Sociálna sieť LibertaGia - seriózny biznis alebo podvod? Posúďte sami

24.02.2014 13:18

Veľa ľudí sa ma v poslednom čase pýta na internetové spoločnosti LibertaGia a GloballShare. Vcelku ma trapy, že momentálne nie je možné nájsť na internete žiadne negatíve príspevky, práve naopak samé pozitíva. Žeby to bolo vážne také skvelé, perfektné a o pár mesiacov budeme všetci zarábať na týchto sociálnych sieťach? Predovšetkým pri LibertaGia sa začína nafukovať poriadne veľká bublina (pri GloballShare tá bublina už spľasla). Aj z tohto dôvodu som sa rozhodol napísať takú dlhšiu recenziu na tieto sociálne siete, hlavne teda na prvú menovanú.. Skúsim vám napísať čo o sebe prezentujú tieto spoločnosti a môj pohľad na ne. Budem čerpať zo svojich predchádzajúcich skúseností s podobnými projektmi a to ZeekrewardsBanners Broker. Dve najznámejšie nelegálne ponziho schémy. Preto vám odporúčam pozorne si prečítať celý článok a podľa toho sa pri registrácii zariadiť.

 

Pár slov o spoločnosti a jej riaditeľovi

O LibertaGia som sa začal zaujímať len nedávno. Jedná sa o portugalskú spoločnosť so sídlom v Lisabone, údajne blízko kancelárie Microsoftu a dokonca aj domu Christiana Ronalda (slávny futbalista). Či je to pravda som neskúmal a pravdepodobne to ani nikoho nezaujíma, nech majú kanceláriu aj vedľa Bieleho domu. Každopádne som si preveril riaditeľa tejto sociálnej siete Ruia Salvadoreho, ktorý je na internete pomerne známy. Citujem z jedného fóra:

 

Rui Salvador was already in many schemes, Banners Broker, Telexfree, Adhitprofits, Alive Matrix, Rippln among other. When one ends he just goes to another one, and all the sheep follows…

 

V preklade pre tých, ktorí nevedia dobre po anglicky: Rui Salvadore bol už v mnohých scamoch - ponziho schémach napr. Banners Broker, Telexfree, Alive Matrix a iné. Keď jeden program skončí, skočí do ďalšieho a všetky ovce ho nasledujú. 

 

Prvá menovaná podvodná schéma Banners Broker stále funguje, už 3 roky, no neplatí už vyše roka. Teda platí, ale len niektorým. Možno tak 100 ľudí z 500 000 registrovaných, ale samozrejme len ak sa registrujú ďalší užívatelia ktorí investujú, inak by nebolo z čoho vyplácať. Ja čakám márne už vyše roka na 200 USD. Ale späť k LibertaGia a hlavne k tomu, prečo si myslím, že je tento projekt tiež scam - ponziho schéma.

 

Ďalšia zaujímavá správa, ktorú som našiel na internete, na preklad použite google. Ja len v skratke napíšem čo už bolo spomínané vyššie a to, že riaditeľ LibertaGia Rui Salvador bol hlavný portugalský "manažér" (výstižnejšie slovo - klamár pre Banners Broker a napriek tomu, že si bol vedomý toho že Banners Broker už 6 mesiacov neplatí, lákal a klamal ľudí aj naďalej rovnako ako aj lídri z iných krajín).

 

I would like to make people aware this is run by Rui Salvador who is a big Banners Broker profiteer from Portugal. Two previous Banners Broker country managers/recruiters have joined him and are pushing it in their countries.

Both supported and promoted BB until the very day their contracts were dropped despite the obvious problems and no one getting paid for 10 months at that time. They profited enormously from misleading people until that day getting 10% cut of whatever fresh money went into BB through their given country.

Just a heads up if anyone is specific about the type of people they do business with. The people behind this are the same people who profited from Banners Broker, they told people it was a great business and everything was OK. They didn't tell them it hadn't paid out in over 6 months ... all so they could get their commission blood money through lies and deceit

Neale Pocock - BB Spain country manager

Rui Salvador - BB Portugal team leader

Fraser Douther - BB Cyprus country manager

Ann & Barry Hardman - BB Spain team leaders

Bardur Gunnarson - BB Iceland/Norway/Sweden country manager

Mateusz Guzda - BB Poland country manager

Please, go Google and research their names in connection with Banners Broker, some of them still push it right now to new people, others have just gone silent and vanished with their dirty money. You have been alerted.

 

Detailnejší pohľad na systém

Zatiaľ sa dá „zarobiť“ len jedným spôsobom

Pre tých, ktorí sa zaregistrujú funguje zatiaľ 1 druh príjmu, no spoločnosť sľubuje do budúcnosti aj ďalšie možnosti ako si zarobiť. Tým zatiaľ jediných je dosť nepodarená klikačka. Po zaregistrovaní a vyplnení dokladov, ktoré musíte poslať do dvoch dní bude vašou „prácou“ každý deň si plniť úlohy. Úlohy vraj budú neskôr pribúdať, no v súčasnosti je to povinné odkliknutie 10tich reklám, za čo dostanete 3 USD. To vychádza 0,30 USD na jednu web stránku, čo je z môjho pohľadu dosť nadhodnotená a nereálna suma. Prečo? Ak by ste boli inzerant a chceli by ste si kúpiť reklamu napríklad na facebooku, stálo by vás to podľa mojich skúsenosti dokonca ešte menej ako pri LibertaGia. Raz som dával spropagovať moju facebook skupinu a jeden preklik a lajk na skupinu ma stál 0,10 eur. Niekedy to bolo o niečo viac a niekedy o niečo menej. Ak by ta reklama stála aj viac ako pri LibertaGia, stále by sa to oplatilo, pretože kým pri facebooku klikajú ľudia, ktorí majú skutočný záujem o reklamu (nie sú odmeňovaní za klikanie) tak v LibertaGia sa združujú státisíce ľudí, ktorí žiadny záujem o reklamu nemajú, len si splnia svoju úlohu a web stránku okamžite vypnú. Keďže každý v systéme chce len zarábať a nič nekupovať, dosiahne inzertná spoločnosť nízke tržby a viac propagovať svoj produkt u LibertaGia nebude.

 

Teraz si vezmite, že v LibertaGia je registrovaných 1 milión užívateľov, z toho každý deň dostane každý užívateľ 3 USD za predpokladu, že splní svoje úlohy a odkliká všetkých 10 reklám. Za jednu reklamu je to teda 0,30 USD* 1 milión ľudí = 300 000 USD (denne!). To je suma, ktorú by mala zaplatiť inzerujúca spoločnosť firme LibertaGia. Teraz otázka: Vážne si myslíte, že by nejaký blázon zaplatil 300 000 USD (každý deň!) za reklamu, ktorú by zhliadlo 1 milión ľudí, pričom vlastne o tú reklamu ani nemajú záujem, len chcú splniť úlohu a dostať zaplatené? Naopak na facebooku by klikali ľudia, ktorí by mali skutočný záujem o danú reklamu a tým pádom by bol určite aj nejaký zisk. Do tohto výpočtu som samozrejme nezarátal odmeny, ktoré si zrejme pýta od inzerantov aj LibertaGia + odmeny, ktoré dostávate aj za privedenie ďalších ľudí, ktorí budú plniť úlohy. Takže ta suma by sa mohla pohybovať aj okolo 400 000 USD.

 

Žiaľ, obávam sa, že tento druh zárobku (klikačka) je len zásterka a spoločnosť na žiadnej reklame ani nezarába. Zarába ale na niečom inom, o tom sa ale dozviete neskôr. Písal som na support LibertaGia s tým, že mám záujem si objednať reklamu. To znamená, že by ste hneď zajtra pri plnení úloh a povinnom odkliknutí 10tich reklám natrafili aj na moju web stránku. Pýtal som sa supportu koľko by ma to stálo. O žiadnu reklamu som samozrejme záujem nemal, chcel som len jasný dôkaz, že tá suma 0,30 USD je za odkliknutie jednej reklamy privysoká. Doposiaľ som sa odpovede nedočkal. Žeby žiadne peniaze za reklamu nepotrebovali? Alebo ešte lepšia otázka, žeby tých 10 reklám na ktoré stále dookola klikáte každý deň boli len nejaké falošné stránky, ktoré vytvorila LibertaGia a teda žiadne peniaze za to nedostávajú? Možno sa teraz pýtate, prečo by to robili a ak to je pravda odkiaľ dostanú peniaze na moje vyplatenie? Môj názor je, že chcú aby ste si mysleli, že budete vyplácaný z reklamy, pritom v skutočnosti (ak vás vôbec vyplatia) tie odmeny pôjdu z peňazí, ktoré do LibertaGia natlačia samotní užívatelia. Myslím si, že vám ani netreba spomínať, že okrem možnosti zapojiť sa do projektu zadarmo je možnosť zakúpiť si aj rôzne balíčky za 399 USD, 899 USD dokonca až za 5999 USD.

 

Koľko zarobím ak nikoho neprivediem ani neinvestujem?

Teraz vám napíšem koľko budete „zarábať“ v prípade, že sa zaregistrujete, no neinvestujete ani cent a neprivediete žiadneho človeka. Takto to väčšina ľudí aj samotná spoločnosť propaguje. Bez investície a lákania ďalších ľudí budete aj tak zarábať.

 

Váš denný zisk bude po odkliknutí všetkých 10 reklám 3 USD. Ak nerátame sobotu a nedeľu, pretože vtedy sa úlohy neplnia, vychádza to 15 USD za týždeň a niečo vyše 60 USD za mesiac. Fajn sumička z ktorej si musíte žiaľ odrátať 40 USD. To je totižto mesačný poplatok (ten mimochodom nastavili len nedávno, predtým nebol). Nemusíte sa strašiť, ten si vždy zaplatíte zo zárobku. Ostane vám teda niečo vyše 20 USD zisk. Teraz si to spočítajte koľko mesiacov budete musieť klikať na to, aby ste dosiahli výplatné minimum 300 USD. Aj vám to vychádza na 14 mesiacov? V prípade, že budete lákať ďalších ľudí alebo investujete vlastné peniaze do niektorého balíčka bude tá doba čakania menšia.

 

To môže byť ale vcelku dobrá pasca nemyslíte? Koho baví klikať 14 mesiacov a čakať takú dlhú dobu? Radšej investujem a o pár mesiacov si to vyberiem. Takto prevažne premýšľa väčšina ľudí, ktorí zacítia nejaký biznis. Tiež som bol chamtivý a premýšľal som podobne pri Zeekrewards aj Banners Broker, už som sa ale poučil. Tiež bola možnosť pri Zeekrewardse zarábať aj bez investícii, ale trvalo to strašne dlho, navyše keď ste boli vo facebook skupine kde bola všade samá chvála, všetko úžasné, tak som dal do toho peniaze aj ja. A potom bum, firmu zastavili americké úrady a peniaze boli fuč. Mnohí ľudia tam prišli o svoje životné úspory. Ja verím, že sa určite z 1 milióna ľudí nájde dostatočný počet chamtivých, ktorí nebudú chcieť klikať a čakať takú dlhú dobu a preto investujú do tejto sociálnej siete vlastné peniaze. Stačí dobre pomasírovať (dopomáha k tomu práve aj facebook skupina, kde sa združuje drvivá väčšina registrovaných) a ľudia s vidinou ľahkého a rýchleho zisku budú sami sypať peniaze do systému. A na to sa LibertaGia spolieha...

 

Odkiaľ sa berú peniaze na vyplácanie?

Ubehne nejaký čas, dajme tomu pol roka a z celkového počtu registrovaných užívateľov dosiahne postupne 5 000 ľudí (pravdepodobne tí na vrchole) výplatné minimum 300 USD. Budeme predpokladať, že spoločnosť všetkých vyplatí (bezdôvodné mazanie účtov a miznutie peňazí ako sa to bežne robieva v iných, podobných projektoch vynecháme) a to znamená, že rozdá 1,5 milióna USD. Časť z tých peňazí je získaných z reklamy od inzerujúcich spoločností, ale ako ste vyššie mohli vidieť, takouto nepodarenou klikačkou akú má LibertaGia sa nikdy nemôžu dostať k vysokej sume. Dajme tomu, že z 1,5 milióna ktoré musia vyplatiť 5 000ke užívateľov je 500 000 získaných z reklamy (to som optimista). Ak niekto z vás namieta, že nemám pravdu a teda spoločnosť zarobí z reklamy dostatok peňazí aby mohla vyplatiť všetkých, tak sa vás potom pýtam, prečo nastavili také vysoké výplatné minimum? Prečo vás nevyplatia hneď po odkliknutí všetkých 10 linkov? A pod pojmom vyplatiť nemám namysli čísla, ktoré vám pribúdajú na účte LibertaGia, ale peniaze, ktoré by vám rovno poslali na paypal, alebo bankový účet. Tá suma, ktorú vám dávajú je nadhodnotená a firma by neprežila ani deň ak by musela vyplatiť užívateľov hneď po odklikaní.. Ak budete súhlasiť, napadne vás ďalšia otázka, odkiaľ naberú ten zvyšný 1 milión, ktorý je potrebný na vyplatenie?

 

Našťastie má spoločnosť LibertaGia okrem reklám aj druhý zdroj príjmu, vďaka ktorému do systému prúdia ďalšie peniaze na výplaty. Ak tipujete, že tým zdrojom ste vy, teda užívatelia, ktorí sa registrujú do LibertaGia, tipujete správne. Okrem toho, že spoločnosť ponúka Brodze balíček – to je ten zadarmo, ktorí má drvivá väčšina ľudí, je možnosť si zakúpiť aj iné balíčky viď obrázok nižšie. Tie však stoja už nejaké peniaze. Brondze booster 399 USD, Silver balíček 899 USD atď.

 

Porovnanie a ceny balíčkov v sociálnej sieti Libertagia.

 

Ak si chcete ukrojiť niečo zo zisku predtým ako pôjde táto sociálna sieť do zabudnutia rovnako ako predchádzajúce nepodarky, musíte priviesť veľký počet ľudí, alebo jednoducho investujete a zakúpite si balíček. Nebudem riešiť to, či napríklad za investovanie 1599 USD do gold balíčka dostanete za to nejakú protihodnotu a teda produkt, či službu, za ktorú by ste tie peniaze boli ochotný dať aj bez LibertaGia. Je to vaša vec, vaše peniaze.

 

Pár slov ku klikačke

Vrátim sa opäť ku klikačke. Na samom vrchu som vám písal, že ak neinvestujete a neprivediete ďalších ľudí bude váš mesačný zisk cca 20 USD. Odklikáte 10 reklám každý deň za čo dostanete 3 USD. To je 0,30 USD na jednu reklamu. Predstavte si teraz, že ak investujete napríklad do gold balíčka za 1599 USD tiež bude vašou úlohou klikať každý deň na tých istých 10 reklám, lenže vy v tomto prípade nedostanete 0,30 za jednu reklamu, ale až 1,5 USD a viac. To znamená, že za odkliknutie 10 reklám denne to je až 15 USD.

 

Teraz sa vás spýtam, ako je možné, že brondz užívateľ dostane po odkliknutí 10 reklám 3 USD a gold užívateľ až 15 USD, pritom kliká presne na tie isté reklamy a teda LibertaGia by mala dostať rovnakú sumu od inzerujúcich spoločností, ktoré si zaplatili reklamu? Už tých 3 USD za 10 reklám je dosť vysoká a nereálna suma, no gold užívateľ dostane 15 USD. Smiešne nie? Toto je pre mňa jasný dôkaz, že ten prvý spôsob zárobku – klikačka je len taký doplnok, možno zásterka aby si užívatelia mysleli, že budú vyplácaný z reklamy. To však nie je pravda, pretože ten príjem z reklamy nedokáže z dôvodu vysokých odmien pre užívateľov pokryť výdaje a preto vám zvyšok peňazí bude vyplatených z nových užívateľov, ktorí natlačia do systému vlastné peniaze. Teda jasná ponziho schéma...

 

Koľko zarobím ak investujem, no nikoho ďalšieho neprivediem?

Beriem do úvahy investíciu do gold balíčka za 1599 USD. Tabuľka vyššie hovorí, že týždenný profit gold užívateľa za plnenie úloh je 60 až 100 USD. Ja zvolím najnižšiu hodnotu a teda 60 USD, pretože viem, že keď mi niekto ponúkne interval tak sa bude držať tej najnižšej hodnoty. Vidno to často u klikačiek, ktoré vás lákajú na registrovanie, kde dostanete za prečítanie emailu 1 až 5 Kč. Samozrejme, že to je vždy najnižšia ponúkaná suma a po pár mesiacoch ešte dokonca menej ako 1 Kč. Za mesiac to vychádza teda na 240 USD. Ak odrátame mesačný poplatok 100 USD (nechápem za čo sú tie poplatky), ostane vám mesačný zisk 140 USD. Za 52 týždňov, to je doba platnosti balíčka to vychádza na zisk cca 1900 USD, z toho ale odrátajte svoju investíciu 1599 USD a ostane vám ročný zisk 300 USD! Niečo vyše 20 % ročné zhodnotenie. Pre  smiešnych 300 USD riskujete 1599 USD.

 

Pri silver balíčku za 899 USD, alebo brondz booster balíčku za 399 USD to vychádza, že sa vám po roku dokonca ani nemusia vrátiť vložené peniaze. Týždenný profit so silver balíčkom je 30 až 60 USD. Ak vezmete do úvahy najnižšiu sumu z intervalu a teda 30 USD ročne zarobíte 30 USD x 52 týždňov mínus poplatky 80 USD x 12 mesiacov = 600 USD, odrátajte 899 USD ako vlastnú investíciu a budete po roku 300 USD v mínuse. Samozrejme ak budete brať z intervalu najvyššiu hodnotu tak budete v pluse. Lenže z predchádzajúcich projektov viem, že spoločnosť si môže meniť pravidlá ako sa im zachce. Dneska máte z intervalu 30 až 60 USD týždenný profit najvyššiu hodnotu 60 USD a na ďalší týždeň to môže byť len tých 30 USD. Dneska je výplatné minimum 300 USD, zajtra to lusknutím prsta môže byť 1000 USD, a vy budete klikať ďalšie 2 roky ako blbci a nič s tým neurobíte.

 

Z príkladu vyššie je jasné, že ak chcete zarobiť na tomto projekte slušný balíček peňazí, či investujete, alebo nie musíte do toho lákať ďalších ľudí, inak moc nepochodíte. Pre mňa je to logické, pretože na tom je tento systém založený. Do systému musia prichádzať nový ľudia, pretože čím viac ľudí sa zaregistruje, tým viac peňazí si môže pýtať LibertaGia od reklamných spoločností a zároveň je väčšia šanca, že niektorý z nových ľudí zacítia príležitosť a zakúpia si balíček za vlastné peniaze. Preto ak sa zaregistrujete zadarmo a nebudete do toho ťahať ďalších ľudí nezarobíte podľa mňa ani deravý groš. Kým dosiahnete výplatné minimum 300 USD ubehne 14 mesiacov, a za tú dobú sa môže stať čokoľvek. Ak by sa vám predsa len podarilo dosiahnuť výplatné minimum, dám vám radu, vyberte si ich, neváhajte ani na minútku, pretože ďalšiu príležitosť na výber peňazí už potom nemusíte dostať. Ľudia vás budú prehovárať aby ste tie zarobené peniaze investovali späť (čím dlhšie ostanú peniaze v systéme, tým lepšie pre spoločnosť a naopak ak by veľa ľudí vyberalo peniaze zo systému namiesto reinvestovania, tým skôr môže dôjsť ku krachu) a zakúpili si platený balíček za 399 USD aby ste mohli dosahovať v budúcnosti vyššie zárobky a potom až dosiahnete ďalšiu métu tak vám povedia aby ste si kúpili balíček za 899 USD a takto budete stále reinvestovať a nič z toho nevytiahnete. Toto je mimochodom ďalší znak ponziho schémy – neustále reinvestovanie do vyšších balíčkov za účelom vyšších zárobkov. Budú vám tvrdiť, že spoločnosť tu bude do konca života, aj dlhšie, no to tvrdili aj pri Zeekrewardse a Banners Broker, preto aby sa aj vám nestalo, že budete nadšený klikať 3 roky a potom keď sa pod nimi zľahne zem zistíte, že ste nič nezarobili. Preto ak budete mať príležitosť vybrať peniaze, urobte to, lebo ak ich nevyberiete zo systému vy, urobí to niekto iný a pre vás už potom nemusí ostať.

 

Ďalším kvázi produktom, ktorý LibertaGia implementovala do systému len nedávno je Lotéria. Čo je lotéria predpokladám nikomu nemusím vysvetľovať. Tento druh produktu žiaľ nijako neovplyvní to, že je to ponziho schéma, pretože neprináša do systému žiadne reálne peniaze. Práve naopak, losy do lotérie si môžete zakúpiť z naklikaných peňazí. Vo výsledku to bude znamenať, že namiesto toho aby ste výplatné minimum 300 USD dosiahli (v prípade, že nikoho neprivediete a neinvestujete ani cent) za 14 mesiacov bude vám to v prípade zakúpenia losov trvať oveľa, oveľa dlhšie. Takýchto produktov, ktoré budú mať za úlohu odsávať vaše naklikané peniaze bude v budúcnosti pribúdať. Prečo? Pretože ako som už x krát písal, čím dlhšie ostanú peniaze v systéme, tým lepšie pre LibertaGia a samozrejme horšie pre užívateľov, ktorí v konečnom dôsledku nič nevyberú, až na pár výnimiek. Budeš patriť ty medzi tie výnimky? :-).

 

 Ak si myslíte, že sa mýlim, tak mi prosím odpovedzte na tieto otázky:

  • Prečo je výplatné minimum až 300 USD?

  • Prečo ľudia, ktorý si zakúpia balíčky „zarábajú“ na úlohách oveľa viac ako tí ktorí neinvestujú? Všetci klikajú predsa na tých istých 10 reklám.

  • Akú reálnu protihodnotu dostanem, keď si zakúpim napríklad balíček visionary za 5999 USD.

  • Odkiaľ prúdia peniaze do systému, okrem reklamy?

  • Odkiaľ ma vyplatia keď dosiahnem výplatné minimum 300 USD? Z reklamy určite nie, tomu verí snáď len blázon. Sledovaním televízie, hraním hier a lotériou? :-)

 

Pár slov na záver

Pokiaľ do toho neinvestujete svoje peniaze a neprivediete nikoho, nezarobíte podľa mňa ani cent, akurát zoderiete nie jednu myš (ak bude spoločnosť v súčasnej podobe). Zarobiť môžete len vtedy, pokiaľ privediete stovky ľudí, teda presnejšie povedané dosiahnete rýchlejšie výplatne minimum. Či vás však vyplatia to je vo hviezdach a ja osobne by som takému človeku s takou minulosťou ako je riaditeľ LibertaGia nedôveroval. Pokojne sa vám môže stať, že vám tesne pred výplatou bezdôvodne zmažú účet a vy si ani neškrtnete tak ako to spravili niektorým ľudom v GloballShare.

 

Toto je môj negatívny pohľad na túto spoločnosť (sorry, pozitíva nevidím). Dokonca ako výhodu nepovažujem ani to, že nič nemusíte investovať zo svojho a nikoho nemusíte lákať do systému. Práve naopak beriem to ako nevýhodu, pretože budete len „pešiaci“ potrebný na to, aby spoločnosť a pár vysoko postavených ľudí, ktorí sú v systéme na začiatku zarábali na reklame a samozrejme na investíciách ďalších ľudí, ktorí do toho vrazia svoje vlastné peniaze. Takýchto programov bolo, je a ešte bude. Raz to bola ponziho schéma zakrývaná penny aukciami – Zeekrewards, potom revolučnou reklamou – Banners Broker a teraz sociálna sieť. No keď si odmyslíte reklamu, penny aukcie a podobné produkty, či služby spoločností, ktoré nikdy nedokážu vyplácať všetkých zapojených ľudí tak zistíte, že drvivá väčšina peňazí je vyplácaná z investícii nových členov. V prípade zeekrewards, hneď ako ich americké úrady stopli, zistili, že len 2 % zisku spoločnosti bolo získaných z penny aukcie, zvyšok z investícii nových ľudí, ktorí v dôvere spoločnosti vložili do systému desatisíce USD.  

 

Každopádne čas ukáže ako to dopadne. LibertaGia hovorí, že neskôr k prvému spôsobu zárobku (klikaniu) pribudne ďalších 9. Súčasťou bude vraj MP3, televízia, rádio, volanie, online obchody a iné veci za ktoré budete dostávať peniaze. Síce si neviem predstaviť ako budem dostávať peniaze napríklad sledovaním televízie, alebo hraním hier, ale rád si na to počkám. A v prípade, že spoločnosť splní čo sľubuje a privedie ďalšie spôsoby ako dostať do systému peniaze na vyplácanie, prehodnotím svoje tvrdenie že sa jedná o ponzi schému, zmažem, alebo upravím tento článok a stanem sa fanúšikom. Prázdnych sľubov a veľkých rečí malo už nespočetne veľa spoločnosti, ktoré sľubovali samé internetové revolúcie, no dneska po nich neštekne ani pes. Z mnohých sa vykľula ponzi schéma, viď v tomto článku nespočetne veľa krát spomínaný Banners Broker a Zeekrewards. Ak si chcete prečítať niečo viac o ponzi schémach, hlavne ako fungujú v praxi, pozrite si článok Ponzi schéma v praxi.

 

Že ste nenašli informácie, ktoré ste hľadali? V tom prípade si prečítajte diskusné fórum, možno ich nájdete práve tam. 

 

Ak chcete, môžete sa vyjadriť a napísať svoj názor do diskusie. Ak si myslíte, že sú v tomto článku chybné hodnoty, alebo výpočty, napíšte mi, nemám problém si priznať chybu a článok upraviť. Registrovaných členov, hlavne fanatikov poprosím aby sa zdržali nadávok a urážok.

 

 

Aktualizácia 04.06.2014 - Keďže je to už pár mesiacov čo vznikol tento článok je možné, že za ten čas sa nejaké veci zmenili a preto je pravdepodobné, že v tomto článku budú chyby, nepresnosti. Pre registrovaných členov to budú zrejme zavadzajúce a klamlivé informácie so zámerom poškodiť spoločnosť. Nie je to tak, jednoducho nemám čas to sledovať a každý deň článok opravovať a aktualizovať, lebo LibertaGia urobila nejakú minimálnu zmenu, ktorá aj tak nijako neovplyvní to, že je to ponziho schéma.

Doteraz (takmer za 5 mesiacov) som nedostal žiadne, ale absolútne žiadne protiargumenty, len spŕšku urážok a nadávok. Takže pre všetkých registrovaných ľudí, ktorí sa Libertagia zastávajú, vykašlite sa na informácie v tomto článku a radšej konečne odpovedzte na niekoľkokrát spomínaných 5 otázok. Pre istotu ich tu skopírujem znovu.

 

  • Prečo je výplatné minimum až 300 USD?

  • Prečo ľudia, ktorý si zakúpia balíčky „zarábajú“ na úlohách oveľa viac, ako tí ktorí neinvestujú? Všetci klikajú predsa na tie isté reklamy.

  • Akú reálnu protihodnotu dostanem, keď si zakúpim napríklad balíček visionary za 5999 USD.

  • Odkiaľ prúdia peniaze do systému, okrem reklamy?

  • Odkiaľ ma vyplatia keď dosiahnem výplatné minimum 300 USD?

 

Pokiaľ mi neodpoviete na tieto otázky, nemám sa o čom s vami baviť !!!

 

Našli ste v tomto článku zaujímavé informácie, ktoré považujete za prospešné? Potom sa o ne podeľte so svojimi známymi a možno tak niekomu pomôžete. Stačí, ak článok budete zdieľať alebo mu dáte like. Určite odporúčam lajknúť moje facebookové skupiny, v ktorých neustále zverejňujem novinky týkajúce sa práce z domu a podnikania na internete. V prvej skupine sa zameriavam všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), druhá facebooková skupina patrí ponukám práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 
Mohlo by vás zaujímať:

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:
Mohlo by vás zaujímať:Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Sociálna sieť LibertaGia - seriózny biznis alebo podvod? Posúďte sami...

Dátum: 25.03.2020

Vložil: lot

Titulok: Avocation

Whenever you are searching someone is concerned something intriguing, test this gone away fromhttps://tomotherapy.jp/blog/2020/03/15/elements-for-you-to-conduct-with-online-casino/

Dátum: 18.03.2020

Vložil: lot

Titulok: Diversion

When you are looking towards something irresistible, television screen this observablehttps://www.nationaldancechampionship.com/2020/03/14/extravagant-online-casino-methods-2/

Dátum: 14.02.2020

Vložil: Savitniz

Titulok: Дизайн Интерьера

Строительная компания ООО «Cавит Cтрой Групп»

осуществляет весь комплекс работ архитектурного проектирования домов и коттеджей любого уровня сложности и их строительства. Сегодня проектирование загородных домов является одной из самых востребованных услуг в Минской области и самом Минске. Оно представляет собой творческий и одновременно инженерно-технический процесс, направленный на формирование архитектурного пространства, моделирование объектов. Это уникальное явление, в результате которого на основе ваших слов и пожеланий сначала возникает образ дома, а затем и конкретное руководство по воплощению вашей мечты в реальность.


Проекты домов

Dátum: 12.02.2020

Vložil: Alfredmus

Titulok: Try best online slots of 2019

Занимательная интересная статья Да и в отличие от большинства других подобных советов воду в уши не льешь

Dátum: 06.02.2020

Vložil: monecy

Titulok: Monecy. Inteligentne investicie pre vas buducnost.

Historicky nehnutelnosti sa ukazal byt jednym z najlepsie vykonavani investicnych tried.Aj realitnych investorov sami, sme stravili roky investovanie cez tradicne pristup, len vidiet vela vynosy z tychto investicii jeden az o neefektivnosti, zbytocne rezii, a sprostredkovatelov, ktori pridali malu hodnotu.Omrzel stary sposob, ako robit veci, zacali sme Monecy s jednoduchou myslienkou na pouzitie technologie na opatovne definovanie, ako sa ludia investovali do nehnutelnosti — znizenie nakladov, zlepsenie kvality a rozsirenie pristupu.Celili sme nas spravodlivy podiel skeptikov, vratane profesionalov, ktori nam povedali, ze nasa myslienka bola nemozna.
Ukazalo sa, ze sa mylili.Myslienka je jednoducha, ale silna.
Vezmite vysoko kvalitnu investicnu triedu a spristupnite ju kazdemu prostrednictvom jednej jednoduchej, efektivnej a transparentnej platformy. V Monecy, dame nasim investorom prvy, perioda.Vitajte v buducnosti investovania!
https://clck.ru/M8KCo

Dátum: 05.02.2020

Vložil: whatsappJeomy

Titulok: Заработай на общении в Ватсапе!!!

Заработай на общении в Ватсапе!!!

Любишь общаться в Ватсапе?

А ты знаешь, что Ты можешь на этом зарабатывать ежемесячно от 5.000 до 50.000 рублей??

Напиши мне в Ватсап на номер: +79146132190, и я расскажу, как иметь дополнительный доход, выполняя простые Задания (1-2 часа в день, в любое удобное время, график работы – гибкий).

Это не сетевой маркетинг, не рассылка Спама! Никаких затрат, кроме личного времени!!!

P.S. Набираю ВСЕГО 15 человек, сохраняй мой номер телефона себе в Контакты, и пиши прямо сейчас!!!

Dátum: 04.02.2020

Vložil: whatsappJeomy

Titulok: Заработай на общении в Ватсапе!!!

Заработай на общении в Ватсапе!!!

Любишь общаться в Ватсапе?

А ты знаешь, что Ты можешь на этом зарабатывать ежемесячно от 5.000 до 50.000 рублей??

Напиши мне в Ватсап на номер: +79146132190, и я расскажу, как иметь дополнительный доход, выполняя простые Задания (1-2 часа в день, в любое удобное время, график работы – гибкий).

Это не сетевой маркетинг, не рассылка Спама! Никаких затрат, кроме личного времени!!!

P.S. Набираю ВСЕГО 15 человек, сохраняй мой номер телефона себе в Контакты, и пиши прямо сейчас!!!

Dátum: 04.02.2020

Vložil: ArleneNer

Titulok: Очень хочу познакомиться с мужчиной

Приветики.
Меня зовут Котик.
Познакомлюсь с мужчиной для встречи. Приеду к тебе на район или встримся у меня. Живу рядом.

<a href=https://myizbushka.cf/lxbtw/index.html>Смотреть здесь</a>

Dátum: 22.01.2020

Vložil: qbwdhpnapi

Titulok: Gain Site hog

you can see a predictive shipper of Deliver flip is a pliable

Dátum: 12.01.2020

Vložil: cjbqkdjnul

Titulok: Nobility Spot hog

Of this dependence from export whereas to slug ecology upon could bruit about recent HIV chatters expanse digits who blatant recti beside 78 but it arrives its readiness

Dátum: 08.01.2020

Vložil: xiuozkxupw

Titulok: Be met by Leaning hog

Newsroom known as a hydrolytic

Dátum: 07.01.2020

Vložil: obingynjtq

Titulok: Be met by Plat hog

1 - 3 organics deviation payment the own four

Dátum: 06.01.2020

Vložil: psracehwdw

Titulok: Good Plat hog

If there are some elitists in

Dátum: 06.01.2020

Vložil: vkfduuqmez

Titulok: Honourable Locality hog

The Lacunae

Dátum: 01.07.2015

Vložil: Erik

Titulok: Co noveho?

Ahojte. Co je noveho s Libertagia? Sleduje to niekto?

Dátum: 15.08.2015

Vložil: Miloslav

Titulok: Re:Co noveho?

Obdržel jsem informaci ohledně LibertaGia a myslím, že by bylo vhodné ji zde zveřejnit, jelikož jsem se zde před časem dohadoval s adminem o tom, zda je LG podvod nebo ne.

Momentálně se věci mají tak, že firma dluží více než 1 miliardu eur. Zajímají se o ní úřady, Interpol a podobně. S největší pravděpodobností byla vytunelována a stopy vedou k vedení společnosti.
Já jsem naštěstí nic neinvestoval, ale skrze způsobenou škodu je zřejmé, že mnoho jiných lidí ano. Lidé jako Rui Salvador bude muset asi prodat luxusní vilu na okraji Lisabonu a odejít do ústraní. Nejvíce členů bylo v Rusku, platících členů a mezi jejich pocity radost, když se řekne LibertaGia, rozhodně nepatří.

Dátum: 23.08.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Co noveho?

Zdravím Miloslav

Skúsim niečo pridať na koniec článka, tak aby mali čitatelia aktuálne informácie.

PS: no nehovoril som to? :-).

Dátum: 23.08.2015

Vložil: Mioslav

Titulok: Re:Re:Re:Co noveho?

Hovoril, jistě že hovoril. A stejně jako vy jste byl v případě potřeby uznat chybu, tak i já jsem se nechtěl jen tak vytratit a dělat jakoby nic. Bohužel stalo se, co se stalo, přiznám se, že i přes kladná tvrzení jsem se tohoto obával. Mně se hlavně líbila myšlenka projektu. Že někdo shrábnul peníze a ostatní utřeli, to se koneckonců může stát kdekoli a kdykoli.

Dátum: 24.08.2015

Vložil: BENO

Titulok: Re:Re:Re:Co noveho?

Strohé a výstižné. V tomto nie je o čom hovoriť, len snáď pripomenúť všeodborníkom ako Miloslav, Tomáš, Tibor a im podobným, ak o niečom hovoria aby si najprv zistili odborné názvy a vysvetlenia k nim, overili si na stránkach, ktoré sa zaoberajú podvodnými spoločnosťami na Internete ( a nie je ich málo) a majú už dlhodobé dobré výsledky v ich odhaľovaní,než do niečoho vlezú a ešte začnú oblbovať aj iných, nie v snahe ponúknuť niečo seriózne ale len nahnať pod seba ľudí.
Ale v závere si myslím, vychádzajúc zo skúseností, že toto je už bohužiaľ uzatvorený kolotoč nepoučiteľných.
Čaute

Dátum: 12.01.2015

Vložil: BENO

Titulok: nové zdochliny

Ahojte klikači,
mám pre vás dobrú správu, dnes pribudli, resp.odbudli na vebe ďalšie dve americké takzvané top klikačky: Lynkar a Startklik, doslova zdochli zo dňa na deň, ale zas sa netešte tak moc, určite im naletíte znova pod iným názvom.
cau

Dátum: 02.01.2015

Vložil: BENO

Titulok: Novoročný pozdrav

Tak, ďalší podvodník na obzore : OJOOO wiew !!!!!!
Všetko síce na oko funguje ako má, avšak od mája 2014 nevypláca provízie. Na fóre je veľa príspevkov o neplatení, no sú to staré príspevky, nič nové ( admin všetko maže a blokuje).
Posledná správa admina je zo septembra 2014, kde sa ospravedlňuje za meškajúce platby z dôvodu rozsiahlých prác na serveri a podobné nezmysly.Falošné počítadlo členov zastavilo v auguste 2014 na čísle cca 6 800 000 členov?!?!?!
Veľa úspechov v Novom roku a bacha na podvodníkov.

Dátum: 16.12.2014

Vložil: BENO

Titulok: ...doplnok k vianočnému pozdravu...

Predsa mi len nedá aby som niektorým z vás pomohol, ak by ste to predsa len chceli risknúť a nedáte na dobrú radu a zlákala vás vidina rýchleho zisku cez web, tu je zoznam niektorých podvodníkov, ktorí sa registrujú po celom svete pod falošnými menami, ale prevažná časť je registrovaná v Kalifornii, Indii, a niečo vo vých. Europe :
GlobalBux, Visitzen.com, Startclix, Safeclix, Wealthbux, Patentbux, Worthclikz, Paymentarea, Clearbux, Binarybux, Bitcoinbux, Bitcoininvest, 88clikz, Grandbux, PTCrs.com, Balkanikaclix, Probux, Cashclix, Highbux, Dr.clix, Clixhanter a mnoho iných buxov a clix-ov, ale najkrajšie podvodné stránky sú: Twoodolarsclix, 500dolarclix, 10000dolarclix a tak ďalej a ďalej,
tak že ešte raz pekné sviatky.

Dátum: 15.12.2014

Vložil: BENO

Titulok: Pozdrav k vianociam

Príjemné a pokojné prežitie vianočných a novoročných sviatkov prajem všetkým.
Nedá mi k tomu nepripojiť aj niekoľko rád, aby boli skutočne pokojné a nestresovali ste sa, že vám zas niekto nezaplatil, alebo sa neviete dostať na stránku, nebodaj, že máte zablokovaný účet ak ste požiadali o výplatu provízie za prácu na webe a pod.:
1. ak nieste anglicky hovoriaci ani to neskúšajte
2. vyhnite sa klikačkám s koncovkou ...BUX ( 99% podvod)
3. vyhnite sa klikačkám ktoré sú v azbuke, resp. registráciu majú v Rusku alebo Ukrajine - spravidla podvod ( na ojooo ich je neúrekom)
4. vyhnite sa spoločnostiam, ktoré ponúkajú zárobok vyšší ako 0,001 dol. za klik ( viď NEOBUX - funguje 9 rokov a platí
,no nesľubuje nezmysly)
5. spravidla neklikajte na banery s ponukami - narobíte si tak akurát množstvo problémov( typu: ste výherca...bol ste vybratý...dáme vám bonus za registráciu... a pod. nezmysly)
6. ak sa už dáte nachytať, tak si dobre prečítajte -podmienky-
služby danej stránky( aj keď nie vždy je to tam uvedené), lebo veľa tzv. dobrých stránok má výplaty provízií podmienené nákupom pozícií, zháňaním ľudí pod seba, prenájmom odporúčaní a pod., takže ak nič z toho nesplníte
márne je vaše čakanie na zárobok
7. dobre si premyslite aj účasť v rôznych tzv. investičných spoločnostiach, väčšinou sa jedná o investície v naj rizikovejších oblastiach, kde väčšinou svoje peniaze vidíte naposledy v deň ich prevodu na danú spoločnosť
8. posledná rada - pozor aj na spoločnosti sk a cz, už sa to pekne začína zmáhať aj u nás - ale platí to čo som už uviedol - ak sľubujú 100,- czk, resp. 5,- Eur za registráciu a 5,-czk a 0,10 Eur za preklik alebo čítanie mailu, spravidla skutočnosť je taká, že registračný bonus je len na " papieri", provízia je 0,50 czk alebo 0,0013 Eur a v konečnom dôsledku peniaze rovnako neuvidíte, lebo splatnosť je od niekoľko týždňov až po niekoľko mesiacov a ak sa ozvete, tak v lepšom prípade vám prestanú púštať reklamy na mail, v horšom vám zablokujú a stornujú účet.
Tak ešte raz všetko naj - PF 2015 a veľa zábavy.

Dátum: 13.12.2014

Vložil: T-men

Titulok: :D

Zdravim ,
ja uz si vydelavam pouze internetem asi 4 roky . Za tu dobu mi doslo opravdu hodne veci a taky jsem se nejednou nechal obalamutit. Tento clanek jsem precetl cely i se vsemi komentari a musim se zastat admina , myslim ze vi o cem mluvi .
Na klikackach se samozrejme vydelavat da ale maximalne tak 0,20 centu za jednu , kdyz ji schledne 1 000 000 lidi je to 200 000 euro ktere musela zaplatit spolecnost za reklamni kampan a uz to je velmi draha reklama (plakat v centru vidi 10 000 lidi a vyjde asi na 100 E mesicne coz je o polovinu levnejsi reklama ) .
Vyzkousel jsem uz mnoho moznosti od klikacek prez hrani her az po internetovou burzu a vim ze vydelat penize timto zpusobem neni snadne.
Vetsina klikacek nevypaci a ty co ano , na tech se da vydelat asi 100 E/rok . Dalsi jsou ankety na kterych seš da vydelat i 500 E/rok ale musite myt stesti aby vas vyplatily a zabere to o dost vice casu . Online hry s vydelkem existuji ale vydela si na tom jen par nejlepsich stastlivcu , pro ostatni je to treba 1 E za 4 hodiny casu kazdy tyden a to se vyplati (pro mene chapave ironie). Na podobnych ptakovinach vydelavam asi 100 E mesicne (zabere mi to 2 hodiny za den) + internetova burza kde se daji vydelat slusne penize , napriklad dvojnasobek vkladu za mesic , ale jeste rychleji se tam daji ztratit ( vse za jeden den ) timto se zivim a moje prijmi jsou vice jak 1000E/mesic ale uz jsem i nekolikrat zaplakal.
Abych se dostal k Liberte , je mozne ze tato spolecnost bude fungovat ale jiste ne na zaklade reklam . Je mozne ze penize investovane lidmi do teto spolecnosti se dale zhodnocuji a tim by mohla vykazovat jisty zisk , jenze podle mich informaci tomu tak neni a pokud spolecnost vyplaci vice jak 1E za reklamu je jasne ze lidi se pretahuji pouze o sve vlastni investovane penize a tak to bude dokud se budou registrovat novi clenove . Pak se ucho utrhne a spolecnost zanikne . Vere ze vam nikdo neda 5x tolik nez za reklamu sam dostane , ale nevylucuji ze tato spolecnost mohla prijit na nove fungujici know how ale to se uvidi jen posupem casu .
Rad se podelim o sve zkusenosti a odpovim na otazky , stejne tak bych ocenil kdyby ste informovali me o jakemkoli fungujicim internetovem buzniesu .
PS- pri psani tohoto komentu jsem velmi napnute sledoval kurz EUR/USD tak omluvte me pripadne pravopisne ci pocetni nedostatky

Dátum: 11.11.2014

Vložil: Pitryx

Titulok: Velmi dobře napsáno!!!

S autorem naprosto souhlasím. Přesto všechno to zkouším. Mám však jinou taktiku. Nikoho nelákám, zaboha jim nedám ani vindru a za těch 44 týdnů (dnes je 11.11.2014) se pokusím ty peníze získat. Já osobně se domnívám, že mi smažou účet před termínem výplaty. Nu, za 44 týdnů se sem vrátím a napíši, jak to dopadlo. Pokud ovšem dožiju.

Dátum: 07.11.2014

Vložil: gabhus

Titulok: Skúsenosť

Moja skúsenosť je takáto: Klikám na Liberte - mám cca 200 dolárov - akože zárobok. No posledný týždeň sa mi nepodarilo prihlásiť ani raz. Môj názor - robia to na viacerých "klikačkách" - nechajú človeka klikať a až sa dostane k tomu aby mali čosi vyplatiť, jednoduch bloknú. Urobím ešte jeden pokus - prihlásim niekoho a uvidím, ako dlho bude mať možnosť klikať. Pomaly tomuto prestávam veriť, no uvidím a potom napíšem . Ale nevyzerá to žeby to bolo kóšer......

Dátum: 12.11.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Skúsenosť

Zdravím

Tak ako ste dopadol?

Dátum: 18.11.2014

Vložil: gabhus

Titulok: Re:Re:Skúsenosť

No je to stále rovnako. Ja sa nezvyknem len tak vzdať, ale skúšam každý deň a stále ma až do klikačky nepustí. Napr. niekedy mi vypíše že systém je mimo prevádzky, že sa mám znovu prihlásiť o 30 sekúnd - nefunguje. Niekedy ma "pustí", noak chcem začať klikať, jednoducho mi už nedovolí prejsť ďalej. Skrátka si myslím, že toto nie je pravé orechové.

Dátum: 18.11.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Re:Skúsenosť

Skúste sa spýtať na ich facebook skupine. Myslím na podpore Sk a CZ. Možno Vám poradia.

Dátum: 29.10.2014

Vložil: Jan

Titulok: ACH.

zaujmave je, ze vsetci co hovoria o tom ako su vsetky internetove roboty zle, tak nikdy nic neskusili , alebo sa raz nachytali na blbost a uz nikdy nic neskusia.tak vy mozete ist vsetci doprdele, le bo jedine co robite je ze mate minimalne skusenosti a iba to tu vykrikujete, Pan ADMIN. Liberta mala nedavno uz ROK, a uz sa tam aj nejedna vec zmenila. takze tento clanok je TOTALNE NEAKTUALNY!

a ano :) ja som si peniazky uz vybral cez LIBERTA GIA platobnu kartu ktoru si mozte objednat. netrapi ma ako to bude dalej , niekto podvedie manzelku a potom chce byt lepsi clovek, pan Rui bol chudak ktory podvadzal ludi, mozno sa snazi byt lepsi a robi iba to co vie , praca na internete, A MOZNO NIE. MOZNO NAS SETKY IBA KLAME, TAK CI TAK. je to aj na vasej sikovnosti zarobit skorej nez sa neco stane :) vy ste obecky cakajuce na zarobok bez testovania novych veci.ak viete ze praca na internete ma risk tak sa snazte byt chytrejsi. Ludia co sa boja, NECH DO TOHO NEJDU ludia co to chcu skusit, PROSIM skuste, ale pozrite si viac clankov Aj pozitivnych AJ NEGATIVNYCH! a urobne si vlastny nazor,. ale tento clanok je GOOGLE vicuc 1 rok stary a ludia si z toho stale neco beru. Ja robim 3 internetove roboty. mesacne mam z toho 800 euro, ale ak si myslite ze to bolo za 2 tyzdne tak sa ste na omyle. aj ja som si pockal a teraz sa radujem Ak vy ste mali smolu, povedzte smoj nazor ale nevnucujte ho, vasimi neobjektivnymi komentarmi.

Liberta Padne? tak co bol pokus ideme dalej, mal som tazky cas v mojom zivote potreboval som kazde extra euro, vdaka tym to veciam som sa mohol v klude prestahovat a mat kazdy den kludnejsi. to je MOJA SKUSENOST. a dakujem bohu za kazde euro co som dostal.

Dátum: 13.11.2014

Vložil: Lukáš

Titulok: Re:ACH.

Zdravím,

píšete, že máte 3 internetové příjmy. Jaké jsou ty další 2, smím-li se zeptat.

Děkuji

Dátum: 05.01.2015

Vložil: PETER

Titulok: Re:ACH.

Ako ste mohli vybrať peniaze na svoju kartu z Libertagia, keď ešte doteraz nefungujú výbery?

Dátum: 15.10.2014

Vložil: BENO

Titulok: Pozdrav

Mám pozdrav pre všetkých, ktorých to ešte neprešlo a stále sa dohadujú na nejakých blbostiach - ponzi - neponzi atď., ak do niečoho leziem tak si to najprv preverím - na webe je dosť serióznych spoločností, ktoré preverujú takýchto podvodníkov a sprístupňujú relácie , niekedy dosť podrobné o týchto tiežfirmách.
A pre tých zaťatých mám radu: po ročnej skúsenosti s klikfirmami a zaručenými zárobkovými firmami je tu smutná štatistika - z 283 klikačiek bolo 275 podvod, 3 zanikli skôr ako 12 mes. a 5 funguje s minimálnym zárobkom( a ak niekde čítate, že niekto tu zarába 200-1000 dol. je to len trik
aby nachytal pod seba ľudí), a teraz rada: chcete zarobiť?
tak tresnite počítač o zem, kúpte si lopatu a choďte kopať kanále - konečne zarobíte, ale neoblbujte ľudí zárobkami.
Moja úcta všetkým " internetovým veriacim".

Dátum: 28.10.2014

Vložil: Jano

Titulok: Re:Pozdrav

To ma celkom zaujalo. Mohli by ste sem pridat link na tu stranku? Diky

Dátum: 15.12.2014

Vložil: BENO

Titulok: Re:Re:Pozdrav

... stačí, ak si do vyhľadávača zadáte názov hľadanej klik spoločnosti, dáte pomlčku a dovätok -podvod- a otáznik, vybehnú vám spoločnosti sledujúce podvodníkov,recenzie aj skúsenosti oklamaných... príjemnú zábavu

Dátum: 22.09.2014

Vložil: Tono123

Titulok: Jasná Ponziho schéma

Veľmi dobrý analytický článok, podložený faktami a zdravým sedliackym rozumom. Autor doslova zarozmýšľal za bežných ľudí, ktorí sa v tejto problematike nemusia celkom dobre orientovať.
Článok si stačí len prečítať a pokiaľ niekto má v sebe štipku súdnosti, tak sa nenechá týmto "projektom" okradnúť o peniaze a o čas.

Dátum: 23.09.2014

Vložil: Peter

Titulok: Re:Jasná Ponziho schéma

Súhlsim s Vami, naozaj veľmi dobrý článok.Určite "pomohol" mnohým, ako píšete, orientovať sa. "Kto chce hľadá spôsob, kto nechce, hľadá dôvod". A tých dôvodov tu autor uvádza až-až. Žaiľ, sú to len jeho výmysly, domienky.
Nechcem, a ani nebudem s ním polemizovať, ale pokiaľ sa stále dožaduje odpovedí na jeho otázky, rád by som ho odporučil na oficiálnu stránku spoločnosti Liberta Gia Mondial, kde ich určite nájde.
A nie len on, ale aj každý, kto chce poznať skutočnú pravdu.
https://portal.libertagia.com/news

Dátum: 25.09.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Jasná Ponziho schéma

A ani len na okamih ste neuvažovali nad tým, že by Vás všetkých mohli majitelia a riaditeľ LibertaGia klamať? Takto klamali desatisíce ba až milióny ľudí v projektoch Zeekrewards, alebo Banners Broker... Pritom princíp všetkých 3 projektov je v podstate ten istý. Investuj peniaze, neustále ich reinvestuj kúpou vyšších a vyšších balíčkov a až sa dostaneš na vrchol vybrať.. samozrejme pokiaľ to pôjde a nebude neskoro... Áno pri Liberta Gia netreba investovať, ale ten kto neinvestuje, nič nezarobí, pretože kým sa prekliká na vrchol ubehne 5 rokov a takú dobu ešte žiadna Ponziho schéma nevydržala.

Mimochodom, ja nemusím nič. Napísal som len recenziu na projekt na základe vlastných skúsenosti s podobnými projektmi. Je na Vás aby ste ma vyviedli z omylu. Takže mi tu prosím napíšte odpovede na tých 5 otázok. Zrejme to propagujete a odporúčate druhým ľuďom, tak ste to mali mať už dávno naštudované a sypať z rukáva.

Dátum: 23.09.2014

Vložil: Thomas

Titulok: Re:Jasná Ponziho schéma

Bez ohľadu na LG - Smutné na tom je, že ani len neviete, čo je to Ponziho schéma...
Alebo mi sem aspoň napíšte aký je rozdiel medzi Ponzim a pyramidou. Malá rada - v googli si to nájde hociaký somárik, tak si to doštudujte, vy Ponzi

Dátum: 25.09.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Jasná Ponziho schéma

Zdravím

Chcete tým povedať, že Liberta Gia nie je Ponziho schéma?

Ak nie, tak potom čo to je?

Dátum: 27.09.2014

Vložil: tomas

Titulok: Re:Re:Re:Jasná Ponziho schéma

Ja som vám dal prvý podnet, aby ste mi povedali rozdiel medzi pyramídou a Ponzim. Potom sa tu môžeme baviť o tom čo je Liberta...
Lebo mi to príde tak, že ste obyčajný ignorant ... a unikajú vám totálne základy a mne sa tu hrach na stenu hádzať nechce pokiaľ si nevyjasníme základy
Ja som s Libertou spokojný. Mne to zarába a vy si tu píšte čo chcete.

Dátum: 28.09.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Re:Re:Jasná Ponziho schéma

Dobre teda, nebavme sa o pyramíde, ani MLM ani ponziho schéme, pretože ani mne sa nechce hádzať hrach na stenu.

Radšej mi povedzte, koľko ste do toho investoval a koľko mate pod sebou ľudí? A nehovorte že nemáte nikoho a nedal ste do toho ani cent, lebo to by Vám sotva zarábalo...

Mám informácie od viacerých ľudí, ktorí sú tam registrovaný od doby kedy to začalo a píšu že sú problémy s vyplácaním peňazí.

Tak koľko reálnych eur ste z Liberta Gia vybral? Bavme sa o reálnych, ktoré sú na vašom bankovom účte nie na monitore Vášho LibertaGia účtu :)

PS: predsa len.

Pyramída je model ktorým funguje každá firma, cirkev, štát, MLM, pyramídová hra atď

Pyramídova hra je hra pri ktorej dochádza k prerozdeľovaniu peňazí bez produktu, poprípade je produkt ktorý je predražený a nekvalitný.

Ponziho schéma alebo Ponziho hra je hra v ktorej investujete peniaze na nejakú dobu a majiteľ ponziho schémy vám ich zhodnotí o XX %. Kedže majiteľ nemá ako zhodnotiť tie peniaze ktoré dostáva od investorov musí vyplatiť peniaze + zhodnotenie z investícií nových ľudí. Často sa pri ponziho schéme používa reinvestovanie, aby peniaze ostaliv systéme čo najdlhšie...

To máte napríklad s tými Liberta Gia balíčkami. Každý sa ulakomí a namiesto toho aby si vybral zarobené (investované peniaze, ktoré si zhodnotil o X%) peniaze, reinvestuje ich a zakúpi si vyšší balíček a potom ešte vyšší atď. Liberta Gia je projekt veľmi sofistikovaný a šikovne vymyslený.

MLM predpokladám viete čo je.

Dátum: 29.09.2014

Vložil: Tibor

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Jasná Ponziho schéma

Pán Admin, myslím si že viete veľké "prt" keď zbierate info od nespokojných ľudí napr. na fb. Ja už som tiež vyberal a nepotrebujem sa tým nikomu chváliť a ani si nič dokazovať. Ani koľko mám pod sebou ľudí a ani či som do toho investoval a potom aby som to dával ako dajaký trapko na facebook.

A vlastne na čo by vám ten pán mal hovoriť koľko zarobil?! Aby tu niekto znevažoval jeho, či moju prácu?

A viete čo. Bodaj by sa to celé skončilo a celá Liberta išla dole vodou. Jediné čo si poviem je, že mne sa to oplatilo! A vy ostatný, čo len nariekate a lamentujete, že nič ste nič nezarobili bude tým, že viete veľký prt ako sa zarába na internete! A nech si to je aj DoubleUpPyramida či MasterPonzi payment system :-)
A tiež si tu myslím, že neviete čo je Ponzi aj keď ste si to dobre skopírovali, alebo prepísali z google, ale ta aplikácia na Libertu je chybná - celé zle.

Dátum: 30.09.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Jasná Ponziho schéma

Na toto snáď ani nemá zmysel reagovať.

Nič teda prajem Vám nech z toho vytrieskate čo najviac peňazí a zároveň málo naštvaných ľudí pod vami keď to krachne.

Inak mýlite sa, viem veľmi dobre ako tieto systémy fungujú a keby som chcel, zarobil by som na tom slušný balík peňazí. Ja si však privyrábam na internete iným spôsobom ako lákaním do pyramídových hier, či ponziho schém.

Dátum: 30.09.2014

Vložil: Tibor

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Jasná Ponziho schéma

Vy viete prt o zarábaní na internete ... :-)

Dátum: 02.10.2014

Vložil: monika

Titulok: Re:Re:Re:Re:Jasná Ponziho schéma

zdravim ja len začinam v Liberte a po prečitani prispevkov som na važkach je to podvod alebo sa da naozaj niečo zarobiť

Dátum: 02.10.2014

Vložil: Tibor

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Jasná Ponziho schéma

Na to ta stránka je - aby vás odradila. Nič nerobte, ostaňte zaregistrovaná, ak ste na pochybách. Na vianoce si to zapnite a uvidíte, či to bude stále fungovať. Alebo sa porozprávajte o tom s dakým skúseným ...
"Nostradamov" a "Mayských kalendárov" tu už je dosť na tejto stránke, raz to malo vydržať pol roka, potom rok, teraz je prognóza na 3 roky. Sú na smiech a som za, že nech nám to dajú vyžrať keď to fakt nepôjde - obyčajní hateri, trápnosť sama :)

Dátum: 03.10.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Jasná Ponziho schéma

Tibor...

Ono teoreticky to môže isť aj sto rokov, to vôbec nie je podstatné.

Podstatné je odkiaľ berú na výplaty a či dokážu neskôr vyplatiť všetkých 2 000 000 členov. Pokiaľ viem, tlačiť peniaze môžu len centrálne banky a nie ponziho schémy, či pyramídové hry.

Tento článok bol založený od toho aby mal človek aj iný pohľad na tento projekt, nie len to aké je to úžasné, skvelé, neuveriteľné a všetci budú zarábať. Keď si myslíte že sa mýlim napíšte prosím už konečne nejaké argumenty, pretože zatiaľ len zbytočne spamujete.

Dátum: 06.10.2014

Vložil: Tibor

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Jasná Ponziho schéma

A práve to ma na tom baví... :-)
Argumenty sú na tejto stránke k ničomu. Mojim argumentom je len "čas". Aj keby to funguje len 5 rokov, určite to veľa ľuďom pomôže a osobne poznám pár príkladov.
Máte to tu chybu na chybe, ľudí čo to tu čítajú LEN zavádzate. Pýtate sa na veci, ktoré by vám nepovedala ani pobočka SLSP. Je to tu na hlavu. Mi pripomínate klasického slováka, ktorý chce zarábať, ale najlepšie, aby to robil niekto za neho, a keby prídu peniaze na účet včera, tak to už by bolo neskoro.
Aspoň by ste sa naučili ako to funguje, možno by ste v tom už aj niečoho dosiahli a hlavne by ste tu nemali potom kopec chýb! A tých zmien ako tu píšete nebolo toľko ako sa tu píše. Zhrnul by som ich tu do jednej - dvoch viet.

Dátum: 06.10.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Jasná Ponziho schéma

Práve naopak, pýtam sa tu na úplne jednoduché veci.

Odkiaľ chce spoločnosť vyplatiť 2 000 000 ľudí keď sa preklikajú k výplatnému minimu.

Tak isto prečo zarába človek s gold balíčkom viac ako človek bez investície pričom klikajú respektíve sa im zobrazujú tie isté reklamy.

Otázky nemôžu byť jednoduchšie a keďže to propagujete a odporúčate ďalším ľudom mali by ste na ne vedieť odpovedať.

Namiesto toho, že argumenty na tejto stránke sú k ničomu ste chceli napísať že žiadne nemáte.

Dátum: 07.10.2014

Vložil: Tibor

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Jasná Ponziho schéma

Viete o tom čo je KIT? Ako funguje GiaPay? Ako funguje ClikMaster? Akým spôsobom sa obnovuje produkt firmy po roku? A ešte plus milión chýb, ktoré tu máte zakomponované a opravil ich by ste na to prišiel možno aj sám. A nebudem tu nič vypisovať lebo to nemá význam. Už to tu jeden celkom pekne rozobral tuším, hovoril aj o tom čo sa chystá. Vravím tu o veciach, ktoré sú už zavedené. Nie o tom čo bude, lebo by som tu bol rozotretý po celej stene.
Ľudia čo do toho chcú ísť a sú na pochybách, nech do toho ani nejdú. Načo, keď s tým po týždni aj tak prestanú - to nie je pre nich. Môj jediný argument na tejto stránke je "čas", lebo tu sa nedá nič rozumne vysvetliť a ani nehodlám niečo vysvetliť.

Ale moja skúsenosť za posledný mesiac mi vraví, že sa do tohto projektu začínajú zapájať ľudia, čo pred rokom hovorili o LG, že to je sprostosť. Možno časom príde rad aj na vás, hm? :-) Ukáže ČAS...

Tímhle končím a mám na hánku tuhle stránku.

Tvá Máňa

Dátum: 07.10.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:Jasná Ponziho schéma

Tak nič nechajme to tak, stejne sa odpovede asi nedočkám, pritom sú to jednoduché otázky.

Nie ďakujem, na hovadiny nemám čas. Už som sa dva krát nachytal na podobne projekty.

Dátum: 27.09.2014

Vložil: tomas

Titulok: Re:Re:Re:Jasná Ponziho schéma

A okrem toho, ja som vám na tých vašich 5 otázok neodpovedal, takže ako píšete: "nemáte sa čo so mnou baviť!"
Celé to bolo smerované na Tona, pretože nemá šajnu o tom čo je Ponzi, pyramida, MLM,...
Ale vidím, že ani vy...
A nemusíte ma o nich ani poučovať, lebo toto sú veci, ktoré zahŕňali časť mojej diplomovej práce

Dátum: 18.09.2014

Vložil: Stano

Titulok: FALOSNE ILUZIE=PIRAMIDA

Vsetky taketo "internetove zarobky" su cista piramida, nic viac... Nikdy na tom nikto nezarobi, pokial v danej piramide nie je poriadne ale poriadne vysoko. Tu len sikovni ludia vyuzivaju chut ludi hazardovat, dostat nieco zadarmo ( kezde su tazke casi ) atd... A aby som ja este nieco do toho vrazal??? Z jahody som este nespadol... Chalan presne popisal ako to funguje a ma 100% pravdu... LUDIA OTVORTE KONECNE OCI a nerobte si falosne ILUZIE!!!!

Dátum: 17.09.2014

Vložil: Marek

Titulok: klikajte

kto verí nech kliká za 6 rokov máte zarobené :)

Dátum: 16.08.2014

Vložil: Zdenko K.

Titulok: pyramidky

Donedávna som rozlišoval čo je legálne a čo nie vrátane všetkého čoho sme aj nie sme súčasťou. Banky na čele s FEDom sú najväčším podvodom sveta o tom ešte budeme viac počuť. Zarábajú z ničoho, to sú prdy. Nehovoriac o sociálnej poisťovni ako najdokonalejšej ponziho schéme a ak nedodržiavate ich pravidlá v zmysle neodvádzania poistného, tak sa dopúšťate trestného činu. Jedna veľká čierna diera, ktorá sa nikdy ale nikdy nezapláta, pretože sa rodí a pribúda viac poberateľov ako vkladateľov a to nepíšem len o Slovensku. Takže vážení kritici internetových businessov, v niečom máte pravdu, ale nie vo všetkom. Na objektívnu kritiku musíte mať nadhlad. Ani ja nedokážem o sebe tvrdiť že mám neviem aký nadhlad aspoň sa o to snažím.

Dátum: 16.08.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:pyramidky

Zdravím

Áno v podstate s Vami súhlasim, až na jednu vec. Toto nie je to článok o FED, bankách ani o sociálnej poisťovni. Toto je článok o LibertaGia.

Vyššie som uviedol, že riaditeľ LibertaGia robil už množstvo Hyipov, alebo teda ponziho schém vrátane najväčšieho podvodu Banners Broker s jasným cieľom - zarobiť veľký balík peňazí. Kto to zaplatí? Predsa tí ktorých oklame.

Dátum: 30.07.2014

Vložil: BENO

Titulok: " jezujtizmus"

Ešte mi nedá, aby som sa nedotkol príspevkov p. Miroslava. Je až neuveriteľné, že môže niekto veriť určitým nezmyslom, ktorými sa dokáže motivovať bez akýchkoľvek konkrétnych podkladov a hmatateľných dôkazov. Argumentovať niečim ako že pripravuje sa , bude, spustí sa a podobne boli argumenty, ktorými lanárili podvodníci naivných ľudí v 90 rokoch, hneď po revolúcii na rôzne tzv.pracovné a investičné tiežprojekty. Pripomína mi to jezuitov v stredoveku, ktorí tiež verili na bosorky bez akýchkoľvek dôkazov a slepo hlásali ich upaľovanie.

Dátum: 30.07.2014

Vložil: BENO

Titulok: SCAM Libertagia

Drahí stúpenci Libertagia, ešte ste sa neprebudili. 98,9% aktivít na internete je podvod, najmä bombastické projekty s nekonečnými zárobkami.Zostávajúce 1,1% sú otrocké klikačky, kde vám síce zaplatia, ale na 2 doláre klikáte 3-4 mesiace.
Zárobok na internete? - áno, ale ak si založíte vlastný obchod a budete predávať reálny tovar a pritom sa budete chrániť pred podvodným tovarom a replikami z Číny a pod. Veľa úspechov tým, ktorí stále veria na rozprávkové zárobky ( bez investicií a tvrdej podnikateľskej roboty) na internete!
P.s.: vaša Libertagia už dva týždne nefunguje!?!?!?

Dátum: 01.08.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:SCAM Libertagia

Súhlasím, avšak sú aj iné spôsoby ako si zarobiť na internete, nielen predajom reálneho tovaru.

Dátum: 03.08.2014

Vložil: Miloslav

Titulok: Re:SCAM Libertagia

BENO, jsem Miloslav ne Miroslav, to jen takový detail a vůbec se mě nedotknete pokud budete LibertaGia kritizovat. Produkty které firma hodlá nasadit jsou již připraveny, tedy už se nepřipravují. Máme důkaz platby jak ze SR tak už i z ČR, společnost nyní také navázala spolupráci s investiční finanční společností, která se mj. věnuje pojištění. V souvislosti s LG to má ten efekt, že investor si může pojistit svůj vlkad u této firmy proti úpadku Liberty s tím, že kdyby došlo na nejhorší tak dostane svůj vklad v plné výši zpět. Za 9 měsíců společnost LibertaGia pracuje a plní své sliby, není důvod jí nevěřit. Já bych doporučil adminovi napsat recenzi (pokud již tak neučinil) na Allencuestas, to by se možná divil do čeho jsou ochotní lidé jít. :-)

Dátum: 03.08.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:SCAM Libertagia

Premýšľal som nad tým, že by som o Allencuestas napísal článok, avšak moc sa o tom projekte nedá napísať.

Nikto nedá 3 eura za zhliadnutie videa, tým pádom je to podvod resp. zavádzanie ľudí. Niečo ako klikačka v LibertaGia ;), no Allencuestas je ešte väčší prúser.

Avšak, aspoň nepýtajú peniaze za všelijaké balíčky.

Dátum: 04.08.2014

Vložil: Miloslav

Titulok: Re:Re:Re:SCAM Libertagia

Co se týče All, alespoň nějaká shoda mezi námi :D Chápu, že Liberta je trn v oku, ale i když All nežádá platbu za pakety, tak také nejspíše nevyplatí, ale díky alespoň za tento názor. Ale vrátil bych se k LG a placeným balíčkům - chápal bych výčitky, pokud by nebyla jiná možnost, ovšem ta tu prostě je a vždycky byla. To, že je někdo netrpělivý a balíček si koupí - jeho věc, ne? Já třeba nic takového ze svého kupovat nebudu a nepřemýšlím o tom. V All je za krátkou dobu - cca měsíc (?) více než 1 700 lidí, v LG, která na sobě pracuje, na zabezpečení systému, vývoji, atp. je za celou dobu asi 3 600 lidí. Nenabízí zase takový zázračný zisk, je tam strategie, nedá se to podvodem obejít.

Dátum: 11.07.2014

Vložil: Jindřich

Titulok: Lidská naivita nezná mezí.

Vždy když skončí nějaký ponzi, který dlouhodobě vyplácí, tak se zrodí další v pozměněné podobě a tím je i LG. Sere mě, že i já jak debil jsem tomu podlehl, ale včas vystřízlivěl .....je to vždy stejné....jakmile začnou něco předělávat, měnit apod., tak je to jasný signál jejich podvodu na členech.To, že někomu něco vyplatí ještě není důkaz, že budou platit všem.Pro mne je už po letech s těmito svinskými praktikami konec a věnuji se poctivému MLM, kde se prezentuje jasný fyzický produkt a nemusí se lidem dokola lhát a okrádat je.Jen zde si získáte důvěru lidí a nemusíte se skrývat za cizí identitu a nebo čekat, že vám lidé nenaplivou do ksichtu.

Dátum: 30.07.2014

Vložil: BENO

Titulok: Re:Lidská naivita nezná mezí.

Naozaj ľudská naivita nepozná hranice. Ešte pred niekoľkými rokmi som sa stretával s názormi, že MLM je podvod, piramída, lietadlo a pod. prívlastky ( aj keď tieto názory sa ešte objavujú aj dnes), , ale čo bolo na tom zaujímavé vždy to vychádzalo od ľudí, ktorým sa nechcelo poctivo robiť a budovať svoju kariéru, ale len rýchlo zbohatnúť a práve to je tá vďačná skupina naiviek, ktorí vlezú do každej blbosti, veriac, že je to reálne a stanú sa milionármi z večera do rána.

Dátum: 29.06.2014

Vložil: Miloslav

Titulok: Odpověď na dotazy...

- Výplatní minimum 300 USD: Firma musí řešit jiné věci než desetitisíce mikrotransakcí po třech pěti dolarech. Zároveň je to součást obchodního plánu, protože kdyby lidé vybírali hned, firma by zkrachovala, protože by peníze nestíhala vydělat. Mimo reklamy bude vydělávat na celé řadě produktů, ty ale nejsou ještě pořádně rozjeté. Nyní jsou 4, dalších deset plánuje firma nasadit v nejbližší době.

- Proč lidé vydělávají na placených paketech víc: je to součást kariéry LibertaGia, odměna za spolupráci a těm co vydrží. Firmy za jednu reklamu více neplatí na placených paketech. Pokrývá to Liberta. Zatím vyděláváme 3 USD na Bronzu. Až budou další úkoly, doba se prodlouží asi na 25 minut, firma LibertaGia bude vydělávat na dalších úkolech další peníze, ale nám pořád zůstane 3 dolary denně. Tudíž nemám obavu, že by nepokryla výdaje na vyšších paketech.

- Jakou získáte protihodnotu za koupi placeného paketu - Ihned lepší výdělky a rychlejší postup v kariéře. Nebo chcete ferrari před dveře, aby to bylo hmatatelné? :-)

- Odkud bere firma peníze mimo reklam - z mnoha produktů co budou v provozu v nejbližší době (televize, volání, webhosting...)

Poslední odpověď na dotaz: Osobně vám 300 USD přivezou, bude u toho televize a novináři.. vyplátí vás z peněz získaných z reklamy a produktů. Přijde vám to na účet nebo to vyberete přes kartu...

Ještě nějaký dotaz? :-)

Dátum: 03.07.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Odpověď na dotazy...

1) blbosť.. Poznám pár internetových spoločnosti, ktoré majú nastavené výplaty od 3 USD. Každý z tisícok užívateľov, ktorý dosiahne 3 USD automaticky mu pošlú na paypal výplatu... Správny software to dokáže veľmi jednoducho, žiadna veda, lepší IT programátor to nastaví behom pár hodín.

Jasné že je to obchodným plánom spoločnosti... Udržať peniaze v systéme čo najdlhšie.

Nezaujíma ma čo bude, ale čo je. Veľa ľudí už dostalo výplaty, preto sa pýtam odkiaľ pochádzajú tie peniaze? A nepíšte mi prosím vás že z reklamy...

2) Prečo zarábajú platený užívatelia viac na reklamách?
Mne je jasné že inzerant nedá free užívateľovi 0,3 a gold užívateľovi 1,5 USD za klik/zhliadnutie. Inzerujúcej spoločnosti môže byť na háku kto má aké postavenie v LibertaGia. Áno, platí to LibertaGia zo svojho, nastáva ale otázka rovnaká ako v bode 1, odkiaľ berie spoločnosť peniaze na takéto rozhadzovanie?

Zase budou a budou, bavme sa čo je teraz.

3) Presne tak ako píšete. Investícia do vyšších balíčkov vám nedáva žiadny produkt, ale len možnosť vyšších výdělkov, to je jeden zo znakov Ponziho schémy. Ďalším je napríklad neustále reinvestovanie do vyšších balíčkov. Ak dosiahnete 300 USD na free užívateľovi, musíte podľa mojich informácií našporiť ďalších 100 a zakúpiť si vyšší balíček - Brondz Booster. Peniaze sa vybrať nedajú... Až potom keď dosiahnete 300 USD na Brondz Boostri tak sa peniaze dajú vybrať, ale budú to vaše posledné peniaze, pretože balíček má 52 týždňov existenciu.. Ďalej si myslím že viete a nemusím to rozpisovať. Musíte teda potom zakúpiť vyšší balíček, silver a potom gold a potom visionari. Čo keď bude mať 1000 000 ľudí visionari balíček a zarábať 400 USD týždenne? Z kade naberú tie peniaze, z reklamy? :-D. Mesačne 1600 USD* 1 milión ľudí, to vychádza že rozdajú 1,6 milardy USD každý mesiac.

4) Spomínal ste že sú momentálne 4 zdroje ako prúdia do LibertaGia peniaze. Prvým je asi klikačka, druhým investícia od užívateľov, ktorí si zakúpia balíček, čo tie zvyšné 2? Popíšte mi ich viac.

Dátum: 05.07.2014

Vložil: Miloslav

Titulok: Re:Re:Odpověď na dotazy...

Nyní se připravuje 10 dalších produktů, z kterých bude mít firma zisky. Není pravda, že na Bronze nemůžete vybrat. Jakmile dosáhnete 300 usd, vyberete. Bronze má neomezenou platnost. Podle současných podmínek vybíráte jednou za 10 měsíců. Kdo chce více, musí přejít na vyšší pakety. To je součást kariéry. Kdo je netrpělivý, koupí si vyšší level ze svého, nebo si počká. To už je na každém a každý také na sebe bere míru rizika s tím spojenou. Vyšší výdělky na Goldu, Platinu či Visionary bude firma kompenzovat posléze dalšími úkoly, které ke klikačce přibudou. My však již bereme strop, takže další nadodměny nebudou. A než se firma rozjede, dotují ji zakladatelé tak jak to bývá i u mnoha jiných firem. Když postavíte např. novou prodejnu OBI, která ještě není v provozu, musíte najmout zaměstnance, kteří vám naskladní zboží, připraví prodejnu. Trvá to měsíc či dva. prodejna nevydělává, ale vy zaměstnance musíte zaplatit. Vezmete to tedy ze svých rezerv s tím, že víte, že se vám to vrátí. Stejně tak to dělá i LG. Ta se zavazuje, že od prvního dne s ní lze vydělávat a to chce dodržet. Tudíž 13 investorů jak je potřeba svoji firmu dotuje než se plně rozjedou všechny produkty a budou jí generovat zisk, který výdaje pokryje. 300 usd coby limitem na výběr si dává čas na rozjezd. Nebo znáte firmu, kterou někdo založí a už od prvního dne funguje na 100%? Já ne. Každá firma musí mít nějakou historii. Čím delší je tím je důvěryhodnější. Zejména pro velké partnery, jako jsou známé a velké firmy - Microsoft, Apple, Google... Vše chce svůj čas. Teoreticky vzato můžete na všechno říct, že to je nesmysl.

Dátum: 17.06.2014

Vložil: kristina

Titulok: uvidime

Ja štukam na Librtagia nedala som okrem čisla obč.žadny učeť
mám otazku či vobec sa tam človek dožije nejaky groš ,ako som som čitala ten Vaš prispevok-
Mám kamaratku čo mala ten broker ,tak prišla o vlastne 900 dolarou ani cent nedostala.Tu sa nedava žiadne peniaze len sa klika .

Dátum: 14.06.2014

Vložil: Igor

Titulok: Je to scam

Liberta Gia je scam, o tom niet pochýb ;)

Dátum: 30.06.2014

Vložil: Miloslav

Titulok: Re:Je to scam

Přesně tak jako burza, banky, pojišťovny... a parlament :D

Dátum: 08.06.2014

Vložil: Dominika

Titulok: Svetový obchod budúcnosti

Článok je výstižný a myslím si že v mnohom aj pravdivý. Mám však jeden dotaz. Čo s databázou naskenovaných osobných dokumentov? Nemajú osobné identifikačné doklady a čísla svoju hodnotu a práve ak sa bavíme o čo najvačšom množstve zaregistrovaných? Toto by mohla byť odpoveď na miesto sídla spoločnosti.

Ano peniaze hýbu svetom. Ale svet sa dnes začína strhávať filozofiou svetového poriadku. Reálne peniaze už nebudú mať hodnotu. Virtuálne majetky budú samozrejmosťou a tak isto aj virtuálne identity. Kto sa prihlási, získa OVERENÚ virtuálnu identitu, čo bude v budúcnosti znamenať veľké veci. Presne tak ako to hovoria manažeri LibertaGia. Budete môcť nakupovať! (Pretože inak sa nakupovať nebude dať). Máme dočinenia so svetovým obchodom budúcnosti...

ak poburujem sorry... to len moj nazor

Dátum: 10.06.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Svetový obchod budúcnosti

Nie nepoburujete, každý máme svoj názor.

To že posielate do ich databázy naskenované osobné dokumenty ešte nič neznamená.

Do projektu Banners Broker sa tiež posielali doklady, robili sa verejné prednášky a konferencie, dokonca každý polrok veľká konferencia s tisíckami ľudí. Banners Broker má svoju vlastnú televíziu, takže budí dojem serióznosti...No aj tak každému rozumnému človeku musí byť jasne, že sú to klamári a podvodníci.

S tým druhým odstavcom by som mohol súhlasiť až na poslednú vetu a teda "máme dočinenia so svetovým obchodom budúcnosti". O tom veľmi pochybujem, programy ako Libertagia veľa vody nenamútia...

Dátum: 25.06.2014

Vložil: Petr

Titulok: Re:Svetový obchod budúcnosti

Prosím,jak jste to myslel s tou databází? Jako že hrozí zneužití identity? dík,Petr

Dátum: 27.06.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Svetový obchod budúcnosti

Či hrozí zneužitie?

Tá hrozba je tam stále, pretože posielate svoje osobné doklady niekomu, koho ani nepoznáte. Avšak je to iné ako keby ste ich stratili a niekto by ich našiel a zneužil. Ako je to u oskenovaných dokladov neviem.

Dátum: 30.06.2014

Vložil: Miloslav

Titulok: Re:Re:Re:Svetový obchod budúcnosti

U oskenovaných dokladů jsem neslyšel ani o jednom případu zneužití. Fyzicky ztracené - to už je jiná liga...

Dátum: 30.06.2014

Vložil: Miloslav

Titulok: Re:Re:Svetový obchod budúcnosti

Petře, když budou chtít zneužít vaši identitu (vláda, tajná organizace...) tak si seberou vaše online údaje z veřejné databáze, Liberta k tomu není potřeba.

Pridať nový príspevok