Sociálna sieť LibertaGia - seriózny biznis alebo podvod? Posúďte sami

24.02.2014 13:18

Veľa ľudí sa ma v poslednom čase pýta na internetové spoločnosti LibertaGia a GloballShare. Vcelku ma trapy, že momentálne nie je možné nájsť na internete žiadne negatíve príspevky, práve naopak samé pozitíva. Žeby to bolo vážne také skvelé, perfektné a o pár mesiacov budeme všetci zarábať na týchto sociálnych sieťach? Predovšetkým pri LibertaGia sa začína nafukovať poriadne veľká bublina (pri GloballShare tá bublina už spľasla). Aj z tohto dôvodu som sa rozhodol napísať takú dlhšiu recenziu na tieto sociálne siete, hlavne teda na prvú menovanú.. Skúsim vám napísať čo o sebe prezentujú tieto spoločnosti a môj pohľad na ne. Budem čerpať zo svojich predchádzajúcich skúseností s podobnými projektmi a to ZeekrewardsBanners Broker. Dve najznámejšie nelegálne ponziho schémy. Preto vám odporúčam pozorne si prečítať celý článok a podľa toho sa pri registrácii zariadiť.

 

Pár slov o spoločnosti a jej riaditeľovi

O LibertaGia som sa začal zaujímať len nedávno. Jedná sa o portugalskú spoločnosť so sídlom v Lisabone, údajne blízko kancelárie Microsoftu a dokonca aj domu Christiana Ronalda (slávny futbalista). Či je to pravda som neskúmal a pravdepodobne to ani nikoho nezaujíma, nech majú kanceláriu aj vedľa Bieleho domu. Každopádne som si preveril riaditeľa tejto sociálnej siete Ruia Salvadoreho, ktorý je na internete pomerne známy. Citujem z jedného fóra:

 

Rui Salvador was already in many schemes, Banners Broker, Telexfree, Adhitprofits, Alive Matrix, Rippln among other. When one ends he just goes to another one, and all the sheep follows…

 

V preklade pre tých, ktorí nevedia dobre po anglicky: Rui Salvadore bol už v mnohých scamoch - ponziho schémach napr. Banners Broker, Telexfree, Alive Matrix a iné. Keď jeden program skončí, skočí do ďalšieho a všetky ovce ho nasledujú. 

 

Prvá menovaná podvodná schéma Banners Broker stále funguje, už 3 roky, no neplatí už vyše roka. Teda platí, ale len niektorým. Možno tak 100 ľudí z 500 000 registrovaných, ale samozrejme len ak sa registrujú ďalší užívatelia ktorí investujú, inak by nebolo z čoho vyplácať. Ja čakám márne už vyše roka na 200 USD. Ale späť k LibertaGia a hlavne k tomu, prečo si myslím, že je tento projekt tiež scam - ponziho schéma.

 

Ďalšia zaujímavá správa, ktorú som našiel na internete, na preklad použite google. Ja len v skratke napíšem čo už bolo spomínané vyššie a to, že riaditeľ LibertaGia Rui Salvador bol hlavný portugalský "manažér" (výstižnejšie slovo - klamár pre Banners Broker a napriek tomu, že si bol vedomý toho že Banners Broker už 6 mesiacov neplatí, lákal a klamal ľudí aj naďalej rovnako ako aj lídri z iných krajín).

 

I would like to make people aware this is run by Rui Salvador who is a big Banners Broker profiteer from Portugal. Two previous Banners Broker country managers/recruiters have joined him and are pushing it in their countries.

Both supported and promoted BB until the very day their contracts were dropped despite the obvious problems and no one getting paid for 10 months at that time. They profited enormously from misleading people until that day getting 10% cut of whatever fresh money went into BB through their given country.

Just a heads up if anyone is specific about the type of people they do business with. The people behind this are the same people who profited from Banners Broker, they told people it was a great business and everything was OK. They didn't tell them it hadn't paid out in over 6 months ... all so they could get their commission blood money through lies and deceit

Neale Pocock - BB Spain country manager

Rui Salvador - BB Portugal team leader

Fraser Douther - BB Cyprus country manager

Ann & Barry Hardman - BB Spain team leaders

Bardur Gunnarson - BB Iceland/Norway/Sweden country manager

Mateusz Guzda - BB Poland country manager

Please, go Google and research their names in connection with Banners Broker, some of them still push it right now to new people, others have just gone silent and vanished with their dirty money. You have been alerted.

 

Detailnejší pohľad na systém

Zatiaľ sa dá „zarobiť“ len jedným spôsobom

Pre tých, ktorí sa zaregistrujú funguje zatiaľ 1 druh príjmu, no spoločnosť sľubuje do budúcnosti aj ďalšie možnosti ako si zarobiť. Tým zatiaľ jediných je dosť nepodarená klikačka. Po zaregistrovaní a vyplnení dokladov, ktoré musíte poslať do dvoch dní bude vašou „prácou“ každý deň si plniť úlohy. Úlohy vraj budú neskôr pribúdať, no v súčasnosti je to povinné odkliknutie 10tich reklám, za čo dostanete 3 USD. To vychádza 0,30 USD na jednu web stránku, čo je z môjho pohľadu dosť nadhodnotená a nereálna suma. Prečo? Ak by ste boli inzerant a chceli by ste si kúpiť reklamu napríklad na facebooku, stálo by vás to podľa mojich skúsenosti dokonca ešte menej ako pri LibertaGia. Raz som dával spropagovať moju facebook skupinu a jeden preklik a lajk na skupinu ma stál 0,10 eur. Niekedy to bolo o niečo viac a niekedy o niečo menej. Ak by ta reklama stála aj viac ako pri LibertaGia, stále by sa to oplatilo, pretože kým pri facebooku klikajú ľudia, ktorí majú skutočný záujem o reklamu (nie sú odmeňovaní za klikanie) tak v LibertaGia sa združujú státisíce ľudí, ktorí žiadny záujem o reklamu nemajú, len si splnia svoju úlohu a web stránku okamžite vypnú. Keďže každý v systéme chce len zarábať a nič nekupovať, dosiahne inzertná spoločnosť nízke tržby a viac propagovať svoj produkt u LibertaGia nebude.

 

Teraz si vezmite, že v LibertaGia je registrovaných 1 milión užívateľov, z toho každý deň dostane každý užívateľ 3 USD za predpokladu, že splní svoje úlohy a odkliká všetkých 10 reklám. Za jednu reklamu je to teda 0,30 USD* 1 milión ľudí = 300 000 USD (denne!). To je suma, ktorú by mala zaplatiť inzerujúca spoločnosť firme LibertaGia. Teraz otázka: Vážne si myslíte, že by nejaký blázon zaplatil 300 000 USD (každý deň!) za reklamu, ktorú by zhliadlo 1 milión ľudí, pričom vlastne o tú reklamu ani nemajú záujem, len chcú splniť úlohu a dostať zaplatené? Naopak na facebooku by klikali ľudia, ktorí by mali skutočný záujem o danú reklamu a tým pádom by bol určite aj nejaký zisk. Do tohto výpočtu som samozrejme nezarátal odmeny, ktoré si zrejme pýta od inzerantov aj LibertaGia + odmeny, ktoré dostávate aj za privedenie ďalších ľudí, ktorí budú plniť úlohy. Takže ta suma by sa mohla pohybovať aj okolo 400 000 USD.

 

Žiaľ, obávam sa, že tento druh zárobku (klikačka) je len zásterka a spoločnosť na žiadnej reklame ani nezarába. Zarába ale na niečom inom, o tom sa ale dozviete neskôr. Písal som na support LibertaGia s tým, že mám záujem si objednať reklamu. To znamená, že by ste hneď zajtra pri plnení úloh a povinnom odkliknutí 10tich reklám natrafili aj na moju web stránku. Pýtal som sa supportu koľko by ma to stálo. O žiadnu reklamu som samozrejme záujem nemal, chcel som len jasný dôkaz, že tá suma 0,30 USD je za odkliknutie jednej reklamy privysoká. Doposiaľ som sa odpovede nedočkal. Žeby žiadne peniaze za reklamu nepotrebovali? Alebo ešte lepšia otázka, žeby tých 10 reklám na ktoré stále dookola klikáte každý deň boli len nejaké falošné stránky, ktoré vytvorila LibertaGia a teda žiadne peniaze za to nedostávajú? Možno sa teraz pýtate, prečo by to robili a ak to je pravda odkiaľ dostanú peniaze na moje vyplatenie? Môj názor je, že chcú aby ste si mysleli, že budete vyplácaný z reklamy, pritom v skutočnosti (ak vás vôbec vyplatia) tie odmeny pôjdu z peňazí, ktoré do LibertaGia natlačia samotní užívatelia. Myslím si, že vám ani netreba spomínať, že okrem možnosti zapojiť sa do projektu zadarmo je možnosť zakúpiť si aj rôzne balíčky za 399 USD, 899 USD dokonca až za 5999 USD.

 

Koľko zarobím ak nikoho neprivediem ani neinvestujem?

Teraz vám napíšem koľko budete „zarábať“ v prípade, že sa zaregistrujete, no neinvestujete ani cent a neprivediete žiadneho človeka. Takto to väčšina ľudí aj samotná spoločnosť propaguje. Bez investície a lákania ďalších ľudí budete aj tak zarábať.

 

Váš denný zisk bude po odkliknutí všetkých 10 reklám 3 USD. Ak nerátame sobotu a nedeľu, pretože vtedy sa úlohy neplnia, vychádza to 15 USD za týždeň a niečo vyše 60 USD za mesiac. Fajn sumička z ktorej si musíte žiaľ odrátať 40 USD. To je totižto mesačný poplatok (ten mimochodom nastavili len nedávno, predtým nebol). Nemusíte sa strašiť, ten si vždy zaplatíte zo zárobku. Ostane vám teda niečo vyše 20 USD zisk. Teraz si to spočítajte koľko mesiacov budete musieť klikať na to, aby ste dosiahli výplatné minimum 300 USD. Aj vám to vychádza na 14 mesiacov? V prípade, že budete lákať ďalších ľudí alebo investujete vlastné peniaze do niektorého balíčka bude tá doba čakania menšia.

 

To môže byť ale vcelku dobrá pasca nemyslíte? Koho baví klikať 14 mesiacov a čakať takú dlhú dobu? Radšej investujem a o pár mesiacov si to vyberiem. Takto prevažne premýšľa väčšina ľudí, ktorí zacítia nejaký biznis. Tiež som bol chamtivý a premýšľal som podobne pri Zeekrewards aj Banners Broker, už som sa ale poučil. Tiež bola možnosť pri Zeekrewardse zarábať aj bez investícii, ale trvalo to strašne dlho, navyše keď ste boli vo facebook skupine kde bola všade samá chvála, všetko úžasné, tak som dal do toho peniaze aj ja. A potom bum, firmu zastavili americké úrady a peniaze boli fuč. Mnohí ľudia tam prišli o svoje životné úspory. Ja verím, že sa určite z 1 milióna ľudí nájde dostatočný počet chamtivých, ktorí nebudú chcieť klikať a čakať takú dlhú dobu a preto investujú do tejto sociálnej siete vlastné peniaze. Stačí dobre pomasírovať (dopomáha k tomu práve aj facebook skupina, kde sa združuje drvivá väčšina registrovaných) a ľudia s vidinou ľahkého a rýchleho zisku budú sami sypať peniaze do systému. A na to sa LibertaGia spolieha...

 

Odkiaľ sa berú peniaze na vyplácanie?

Ubehne nejaký čas, dajme tomu pol roka a z celkového počtu registrovaných užívateľov dosiahne postupne 5 000 ľudí (pravdepodobne tí na vrchole) výplatné minimum 300 USD. Budeme predpokladať, že spoločnosť všetkých vyplatí (bezdôvodné mazanie účtov a miznutie peňazí ako sa to bežne robieva v iných, podobných projektoch vynecháme) a to znamená, že rozdá 1,5 milióna USD. Časť z tých peňazí je získaných z reklamy od inzerujúcich spoločností, ale ako ste vyššie mohli vidieť, takouto nepodarenou klikačkou akú má LibertaGia sa nikdy nemôžu dostať k vysokej sume. Dajme tomu, že z 1,5 milióna ktoré musia vyplatiť 5 000ke užívateľov je 500 000 získaných z reklamy (to som optimista). Ak niekto z vás namieta, že nemám pravdu a teda spoločnosť zarobí z reklamy dostatok peňazí aby mohla vyplatiť všetkých, tak sa vás potom pýtam, prečo nastavili také vysoké výplatné minimum? Prečo vás nevyplatia hneď po odkliknutí všetkých 10 linkov? A pod pojmom vyplatiť nemám namysli čísla, ktoré vám pribúdajú na účte LibertaGia, ale peniaze, ktoré by vám rovno poslali na paypal, alebo bankový účet. Tá suma, ktorú vám dávajú je nadhodnotená a firma by neprežila ani deň ak by musela vyplatiť užívateľov hneď po odklikaní.. Ak budete súhlasiť, napadne vás ďalšia otázka, odkiaľ naberú ten zvyšný 1 milión, ktorý je potrebný na vyplatenie?

 

Našťastie má spoločnosť LibertaGia okrem reklám aj druhý zdroj príjmu, vďaka ktorému do systému prúdia ďalšie peniaze na výplaty. Ak tipujete, že tým zdrojom ste vy, teda užívatelia, ktorí sa registrujú do LibertaGia, tipujete správne. Okrem toho, že spoločnosť ponúka Brodze balíček – to je ten zadarmo, ktorí má drvivá väčšina ľudí, je možnosť si zakúpiť aj iné balíčky viď obrázok nižšie. Tie však stoja už nejaké peniaze. Brondze booster 399 USD, Silver balíček 899 USD atď.

 

Porovnanie a ceny balíčkov v sociálnej sieti Libertagia.

 

Ak si chcete ukrojiť niečo zo zisku predtým ako pôjde táto sociálna sieť do zabudnutia rovnako ako predchádzajúce nepodarky, musíte priviesť veľký počet ľudí, alebo jednoducho investujete a zakúpite si balíček. Nebudem riešiť to, či napríklad za investovanie 1599 USD do gold balíčka dostanete za to nejakú protihodnotu a teda produkt, či službu, za ktorú by ste tie peniaze boli ochotný dať aj bez LibertaGia. Je to vaša vec, vaše peniaze.

 

Pár slov ku klikačke

Vrátim sa opäť ku klikačke. Na samom vrchu som vám písal, že ak neinvestujete a neprivediete ďalších ľudí bude váš mesačný zisk cca 20 USD. Odklikáte 10 reklám každý deň za čo dostanete 3 USD. To je 0,30 USD na jednu reklamu. Predstavte si teraz, že ak investujete napríklad do gold balíčka za 1599 USD tiež bude vašou úlohou klikať každý deň na tých istých 10 reklám, lenže vy v tomto prípade nedostanete 0,30 za jednu reklamu, ale až 1,5 USD a viac. To znamená, že za odkliknutie 10 reklám denne to je až 15 USD.

 

Teraz sa vás spýtam, ako je možné, že brondz užívateľ dostane po odkliknutí 10 reklám 3 USD a gold užívateľ až 15 USD, pritom kliká presne na tie isté reklamy a teda LibertaGia by mala dostať rovnakú sumu od inzerujúcich spoločností, ktoré si zaplatili reklamu? Už tých 3 USD za 10 reklám je dosť vysoká a nereálna suma, no gold užívateľ dostane 15 USD. Smiešne nie? Toto je pre mňa jasný dôkaz, že ten prvý spôsob zárobku – klikačka je len taký doplnok, možno zásterka aby si užívatelia mysleli, že budú vyplácaný z reklamy. To však nie je pravda, pretože ten príjem z reklamy nedokáže z dôvodu vysokých odmien pre užívateľov pokryť výdaje a preto vám zvyšok peňazí bude vyplatených z nových užívateľov, ktorí natlačia do systému vlastné peniaze. Teda jasná ponziho schéma...

 

Koľko zarobím ak investujem, no nikoho ďalšieho neprivediem?

Beriem do úvahy investíciu do gold balíčka za 1599 USD. Tabuľka vyššie hovorí, že týždenný profit gold užívateľa za plnenie úloh je 60 až 100 USD. Ja zvolím najnižšiu hodnotu a teda 60 USD, pretože viem, že keď mi niekto ponúkne interval tak sa bude držať tej najnižšej hodnoty. Vidno to často u klikačiek, ktoré vás lákajú na registrovanie, kde dostanete za prečítanie emailu 1 až 5 Kč. Samozrejme, že to je vždy najnižšia ponúkaná suma a po pár mesiacoch ešte dokonca menej ako 1 Kč. Za mesiac to vychádza teda na 240 USD. Ak odrátame mesačný poplatok 100 USD (nechápem za čo sú tie poplatky), ostane vám mesačný zisk 140 USD. Za 52 týždňov, to je doba platnosti balíčka to vychádza na zisk cca 1900 USD, z toho ale odrátajte svoju investíciu 1599 USD a ostane vám ročný zisk 300 USD! Niečo vyše 20 % ročné zhodnotenie. Pre  smiešnych 300 USD riskujete 1599 USD.

 

Pri silver balíčku za 899 USD, alebo brondz booster balíčku za 399 USD to vychádza, že sa vám po roku dokonca ani nemusia vrátiť vložené peniaze. Týždenný profit so silver balíčkom je 30 až 60 USD. Ak vezmete do úvahy najnižšiu sumu z intervalu a teda 30 USD ročne zarobíte 30 USD x 52 týždňov mínus poplatky 80 USD x 12 mesiacov = 600 USD, odrátajte 899 USD ako vlastnú investíciu a budete po roku 300 USD v mínuse. Samozrejme ak budete brať z intervalu najvyššiu hodnotu tak budete v pluse. Lenže z predchádzajúcich projektov viem, že spoločnosť si môže meniť pravidlá ako sa im zachce. Dneska máte z intervalu 30 až 60 USD týždenný profit najvyššiu hodnotu 60 USD a na ďalší týždeň to môže byť len tých 30 USD. Dneska je výplatné minimum 300 USD, zajtra to lusknutím prsta môže byť 1000 USD, a vy budete klikať ďalšie 2 roky ako blbci a nič s tým neurobíte.

 

Z príkladu vyššie je jasné, že ak chcete zarobiť na tomto projekte slušný balíček peňazí, či investujete, alebo nie musíte do toho lákať ďalších ľudí, inak moc nepochodíte. Pre mňa je to logické, pretože na tom je tento systém založený. Do systému musia prichádzať nový ľudia, pretože čím viac ľudí sa zaregistruje, tým viac peňazí si môže pýtať LibertaGia od reklamných spoločností a zároveň je väčšia šanca, že niektorý z nových ľudí zacítia príležitosť a zakúpia si balíček za vlastné peniaze. Preto ak sa zaregistrujete zadarmo a nebudete do toho ťahať ďalších ľudí nezarobíte podľa mňa ani deravý groš. Kým dosiahnete výplatné minimum 300 USD ubehne 14 mesiacov, a za tú dobú sa môže stať čokoľvek. Ak by sa vám predsa len podarilo dosiahnuť výplatné minimum, dám vám radu, vyberte si ich, neváhajte ani na minútku, pretože ďalšiu príležitosť na výber peňazí už potom nemusíte dostať. Ľudia vás budú prehovárať aby ste tie zarobené peniaze investovali späť (čím dlhšie ostanú peniaze v systéme, tým lepšie pre spoločnosť a naopak ak by veľa ľudí vyberalo peniaze zo systému namiesto reinvestovania, tým skôr môže dôjsť ku krachu) a zakúpili si platený balíček za 399 USD aby ste mohli dosahovať v budúcnosti vyššie zárobky a potom až dosiahnete ďalšiu métu tak vám povedia aby ste si kúpili balíček za 899 USD a takto budete stále reinvestovať a nič z toho nevytiahnete. Toto je mimochodom ďalší znak ponziho schémy – neustále reinvestovanie do vyšších balíčkov za účelom vyšších zárobkov. Budú vám tvrdiť, že spoločnosť tu bude do konca života, aj dlhšie, no to tvrdili aj pri Zeekrewardse a Banners Broker, preto aby sa aj vám nestalo, že budete nadšený klikať 3 roky a potom keď sa pod nimi zľahne zem zistíte, že ste nič nezarobili. Preto ak budete mať príležitosť vybrať peniaze, urobte to, lebo ak ich nevyberiete zo systému vy, urobí to niekto iný a pre vás už potom nemusí ostať.

 

Ďalším kvázi produktom, ktorý LibertaGia implementovala do systému len nedávno je Lotéria. Čo je lotéria predpokladám nikomu nemusím vysvetľovať. Tento druh produktu žiaľ nijako neovplyvní to, že je to ponziho schéma, pretože neprináša do systému žiadne reálne peniaze. Práve naopak, losy do lotérie si môžete zakúpiť z naklikaných peňazí. Vo výsledku to bude znamenať, že namiesto toho aby ste výplatné minimum 300 USD dosiahli (v prípade, že nikoho neprivediete a neinvestujete ani cent) za 14 mesiacov bude vám to v prípade zakúpenia losov trvať oveľa, oveľa dlhšie. Takýchto produktov, ktoré budú mať za úlohu odsávať vaše naklikané peniaze bude v budúcnosti pribúdať. Prečo? Pretože ako som už x krát písal, čím dlhšie ostanú peniaze v systéme, tým lepšie pre LibertaGia a samozrejme horšie pre užívateľov, ktorí v konečnom dôsledku nič nevyberú, až na pár výnimiek. Budeš patriť ty medzi tie výnimky? :-).

 

 Ak si myslíte, že sa mýlim, tak mi prosím odpovedzte na tieto otázky:

  • Prečo je výplatné minimum až 300 USD?

  • Prečo ľudia, ktorý si zakúpia balíčky „zarábajú“ na úlohách oveľa viac ako tí ktorí neinvestujú? Všetci klikajú predsa na tých istých 10 reklám.

  • Akú reálnu protihodnotu dostanem, keď si zakúpim napríklad balíček visionary za 5999 USD.

  • Odkiaľ prúdia peniaze do systému, okrem reklamy?

  • Odkiaľ ma vyplatia keď dosiahnem výplatné minimum 300 USD? Z reklamy určite nie, tomu verí snáď len blázon. Sledovaním televízie, hraním hier a lotériou? :-)

 

Pár slov na záver

Pokiaľ do toho neinvestujete svoje peniaze a neprivediete nikoho, nezarobíte podľa mňa ani cent, akurát zoderiete nie jednu myš (ak bude spoločnosť v súčasnej podobe). Zarobiť môžete len vtedy, pokiaľ privediete stovky ľudí, teda presnejšie povedané dosiahnete rýchlejšie výplatne minimum. Či vás však vyplatia to je vo hviezdach a ja osobne by som takému človeku s takou minulosťou ako je riaditeľ LibertaGia nedôveroval. Pokojne sa vám môže stať, že vám tesne pred výplatou bezdôvodne zmažú účet a vy si ani neškrtnete tak ako to spravili niektorým ľudom v GloballShare.

 

Toto je môj negatívny pohľad na túto spoločnosť (sorry, pozitíva nevidím). Dokonca ako výhodu nepovažujem ani to, že nič nemusíte investovať zo svojho a nikoho nemusíte lákať do systému. Práve naopak beriem to ako nevýhodu, pretože budete len „pešiaci“ potrebný na to, aby spoločnosť a pár vysoko postavených ľudí, ktorí sú v systéme na začiatku zarábali na reklame a samozrejme na investíciách ďalších ľudí, ktorí do toho vrazia svoje vlastné peniaze. Takýchto programov bolo, je a ešte bude. Raz to bola ponziho schéma zakrývaná penny aukciami – Zeekrewards, potom revolučnou reklamou – Banners Broker a teraz sociálna sieť. No keď si odmyslíte reklamu, penny aukcie a podobné produkty, či služby spoločností, ktoré nikdy nedokážu vyplácať všetkých zapojených ľudí tak zistíte, že drvivá väčšina peňazí je vyplácaná z investícii nových členov. V prípade zeekrewards, hneď ako ich americké úrady stopli, zistili, že len 2 % zisku spoločnosti bolo získaných z penny aukcie, zvyšok z investícii nových ľudí, ktorí v dôvere spoločnosti vložili do systému desatisíce USD.  

 

Každopádne čas ukáže ako to dopadne. LibertaGia hovorí, že neskôr k prvému spôsobu zárobku (klikaniu) pribudne ďalších 9. Súčasťou bude vraj MP3, televízia, rádio, volanie, online obchody a iné veci za ktoré budete dostávať peniaze. Síce si neviem predstaviť ako budem dostávať peniaze napríklad sledovaním televízie, alebo hraním hier, ale rád si na to počkám. A v prípade, že spoločnosť splní čo sľubuje a privedie ďalšie spôsoby ako dostať do systému peniaze na vyplácanie, prehodnotím svoje tvrdenie že sa jedná o ponzi schému, zmažem, alebo upravím tento článok a stanem sa fanúšikom. Prázdnych sľubov a veľkých rečí malo už nespočetne veľa spoločnosti, ktoré sľubovali samé internetové revolúcie, no dneska po nich neštekne ani pes. Z mnohých sa vykľula ponzi schéma, viď v tomto článku nespočetne veľa krát spomínaný Banners Broker a Zeekrewards. Ak si chcete prečítať niečo viac o ponzi schémach, hlavne ako fungujú v praxi, pozrite si článok Ponzi schéma v praxi.

 

Že ste nenašli informácie, ktoré ste hľadali? V tom prípade si prečítajte diskusné fórum, možno ich nájdete práve tam. 

 

Ak chcete, môžete sa vyjadriť a napísať svoj názor do diskusie. Ak si myslíte, že sú v tomto článku chybné hodnoty, alebo výpočty, napíšte mi, nemám problém si priznať chybu a článok upraviť. Registrovaných členov, hlavne fanatikov poprosím aby sa zdržali nadávok a urážok.

 

 

Aktualizácia 04.06.2014 - Keďže je to už pár mesiacov čo vznikol tento článok je možné, že za ten čas sa nejaké veci zmenili a preto je pravdepodobné, že v tomto článku budú chyby, nepresnosti. Pre registrovaných členov to budú zrejme zavadzajúce a klamlivé informácie so zámerom poškodiť spoločnosť. Nie je to tak, jednoducho nemám čas to sledovať a každý deň článok opravovať a aktualizovať, lebo LibertaGia urobila nejakú minimálnu zmenu, ktorá aj tak nijako neovplyvní to, že je to ponziho schéma.

Doteraz (takmer za 5 mesiacov) som nedostal žiadne, ale absolútne žiadne protiargumenty, len spŕšku urážok a nadávok. Takže pre všetkých registrovaných ľudí, ktorí sa Libertagia zastávajú, vykašlite sa na informácie v tomto článku a radšej konečne odpovedzte na niekoľkokrát spomínaných 5 otázok. Pre istotu ich tu skopírujem znovu.

 

  • Prečo je výplatné minimum až 300 USD?

  • Prečo ľudia, ktorý si zakúpia balíčky „zarábajú“ na úlohách oveľa viac, ako tí ktorí neinvestujú? Všetci klikajú predsa na tie isté reklamy.

  • Akú reálnu protihodnotu dostanem, keď si zakúpim napríklad balíček visionary za 5999 USD.

  • Odkiaľ prúdia peniaze do systému, okrem reklamy?

  • Odkiaľ ma vyplatia keď dosiahnem výplatné minimum 300 USD?

 

Pokiaľ mi neodpoviete na tieto otázky, nemám sa o čom s vami baviť !!!

 

Našli ste v tomto článku zaujímavé informácie, ktoré považujete za prospešné? Potom sa o ne podeľte so svojimi známymi a možno tak niekomu pomôžete. Stačí, ak článok budete zdieľať alebo mu dáte like. Určite odporúčam lajknúť moje facebookové skupiny, v ktorých neustále zverejňujem novinky týkajúce sa práce z domu a podnikania na internete. V prvej skupine sa zameriavam všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), druhá facebooková skupina patrí ponukám práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 
Mohlo by vás zaujímať:

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:
Mohlo by vás zaujímať:Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Sociálna sieť LibertaGia - seriózny biznis alebo podvod? Posúďte sami...

Dátum: 24.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: frisurer til fint skandinavisk hГҐr goodwomenprizz.be


Hello would you mind stating which blog platform you're using? I'm looking to start my own blog in the near future but I'm having a hard time selecting between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal. The reason I ask is because your layout seems different then most blogs and I'm looking for something unique. P.S Apologies for getting off-topic but I had to ask! olca.goodwomenprizz.be/map10.php frisurer til fint skandinavisk hГҐr

Dátum: 24.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: gluten och laktosfria pepparkakor goodwomenprizz.be


I think this is among the most important info for me. And i am glad reading your article. But wanna remark on some general things, The web site style is wonderful, the articles is really great : D. Good job, cheers enhi.goodwomenprizz.be/map3.php gluten och laktosfria pepparkakor

Dátum: 24.09.2020

Vložil: infoforwomen.nl

Titulok: bra träning för viktnedgång infoforwomen.nl


That is very attention-grabbing, You're an excessively skilled blogger. I've joined your rss feed and look ahead to searching for extra of your wonderful post. Additionally, I've shared your site in my social networks infic.infoforwomen.nl/map5.php bra träning för viktnedgång

Dátum: 24.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: ylle och ull skillnad goodwomenprizz.be


Thanks for sharing your thoughts about. Regards toylie.goodwomenprizz.be/map34.php ylle och ull skillnad

Dátum: 24.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: ylle och ull skillnad goodwomenprizz.be


Thanks for sharing your thoughts about. Regards toylie.goodwomenprizz.be/map34.php ylle och ull skillnad

Dátum: 23.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: jag vill gГҐ ner i vikt snabbt goodwomenprizz.be


of course like your website but you have to test the spelling on quite a few of your posts. Several of them are rife with spelling problems and I in finding it very bothersome to inform the reality on the other hand I will definitely come again again. anla.goodwomenprizz.be/map24.php jag vill gГҐ ner i vikt snabbt

Dátum: 23.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: bli gravid efter cerazette goodwomenprizz.be


What's up to every one, the contents existing at this website are truly amazing for people knowledge, well, keep up the good work fellows. turce.goodwomenprizz.be/map23.php bli gravid efter cerazette

Dátum: 23.09.2020

Vložil: infoforwomen.nl

Titulok: hvor hurtigt internet kan jeg fГҐ infoforwomen.nl


Hi, Neat post. There is an issue along with your website in internet explorer, may test this? IE still is the market chief and a good component of people will pass over your great writing due to this problem. infic.infoforwomen.nl/map3.php hvor hurtigt internet kan jeg fГҐ

Dátum: 23.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: svart väska med kedja goodwomenprizz.be


Pretty nice post. I just stumbled upon your blog and wished to say that I've really enjoyed browsing your blog posts. In any case I'll be subscribing to your feed and I hope you write again very soon! taicl.goodwomenprizz.be/map33.php svart väska med kedja

Dátum: 23.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: biljetter ny rangers goodwomenprizz.be


It's perfect time to make some plans for the future and it is time to be happy. I've read this post and if I could I wish to suggest you few interesting things or advice. Maybe you can write next articles referring to this article. I want to read more things about it! terp.goodwomenprizz.be/map14.php biljetter ny rangers

Dátum: 23.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: katt skadad tass goodwomenprizz.be


I used to be suggested this website through my cousin. I am no longer certain whether or not this post is written via him as no one else recognize such unique approximately my difficulty. You're incredible! Thanks! anla.goodwomenprizz.be/map19.php katt skadad tass

Dátum: 23.09.2020

Vložil: infoforwomen.nl

Titulok: dermalogica face mist infoforwomen.nl


Hello There. I found your blog using msn. This is a very well written article. I will be sure to bookmark it and return to read more of your useful information. Thanks for the post. I'll definitely comeback. techp.infoforwomen.nl/map8.php dermalogica face mist

Dátum: 23.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: högt kolesterol farligt goodwomenprizz.be

I've been browsing online more than 3 hours today, yet I never found any interesting article like yours. It is pretty worth enough for me. In my opinion, if all website owners and bloggers made good content as you did, the internet will be much more useful than ever before. buspho.goodwomenprizz.be/map10.php högt kolesterol farligt

Dátum: 23.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: svider vid samlag goodwomenprizz.be


Greetings! I've been following your weblog for some time now and finally got the courage to go ahead and give you a shout out from Huffman Texas! Just wanted to mention keep up the good job! dentr.goodwomenprizz.be/map6.php svider vid samlag

Dátum: 23.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: korean face care routine goodwomenprizz.be


I was suggested this website by means of my cousin. I'm now not certain whether this submit is written via him as nobody else know such specified about my difficulty. You're incredible! Thanks! turce.goodwomenprizz.be/map15.php korean face care routine

Dátum: 23.09.2020

Vložil: infoforwomen.nl

Titulok: best treatment for dry feet infoforwomen.nl


Really when someone doesn't know afterward its up to other viewers that they will help, so here it takes place. herda.infoforwomen.nl/map8.php best treatment for dry feet

Dátum: 23.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: raw food bollar utan dadlar goodwomenprizz.be


I don't know whether it's just me or if everyone else experiencing problems with your website. It appears as if some of the text on your posts are running off the screen. Can somebody else please comment and let me know if this is happening to them too? This may be a problem with my browser because I've had this happen previously. Appreciate it blogg.goodwomenprizz.be/map11.php raw food bollar utan dadlar

Dátum: 23.09.2020

Vložil: SergeyNek

Titulok: Регистрация

Регистрация

Dátum: 23.09.2020

Vložil: SergeyNek

Titulok: Регистрация

Регистрация

Dátum: 23.09.2020

Vložil: SergeyNek

Titulok: Регистрация

Регистрация

Dátum: 23.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: lande der ikke er med i eu goodwomenprizz.be


Hmm is anyone else experiencing problems with the pictures on this blog loading? I'm trying to determine if its a problem on my end or if it's the blog. Any responses would be greatly appreciated. abep.goodwomenprizz.be/map17.php lande der ikke er med i eu

Dátum: 23.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: mörk kostym klänning ribbing goodwomenprizz.be


What's up all, here every one is sharing these kinds of knowledge, thus it's nice to read this weblog, and I used to pay a visit this weblog everyday. olca.goodwomenprizz.be/map19.php mörk kostym klänning ribbing

Dátum: 23.09.2020

Vložil: infoforwomen.nl

Titulok: anti puisten dieet infoforwomen.nl


Hello there! This blog post couldn't be written any better! Reading through this article reminds me of my previous roommate! He always kept preaching about this. I will send this article to him. Fairly certain he's going to have a good read. Thanks for sharing! sibs.infoforwomen.nl/map31.php anti puisten dieet

Dátum: 22.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: popcornskål för micro goodwomenprizz.be


hi!,I like your writing so a lot! percentage we keep up a correspondence more approximately your article on AOL? I need a specialist in this house to unravel my problem. May be that is you! Looking forward to look you. postb.goodwomenprizz.be/map16.php popcornskål för micro

Dátum: 22.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: visdomstand smerter i kæben goodwomenprizz.be


obviously like your website however you need to take a look at the spelling on several of your posts. Several of them are rife with spelling problems and I in finding it very bothersome to tell the reality on the other hand I'll definitely come back again. dentr.goodwomenprizz.be/map25.php visdomstand smerter i kæben

Dátum: 22.09.2020

Vložil: rardboilk

Titulok: Nutaku Gold Hack Tool Crack Download OCTOBER 2020

https://www.quiz-maker.com/Q7UQTWN1X
or

<a href="https://www.pexels.com/de-de/@kerem-wites-3622082">NUTAKU Game Cheats 7 Angels AUGUST 2020</a>

KW:
Nutaku MONEY Coin Hack Android OCTOBER 2020
How To Hack More NUTAKU Coins OCTOBER 2020
Nutaku Hack COINS OCTOBER 2020
"NUTAKU Hack Tools Password" OCTOBER 2020
Descargar Nutaku MONEY Hack Mega OCTOBER 2020

Dátum: 22.09.2020

Vložil: rardboilk

Titulok: Nutaku Gold Hack Tool Crack Download OCTOBER 2020

https://www.quiz-maker.com/Q7UQTWN1X
or

<a href="https://www.pexels.com/de-de/@kerem-wites-3622082">NUTAKU Game Cheats 7 Angels AUGUST 2020</a>

KW:
Nutaku MONEY Coin Hack Android OCTOBER 2020
How To Hack More NUTAKU Coins OCTOBER 2020
Nutaku Hack COINS OCTOBER 2020
"NUTAKU Hack Tools Password" OCTOBER 2020
Descargar Nutaku MONEY Hack Mega OCTOBER 2020

Dátum: 22.09.2020

Vložil: infoforwomen.nl

Titulok: timer till kaffebryggare infoforwomen.nl


Asking questions are genuinely nice thing if you are not understanding anything totally, except this article provides fastidious understanding yet. uncon.infoforwomen.nl/map10.php timer till kaffebryggare

Dátum: 22.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: olga rönnberg webshop goodwomenprizz.be


It's not my first time to go to see this web page, i am visiting this website dailly and obtain nice data from here all the time. toylie.goodwomenprizz.be/map21.php olga rönnberg webshop

Dátum: 22.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: max factor eyebrow goodwomenprizz.be


Usually I do not learn article on blogs, but I would like to say that this write-up very forced me to take a look at and do so! Your writing taste has been amazed me. Thanks, quite nice article. tauge.goodwomenprizz.be/map11.php max factor eyebrow

Dátum: 22.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: halsband på nätet goodwomenprizz.be


Just want to say your article is as amazing. The clarity to your put up is just nice and i could assume you're knowledgeable in this subject. Fine along with your permission allow me to clutch your feed to keep up to date with drawing close post. Thank you one million and please continue the rewarding work. morrd.goodwomenprizz.be/map27.php halsband på nätet

Dátum: 22.09.2020

Vložil: infoforwomen.nl

Titulok: vilka avdrag får man göra vid husförsäljning infoforwomen.nl


Simply want to say your article is as astounding. The clarity in your post is simply nice and i could assume you are an expert on this subject. Fine with your permission let me to grab your RSS feed to keep updated with forthcoming post. Thanks a million and please carry on the gratifying work. smocc.infoforwomen.nl/map4.php vilka avdrag får man göra vid husförsäljning

Dátum: 22.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: allum partille Г¶ppettider idag goodwomenprizz.be


A person essentially assist to make significantly posts I'd state. This is the first time I frequented your web page and up to now? I surprised with the analysis you made to make this actual put up incredible. Fantastic job! kisne.goodwomenprizz.be/map30.php allum partille Г¶ppettider idag

Dátum: 22.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: hur gör man mannagrynsgröt goodwomenprizz.be


I know this web site provides quality based posts and extra stuff, is there any other site which presents such stuff in quality? atwhi.goodwomenprizz.be/map1.php hur gör man mannagrynsgröt

Dátum: 22.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: hur gör man mannagrynsgröt goodwomenprizz.be


I know this web site provides quality based posts and extra stuff, is there any other site which presents such stuff in quality? atwhi.goodwomenprizz.be/map1.php hur gör man mannagrynsgröt

Dátum: 22.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: rabattkod apotea mars 2016 goodwomenprizz.be


Greetings from Ohio! I'm bored to death at work so I decided to check out your website on my iphone during lunch break. I love the info you provide here and can't wait to take a look when I get home. I'm amazed at how quick your blog loaded on my cell phone .. I'm not even using WIFI, just 3G .. Anyhow, good blog! bendo.goodwomenprizz.be/map13.php rabattkod apotea mars 2016

Dátum: 22.09.2020

Vložil: infoforwomen.nl

Titulok: mandelmjöl recept kakor infoforwomen.nl


Great information. Lucky me I discovered your blog by accident (stumbleupon). I've book marked it for later! abphr.infoforwomen.nl/map17.php mandelmjöl recept kakor

Dátum: 22.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: sexbutik i gävle goodwomenprizz.be


I blog often and I truly appreciate your content. Your article has really peaked my interest. I will book mark your blog and keep checking for new details about once per week. I opted in for your RSS feed too. comppo.goodwomenprizz.be/map20.php sexbutik i gävle

Dátum: 22.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: tankini med kjol goodwomenprizz.be


What's up, always i used to check web site posts here in the early hours in the daylight, since i love to gain knowledge of more and more. raybo.goodwomenprizz.be/map5.php tankini med kjol

Dátum: 22.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: recette minceur hiver goodwomenprizz.be


hello!,I really like your writing very so much! share we keep in touch extra approximately your article on AOL? I require an expert on this area to resolve my problem. Maybe that is you! Taking a look ahead to look you. chandr.goodwomenprizz.be/map26.php recette minceur hiver

Dátum: 22.09.2020

Vložil: infoforwomen.nl

Titulok: best foot cream infoforwomen.nl


Hello, I enjoy reading through your post. I wanted to write a little comment to support you. uncon.infoforwomen.nl/map22.php best foot cream

Dátum: 22.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: elsa och anna spel goodwomenprizz.be


Thanks a bunch for sharing this with all of us you really understand what you're talking approximately! Bookmarked. Please additionally consult with my website =). We could have a link trade arrangement among us blogg.goodwomenprizz.be/map3.php elsa och anna spel

Dátum: 21.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: best treatment for corns goodwomenprizz.be


Way cool! Some extremely valid points! I appreciate you penning this article and also the rest of the website is also really good. lare.goodwomenprizz.be/map12.php best treatment for corns

Dátum: 21.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: ida sjöstedt pris goodwomenprizz.be


I do agree with all the ideas you've introduced to your post. They are very convincing and will definitely work. Nonetheless, the posts are too short for novices. May you please prolong them a little from next time? Thank you for the post. atwhi.goodwomenprizz.be/map24.php ida sjöstedt pris

Dátum: 21.09.2020

Vložil: infoforwomen.nl

Titulok: mappar med eget tryck infoforwomen.nl


Oh my goodness! Impressive article dude! Thank you, However I am going through issues with your RSS. I don't understand why I am unable to join it. Is there anybody else having the same RSS issues? Anyone who knows the solution can you kindly respond? Thanks!! smocc.infoforwomen.nl/relaxation/mappar-med-eget-tryck.php mappar med eget tryck

Dátum: 21.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: hemmakur mot svamp i underlivet goodwomenprizz.be


Wow, amazing blog layout! How long have you been blogging for? you make blogging look easy. The overall look of your website is wonderful, let alone the content! enhi.goodwomenprizz.be/map11.php hemmakur mot svamp i underlivet

Dátum: 21.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: värk i vaden goodwomenprizz.be


Thankfulness to my father who shared with me concerning this website, this webpage is truly awesome. stanin.goodwomenprizz.be/map3.php värk i vaden

Dátum: 21.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: billiga pooler tyskland goodwomenprizz.be


Outstanding quest there. What occurred after? Take care! niti.goodwomenprizz.be/map25.php billiga pooler tyskland

Dátum: 21.09.2020

Vložil: infoforwomen.nl

Titulok: veck i pannan infoforwomen.nl


Saved as a favorite, I like your site! river.infoforwomen.nl/map14.php veck i pannan

Dátum: 21.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: rengöring ansikte borste goodwomenprizz.be


I always emailed this website post page to all my associates, since if like to read it then my links will too. kisne.goodwomenprizz.be/map1.php rengöring ansikte borste

Dátum: 21.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: hydrographics kit sverige goodwomenprizz.be


Heya i am for the first time here. I came across this board and I to find It truly helpful & it helped me out a lot. I'm hoping to offer something back and help others like you aided me. binse.goodwomenprizz.be/map22.php hydrographics kit sverige

Dátum: 21.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: röd i ögonvrån goodwomenprizz.be


Nice post. I learn something totally new and challenging on websites I stumbleupon every day. It's always helpful to read through content from other writers and practice something from their websites. mindd.goodwomenprizz.be/map21.php röd i ögonvrån

Dátum: 21.09.2020

Vložil: infoforwomen.nl

Titulok: tavla frГҐn eget foto infoforwomen.nl


You're so cool! I do not think I've read something like that before. So good to discover somebody with a few unique thoughts on this subject. Seriously.. many thanks for starting this up. This web site is something that is required on the web, someone with a little originality! handm.infoforwomen.nl/map13.php tavla frГҐn eget foto

Dátum: 21.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: näringsämnen i potatis goodwomenprizz.be


I always emailed this website post page to all my friends, since if like to read it then my contacts will too. blogg.goodwomenprizz.be/map8.php näringsämnen i potatis

Dátum: 21.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: byta bakljus peugeot 307 goodwomenprizz.be


Great information. Lucky me I came across your website by accident (stumbleupon). I've saved it for later! jaymu.goodwomenprizz.be/map16.php byta bakljus peugeot 307

Dátum: 21.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: allergi pГҐ engelska goodwomenprizz.be


I blog often and I truly appreciate your content. This great article has really peaked my interest. I'm going to bookmark your blog and keep checking for new details about once per week. I opted in for your RSS feed as well. anla.goodwomenprizz.be/map12.php allergi pГҐ engelska

Dátum: 21.09.2020

Vložil: infoforwomen.nl

Titulok: best hydrating serum for dehydrated skin infoforwomen.nl


Very soon this website will be famous among all blogging people, due to it's fastidious content ualme.infoforwomen.nl/map6.php best hydrating serum for dehydrated skin

Dátum: 20.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: värk i pannan goodwomenprizz.be


It's appropriate time to make some plans for the future and it is time to be happy. I have read this post and if I could I want to suggest you few interesting things or suggestions. Perhaps you can write next articles referring to this article. I desire to read more things about it! golho.goodwomenprizz.be/map9.php värk i pannan

Dátum: 20.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: parfym som attraherar kvinnor goodwomenprizz.be


I was curious if you ever considered changing the structure of your site? Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you could a little more in the way of content so people could connect with it better. Youve got an awful lot of text for only having one or two images. Maybe you could space it out better? toylie.goodwomenprizz.be/map12.php parfym som attraherar kvinnor

Dátum: 20.09.2020

Vložil: infoforwomen.nl

Titulok: snor och glamor infoforwomen.nl


This is really fascinating, You are an excessively skilled blogger. I have joined your rss feed and look forward to searching for more of your wonderful post. Additionally, I've shared your website in my social networks perwh.infoforwomen.nl/map24.php snor och glamor

Dátum: 20.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: pernilla wahlgren viktnedgГҐng goodwomenprizz.be


Your style is so unique compared to other people I have read stuff from. Thank you for posting when you've got the opportunity, Guess I'll just book mark this page. rupdae.goodwomenprizz.be/map1.php pernilla wahlgren viktnedgГҐng

Dátum: 20.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: behandling mot urinvägsinfektion goodwomenprizz.be


bookmarked!!, I like your blog! bridu.goodwomenprizz.be/map10.php behandling mot urinvägsinfektion

Dátum: 20.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: frisör kungälv nytorget goodwomenprizz.be


Pretty nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I've really enjoyed browsing your blog posts. In any case I'll be subscribing to your feed and I hope you write again very soon! vilma.goodwomenprizz.be/map1.php frisör kungälv nytorget

Dátum: 20.09.2020

Vložil: infoforwomen.nl

Titulok: white xc 275 infoforwomen.nl


Does your site have a contact page? I'm having trouble locating it but, I'd like to send you an e-mail. I've got some recommendations for your blog you might be interested in hearing. Either way, great site and I look forward to seeing it expand over time. drivo.infoforwomen.nl/map1.php white xc 275

Dátum: 20.09.2020

Vložil: goodwomenprizz.be

Titulok: zara baby skor goodwomenprizz.be


Pretty part of content. I just stumbled upon your website and in accession capital to assert that I acquire in fact enjoyed account your blog posts. Anyway I will be subscribing on your augment or even I success you get entry to consistently quickly. buspho.goodwomenprizz.be/map3.php zara baby skor

Dátum: 20.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: skin caviar crystalline concentre infoforwomen.be


Excellent web site. A lot of useful info here. I'm sending it to several friends ans additionally sharing in delicious. And obviously, thank you to your sweat! sesi.infoforwomen.be/map5.php skin caviar crystalline concentre

Dátum: 20.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: salt och pepparkvarn bäst i test infoforwomen.be


I absolutely love your site.. Great colors & theme. Did you develop this website yourself? Please reply back as I'm trying to create my own personal site and would like to learn where you got this from or just what the theme is named. Cheers! tungn.infoforwomen.be/map21.php salt och pepparkvarn bäst i test

Dátum: 20.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: tryckeri i umeГҐ infoforwomen.be


I loved as much as you'll receive carried out right here. The sketch is tasteful, your authored subject matter stylish. nonetheless, you command get got an nervousness over that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come further formerly again since exactly the same nearly very often inside case you shield this increase. texri.infoforwomen.be/map3.php tryckeri i umeГҐ

Dátum: 20.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: köpa mandelmjöl billigt infoforwomen.be


Greetings! Very helpful advice within this post! It's the little changes that produce the largest changes. Many thanks for sharing! stolo.infoforwomen.be/map4.php köpa mandelmjöl billigt

Dátum: 20.09.2020

Vložil: infoforwomen.nl

Titulok: billig hГҐr extensions infoforwomen.nl


Wonderful post however I was wondering if you could write a litte more on this subject? I'd be very thankful if you could elaborate a little bit more. Cheers! dipo.infoforwomen.nl/map12.php billig hГҐr extensions

Dátum: 20.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: vita prickar i näsan infoforwomen.be


I always spent my half an hour to read this website's posts everyday along with a mug of coffee. umte.infoforwomen.be/map7.php vita prickar i näsan

Dátum: 20.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: värma skridskor i vanlig ugn infoforwomen.be


It's actually very complex in this active life to listen news on Television, so I simply use web for that reason, and take the most recent news. tungn.infoforwomen.be/map1.php värma skridskor i vanlig ugn

Dátum: 20.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: stiga park reservdelar infoforwomen.be


Link exchange is nothing else however it is just placing the other person's web site link on your page at suitable place and other person will also do similar in support of you. step.infoforwomen.be/map23.php stiga park reservdelar

Dátum: 20.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: omega 3 body science infoforwomen.be


Howdy! This is my first visit to your blog! We are a team of volunteers and starting a new project in a community in the same niche. Your blog provided us valuable information to work on. You have done a extraordinary job! stolo.infoforwomen.be/map11.php omega 3 body science

Dátum: 20.09.2020

Vložil: infoforwomen.nl

Titulok: försöka bli gravid app infoforwomen.nl


Howdy! Quick question that's entirely off topic. Do you know how to make your site mobile friendly? My website looks weird when viewing from my iphone. I'm trying to find a theme or plugin that might be able to fix this issue. If you have any suggestions, please share. Cheers! abphr.infoforwomen.nl/map2.php försöka bli gravid app

Dátum: 20.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: aco summer breeze body lotion infoforwomen.be


Hey! Do you know if they make any plugins to safeguard against hackers? I'm kinda paranoid about losing everything I've worked hard on. Any tips? misli.infoforwomen.be/map2.php aco summer breeze body lotion

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: lash lift helsingborg infoforwomen.be


Thank you for some other excellent post. Where else may just anybody get that kind of information in such an ideal way of writing? I've a presentation next week, and I'm on the search for such information. ciege.infoforwomen.be/map10.php lash lift helsingborg

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: michael kors fulton skor infoforwomen.be


I wanted to thank you for this fantastic read!! I definitely loved every little bit of it. I have got you book-marked to look at new stuff you post… bers.infoforwomen.be/map11.php michael kors fulton skor

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: ica maxi arlanda infoforwomen.be


It is the best time to make some plans for the future and it's time to be happy. I've read this post and if I could I desire to suggest you few interesting things or tips. Maybe you could write next articles referring to this article. I desire to read more things about it! congt.infoforwomen.be/map2.php ica maxi arlanda

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: vita blodkroppar urin infoforwomen.be


Yes! Finally someone writes about
Undeniably believe that that you said. Your favorite justification appeared to be at the net the easiest thing to take note of. I say to you, I certainly get irked even as other folks consider concerns that they just don't recognise about. You controlled to hit the nail upon the highest and also defined out the whole thing with no need side-effects , other people could take a signal. Will probably be back to get more. Thanks sticc.infoforwomen.be/map13.php vita blodkroppar urin

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.nl

Titulok: beställa hem mat lund infoforwomen.nl


Hello, after reading this awesome post i am also cheerful to share my knowledge here with friends. tribt.infoforwomen.nl/map17.php beställa hem mat lund

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: lätta bakelser recept infoforwomen.be


Howdy! I know this is kinda off topic nevertheless I'd figured I'd ask. Would you be interested in trading links or maybe guest writing a blog post or vice-versa? My site covers a lot of the same subjects as yours and I believe we could greatly benefit from each other. If you're interested feel free to shoot me an e-mail. I look forward to hearing from you! Wonderful blog by the way! saho.infoforwomen.be/map31.php lätta bakelser recept

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: apoteket hjärtat mariestad infoforwomen.be


Good info. Lucky me I ran across your site by accident (stumbleupon). I've book-marked it for later! plumes.infoforwomen.be/map30.php apoteket hjärtat mariestad

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: ica banken billГҐn infoforwomen.be


Hi there just wanted to give you a quick heads up. The words in your post seem to be running off the screen in Ie. I'm not sure if this is a formatting issue or something to do with web browser compatibility but I thought I'd post to let you know. The design and style look great though! Hope you get the problem solved soon. Kudos lyoho.infoforwomen.be/map6.php ica banken billГҐn

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: vilken dag Г¤r det black friday infoforwomen.be


You made some really good points there. I checked on the net for more info about the issue and found most individuals will go along with your views on this web site. https://infoforwomen.be/map24.php vilken dag Г¤r det black friday

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: vilken dag Г¤r det black friday infoforwomen.be


You made some really good points there. I checked on the net for more info about the issue and found most individuals will go along with your views on this web site. https://infoforwomen.be/map24.php vilken dag Г¤r det black friday

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: vilken dag Г¤r det black friday infoforwomen.be


You made some really good points there. I checked on the net for more info about the issue and found most individuals will go along with your views on this web site. https://infoforwomen.be/map24.php vilken dag Г¤r det black friday

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: vilken dag Г¤r det black friday infoforwomen.be


You made some really good points there. I checked on the net for more info about the issue and found most individuals will go along with your views on this web site. https://infoforwomen.be/map24.php vilken dag Г¤r det black friday

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: 1 dl ris i gram infoforwomen.be


I am sure this post has touched all the internet users, its really really good article on building up new website. sesi.infoforwomen.be/map25.php 1 dl ris i gram

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.nl

Titulok: stövlar med kort skaft infoforwomen.nl


When I initially commented I clicked the "Notify me when new comments are added" checkbox and now each time a comment is added I get four emails with the same comment. Is there any way you can remove people from that service? Appreciate it! hardl.infoforwomen.nl/map16.php stövlar med kort skaft

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: billig lantlig inredning infoforwomen.be


Hi! I just wanted to ask if you ever have any issues with hackers? My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing many months of hard work due to no data backup. Do you have any methods to stop hackers? saho.infoforwomen.be/map20.php billig lantlig inredning

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: happy trigger återförsäljare infoforwomen.be


WOW just what I was searching for. Came here by searching for
Excellent pieces. Keep posting such kind of info on your site. Im really impressed by your blog.
Hello there, You've done an excellent job. I will certainly digg it and personally recommend to my friends. I am confident they'll be benefited from this site. ciege.infoforwomen.be/map7.php happy trigger återförsäljare

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: body scrub göra själv infoforwomen.be


Appreciate this post. Let me try it out. rost.infoforwomen.be/map26.php body scrub göra själv

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: tecken pГҐ bihГҐleinflammation infoforwomen.be


Wonderful, what a web site it is! This web site provides useful facts to us, keep it up. disdi.infoforwomen.be/map30.php tecken pГҐ bihГҐleinflammation

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.nl

Titulok: black burn tabletter infoforwomen.nl


With havin so much content and articles do you ever run into any problems of plagorism or copyright violation? My blog has a lot of unique content I've either written myself or outsourced but it seems a lot of it is popping it up all over the internet without my authorization. Do you know any solutions to help stop content from being stolen? I'd certainly appreciate it. ryaps.infoforwomen.nl/map10.php black burn tabletter

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: vätskefyllda blåsor under fötterna infoforwomen.be


Have you ever considered about including a little bit more than just your articles? I mean, what you say is valuable and everything. But think about if you added some great graphics or videos to give your posts more, "pop"! Your content is excellent but with images and video clips, this blog could certainly be one of the most beneficial in its niche. Excellent blog! disdi.infoforwomen.be/map26.php vätskefyllda blåsor under fötterna

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: calvin klein grГҐ t shirt infoforwomen.be


A person essentially lend a hand to make critically posts I'd state. This is the first time I frequented your website page and up to now? I surprised with the research you made to create this actual put up extraordinary. Fantastic task! highx.infoforwomen.be/map13.php calvin klein grГҐ t shirt

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: god mat snabbt infoforwomen.be


Hello friends, its impressive post about tutoringand completely explained, keep it up all the time. thase.infoforwomen.be/map15.php god mat snabbt

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: pannkakor creme fraiche infoforwomen.be


I really like what you guys tend to be up too. Such clever work and coverage! Keep up the superb works guys I've added you guys to my own blogroll. ciege.infoforwomen.be/map15.php pannkakor creme fraiche

Dátum: 19.09.2020

Vložil: infoforwomen.be

Titulok: hilfiger denim jacka herr infoforwomen.be


Incredible quest there. What occurred after? Thanks! orof.infoforwomen.be/map28.php hilfiger denim jacka herr

1 | 2 | 3 | 4 >>

Pridať nový príspevok