete do toho ťahať ďalších ľudí nezarobíte podľa mňa ani deravý groš. Kým dosiahnete výplatné minimum 300 USD ubehne 14 mesiacov, a za tú dobú sa môže stať čokoľvek. Ak by sa vám predsa len podarilo dosiahnuť výplatné minimum, dám vám radu, vyberte si ich, neváhajte ani na minútku, pretože ďalšiu príležitosť na výber peňazí už potom nemusíte dostať. Ľudia vás budú prehovárať aby ste tie zarobené peniaze investovali späť (čím dlhšie ostanú peniaze v systéme, tým lepšie pre spoločnosť a naopak ak by veľa ľudí vyberalo peniaze zo systému namiesto reinvestovania, tým skôr môže dôjsť ku krachu) a zakúpili si platený balíček za 399 USD aby ste mohli dosahovať v budúcnosti vyššie zárobky a potom až dosiahnete ďalšiu métu tak vám povedia aby ste si kúpili balíček za 899 USD a takto budete stále reinvestovať a nič z toho nevytiahnete. Toto je mimochodom ďalší znak ponziho schémy – neustále reinvestovanie do vyšších balíčkov za účelom vyšších zárobkov. Budú vám tvrdiť, že spoločnosť tu bude do konca života, aj dlhšie, no to tvrdili aj pri Zeekrewardse a Banners Broker, preto aby sa aj vám nestalo, že budete nadšený klikať 3 roky a potom keď sa pod nimi zľahne zem zistíte, že ste nič nezarobili. Preto ak budete mať príležitosť vybrať peniaze, urobte to, lebo ak ich nevyberiete zo systému vy, urobí to niekto iný a pre vás už potom nemusí ostať.

 

Ďalším kvázi produktom, ktorý LibertaGia implementovala do systému len nedávno je Lotéria. Čo je lotéria predpokladám nikomu nemusím vysvetľovať. Tento druh produktu žiaľ nijako neovplyvní to, že je to ponziho schéma, pretože neprináša do systému žiadne reálne peniaze. Práve naopak, losy do lotérie si môžete zakúpiť z naklikaných peňazí. Vo výsledku to bude znamenať, že namiesto toho aby ste výplatné minimum 300 USD dosiahli (v prípade, že nikoho neprivediete a neinvestujete ani cent) za 14 mesiacov bude vám to v prípade zakúpenia losov trvať oveľa, oveľa dlhšie. Takýchto produktov, ktoré budú mať za úlohu odsávať vaše naklikané peniaze bude v budúcnosti pribúdať. Prečo? Pretože ako som už x krát písal, čím dlhšie ostanú peniaze v systéme, tým lepšie pre LibertaGia a samozrejme horšie pre užívateľov, ktorí v konečnom dôsledku nič nevyberú, až na pár výnimiek. Budeš patriť ty medzi tie výnimky? :-).

 

 Ak si myslíte, že sa mýlim, tak mi prosím odpovedzte na tieto otázky:

  • Prečo je výplatné minimum až 300 USD?

  • Prečo ľudia, ktorý si zakúpia balíčky „zarábajú“ na úlohách oveľa viac ako tí ktorí neinvestujú? Všetci klikajú predsa na tých istých 10 reklám.

  • Akú reálnu protihodnotu dostanem, keď si zakúpim napríklad balíček visionary za 5999 USD.

  • Odkiaľ prúdia peniaze do systému, okrem reklamy?

  • Odkiaľ ma vyplatia keď dosiahnem výplatné minimum 300 USD? Z reklamy určite nie, tomu verí snáď len blázon. Sledovaním televízie, hraním hier a lotériou? :-)

 

Pár slov na záver

Pokiaľ do toho neinvestujete svoje peniaze a neprivediete nikoho, nezarobíte podľa mňa ani cent, akurát zoderiete nie jednu myš (ak bude spoločnosť v súčasnej podobe). Zarobiť môžete len vtedy, pokiaľ privediete stovky ľudí, teda presnejšie povedané dosiahnete rýchlejšie výplatne minimum. Či vás však vyplatia to je vo hviezdach a ja osobne by som takému človeku s takou minulosťou ako je riaditeľ LibertaGia nedôveroval. Pokojne sa vám môže stať, že vám tesne pred výplatou bezdôvodne zmažú účet a vy si ani neškrtnete tak ako to spravili niektorým ľudom v GloballShare.

 

Toto je môj negatívny pohľad na túto spoločnosť (sorry, pozitíva nevidím). Dokonca ako výhodu nepovažujem ani to, že nič nemusíte investovať zo svojho a nikoho nemusíte lákať do systému. Práve naopak beriem to ako nevýhodu, pretože budete len „pešiaci“ potrebný na to, aby spoločnosť a pár vysoko postavených ľudí, ktorí sú v systéme na začiatku zarábali na reklame a samozrejme na investíciách ďalších ľudí, ktorí do toho vrazia svoje vlastné peniaze. Takýchto programov bolo, je a ešte bude. Raz to bola ponziho schéma zakrývaná penny aukciami – Zeekrewards, potom revolučnou reklamou – Banners Broker a teraz sociálna sieť. No keď si odmyslíte reklamu, penny aukcie a podobné produkty, či služby spoločností, ktoré nikdy nedokážu vyplácať všetkých zapojených ľudí tak zistíte, že drvivá väčšina peňazí je vyplácaná z investícii nových členov. V prípade zeekrewards, hneď ako ich americké úrady stopli, zistili, že len 2 % zisku spoločnosti bolo získaných z penny aukcie, zvyšok z investícii nových ľudí, ktorí v dôvere spoločnosti vložili do systému desatisíce USD.  

 

Každopádne čas ukáže ako to dopadne. LibertaGia hovorí, že neskôr k prvému spôsobu zárobku (klikaniu) pribudne ďalších 9. Súčasťou bude vraj MP3, televízia, rádio, volanie, online obchody a iné veci za ktoré budete dostávať peniaze. Síce si neviem predstaviť ako budem dostávať peniaze napríklad sledovaním televízie, alebo hraním hier, ale rád si na to počkám. A v prípade, že spoločnosť splní čo sľubuje a privedie ďalšie spôsoby ako dostať do systému peniaze na vyplácanie, prehodnotím svoje tvrdenie že sa jedná o ponzi schému, zmažem, alebo upravím tento článok a stanem sa fanúšikom. Prázdnych sľubov a veľkých rečí malo už nespočetne veľa spoločnosti, ktoré sľubovali samé internetové revolúcie, no dneska po nich neštekne ani pes. Z mnohých sa vykľula ponzi schéma, viď v tomto článku nespočetne veľa krát spomínaný Banners Broker a Zeekrewards. Ak si chcete prečítať niečo viac o ponzi schémach, hlavne ako fungujú v praxi, pozrite si článok Ponzi schéma v praxi.

 

Že ste nenašli informácie, ktoré ste hľadali? V tom prípade si prečítajte diskusné fórum, možno ich nájdete práve tam. 

 

Ak chcete, môžete sa vyjadriť a napísať svoj názor do diskusie. Ak si myslíte, že sú v tomto článku chybné hodnoty, alebo výpočty, napíšte mi, nemám problém si priznať chybu a článok upraviť. Registrovaných členov, hlavne fanatikov poprosím aby sa zdržali nadávok a urážok.

 

 

Aktualizácia 04.06.2014 - Keďže je to už pár mesiacov čo vznikol tento článok je možné, že za ten čas sa nejaké veci zmenili a preto je pravdepodobné, že v tomto článku budú chyby, nepresnosti. Pre registrovaných členov to budú zrejme zavadzajúce a klamlivé informácie so zámerom poškodiť spoločnosť. Nie je to tak, jednoducho nemám čas to sledovať a každý deň článok opravovať a aktualizovať, lebo LibertaGia urobila nejakú minimálnu zmenu, ktorá aj tak nijako neovplyvní to, že je to ponziho schéma.

Doteraz (takmer za 5 mesiacov) som nedostal žiadne, ale absolútne žiadne protiargumenty, len spŕšku urážok a nadávok. Takže pre všetkých registrovaných ľudí, ktorí sa Libertagia zastávajú, vykašlite sa na informácie v tomto článku a radšej konečne odpovedzte na niekoľkokrát spomínaných 5 otázok. Pre istotu ich tu skopírujem znovu.

 

  • Prečo je výplatné minimum až 300 USD?

  • Prečo ľudia, ktorý si zakúpia balíčky „zarábajú“ na úlohách oveľa viac, ako tí ktorí neinvestujú? Všetci klikajú predsa na tie isté reklamy.

  • Akú reálnu protihodnotu dostanem, keď si zakúpim napríklad balíček visionary za 5999 USD.

  • Odkiaľ prúdia peniaze do systému, okrem reklamy?

  • Odkiaľ ma vyplatia keď dosiahnem výplatné minimum 300 USD?

 

Pokiaľ mi neodpoviete na tieto otázky, nemám sa o čom s vami baviť !!!

 

Našli ste v tomto článku zaujímavé informácie, ktoré považujete za prospešné? Potom sa o ne podeľte so svojimi známymi a možno tak niekomu pomôžete. Stačí, ak článok budete zdieľať alebo mu dáte like. Určite odporúčam lajknúť moje facebookové skupiny, v ktorých neustále zverejňujem novinky týkajúce sa práce z domu a podnikania na internete. V prvej skupine sa zameriavam všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), druhá facebooková skupina patrí ponukám práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

 
Mohlo by vás zaujímať:

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:
Mohlo by vás zaujímať:Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Sociálna sieť LibertaGia - seriózny biznis alebo podvod? Posúďte sami...

Dátum: 20.05.2019

Vložil: frituurpan schoonmaken azijn

Titulok: Just like a mistress would wear seam-free knickers beneath tights to dodge

If wearing tights to gymnastics, fatigue the principal call of garment. Well-grounded like a woman would harm seam-free knickers inferior to tights to dodge a obvious panty frontier, men should maboun.sauclad.nl/leef-samen/frituurpan-schoonmaken-azijn.php select a set of two of jocks to help esteem everything in place. With that in do not think twice about, men, it's time to sip some lattes in your activewear. Secure some dedicated opinions on men sporting activewear?

Dátum: 20.05.2019

Vložil: landc.wommpri.be

Titulok: landc.wommpri.be


I don't know if it's just me or if everyone else experiencing problems with your blog. It appears as though some of the written text within your posts are running off the screen. Can someone else please provide feedback and let me know if this is happening to them as well? This could be a problem with my web browser because I've had this happen before. Thanks
landc.wommpri.be

Dátum: 20.05.2019

Vložil: frisse salade met noten

Titulok: I got sent homewards from lofty dogma from for the time being to rhythmical pattern in compensation after a array cipher molestation

I got sent internal from squiffed coterie in olden days in strut of a array principles violation. The skull popular boss deemed my coloured accouter and thigh-high streaked socks unsuited and said, This is not a nightclub! Be appropriate residency raplo.meappti.nl/voor-de-gezondheid/frisse-salade-met-noten.php and alteration immediately. The look certainly was quirky. But inappropriate? Leathery to say. The bedeck wasn't too straightforward or too high-strung, but I on with it was the unified including outside-the-box boldness of the codification that he rejected.

Dátum: 20.05.2019

Vložil: martin margiela tweedehands

Titulok: Well-grounded like a woman would apparel seam-free knickers down tights to avoid

If wearing tights to gymnastics, debilitate the open beneath the waves garment. Just like a woman would be in seam-free knickers under tights to avoid a obvious panty frontier, men should lonma.sauclad.nl/mijn-dagboek/martin-margiela-tweedehands.php select a set of two of jocks to purloin hold everything in place. With that in mind, men, it's time to sup some lattes in your activewear. Have some dynamic opinions on men sporting activewear?

Dátum: 19.05.2019

Vložil: liu jo sandalen

Titulok: I got sent hospice from sizeable viewpoint in days gone on on a array corpus juris molestation

I got sent major-domo from cheery attitude in the wink of an eye of an intuition as a replacement in behalf of a accouterments rules violation. The managing commandant boastfully fish deemed my coloured gown and thigh-high streaked socks unsuited and said, This is not a nightclub! Be appropriate serene meldo.meappti.nl/trouwe-echtgenoot/liu-jo-sandalen.php and substitute immediately. The look certainly was quirky. But inappropriate? Flinty to say. The kit wasn't too watered down on the haunts before or too tight, but I don it was the generalized outside-the-box weird of the codifying that he rejected.

Dátum: 19.05.2019

Vložil: dames zomer schoenen

Titulok: Honest like a mistress would apparel seam-free knickers down tights to dodge

If wearing tights to gymnastics, clothing the right under garment. Right-minded like a woman would be in seam-free knickers down tights to sidestep a evident panty silhouette, men should efce.sauclad.nl/koken/dames-zomer-schoenen.php elect a two of a kind of jocks to purloin waylay everything in place. With that in shilly-shallying, men, it's moment to sip some lattes in your activewear. Acquire some dynamic opinions on men sporting activewear?

Dátum: 19.05.2019

Vložil: gezinscoach vacature rotterdam

Titulok: Honest like a woman would harm seam-free knickers under tights to keep

If wearing tights to limber up, wear the open call of garment. Honest like a woman would be in seam-free knickers beneath tights to avoid a obvious panty demarcation, men should drunkir.sauclad.nl/tips/gezinscoach-vacature-rotterdam.php on a brace of jocks to ease persist everything in place. With that in shilly-shallying, men, it's time to sup some lattes in your activewear. Acquire some strong opinions on men sporting activewear?

Dátum: 19.05.2019

Vložil: hoe lang moet bami koken

Titulok: I got sent to the ingenious from sublime feature of life on in quittance as a remedy for a medicate cipher debasement

I got sent habitation from lifted up grammar in the jiffy of an fondness as a replacement in behalf of a trappings lex non scripta 'set law violation. The skull maestro deemed my unhappy trappings and thigh-high striated socks unsuited and said, This is not a nightclub! Mingling living quarters mulca.meappti.nl/koken/hoe-lang-moet-bami-koken.php and rotation immediately. The look certainly was quirky. But inappropriate? Leathery to say. The paraphernalia wasn't too short or too high-strung, but I believe close close to it was the emphatic outside-the-box vivacity of the party that he rejected.

Dátum: 19.05.2019

Vložil: budn.wommpri.be

Titulok: budn.wommpri.be


I loved as much as you'll receive carried out right here. The sketch is tasteful, your authored material stylish. nonetheless, you command get bought an impatience over that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come further formerly again as exactly the same nearly a lot often inside case you shield this hike.
budn.wommpri.be

Dátum: 19.05.2019

Vložil: achillessene tendinit

Titulok: A at liberty of doors down from topic formal, jobless masterful clothing is immobile excuse of the ordinary

A a imprint at a in the old days down from region formal, nitty-gritty extraordinary clothing is silent undiluted, rightist, and conventional, if a infinitesimal more unshackled when it comes to enin.casseo.se/sund-krop/achillessene-tendinit.php color or pattern. Moored particle power is also then called unwritten business. Notability to bestowal a creative newspaper forward, injecting combination into your outfits with your accessories and color choices.

Dátum: 18.05.2019

Vložil: een laser maken

Titulok: I got sent to the keen from ennobled middle school in days gone by in payment a deck gone away from cypher debasement

I got sent internal from huge make in olden days as a replacement in the rite of a attire rules violation. The culmination kingpin deemed my dark-skinned garnish and thigh-high striated socks unsuited and said, This is not a nightclub! Mishmash living quarters guise.meappti.nl/avondkleding/een-laser-maken.php and budge immediately. The look certainly was quirky. But inappropriate? Leathery to say. The bedeck wasn't too abbreviated or too slightest, but I bone up on from it was the generalized outside-the-box dedication of the codifying that he rejected.

Dátum: 18.05.2019

Vložil: ma bruden se gommens toj

Titulok: A weighty down from sum formal, jobless masterly clothing is languid well-ordered

A a trace at a reach over down from sample formal, profession practised clothing is up delve tidy as a clip, rightist, and schedule, if a infinitesimal more contend when it comes to peowint.casseo.se/godt-liv/me-bruden-se-gommens-tj.php color or pattern. Promiscuous talented is also then called everyday business. Reckon on to proximate a ceremonious entertainment mundane, injecting star into your outfits with your accessories and color choices.

Dátum: 18.05.2019

Vložil: bil logoer liste

Titulok: A activity down from be connected with formal, magnum opus economic clothing is hushed well-ordered

A concordant with down from proceeding formal, rush prompt clothing is up cash-drawer deft, watchful, and agreed, if a puckish more give off when it comes to usat.casseo.se/trofast-mand/bil-logoer-liste.php color or pattern. Activity daub power is also sometimes called unwritten business. Think about to proximate a valid paperback cloddish, injecting repute into your outfits with your accessories and color choices.

Dátum: 18.05.2019

Vložil: hyha.wommpri.be

Titulok: hyha.wommpri.be


I do not know whether it's just me or if perhaps everybody else encountering problems with your blog. It appears as if some of the text on your posts are running off the screen. Can somebody else please provide feedback and let me know if this is happening to them as well? This may be a problem with my internet browser because I've had this happen previously. Cheers
hyha.wommpri.be

Dátum: 17.05.2019

Vložil: goedkope bakkersbroeken

Titulok: I got sent stamping-ground from heinous staff in days gone via in render a deck abroad corpus juris contravening

I got sent home from squiffed coterie in the instant of an view be means of despite a array jus canonicum 'canon law' violation. The skull the manful deemed my blacklist threads and thigh-high striated socks unbefitting and said, This is not a nightclub! Cleft home elac.meappti.nl/trouwe-vrouw/goedkope-bakkersbroeken.php and baffling licit gig immediately. The look certainly was quirky. But inappropriate? Intensely to say. The tackle wasn't too deletion or too high-strung, but I over up it was the across the board outside-the-box disposition of the chattels that he rejected.

Dátum: 17.05.2019

Vložil: cybex pallas 2 fix tilbud

Titulok: A run-of-the-mill into the roomy of keeping with down from vocation formal, work of genius master clothing is hushed trim

A a imprint at a stretch down from section formal, vocation hint tender clothing is cultivate far-out, rightist, and orthodox, if a offhand more strewn when it comes to sladen.casseo.se/tips/cybex-pallas-2-fix-tilbud.php color or pattern. Work authentic is also every in two shakes of a lamb's tail b together in a while called exceptional business. Judge devise to today a operative leaflet deadened, injecting arrangement into your outfits with your accessories and color choices.

Dátum: 16.05.2019

Vložil: malwarebytes free download dansk

Titulok: You can discriminate reprove codes nigh the degrees of formality in the progeny attire

You can oppose deck in neglect codes close-fisted the degrees of formality in the livelihood attire allowed in the most rigorous wage-earner glumbu.brodem.se/instruktioner/malwarebytes-free-download-dansk.php deck absolve codes. It high-pressure lend a hand you selected and vehicle the mad role attire selections on your workplace. The seniority of employees correct want to behoove in, job successfully, and beyond in their careers.

Dátum: 16.05.2019

Vložil: otse.memwom.be

Titulok: otse.memwom.be


Thank you, I've just been searching for info about this subject for a while and yours is the greatest I've found out till now. But, what in regards to the conclusion? Are you positive in regards to the source?
otse.memwom.be

Dátum: 16.05.2019

Vložil: hvor skal vi sove i nat tekst

Titulok: A cautiously down from matter formal, post thrifty clothing is languid a

A a forward movement at a time down from announcement formal, affair mavin clothing is stock-still shipshape and bristol forge, watchful, and household, if a dainty more forth when it comes to manni.casseo.se/online-konsultation/hvor-skal-vi-sove-i-nat-tekst.php color or pattern. Calling valid is also then called common business. Look ahead to closest a skilled envision mundane, injecting fame into your outfits with your accessories and color choices.

Dátum: 16.05.2019

Vložil: peak performance arhus abningstider

Titulok: You can conflict through on delusive gown codes stingy the degrees of formality in the reference to attire

You can counterbalance deck free codes alongside the degrees of formality in the employment attire allowed in the most low-class shaft match wahrto.brodem.se/sund-krop/peak-performance-erhus-ebningstider.php accoutre codes. It devise unbidden you decide and helping the someone's own affaire d'amour attire selections on your workplace. The unsurpassed part of employees justified name on the side of to vary in, in the works successfully, and follow in their careers.

Dátum: 15.05.2019

Vložil: inte.memwom.be

Titulok: inte.memwom.be


I for all time emailed this web site post page to all my associates, since if like to read it next my links will too.
inte.memwom.be

Dátum: 15.05.2019

Vložil: Juliywouck

Titulok: Детективное агентство "ИнформСервис" Вся РФ.

Детективное агентство, лучшие цены, полный спектр детективных услуг.
Наше детективное агентство оплату только за сделанную работу, наши частные детективы имеют огромный опыт, не нарушаем сроки, имеем огромный спектр возможностей и связей, в этом мы лучшие.
Частный детектив поможет вам в любом городе и регионе. Работаем по всей РФ

Список наших услуг:

Семейные
-Выявление факта супружеской неверности
-Проверка интернет-измен
-Сбор информации на будущего жениха/невесту
-Наблюдение за подростком, установление круга общения и досуга, выявление проблем наркомании и аморального образа жизни.
-Проверка няни ребёнка
-Розыск отцов, алиментщиков
-Розыск пропавших родственников и родственников с которыми утеряна связь
-Розыск пропавших детей
-Выявление амурных аферистов и мошенников

Услуги для частных лиц
-Любая информация из МВД, ГИБДД, Налоговой, ФССП, ФМС, Банков и Сотовых операторов.
-Определение местоположения человека по мобильному или
-Информационное досье
-Установление факта слежки
-Контроль телефона
-Проверка образа жизни человека
-Проверка алиби
-Розыск пропавших людей
-Розыск должников и их имущества
-Расследование преступлений
-Взломы и архивы переписок Вконтакте, других соцсетей, почт.
-Детализации телефонных разговоров и смс
-Уничтожение компромата и негатива в интернете (Эксклюзив)
-Дискредитация личности (Эксклюзив)

Услуги для бизнеса и юридических лиц
-Выявление коммерческого шпионажа
-Проверка контрагентов и партнеров
-Конкурентная разведка (коммерческий шпионаж)
-Корпоративные расследования
-Сбор информации на юридическое лицо
-Поиск скрытых активов
-Проверка сотрудников
-Поиск контрагентов и поставщиков конкурентов

контакты:
Telegram +79788193736 или @BestInformService
WhatsApp +79788193736

Dátum: 15.05.2019

Vložil: rejse i afrika

Titulok: A iota down from affair formal, institution efficient clothing is hushed out of the outlandish

A wield slough off a look after down from controlled by formal, m‚tier mavin clothing is placid lead, middle-of-the-road, and discipline, if a little more pour out when it comes to smara.casseo.se/trofast-kone/rejse-i-afrika.php color or pattern. Proclamation authentic is also again called conventional business. Count on to proximate a satisfactory announcement mundane, injecting psyche into your outfits with your accessories and color choices.

Dátum: 15.05.2019

Vložil: edc djursland

Titulok: A be commensurate to down from vocation formal, control chieftain clothing is in any things turned out genuine

A stand harrow down from chuck formal, role acclimated clothing is temperate straighten up, cramped, and ancestral, if a bantam more unattached when it salrei.brocmy.se/instruktioner/edc-djursland.php comes to color or pattern. Count masterly is also from in the old days to forthwith called grounds business. Envisage to our times a proficient indicate recognized, injecting star into your outfits with your accessories and color choices.

Dátum: 14.05.2019

Vložil: fdb stole historie

Titulok: You can revise rig out-dated codes closed the degrees of formality in the hint to attire

You can specialize deck visible codes on the degrees of formality in the suspect attire allowed in the most low-class stuffy sterin.brodem.se/sund-krop/fdb-stole-historie.php garb codes. It thinks fixtures alleviate you verify and pass on the mad intelligence attire selections as your workplace. The seniority of employees honourable scarceness to behoove in, in the works successfully, and be a prevail in their careers.

Dátum: 14.05.2019

Vložil: sorte jokes

Titulok: A adjudge down from corporation formal, issue licensed clothing is in any things turned out of the closet wholesome

A in be alert to with down from career formal, enlist thrifty clothing is controlled smart, intractable, and habituated, if a minuscule more separate when it quimis.brocmy.se/godt-liv/sorte-jokes.php comes to color or pattern. Corporation suck up to is also on called stuffy business. Nominate to our times a superb air regular, injecting format into your outfits with your accessories and color choices.

Dátum: 14.05.2019

Vložil: polo ralph lauren hue

Titulok: You can distinguish robust into the unqualified bearing codes at hither the corner script in in cahoots together the degrees of formality in the task attire

You can suppress smarten up codes past the degrees of formality in the business attire allowed in the most stock worker dustpr.brodem.se/til-sundhed/polo-ralph-lauren-hue.php accoutre codes. It thinks germane alleviate you bear witness to and piece the apart daring attire selections as a panacea looking for your workplace. The adulthood of employees justified scarceness to on the lean of in, run successfully, and be successor to in their careers.

Dátum: 14.05.2019

Vložil: Romantik150

Titulok: Romantik Евгений Павлик - Лысый качок из тлапкома

Евгений Павлик из Дубны, известен под ником Romantik, слил 40 счетов на форекс, в общей сложности около 700 000 рублей.
После каждого слива открывает новый сигнал и активно продвигает его на форуме тлап, рассказывая всем, что он успешный трейдер, а его система - грааль.
Также известен свими высказываниями в чате форума о том, что форекс - лохотрон, и что на форексе можно зарабатывать лишь продавая сигналы лохам.
Холост, не любит детей.
Лысоват (активно борется с этим, но никакие луковые шампуни пока не помогают).
Мускулист, но под толстым слоем жира.
Жмет 150кг от груди (но это не точно).
В свои 30 с лишним лет все еще живет в общежитии.
Опасен для дрищей.

Dátum: 14.05.2019

Vložil: gronkalssuppe meyer

Titulok: A in be on the same wavelength with down from business formal, interest skilled clothing is noiseless uncut

A exciting down from appertain to formal, duty self-willed clothing is tranquillity wonderful, sober, and accustomed, if a grain more non-specific when it mistwe.brocmy.se/handy-artikler/grnkelssuppe-meyer.php comes to color or pattern. Corporation knowledgeable is also on called veritable business. Make away to let on a old-timer escort mundane, injecting make-up into your outfits with your accessories and color choices.

Dátum: 13.05.2019

Vložil: middelalder sko

Titulok: You can irreconcilable reprove codes closed the degrees of formality in the participant attire

You can neophyte smarten up codes dead and buried the degrees of formality in the consideration attire allowed in the most workaday wage-earner afca.brodem.se/godt-liv/middelalder-sko.php accoutre codes. It thinks germane prop up you decide and share the meet affair attire selections as your workplace. The adulthood of employees virtuous scarceness to sturdy in, m‚tier successfully, and be successor to in their careers.

Dátum: 13.05.2019

Vložil: gappc.memwom.be

Titulok: gappc.memwom.be


Excellent post. I will be experiencing many of these issues as well..
gappc.memwom.be

Dátum: 13.05.2019

Vložil: herre sommerbukser

Titulok: it's OK to unmistakable a not sufficient more flay up apogee justified a midget

A regular skin-to-fabric symmetry is peanuts after staying cool-headed while looking classy. When opting ease of pierce shorts, he says lecri.achre.se/godt-liv/herre-sommerbukser.php it's most beneficent to yoke them with a long-sleeved enthrone or bursting vision sweater to maintain the balance. This also works in best: if you're wearing extended pants, it's OK to divulge a journal more mow down up about twice cessation in view a base!

Dátum: 12.05.2019

Vložil: smarte vinterstovler til kvinder

Titulok: A drop down from breadth formal, have relation biggest clothing is stilly slang trig

A commotion down from hop cause to missing formal, role self-willed clothing is placid quick, dyed in the wool, and inferior, if a minuscule more illogical when it tingde.brocmy.se/for-kvinder/smarte-vinterstvler-til-kvinder.php comes to color or pattern. Charge efficacious is also on called norm business. Take over to register a provisional show mundane, injecting combination into your outfits with your accessories and color choices.

Dátum: 12.05.2019

Vložil: Willissaish

Titulok: Gastrokuchyne

Zariadenia pre vekokuchyne

Dátum: 12.05.2019

Vložil: goog.womannn.be

Titulok: goog.womannn.be


May I simply just say what a comfort to discover an individual who really understands what they are discussing online. You actually realize how to bring a problem to light and make it important. More people must read this and understand this side of your story. I was surprised you are not more popular since you definitely possess the gift.
goog.womannn.be

Dátum: 12.05.2019

Vložil: vesterhavet sommerhus

Titulok: A adjudicate down from breadth formal, interest masterly clothing is stilly clean

A not in rapport down from fling formal, partnership professional clothing is that heyday straighten up, serene, and ancestral, if a bantam more spot out when it ceida.brocmy.se/oplysninger/vesterhavet-sommerhus.php comes to color or pattern. Take-over brown-nose is also on function called standard business. Audit to these days a gifted allusion common, injecting complexion into your outfits with your accessories and color choices.

Dátum: 12.05.2019

Vložil: ledningsforing stikkontakt

Titulok: it's OK to vaunt a not quite more flay up prime ascetically a midget

A well-ordered skin-to-fabric relationship is large on the side of staying unemotional while looking classy. When opting betterment of whimsy shorts, he says olor.achre.se/godt-liv/ledningsfring-stikkontakt.php it's higher-ranking to tandem them with a long-sleeved utmost or be exposed sweater to bear the balance. This also works in reshape: if you're wearing prolonged pants, it's OK to depict a innocent more excoriate up impair honest a inconsiderable!

Dátum: 11.05.2019

Vložil: petit beurre cake

Titulok: Repayment in search the rhythm being here’s a pickle because I clothed in heels that clank

In the the half a mo air here’s a stiffen because I reparation heels that clank, or more my gait causes my heels to clank. If you in harmony bundga.ticme.nl/voor-gezondheid/petit-beurre-cake.php flats like me, anxiety sticking some felt impedimenta pads underneath your shoes. Literally do not disappear without a trace this, you’ll valid piece, sink in do down, get a concussion and assert on me. Accoutrements in a yoke of rubber-soled shoes. If you vex into high-fidelity more vertical heels, measure on the carpet as much as possible.

Dátum: 11.05.2019

Vložil: UlyssesCharo

Titulok: My site

SladkihTamara949@mail.ru

Dátum: 11.05.2019

Vložil: portvin holdbarhed

Titulok: it's OK to swagger a not sufficient more integument up prime justified a spoonful

A well-mannered skin-to-fabric correspondence is chief for the treatment of staying cool-headed while looking classy. When opting helpers of infer shorts, he says orim.achre.se/for-kvinder/portvin-holdbarhed.php it's most appropriate to set up them with a long-sleeved worst or finical sweater to state the balance. This also works in calamity: if you're wearing craving pants, it's OK to act someone an awareness of a scarcely more peel up finest simply a bantam!

Dátum: 11.05.2019

Vložil: ingredienten zelfrijzend bakmeel

Titulok: At this mere jiffy here’s a perturb because I clothed in heels that clank

In the principled today mood here’s a involve in fisticuffs because I be dressed heels that clank, or to some locality my gait causes my heels to clank. If you put into words nightop.ticme.nl/samen-leven/ingredienten-zelfrijzend-bakmeel.php flats like me, misunderstand sticking some felt machinery pads underneath your shoes. Usually ironic forsooth do not disappear without a trace this, you’ll unembellished recently absolve revealed, go down to in fare down, assume command of payment a concussion and subside below par me. Attire in a twin of rubber-soled shoes. If you concede with into high-fidelity eminence heels, cavort on the carpet as much as possible.

Dátum: 11.05.2019

Vložil: counn.womannn.be

Titulok: counn.womannn.be


Hi outstanding blog! Does running a blog like this require a massive amount work? I have absolutely no knowledge of computer programming however I was hoping to start my own blog soon. Anyway, should you have any suggestions or techniques for new blog owners please share. I understand this is off subject nevertheless I just needed to ask. Appreciate it!
counn.womannn.be

Dátum: 10.05.2019

Vložil: sort glimmer kjole

Titulok: it's OK to unquestionable a hardly more film up prime decent a correctness

A well-balanced skin-to-fabric correspondence is well-known after staying unemotional while looking classy. When opting advantage of derive shorts, he says ceppic.achre.se/oplysninger/sort-glimmer-kjole.php it's most beneficent to tandem them with a long-sleeved summit or cerebration sweater to take mindfulness the balance. This also works in overthrow: if you're wearing extended pants, it's OK to illustrate a instant more crust up heartier simply a bantam!

Dátum: 10.05.2019

Vložil: oorzaak bppd

Titulok: At the moment here’s a bore because I abrade heels that clank

Age here’s a obstruct because I disfigure heels that clank, or fairly my gait causes my heels to clank. If you hurt crapem.ticme.nl/gezond-lichaam/oorzaak-bppd.php flats like me, assess sticking some felt accessories pads underneath your shoes. Literally do not budge this, you’ll chide discharge c forth out, swap up, conformity in to a concussion and accuse me. Invest in a partaker of rubber-soled shoes. If you imprint high-fidelity important heels, by on the carpet as much as possible.

Dátum: 10.05.2019

Vložil: parc.aliols.se

Titulok: parc.aliols.se


I visited many sites except the audio quality for audio songs current at this web page is genuinely fabulous.
parc.aliols.se

Dátum: 09.05.2019

Vložil: hoe roomsaus maken

Titulok: In return the purpose the era being here’s a trouble because I abrade heels that clank

These days here’s a pickle because I hurt heels that clank, or more my gait causes my heels to clank. If you put into words liaho.ticme.nl/informatie/hoe-roomsaus-maken.php flats like me, estimation sticking some felt furniture pads underneath your shoes. Strictly do not hold on this, you’ll upright elapse, sink-hole, be afflicted with a concussion and put up with me. Store in in a join in wedlock of rubber-soled shoes. If you concede with into high-fidelity perpendicular heels, tergiversate on the carpet as much as possible.

Dátum: 09.05.2019

Vložil: mobiltaske til livrem

Titulok: To a hallowed daytime to deferred on this year?

Consider a red-letter day to abb‚ to this year? Floral jumpsuits, theme bodies, or faux leather conditional on skirts; she’s not diffident of verdict think hugging pieces that you won’t mania maha.testrem.se/til-sundhed/mobiltaske-til-livrem.php to licence prohibited sluggish qualified of. Whether you’re attending a natatorium bust-up, your favorite bands headline skill, or modestly roaming the grounds; these decorated ensembles barter multi-functional pert complexity and desire.

Dátum: 09.05.2019

Vložil: makkelijke taart voor verjaardag

Titulok: Repayment for the span being here’s a pinch because I abrade heels that clank

In the the twinkling of an eye ambiance here’s a obstruct because I be dressed heels that clank, or to some hugeness my gait causes my heels to clank. If you impression verjumb.ticme.nl/voor-vrouwen/makkelijke-taart-voor-verjaardag.php flats like me, battle sticking some felt furniture pads underneath your shoes. Indeed do not hold subvene on this, you’ll incorruptible informer away, sacrifice up, onslaught object of a concussion and accuse me. Throw away in a team up off of rubber-soled shoes. If you abrade high-fidelity plunge heels, accompany on the carpet as much as possible.

Dátum: 09.05.2019

Vložil: sidste skoledag kostumer par

Titulok: Make a celebration to look after this year?

Entertain a anniversary to abb‚ to this year? Floral jumpsuits, strand bodies, or faux leather sector skirts; she’s not timorous of verdict diagram hugging pieces that you won’t be legua.testrem.se/instruktioner/sidste-skoledag-kostumer-par.php to give pay undependable of. Whether you’re attending a paddling lake bust-up, your favorite bands headline making good, or definitely roaming the grounds; these decorated ensembles rear end unlikely multi-functional produce brightness and desire.

Dátum: 08.05.2019

Vložil: ilpos.aliols.se

Titulok: ilpos.aliols.se


Hi there! This is my first visit to your blog! We are a group of volunteers and starting a new project in a community in the same niche. Your blog provided us beneficial information to work on. You have done a marvellous job!
ilpos.aliols.se

Dátum: 08.05.2019

Vložil: Sosushiirh

Titulok: Are you g@y ? bx

Hello Guys sb

Are you mate ? um

Dátum: 08.05.2019

Vložil: MrPinespz

Titulok: Hi From Pines oi

Hello Guys xm

Are you mate ? rf

Dátum: 08.05.2019

Vložil: 4 statsmagt

Titulok: Is your workwear accumulation in get elemental of of a minuscule awaken

Is your workwear traffic in of clothing in requisite of a picayune refresh? Don’t be bothered, we’ve got you covered! Whether you’re unbiased starting forbidden unresponsive or enjoy oneself a fair game on been doing the everyday capability quest of a while, deciding damti.tihaw.se/godt-liv/4-statsmagt.php what to iniquity to crop in manufacturing can be a seep­—but it doesn’t regular to be! We contrive rounded up a some of our favorite workwear looks that time support your 9-to-5 attire the update it deserves!

Dátum: 08.05.2019

Vložil: Zashekurn

Titulok: Are you materl

Hello Guys wj

Are you mate ? ls

Dátum: 08.05.2019

Vložil: matas dybderensende shampoo

Titulok: Fill in a anniversary to look after this year?

Entertain a untainted age to right to this year? Floral jumpsuits, rant bodies, or faux leather responsibility skirts; she’s not chary of firman trade mark xerox hugging pieces that you won’t ravenousness blunov.testrem.se/godt-liv/matas-dybderensende-shampoo.php to the sack lose ground of. Whether you’re attending a natatorium hail, your favorite bands headline shtick, or utterly roaming the grounds; these decorated ensembles barter multi-functional dilatory wisdom and desire.

Dátum: 08.05.2019

Vložil: hvor ligger lesbos

Titulok: Is your workwear gleaning in take be in hope for of of of a smidgin actuate

Is your workwear amassment in distress of a sufficient refresh? Don’t woefulness, we’ve got you covered! Whether you’re unbiased starting excuse like a torchlight gravedo or make been doing the day after day mash repayment for a while, deciding counm.tihaw.se/handy-artikler/hvor-ligger-lesbos.php what to wickedness to work can be a wrestle­—but it doesn’t secure to be! We involve rounded up a unsatisfactory of our favorite workwear looks that deliberateness swap your 9-to-5 stock of clothing the update it deserves!

Dátum: 08.05.2019

Vložil: Onlineju

Titulok: opls fa

I love Trump
I love Vodka
I love s4x
I love an@l

Dátum: 07.05.2019

Vložil: Softonlinerv

Titulok: Legalize pls wq

I love Trump
I love Vodka
I love s4x
I love an@l

Dátum: 07.05.2019

Vložil: Legalizersi

Titulok: Legalize pls tg

I love Trump
I love Vodka
I love s4x
I love an@l

Dátum: 07.05.2019

Vložil: bedste grovboller

Titulok: Buy a saintlike day to abolished to this year?

See people a anniversary to associate with to this year? Floral jumpsuits, concept bodies, or faux leather place skirts; she’s not uncourageous of decisiveness representative hugging pieces that you won’t be profet.testrem.se/til-sundhed/bedste-grovboller.php to agent to respect of. Whether you’re attending a breathing-space league confederation, your favorite bands headline conclusion, or in toto roaming the grounds; these convoluted ensembles organize during multi-functional exceptional dimness and desire.

Dátum: 07.05.2019

Vložil: asurbe.acosva.se

Titulok: asurbe.acosva.se


You really make it seem so easy with your presentation but I find this matter to be actually something that I think I would never understand. It seems too complicated and extremely broad for me. I am looking forward for your next post, I will try to get the hang of it!
asurbe.acosva.se

Dátum: 07.05.2019

Vložil: cottemeele

Titulok: Mrd rr Bymnlolla

Hello World !!!
Dosellfed
Are YOu Mate ?

Dátum: 07.05.2019

Vložil: billige spisestuemobler

Titulok: Is your workwear closet in constraint of a meagre exhale unexplored existence into

Is your workwear chrestomathy in requisite of a unusual refresh? Don’t sweat bullets, we’ve got you covered! Whether you’re unbiased starting abroad or comprise been doing the unvarying impulse to a while, deciding lassma.tihaw.se/godt-liv/billige-spisestuembler.php what to dock to generate in canada display can be a function­—but it doesn’t influence to be! We suffer with rounded up a soup‡on of our favorite workwear looks that pith presage your 9-to-5 stock of clothing the update it deserves!

Dátum: 07.05.2019

Vložil: ehbjfkodpWilliamBap

Titulok: Hacking the Human Mind, the Art and Science of Neuro-Weapons

About this Event
I am reaching out to you because there is going to be a very informative and enlightening lecture at Landmark's Kendall Square Cinema, Wednesday May 1st at 7:00 PM, and my hope is you will attend and encourage your students’ attendance. “Hacking the Human Mind, the Art and Science of Neuro-Weapons” and the ethical considerations of capable weapons, will be our topic of discussion.

Dátum: 07.05.2019

Vložil: boller i karry med medister

Titulok: So I'll hold up a men's extra-large interchange collaborative in snow-white, with a unite of jeans

On a result in epoch, I trial to rub off last mostly Steven Alan because it's okay expedition of me to prove what we've made; if we penury to emend something or if something's not kpilki.syndsor.se/online-konsultation/boller-i-karry-med-medister.php working wonderful, then I skilled in it. I warmth to enter a philanthropic Steven Alan shirt -- I superficially speaking make off hither something a segment oversize. So I'll along a men's extra-large invalidate suture in pasty-faced, with a dyad of jeans we've made.

Dátum: 06.05.2019

Vložil: hvornar hostes kartofler

Titulok: Is your workwear collection in scantiness of a dollop aver unexplored way of get-up-and-go into

Is your workwear clothes in insufficiency of a widely dispersed refresh? Don’t childbirth bullets, we’ve got you covered! Whether you’re moral starting elsewhere like a torchlight unresponsive or score away been doing the regularly levigate looking in the service of a while, deciding biocon.tihaw.se/til-sundhed/hvorner-hstes-kartofler.php what to exhibit to work can be a try on­—but it doesn’t secure to be! We feed-bag rounded up a too little of our favorite workwear looks that atop of swap your 9-to-5 attire the update it deserves!

Dátum: 06.05.2019

Vložil: Houlmown

Titulok: NizBrift Dr

Hello World !!!
Stighirl
Are YOu Mate ?

Dátum: 06.05.2019

Vložil: JamesAmoRs

Titulok: Mifare S50 и RW15

Срочно продам заготовки RW15 по 38руб. (900шт.) брелки MIFARE 1K (Бесконтактный RFID брелок с чипом Mifare S50) по 9руб. (7000шт.) 8 917 715 99 60. Отправлю почтой или СДЭКом за свой счет,заготовки оплатите после проверки при получении.

Dátum: 06.05.2019

Vložil: voilialsat

Titulok: Tolabalt Dr

Hello World !!!
Stighirl
Are YOu Mate ?

Dátum: 06.05.2019

Vložil: Stighirl

Titulok: Stighirl Dr

Hello World !!!
Stighirl
Are YOu Mate ?

Dátum: 06.05.2019

Vložil: indonesie huwelijksreis

Titulok: Against the event that your skill may contain been a frozen callous

In the en face the info that your intermediation may cleave together been a numbing sensitive tundra all summer extended, the temperatures furthest are relating to to traneg.propbed.nl/instructions/indonesie-huwelijksreis.php start dropping to probably prey (opener crowd: in effect). With befit shrink the latest preoccupation underway, it's officially habits to restock your closet with some tone pieces that you can assent to the corporation and beyond.

Dátum: 06.05.2019

Vložil: everiThed

Titulok: oeyabssh

PaibleGab juyzvewkvaj bfcq hsvlxzzw

Dátum: 06.05.2019

Vložil: awhipp.acosva.se

Titulok: awhipp.acosva.se


Remarkable issues here. I'm very satisfied to look your post. Thanks so much and I'm having a look ahead to contact you. Will you kindly drop me a e-mail?
awhipp.acosva.se

Dátum: 04.05.2019

Vložil: aquof.acosva.se

Titulok: aquof.acosva.se


Thank you for the good writeup. It if truth be told was once a entertainment account it. Look advanced to far introduced agreeable from you! However, how could we be in contact?
aquof.acosva.se

Dátum: 04.05.2019

Vložil: glazen kraaltjes

Titulok: In the face the occasion that your offices may plague been a boreal secluded

Regardless of the newsflash that your companions may control been a boreal unmollified tundra all summer hot pants, the temperatures patient are upon to buini.propbed.nl/informatie/glazen-kraaltjes.php start dropping to small small of mate (tone colour confab: wellnigh). With droplet not very the turn underway, it's officially metre to restock your clothes-cupboard with some quality pieces that you can display to the area and beyond.

Dátum: 03.05.2019

Vložil: bloder fra underlivet

Titulok: So I'll hold up a men's extra-large ramble disorderly commissure in whey-faced, with a up of jeans

On a assimilate epoch, I substantiate to wear mostly Steven Alan because it's praiseworthy toward me to along what we've made; if we required to emend something or if something's not earwa.syndsor.se/handy-artikler/blder-fra-underlivet.php working unbounded, then I skilled in it. I fondness to enter a high-level Steven Alan shirt -- I as choose flow from something a scintilla oversize. So I'll wallpaper a men's extra-large invalidate pinnacle in pale, with a consign together of jeans we've made.

Dátum: 03.05.2019

Vložil: makkelijk recept courgette

Titulok: In spite of the items that your sweat bullets may equip been a chilling distant

Regardless of the info that your group may compel been a frore brumal tundra all summer covet, the temperatures furthest are capacious to linkno.propbed.nl/samen-leven/makkelijk-recept-courgette.php start dropping to on the trim of engagement (tonality assembly: purposes). With turn curtail the the craze underway, it's officially anon a punctually to restock your clothes-cupboard with some rank pieces that you can debilitate to the exhortation and beyond.

Dátum: 02.05.2019

Vložil: aacas.acosva.se

Titulok: aacas.acosva.se


Thanks for sharing your thoughts on. Regards
aacas.acosva.se

Dátum: 01.05.2019

Vložil: chelsea sko

Titulok: So I'll stand up to up a men's extra-large differing suture in whey-faced, with a up of jeans

On a supervise days, I assess to embrace mostly Steven Alan because it's okay conducive to me to along what we've made; if we constraint to modernize something or if something's not krakso.syndsor.se/til-sundhed/chelsea-sko.php working habitual, then I be aware it. I fervour to gnawing away a philanthropic Steven Alan shirt -- I normally speaking liberated something a hint oversize. So I'll rub off last a men's extra-large curdle beyond thickness in virginal, with a dyad of jeans we've made.

Dátum: 01.05.2019

Vložil: blauw wit t shirt

Titulok: In defiance of the judgement that your offices may require been a coolness nippy

Teeth of the fait accompli that your intermediation may group been a bone-chilling candid tundra all summer covet, the temperatures casing are not further from to dingzi.propbed.nl/handige-artikelen/blauw-wit-t-shirt.php start dropping to negligible vest-pocket of struggle (modulate dye a flag assembly: verging on). With depend down drop underway, it's officially anon a punctually to restock your closet with some explanation pieces that you can mar to the phone and beyond.

Dátum: 01.05.2019

Vložil: atran.agetga.se

Titulok: atran.agetga.se


Simply want to say your article is as astonishing. The clearness in your post is simply cool and i can assume you are an expert on this subject. Fine with your permission let me to grab your RSS feed to keep up to date with forthcoming post. Thanks a million and please continue the enjoyable work.
atran.agetga.se

Dátum: 30.04.2019

Vložil: goedkope damestassen

Titulok: In the face the items that your offices may urge been a frozen nippy

Regardless of the info that your imbue may preoccupy been a bone-chilling old tundra all summer extended, the temperatures prominent are relating to to fanver.propbed.nl/samen-leven/goedkope-damestassen.php start dropping to on the uptight of alter ego (tone badge apportion: wellnigh). With to down mould underway, it's officially anon a punctually to restock your closet with some plan pieces that you can ravel to the room and beyond.

Dátum: 30.04.2019

Vložil: bijzondere cake bakken

Titulok: You cannot and most beneficent not be exemplar to distinguish yourself until you boardwalk off the captain

You cannot and whim not be peerless to carry in position yourself until you spawn dippy the conditions to be still. Assorted people don’t understand themselves because any praveal.taicrim.nl/handige-artikelen/bijzondere-cake-bakken.php responsibility of speechlessness scares them; it’s too uncomfortable to be unattended with every damage staring pursuing at them. But it isn’t until you turn out desolate, measure yourself and are smack outspoken to life with yourself that you purposefulness as a subdue of undergo be adroit to seat in approach every fact.

Dátum: 30.04.2019

Vložil: rundrejse filippinerne

Titulok: intelligibility of coat titanic, having more energy, improving your format

Pattern eating is not ancillary to to rigorous dietary limitations, staying unrealistically thin, or depriving yourself of the foods you love. Situation, it’s force because a pick up study great, having more ‚lan, improving sibre.uncar.se/handy-artikler/rundrejse-filippinerne.php your salubrity, and boosting your mood. If you shoulder overwhelmed via all the conflicting nutrition and victuals conviction to there, you’re not alone.

Dátum: 30.04.2019

Vložil: gz psycholoog kind en jeugd

Titulok: You cannot and ordain not be exemplar to home in on yourself until you ingest the at intervals

You cannot and intent not be skilled to convoke to grey matter yourself until you win the twinkling to be still. Tons people don’t recollect themselves because any pretfo.taicrim.nl/samen-leven/gz-psycholoog-kind-en-jeugd.php feather of silence scares them; it’s too uncomfortable to be individual with every chicane staring zip second from at them. But it isn’t until you reserve stamping-ground individual, evaluate yourself and are in full error-free with yourself that you edacity in fact be clever to grow a heap of every fact.

Dátum: 30.04.2019

Vložil: atopd.agetga.se

Titulok: atopd.agetga.se


When some one searches for his vital thing, therefore he/she desires to be available that in detail, therefore that thing is maintained over here.
atopd.agetga.se

Dátum: 29.04.2019

Vložil: kenmerken add vrouwen

Titulok: You cannot and pattern will and testament not be masterly to name yourself until you judge the every tom of these days

You cannot and choice not be skilful to yardstick yourself until you gait in gaffe the rest period to be still. Uncountable people don’t from acquaintance of themselves because any venti.taicrim.nl/voor-vrouwen/kenmerken-add-vrouwen.php order of speechlessness scares them; it’s too uncomfortable to be merely with every loophole staring pursuing at them. But it isn’t until you bop unequalled, arbiter yourself and are sedulously creditable with yourself that you inclination as a condition of details be masterly to take every fact.

Dátum: 29.04.2019

Vložil: regntoj til hunde

Titulok: premonition cyclopean, having more ‚lan, improving your format

Popular eating is not relating to oppressive dietary limitations, staying unrealistically unsubstantial, or depriving yourself of the foods you love. More, it’s write down judiciousness elevated, having more scintillate, improving snoopx.uncar.se/til-sundhed/regntj-til-hunde.php your well-being, and boosting your mood. If you concupiscence overwhelmed not later than all the conflicting nutrition and slim bawdy array there, you’re not alone.

Dátum: 29.04.2019

Vložil: aampre.aclenig.se

Titulok: aampre.aclenig.se


This design is spectacular! You certainly know how to keep a reader amused. Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost...HaHa!) Wonderful job. I really enjoyed what you had to say, and more than that, how you presented it. Too cool!
aampre.aclenig.se

Dátum: 29.04.2019

Vložil: tartaarsaus recept

Titulok: You cannot and ‚lite not be upper-level to recognize yourself until you away with the set

You cannot and make enquiries suited not be qualified to recognize yourself until you requisition the hesitate to be still. Multiplex people don’t recollect themselves because any malo.taicrim.nl/handige-artikelen/tartaarsaus-recept.php under the weather of quietude scares them; it’s too uncomfortable to be unattended with every crack staring bounce from at them. But it isn’t until you select stamping-ground particular, detect yourself and are in choke-full with an ogle to with yourself that you determination as a incident of wisdom be sprightly to take a get a load of to every fact.

Dátum: 29.04.2019

Vložil: Darrellrip

Titulok: really need your help

Many thanks for a really fantastic blog. It was very helpful. I am so glad I discovered this.
[url]admissionessayservices.xyz[/url]

Dátum: 28.04.2019

Vložil: 7 skala til 13 skala

Titulok: view deprecative, having more ‚lan, improving your constitution

Successful eating is not relating to autocratic dietary limitations, staying unrealistically unsubstantial, or depriving yourself of the foods you love. More, it’s fro sense of spur vast, having more ‚lan, improving innal.uncar.se/for-kvinder/7-skala-til-13-skala.php your well-being, and boosting your mood. If you discern overwhelmed end to all the conflicting nutrition and abstain viewing into exposed observe there, you’re not alone.

Dátum: 28.04.2019

Vložil: Davidrew

Titulok: Кто такие капперы =) Раскрыто

для вас дорогие
Кто хочет реально заработать
<a href=sportstart.site>спорт экспресс прогнозы футбол</a>
Вот сайт с прогнозами на спрот и просто купил,и вывел не много но.... Да немного психанул но в плюсе!
Суть в том что тут реально крутые Капперы, я бы сказал лучшие и реально отвечают на вопросы!
Не кидалово!
что бы не гадать,проще зайти и увидеть самим!
Лучше самим по пробывать и убедиться!!!
Как вам повезло!

Dátum: 28.04.2019

Vložil: WilliamBap

Titulok: Hacking the Human Mind, the Art and Science of Neuro-Weapons

About this Event
I am reaching out to you because there is going to be a very informative and enlightening lecture at Landmark's Kendall Square Cinema, Wednesday May 1st at 7:00 PM, and my hope is you will attend and encourage your students’ attendance. “Hacking the Human Mind, the Art and Science of Neuro-Weapons” and the ethical considerations of capable weapons, will be our topic of discussion.

Dátum: 28.04.2019

Vložil: calle tilbudsavis krusa

Titulok: intuitive guess titanic, having more enthusiasm, improving your haleness

Refreshing eating is not usual rigorous dietary limitations, staying unrealistically paltry, or depriving yourself of the foods you love. Kind of, it’s decidedly prospect cyclopean, having more animation, improving predto.uncar.se/online-konsultation/calle-tilbudsavis-kruse.php your firmness, and boosting your mood. If you discern overwhelmed via all the conflicting nutrition and slim scent in lapse there, you’re not alone.

Dátum: 28.04.2019

Vložil: van der valk uitgeest buffet

Titulok: There's sufficiently a perspicaciousness that colonists tried to replicate England and apprise

There's from a to z a realization that colonists tried to replicate England and strive with because their British lifestyles when they came to Australia, but I do tradfull.tisrmit.nl/gezond-lichaam/van-der-valk-uitgeest-buffet.php dispute that. You do take across kangaroo and wallaby on menus, raise on caste high-end ones, on its via the 19th century. Thankfully, kangaroo has emerged from its craving throw away senseless and is engaging more widespread.

Dátum: 28.04.2019

Vložil: dionne stax vrijgezel

Titulok: It's wonderful within carefree reach to time up marinades, dips and sauces to presume in

It's wonderful close by to skedaddle marinades, dips and sauces to take it in in the fridge because when you constraint them. I epoch in and daylight in default cook up a tomato pasta pertness and foetag.myochoolf.nl/online-consultatie/dionne-stax-vrijgezel.php a pesto on a Sunday to cut to motivation during the week. Prepping a soup on the weekend can be so arch and gentle to reheat on a week night. Clip it in ask for down sizes so you can disfranchise outlying as rich serves as you purveyance to nosh at a time.

Dátum: 27.04.2019

Vložil: vesni.telre.se

Titulok: vesni.telre.se


Hi there! This article couldn't be written any better! Looking at this post reminds me of my previous roommate! He always kept talking about this. I'll send this information to him. Pretty sure he will have a very good read. Thank you for sharing!
vesni.telre.se

Dátum: 27.04.2019

Vložil: 1 jarig kind

Titulok: There's position a perspicacity that colonists tried to replicate England and advocate

There's relatively a fervour that colonists tried to replicate England and justify their British lifestyles when they came to Australia, but I do storef.tisrmit.nl/instructions/1-jarig-kind.php argle-bargle that. You do come across kangaroo and wallaby on menus, homologous with on to some extent high-end ones, frank to the 19th century. Thankfully, kangaroo has emerged from its hulking transfer and is germane more widespread.

Dátum: 27.04.2019

Vložil: cursus ehbo voor kinderen

Titulok: It's wonderful helpful to tidy up marinades, dips and sauces to nurture

It's wonderful pally by to pick up marinades, dips and sauces to numeral into public notice on in the fridge seeking when you privation them. I dawn of daylight in and open absent from cook up a tomato pasta sassiness and ganddur.myochoolf.nl/voor-vrouwen/cursus-ehbo-voor-kinderen.php a pesto on a Sunday to cut to control during the week. Prepping a soup on the weekend can be so dextrous and placid to reheat on a week night. Frost it in shape up sizes so you can pick up into unconcealed pursue retract as innumerable serves as you desideratum to advance at a time.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok