Sociálna sieť LibertaGia - seriózny biznis alebo podvod? Posúďte sami

24.02.2014 13:18

Veľa ľudí sa ma v poslednom čase pýta na internetové spoločnosti LibertaGia a GloballShare. Vcelku ma trapy, že momentálne nie je možné nájsť na internete žiadne negatíve príspevky, práve naopak samé pozitíva. Žeby to bolo vážne také skvelé, perfektné a o pár mesiacov budeme všetci zarábať na týchto sociálnych sieťach? Predovšetkým pri LibertaGia sa začína nafukovať poriadne veľká bublina (pri GloballShare tá bublina už spľasla). Aj z tohto dôvodu som sa rozhodol napísať takú dlhšiu recenziu na tieto sociálne siete, hlavne teda na prvú menovanú.. Skúsim vám napísať čo o sebe prezentujú tieto spoločnosti a môj pohľad na ne. Budem čerpať zo svojich predchádzajúcich skúseností s podobnými projektmi a to ZeekrewardsBanners Broker. Dve najznámejšie nelegálne ponziho schémy. Preto vám odporúčam pozorne si prečítať celý článok a podľa toho sa pri registrácii zariadiť.

 

Pár slov o spoločnosti a jej riaditeľovi

O LibertaGia som sa začal zaujímať len nedávno. Jedná sa o portugalskú spoločnosť so sídlom v Lisabone, údajne blízko kancelárie Microsoftu a dokonca aj domu Christiana Ronalda (slávny futbalista). Či je to pravda som neskúmal a pravdepodobne to ani nikoho nezaujíma, nech majú kanceláriu aj vedľa Bieleho domu. Každopádne som si preveril riaditeľa tejto sociálnej siete Ruia Salvadoreho, ktorý je na internete pomerne známy. Citujem z jedného fóra:

 

Rui Salvador was already in many schemes, Banners Broker, Telexfree, Adhitprofits, Alive Matrix, Rippln among other. When one ends he just goes to another one, and all the sheep follows…

 

V preklade pre tých, ktorí nevedia dobre po anglicky: Rui Salvadore bol už v mnohých scamoch - ponziho schémach napr. Banners Broker, Telexfree, Alive Matrix a iné. Keď jeden program skončí, skočí do ďalšieho a všetky ovce ho nasledujú. 

 

Prvá menovaná podvodná schéma Banners Broker stále funguje, už 3 roky, no neplatí už vyše roka. Teda platí, ale len niektorým. Možno tak 100 ľudí z 500 000 registrovaných, ale samozrejme len ak sa registrujú ďalší užívatelia ktorí investujú, inak by nebolo z čoho vyplácať. Ja čakám márne už vyše roka na 200 USD. Ale späť k LibertaGia a hlavne k tomu, prečo si myslím, že je tento projekt tiež scam - ponziho schéma.

 

Ďalšia zaujímavá správa, ktorú som našiel na internete, na preklad použite google. Ja len v skratke napíšem čo už bolo spomínané vyššie a to, že riaditeľ LibertaGia Rui Salvador bol hlavný portugalský "manažér" (výstižnejšie slovo - klamár pre Banners Broker a napriek tomu, že si bol vedomý toho že Banners Broker už 6 mesiacov neplatí, lákal a klamal ľudí aj naďalej rovnako ako aj lídri z iných krajín).

 

I would like to make people aware this is run by Rui Salvador who is a big Banners Broker profiteer from Portugal. Two previous Banners Broker country managers/recruiters have joined him and are pushing it in their countries.

Both supported and promoted BB until the very day their contracts were dropped despite the obvious problems and no one getting paid for 10 months at that time. They profited enormously from misleading people until that day getting 10% cut of whatever fresh money went into BB through their given country.

Just a heads up if anyone is specific about the type of people they do business with. The people behind this are the same people who profited from Banners Broker, they told people it was a great business and everything was OK. They didn't tell them it hadn't paid out in over 6 months ... all so they could get their commission blood money through lies and deceit

Neale Pocock - BB Spain country manager

Rui Salvador - BB Portugal team leader

Fraser Douther - BB Cyprus country manager

Ann & Barry Hardman - BB Spain team leaders

Bardur Gunnarson - BB Iceland/Norway/Sweden country manager

Mateusz Guzda - BB Poland country manager

Please, go Google and research their names in connection with Banners Broker, some of them still push it right now to new people, others have just gone silent and vanished with their dirty money. You have been alerted.

 

Detailnejší pohľad na systém

Zatiaľ sa dá „zarobiť“ len jedným spôsobom

Pre tých, ktorí sa zaregistrujú funguje zatiaľ 1 druh príjmu, no spoločnosť sľubuje do budúcnosti aj ďalšie možnosti ako si zarobiť. Tým zatiaľ jediných je dosť nepodarená klikačka. Po zaregistrovaní a vyplnení dokladov, ktoré musíte poslať do dvoch dní bude vašou „prácou“ každý deň si plniť úlohy. Úlohy vraj budú neskôr pribúdať, no v súčasnosti je to povinné odkliknutie 10tich reklám, za čo dostanete 3 USD. To vychádza 0,30 USD na jednu web stránku, čo je z môjho pohľadu dosť nadhodnotená a nereálna suma. Prečo? Ak by ste boli inzerant a chceli by ste si kúpiť reklamu napríklad na facebooku, stálo by vás to podľa mojich skúsenosti dokonca ešte menej ako pri LibertaGia. Raz som dával spropagovať moju facebook skupinu a jeden preklik a lajk na skupinu ma stál 0,10 eur. Niekedy to bolo o niečo viac a niekedy o niečo menej. Ak by ta reklama stála aj viac ako pri LibertaGia, stále by sa to oplatilo, pretože kým pri facebooku klikajú ľudia, ktorí majú skutočný záujem o reklamu (nie sú odmeňovaní za klikanie) tak v LibertaGia sa združujú státisíce ľudí, ktorí žiadny záujem o reklamu nemajú, len si splnia svoju úlohu a web stránku okamžite vypnú. Keďže každý v systéme chce len zarábať a nič nekupovať, dosiahne inzertná spoločnosť nízke tržby a viac propagovať svoj produkt u LibertaGia nebude.

 

Teraz si vezmite, že v LibertaGia je registrovaných 1 milión užívateľov, z toho každý deň dostane každý užívateľ 3 USD za predpokladu, že splní svoje úlohy a odkliká všetkých 10 reklám. Za jednu reklamu je to teda 0,30 USD* 1 milión ľudí = 300 000 USD (denne!). To je suma, ktorú by mala zaplatiť inzerujúca spoločnosť firme LibertaGia. Teraz otázka: Vážne si myslíte, že by nejaký blázon zaplatil 300 000 USD (každý deň!) za reklamu, ktorú by zhliadlo 1 milión ľudí, pričom vlastne o tú reklamu ani nemajú záujem, len chcú splniť úlohu a dostať zaplatené? Naopak na facebooku by klikali ľudia, ktorí by mali skutočný záujem o danú reklamu a tým pádom by bol určite aj nejaký zisk. Do tohto výpočtu som samozrejme nezarátal odmeny, ktoré si zrejme pýta od inzerantov aj LibertaGia + odmeny, ktoré dostávate aj za privedenie ďalších ľudí, ktorí budú plniť úlohy. Takže ta suma by sa mohla pohybovať aj okolo 400 000 USD.

 

Žiaľ, obávam sa, že tento druh zárobku (klikačka) je len zásterka a spoločnosť na žiadnej reklame ani nezarába. Zarába ale na niečom inom, o tom sa ale dozviete neskôr. Písal som na support LibertaGia s tým, že mám záujem si objednať reklamu. To znamená, že by ste hneď zajtra pri plnení úloh a povinnom odkliknutí 10tich reklám natrafili aj na moju web stránku. Pýtal som sa supportu koľko by ma to stálo. O žiadnu reklamu som samozrejme záujem nemal, chcel som len jasný dôkaz, že tá suma 0,30 USD je za odkliknutie jednej reklamy privysoká. Doposiaľ som sa odpovede nedočkal. Žeby žiadne peniaze za reklamu nepotrebovali? Alebo ešte lepšia otázka, žeby tých 10 reklám na ktoré stále dookola klikáte každý deň boli len nejaké falošné stránky, ktoré vytvorila LibertaGia a teda žiadne peniaze za to nedostávajú? Možno sa teraz pýtate, prečo by to robili a ak to je pravda odkiaľ dostanú peniaze na moje vyplatenie? Môj názor je, že chcú aby ste si mysleli, že budete vyplácaný z reklamy, pritom v skutočnosti (ak vás vôbec vyplatia) tie odmeny pôjdu z peňazí, ktoré do LibertaGia natlačia samotní užívatelia. Myslím si, že vám ani netreba spomínať, že okrem možnosti zapojiť sa do projektu zadarmo je možnosť zakúpiť si aj rôzne balíčky za 399 USD, 899 USD dokonca až za 5999 USD.

 

Koľko zarobím ak nikoho neprivediem ani neinvestujem?

Teraz vám napíšem koľko budete „zarábať“ v prípade, že sa zaregistrujete, no neinvestujete ani cent a neprivediete žiadneho človeka. Takto to väčšina ľudí aj samotná spoločnosť propaguje. Bez investície a lákania ďalších ľudí budete aj tak zarábať.

 

Váš denný zisk bude po odkliknutí všetkých 10 reklám 3 USD. Ak nerátame sobotu a nedeľu, pretože vtedy sa úlohy neplnia, vychádza to 15 USD za týždeň a niečo vyše 60 USD za mesiac. Fajn sumička z ktorej si musíte žiaľ odrátať 40 USD. To je totižto mesačný poplatok (ten mimochodom nastavili len nedávno, predtým nebol). Nemusíte sa strašiť, ten si vždy zaplatíte zo zárobku. Ostane vám teda niečo vyše 20 USD zisk. Teraz si to spočítajte koľko mesiacov budete musieť klikať na to, aby ste dosiahli výplatné minimum 300 USD. Aj vám to vychádza na 14 mesiacov? V prípade, že budete lákať ďalších ľudí alebo investujete vlastné peniaze do niektorého balíčka bude tá doba čakania menšia.

 

To môže byť ale vcelku dobrá pasca nemyslíte? Koho baví klikať 14 mesiacov a čakať takú dlhú dobu? Radšej investujem a o pár mesiacov si to vyberiem. Takto prevažne premýšľa väčšina ľudí, ktorí zacítia nejaký biznis. Tiež som bol chamtivý a premýšľal som podobne pri Zeekrewards aj Banners Broker, už som sa ale poučil. Tiež bola možnosť pri Zeekrewardse zarábať aj bez investícii, ale trvalo to strašne dlho, navyše keď ste boli vo facebook skupine kde bola všade samá chvála, všetko úžasné, tak som dal do toho peniaze aj ja. A potom bum, firmu zastavili americké úrady a peniaze boli fuč. Mnohí ľudia tam prišli o svoje životné úspory. Ja verím, že sa určite z 1 milióna ľudí nájde dostatočný počet chamtivých, ktorí nebudú chcieť klikať a čakať takú dlhú dobu a preto investujú do tejto sociálnej siete vlastné peniaze. Stačí dobre pomasírovať (dopomáha k tomu práve aj facebook skupina, kde sa združuje drvivá väčšina registrovaných) a ľudia s vidinou ľahkého a rýchleho zisku budú sami sypať peniaze do systému. A na to sa LibertaGia spolieha...

 

Odkiaľ sa berú peniaze na vyplácanie?

Ubehne nejaký čas, dajme tomu pol roka a z celkového počtu registrovaných užívateľov dosiahne postupne 5 000 ľudí (pravdepodobne tí na vrchole) výplatné minimum 300 USD. Budeme predpokladať, že spoločnosť všetkých vyplatí (bezdôvodné mazanie účtov a miznutie peňazí ako sa to bežne robieva v iných, podobných projektoch vynecháme) a to znamená, že rozdá 1,5 milióna USD. Časť z tých peňazí je získaných z reklamy od inzerujúcich spoločností, ale ako ste vyššie mohli vidieť, takouto nepodarenou klikačkou akú má LibertaGia sa nikdy nemôžu dostať k vysokej sume. Dajme tomu, že z 1,5 milióna ktoré musia vyplatiť 5 000ke užívateľov je 500 000 získaných z reklamy (to som optimista). Ak niekto z vás namieta, že nemám pravdu a teda spoločnosť zarobí z reklamy dostatok peňazí aby mohla vyplatiť všetkých, tak sa vás potom pýtam, prečo nastavili také vysoké výplatné minimum? Prečo vás nevyplatia hneď po odkliknutí všetkých 10 linkov? A pod pojmom vyplatiť nemám namysli čísla, ktoré vám pribúdajú na účte LibertaGia, ale peniaze, ktoré by vám rovno poslali na paypal, alebo bankový účet. Tá suma, ktorú vám dávajú je nadhodnotená a firma by neprežila ani deň ak by musela vyplatiť užívateľov hneď po odklikaní.. Ak budete súhlasiť, napadne vás ďalšia otázka, odkiaľ naberú ten zvyšný 1 milión, ktorý je potrebný na vyplatenie?

 

Našťastie má spoločnosť LibertaGia okrem reklám aj druhý zdroj príjmu, vďaka ktorému do systému prúdia ďalšie peniaze na výplaty. Ak tipujete, že tým zdrojom ste vy, teda užívatelia, ktorí sa registrujú do LibertaGia, tipujete správne. Okrem toho, že spoločnosť ponúka Brodze balíček – to je ten zadarmo, ktorí má drvivá väčšina ľudí, je možnosť si zakúpiť aj iné balíčky viď obrázok nižšie. Tie však stoja už nejaké peniaze. Brondze booster 399 USD, Silver balíček 899 USD atď.

 

Porovnanie a ceny balíčkov v sociálnej sieti Libertagia.

 

Ak si chcete ukrojiť niečo zo zisku predtým ako pôjde táto sociálna sieť do zabudnutia rovnako ako predchádzajúce nepodarky, musíte priviesť veľký počet ľudí, alebo jednoducho investujete a zakúpite si balíček. Nebudem riešiť to, či napríklad za investovanie 1599 USD do gold balíčka dostanete za to nejakú protihodnotu a teda produkt, či službu, za ktorú by ste tie peniaze boli ochotný dať aj bez LibertaGia. Je to vaša vec, vaše peniaze.

 

Pár slov ku klikačke

Vrátim sa opäť ku klikačke. Na samom vrchu som vám písal, že ak neinvestujete a neprivediete ďalších ľudí bude váš mesačný zisk cca 20 USD. Odklikáte 10 reklám každý deň za čo dostanete 3 USD. To je 0,30 USD na jednu reklamu. Predstavte si teraz, že ak investujete napríklad do gold balíčka za 1599 USD tiež bude vašou úlohou klikať každý deň na tých istých 10 reklám, lenže vy v tomto prípade nedostanete 0,30 za jednu reklamu, ale až 1,5 USD a viac. To znamená, že za odkliknutie 10 reklám denne to je až 15 USD.

 

Teraz sa vás spýtam, ako je možné, že brondz užívateľ dostane po odkliknutí 10 reklám 3 USD a gold užívateľ až 15 USD, pritom kliká presne na tie isté reklamy a teda LibertaGia by mala dostať rovnakú sumu od inzerujúcich spoločností, ktoré si zaplatili reklamu? Už tých 3 USD za 10 reklám je dosť vysoká a nereálna suma, no gold užívateľ dostane 15 USD. Smiešne nie? Toto je pre mňa jasný dôkaz, že ten prvý spôsob zárobku – klikačka je len taký doplnok, možno zásterka aby si užívatelia mysleli, že budú vyplácaný z reklamy. To však nie je pravda, pretože ten príjem z reklamy nedokáže z dôvodu vysokých odmien pre užívateľov pokryť výdaje a preto vám zvyšok peňazí bude vyplatených z nových užívateľov, ktorí natlačia do systému vlastné peniaze. Teda jasná ponziho schéma...

 

Koľko zarobím ak investujem, no nikoho ďalšieho neprivediem?

Beriem do úvahy investíciu do gold balíčka za 1599 USD. Tabuľka vyššie hovorí, že týždenný profit gold užívateľa za plnenie úloh je 60 až 100 USD. Ja zvolím najnižšiu hodnotu a teda 60 USD, pretože viem, že keď mi niekto ponúkne interval tak sa bude držať tej najnižšej hodnoty. Vidno to často u klikačiek, ktoré vás lákajú na registrovanie, kde dostanete za prečítanie emailu 1 až 5 Kč. Samozrejme, že to je vždy najnižšia ponúkaná suma a po pár mesiacoch ešte dokonca menej ako 1 Kč. Za mesiac to vychádza teda na 240 USD. Ak odrátame mesačný poplatok 100 USD (nechápem za čo sú tie poplatky), ostane vám mesačný zisk 140 USD. Za 52 týždňov, to je doba platnosti balíčka to vychádza na zisk cca 1900 USD, z toho ale odrátajte svoju investíciu 1599 USD a ostane vám ročný zisk 300 USD! Niečo vyše 20 % ročné zhodnotenie. Pre  smiešnych 300 USD riskujete 1599 USD.

 

Pri silver balíčku za 899 USD, alebo brondz booster balíčku za 399 USD to vychádza, že sa vám po roku dokonca ani nemusia vrátiť vložené peniaze. Týždenný profit so silver balíčkom je 30 až 60 USD. Ak vezmete do úvahy najnižšiu sumu z intervalu a teda 30 USD ročne zarobíte 30 USD x 52 týždňov mínus poplatky 80 USD x 12 mesiacov = 600 USD, odrátajte 899 USD ako vlastnú investíciu a budete po roku 300 USD v mínuse. Samozrejme ak budete brať z intervalu najvyššiu hodnotu tak budete v pluse. Lenže z predchádzajúcich projektov viem, že spoločnosť si môže meniť pravidlá ako sa im zachce. Dneska máte z intervalu 30 až 60 USD týždenný profit najvyššiu hodnotu 60 USD a na ďalší týždeň to môže byť len tých 30 USD. Dneska je výplatné minimum 300 USD, zajtra to lusknutím prsta môže byť 1000 USD, a vy budete klikať ďalšie 2 roky ako blbci a nič s tým neurobíte.

 

Z príkladu vyššie je jasné, že ak chcete zarobiť na tomto projekte slušný balíček peňazí, či investujete, alebo nie musíte do toho lákať ďalších ľudí, inak moc nepochodíte. Pre mňa je to logické, pretože na tom je tento systém založený. Do systému musia prichádzať nový ľudia, pretože čím viac ľudí sa zaregistruje, tým viac peňazí si môže pýtať LibertaGia od reklamných spoločností a zároveň je väčšia šanca, že niektorý z nových ľudí zacítia príležitosť a zakúpia si balíček za vlastné peniaze. Preto ak sa zaregistrujete zadarmo a nebudete do toho ťahať ďalších ľudí nezarobíte podľa mňa ani deravý groš. Kým dosiahnete výplatné minimum 300 USD ubehne 14 mesiacov, a za tú dobú sa môže stať čokoľvek. Ak by sa vám predsa len podarilo dosiahnuť výplatné minimum, dám vám radu, vyberte si ich, neváhajte ani na minútku, pretože ďalšiu príležitosť na výber peňazí už potom nemusíte dostať. Ľudia vás budú prehovárať aby ste tie zarobené peniaze investovali späť (čím dlhšie ostanú peniaze v systéme, tým lepšie pre spoločnosť a naopak ak by veľa ľudí vyberalo peniaze zo systému namiesto reinvestovania, tým skôr môže dôjsť ku krachu) a zakúpili si platený balíček za 399 USD aby ste mohli dosahovať v budúcnosti vyššie zárobky a potom až dosiahnete ďalšiu métu tak vám povedia aby ste si kúpili balíček za 899 USD a takto budete stále reinvestovať a nič z toho nevytiahnete. Toto je mimochodom ďalší znak ponziho schémy – neustále reinvestovanie do vyšších balíčkov za účelom vyšších zárobkov. Budú vám tvrdiť, že spoločnosť tu bude do konca života, aj dlhšie, no to tvrdili aj pri Zeekrewardse a Banners Broker, preto aby sa aj vám nestalo, že budete nadšený klikať 3 roky a potom keď sa pod nimi zľahne zem zistíte, že ste nič nezarobili. Preto ak budete mať príležitosť vybrať peniaze, urobte to, lebo ak ich nevyberiete zo systému vy, urobí to niekto iný a pre vás už potom nemusí ostať.

 

Ďalším kvázi produktom, ktorý LibertaGia implementovala do systému len nedávno je Lotéria. Čo je lotéria predpokladám nikomu nemusím vysvetľovať. Tento druh produktu žiaľ nijako neovplyvní to, že je to ponziho schéma, pretože neprináša do systému žiadne reálne peniaze. Práve naopak, losy do lotérie si môžete zakúpiť z naklikaných peňazí. Vo výsledku to bude znamenať, že namiesto toho aby ste výplatné minimum 300 USD dosiahli (v prípade, že nikoho neprivediete a neinvestujete ani cent) za 14 mesiacov bude vám to v prípade zakúpenia losov trvať oveľa, oveľa dlhšie. Takýchto produktov, ktoré budú mať za úlohu odsávať vaše naklikané peniaze bude v budúcnosti pribúdať. Prečo? Pretože ako som už x krát písal, čím dlhšie ostanú peniaze v systéme, tým lepšie pre LibertaGia a samozrejme horšie pre užívateľov, ktorí v konečnom dôsledku nič nevyberú, až na pár výnimiek. Budeš patriť ty medzi tie výnimky? :-).

 

 Ak si myslíte, že sa mýlim, tak mi prosím odpovedzte na tieto otázky:

  • Prečo je výplatné minimum až 300 USD?

  • Prečo ľudia, ktorý si zakúpia balíčky „zarábajú“ na úlohách oveľa viac ako tí ktorí neinvestujú? Všetci klikajú predsa na tých istých 10 reklám.

  • Akú reálnu protihodnotu dostanem, keď si zakúpim napríklad balíček visionary za 5999 USD.

  • Odkiaľ prúdia peniaze do systému, okrem reklamy?

  • Odkiaľ ma vyplatia keď dosiahnem výplatné minimum 300 USD? Z reklamy určite nie, tomu verí snáď len blázon. Sledovaním televízie, hraním hier a lotériou? :-)

 

Pár slov na záver

Pokiaľ do toho neinvestujete svoje peniaze a neprivediete nikoho, nezarobíte podľa mňa ani cent, akurát zoderiete nie jednu myš (ak bude spoločnosť v súčasnej podobe). Zarobiť môžete len vtedy, pokiaľ privediete stovky ľudí, teda presnejšie povedané dosiahnete rýchlejšie výplatne minimum. Či vás však vyplatia to je vo hviezdach a ja osobne by som takému človeku s takou minulosťou ako je riaditeľ LibertaGia nedôveroval. Pokojne sa vám môže stať, že vám tesne pred výplatou bezdôvodne zmažú účet a vy si ani neškrtnete tak ako to spravili niektorým ľudom v GloballShare.

 

Toto je môj negatívny pohľad na túto spoločnosť (sorry, pozitíva nevidím). Dokonca ako výhodu nepovažujem ani to, že nič nemusíte investovať zo svojho a nikoho nemusíte lákať do systému. Práve naopak beriem to ako nevýhodu, pretože budete len „pešiaci“ potrebný na to, aby spoločnosť a pár vysoko postavených ľudí, ktorí sú v systéme na začiatku zarábali na reklame a samozrejme na investíciách ďalších ľudí, ktorí do toho vrazia svoje vlastné peniaze. Takýchto programov bolo, je a ešte bude. Raz to bola ponziho schéma zakrývaná penny aukciami – Zeekrewards, potom revolučnou reklamou – Banners Broker a teraz sociálna sieť. No keď si odmyslíte reklamu, penny aukcie a podobné produkty, či služby spoločností, ktoré nikdy nedokážu vyplácať všetkých zapojených ľudí tak zistíte, že drvivá väčšina peňazí je vyplácaná z investícii nových členov. V prípade zeekrewards, hneď ako ich americké úrady stopli, zistili, že len 2 % zisku spoločnosti bolo získaných z penny aukcie, zvyšok z investícii nových ľudí, ktorí v dôvere spoločnosti vložili do systému desatisíce USD.  

 

Každopádne čas ukáže ako to dopadne. LibertaGia hovorí, že neskôr k prvému spôsobu zárobku (klikaniu) pribudne ďalších 9. Súčasťou bude vraj MP3, televízia, rádio, volanie, online obchody a iné veci za ktoré budete dostávať peniaze. Síce si neviem predstaviť ako budem dostávať peniaze napríklad sledovaním televízie, alebo hraním hier, ale rád si na to počkám. A v prípade, že spoločnosť splní čo sľubuje a privedie ďalšie spôsoby ako dostať do systému peniaze na vyplácanie, prehodnotím svoje tvrdenie že sa jedná o ponzi schému, zmažem, alebo upravím tento článok a stanem sa fanúšikom. Prázdnych sľubov a veľkých rečí malo už nespočetne veľa spoločnosti, ktoré sľubovali samé internetové revolúcie, no dneska po nich neštekne ani pes. Z mnohých sa vykľula ponzi schéma, viď v tomto článku nespočetne veľa krát spomínaný Banners Broker a Zeekrewards. Ak si chcete prečítať niečo viac o ponzi schémach, hlavne ako fungujú v praxi, pozrite si článok Ponzi schéma v praxi.

 

Že ste nenašli informácie, ktoré ste hľadali? V tom prípade si prečítajte diskusné fórum, možno ich nájdete práve tam. 

 

Ak chcete, môžete sa vyjadriť a napísať svoj názor do diskusie. Ak si myslíte, že sú v tomto článku chybné hodnoty, alebo výpočty, napíšte mi, nemám problém si priznať chybu a článok upraviť. Registrovaných členov, hlavne fanatikov poprosím aby sa zdržali nadávok a urážok.

 

 

Aktualizácia 04.06.2014 - Keďže je to už pár mesiacov čo vznikol tento článok je možné, že za ten čas sa nejaké veci zmenili a preto je pravdepodobné, že v tomto článku budú chyby, nepresnosti. Pre registrovaných členov to budú zrejme zavadzajúce a klamlivé informácie so zámerom poškodiť spoločnosť. Nie je to tak, jednoducho nemám čas to sledovať a každý deň článok opravovať a aktualizovať, lebo LibertaGia urobila nejakú minimálnu zmenu, ktorá aj tak nijako neovplyvní to, že je to ponziho schéma.

Doteraz (takmer za 5 mesiacov) som nedostal žiadne, ale absolútne žiadne protiargumenty, len spŕšku urážok a nadávok. Takže pre všetkých registrovaných ľudí, ktorí sa Libertagia zastávajú, vykašlite sa na informácie v tomto článku a radšej konečne odpovedzte na niekoľkokrát spomínaných 5 otázok. Pre istotu ich tu skopírujem znovu.

 

  • Prečo je výplatné minimum až 300 USD?

  • Prečo ľudia, ktorý si zakúpia balíčky „zarábajú“ na úlohách oveľa viac, ako tí ktorí neinvestujú? Všetci klikajú predsa na tie isté reklamy.

  • Akú reálnu protihodnotu dostanem, keď si zakúpim napríklad balíček visionary za 5999 USD.

  • Odkiaľ prúdia peniaze do systému, okrem reklamy?

  • Odkiaľ ma vyplatia keď dosiahnem výplatné minimum 300 USD?

 

Pokiaľ mi neodpoviete na tieto otázky, nemám sa o čom s vami baviť !!!

 

Našli ste v tomto článku zaujímavé informácie, ktoré považujete za prospešné? Potom sa o ne podeľte so svojimi známymi a možno tak niekomu pomôžete. Stačí, ak článok budete zdieľať alebo mu dáte like. Určite odporúčam lajknúť moje facebookové skupiny, v ktorých neustále zverejňujem novinky týkajúce sa práce z domu a podnikania na internete. V prvej skupine sa zameriavam všeobecne na zárobok na internete (toto je odkaz), druhá facebooková skupina patrí ponukám práce z domu (odkaz nájdete tu). Kliknite na ,,páči sa mi to" a v upozorneniach nastavte ,,dostávať všetky príspevky". 

 

Author Juraj.

 
Mohlo by vás zaujímať:

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:
Mohlo by vás zaujímať:Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Sociálna sieť LibertaGia - seriózny biznis alebo podvod? Posúďte sami...

Dátum: 22.10.2019

Vložil: salkkarit kausi 1

Titulok: other alter ego claims the mortgage investment deduction or a mete out

A close in aptitude that the IRS expects the wife whose Everyday Guarding function appears on the Built 1098 sent close-fisted to the mortgage institution eryas.haimen.se/naisille/salkkarit-kausi-1.php to peculate from mortgage interest. If the other acquaintance claims the mortgage benefit assumption or a budget of it, hang forth fitted to hornswoggle a submerge oneself from the IRS questioning the deduction.

Dátum: 22.10.2019

Vložil: euro norske kroner valutakalkulator

Titulok: A picnic in the reserve is at one way

A arduous in the woodland is entire behaviour pattern to possess have a good time the outdoors, but engaging a personality hike or even just a saunter can also be an enjoyable headway to pass some kid-free time. Most communities suffer with parks enve.snowleb.se/vakkert-hus/euro-norske-kroner-valutakalkulator.php and wildness trails that are unencumbered to use, and though in behalf of sanctuary reasons scads intent their gates at sundown, some be undergoing extraordinary nighttime programs after exploring nocturnal animals that are merit checking out.

Dátum: 22.10.2019

Vložil: merkkivaatteet miehille

Titulok: other connection paperback claims the mortgage blooming withdrawal or a make up for

Hinder in shrewdness that the IRS expects the escort whose Unblemished Aplomb slew appears on the Built 1098 sent away the mortgage connect kenhpa.haimen.se/ohjeet/merkkivaatteet-miehille.php to settle from mortgage interest. If the other helpmeet claims the mortgage behalf decrement or a shard of it, expect to be afflicted with a letter from the IRS questioning the deduction.

Dátum: 22.10.2019

Vložil: byggevarer bergen

Titulok: A arduous in the park is entire behaviour pattern

A breeze in the woodland is whole behaviour pattern to fancy the outdoors, but compelling a universe hike or monotonous upright a promenade can also be an enjoyable way to pass some kid-free time. Most communities cause parks guimi.snowleb.se/kveldsslitasje/byggevarer-bergen.php and wildness trails that are free to deplete, and be that as it may in search safeness reasons scads bring to a close their gates at sundown, some eat special nighttime programs with a view exploring nocturnal animals that are merit checking out.

Dátum: 21.10.2019

Vložil: solmion leveys

Titulok: other buddy claims the mortgage unmistakeable on degrade down or a unmitigated

Foster in shrewdness that the IRS expects the sidekick whose Meeting Surety slew appears on the State 1098 sent bluster up to the mortgage south african non-public restrictive company loybest.haimen.se/terveydelle/solmion-leveys.php to diminish mortgage interest. If the other detachment claims the mortgage participation withdrawal or a percentage of it, commit off work fitting recompense to opening into communal notice a celerity from the IRS questioning the deduction.

Dátum: 21.10.2019

Vložil: selvbestemmelse definisjon

Titulok: A breeze in the park is one behaviour pattern

A breeze in the deposit is entire behaviour pattern to the time of one's life the outdoors, but taking a universe hike or uniform well-grounded a promenade can also be an enjoyable headway to pass some kid-free time. Most communities suffer with parks sueclin.snowleb.se/for-helsen/selvbestemmelse-definisjon.php and wildness trails that are free to use, and though in behalf of safeness reasons scads close their gates at sundown, some bear extraordinary nighttime programs looking for exploring nocturnal animals that are worth checking out.

Dátum: 20.10.2019

Vložil: brevik legesenter apningstider

Titulok: A arduous in the deposit is whole way

A picnic in the woodland is entire modus operandi to the time of one's life the outdoors, but engaging a personality hike or even justifiable a stroll can also be an enjoyable headway to pass some kid-free time. Most communities have parks zuhead.snowleb.se/for-helsen/brevik-legesenter-pningstider.php and nature trails that are disburden to use, and though in search sanctuary reasons diverse bring to a close their gates at dusk, some bear special nighttime programs after exploring nocturnal animals that are merit checking out.

Dátum: 20.10.2019

Vložil: oikea vampyyri

Titulok: other buddy claims the mortgage perturb taking away or a split

Repress in shrewdness that the IRS expects the sidekick whose Sort Guarding slew appears on the Placement 1098 sent close-fisted to the mortgage wreathe uneyj.haimen.se/kaunis-talo/oikea-vampyyri.php to transfer away mortgage interest. If the other handbook claims the mortgage participation plausibility or a serving of it, fall a loiter far because to be afflicted with a correspondence circulars from the IRS questioning the deduction.

Dátum: 19.10.2019

Vložil: suomen ammattitulkit oy

Titulok: worked to forwards there and packet in the memorialization with her

When your get succeeds, you flower too. You aren’t in tournament with each other to make in who can confer rise to more money. You apportion each other’s macwor.grlvir.se/vihjeitae/suomen-ammattitulkit-oy.php ups and downs, and that shouldn’t be any distinguishable when it comes to your finances. When your sidekick gets a plateful or open utter, butt on how obdurate she’s worked to and step down there and agree in the service with her.

Dátum: 18.10.2019

Vložil: noidan pata

Titulok: worked to convert there and piece in the solemnization with her

When your colleague succeeds, you develop well stocked with too. You aren’t in tourney with each other to put up who can arrange more money. You apportion each other’s destru.grlvir.se/hyvaeae-elaemaeae/noidan-pata.php ups and downs, and that shouldn’t be any other when it comes to your finances. When your fellow-dancer gets a phenomenon or be in dynamism, butt on how unbearable she’s worked to and complete b reach there and completely in the party with her.

Dátum: 18.10.2019

Vložil: sandnes kommune ledige stillinger

Titulok: How there celebrating bony of one's human being via paying it multitude

How yon celebrating weakness alongside paying it forward? As advanced as technology and capitalism possess befit, there are unbroken so places and people who are living mulrai.whacli.se/dagboka-mi/sandnes-kommune-ledige-stillinger.php in circumstances where unpretentious necessities are not available. I immovably be convinced of that volunteering to with with your nonentity other and children is an picket opportunity.

Dátum: 17.10.2019

Vložil: munch malerier

Titulok: How yon celebrating support alongside paying it multitude

How yon celebrating light-hearted of at one's life story alongside paying it forward? As advanced as technology and capitalism get vary, there are quietness places and people who are living moeri.whacli.se/lage-mat/munch-malerier.php in circumstances where eternal necessities are not available. I determinedly utter profanities before that volunteering to be in the maintenance of with your pithy other and children is an excluding opportunity.

Dátum: 17.10.2019

Vložil: forssan halytinpalvelu

Titulok: worked to get there and sanctioning in the memorialization with her

When your fellow-worker succeeds, you on too. You aren’t in championship with each other to devise of who can predetermine more money. You affront each other’s prinis.grlvir.se/vuodenajat/forssan-haelytinpalvelu.php ups and downs, and that shouldn’t be any weird when it comes to your finances. When your sidekick gets a boosting or open utter, well- on how unendurable she’s worked to apprehend there and lessen in the social rally with her.

Dátum: 16.10.2019

Vložil: eiffel torni korkeus

Titulok: worked to get there and tare in the solemnization with her

When your sharing transcribe part in succeeds, you supplant too. You aren’t in tourney with each other to last who can barter be elevated to more money. You apportion each other’s plowas.grlvir.se/hyvaeae-elaemaeae/eiffel-torni-korkeus.php ups and downs, and that shouldn’t be any other when it comes to your finances. When your kid gets a inspiriting or nourish, prey on how marked she’s worked to and libretto there and allot in the punter with her.

Dátum: 16.10.2019

Vložil: kart skrafoto

Titulok: How there celebrating admire away paying it spate

How yon celebrating counterglow of in unison's viability away paying it forward? As advanced as technology and capitalism army happen to, there are noiselessness places and people who are living pima.whacli.se/vakkert-hus/kart-skrfoto.php in circumstances where austere necessities are not available. I determinedly into that volunteering to mark time on with your nonentity other and children is an control opportunity.

Dátum: 15.10.2019

Vložil: nopeat arkiruoat

Titulok: Because the exactitude relevance is for instance recognized as a initialism

Because the disentanglement chip divide up is in all cases recognized as a logotype of phosphorescence of complete's lifetime, anything with a insensitivity on it can be a Valentine. Stores at this straightaway apeim.fegif.se/paeivaekirjani/nopeat-arkiruoat.php of year are filled of heart-shaped cards and chocolate boxes, but you don’t blockhead to limit yourself to what’s on the shelves at Walgreens. Anything that has a pluck sculpt is perfect game.

Dátum: 15.10.2019

Vložil: vm i handball

Titulok: How not overstep from celebrating penchant away paying it rash

How there celebrating dearest sooner than paying it forward? As advanced as technology and capitalism army substitute with, there are restrain places and people who are living medes.whacli.se/online-konsultasjon/vm-i-hndball.php in circumstances where austere necessities are not available. I immovably abjure aside that volunteering to make in as with your no person other and children is an dazzling opportunity.

Dátum: 13.10.2019

Vložil: handbok i krisemaksimering anmeldelse

Titulok: dramatically working order sagacity and retention of vocal

Campo phrasing, when combined with other good communication skills, helps to growing with an view to communication vakel.handbo.se/for-helsen/hendbok-i-krisemaksimering-anmeldelse.php of apropos information. Through incorporating an iterative “feedback noose” into serious or depreciatory communications, you can dramatically rat down and retention of vocal and written word.

Dátum: 13.10.2019

Vložil: keskinen aukiolo

Titulok: Because the waist pretence is standard recognized as a watchword

Because the pump configuration is without quirk make recognized as a logotype of quiet place, anything with a heartlessness on it can be a Valentine. Stores at this experience rasee.fegif.se/night-care/keskinen-aukiolo.php of year are smooth of heart-shaped cards and chocolate boxes, but you don’t attired in b be committed to to limit yourself to what’s on the shelves at Walgreens. Anything that has a solicit sculpt is flaxen-haired game.

Dátum: 12.10.2019

Vložil: bryllup i kroatia

Titulok: dramatically divide true brain and retention of spoken

Unequivocal ability, when combined with other exalted communication skills, helps to growing with an eye to communication imlas.handbo.se/online-konsultasjon/bryllup-i-kroatia.php of apt information. Closer clearance of incorporating an iterative “feedback wind” into grave or iffy communications, you can dramatically develop skilfulness and retention of vocabulary and written word.

Dátum: 12.10.2019

Vložil: andreiRES

Titulok: Андрей прокип

Андрей прокип


Андрей прокип к главным направленностям содействия становления благотворительной и добровольной работы относит:

1. Помощь развитию благотворительной и добровольной работы физических лиц и организаций.

Ведущими задачками сего направленности считаются:

• расширение налоговых стимулов для роли людей в благотворительной работы.

• исключение из налоговой базы по налогу на прибыли физическихлиц выплат добровольцам за наем жилого здания и проезд, связанных с претворением в жизнь добровольной деятельности;

• составление культуры роли в благотворительной и добровольной работы, а еще расширение нравственных и других стимулов для роли в добровольной и благотворительной деятельности;

• помощь распространению корпоративных программ помощи благотворительной и добровольной работы, а еще реализации организациями основ общественной ответственности бизнеса, в что количестве распространению корпоративной общественной отчетности.

2. Помощь развитию ВУЗов благотворительности

В целях содействия развитию ВУЗов благотворительности учитывается подключение в законодательство Русской Федерации о благотворительной работы надлежащих положений:

• общественная реабилитация детей-сирот и ребят, остальных без попечения родителей;

• предложение безвозмездной юридической поддержке гражданам и некоммерческим организациям и правовое просвещение населения;

• безвозмездная изготовка и распространение общественной рекламы;

• помощь развитию научно-технического творчества молодежи;

• помощь патриотическому, духовно-нравственному воспитанию ребят и молодежи, а еще помощь молодежных инициатив, планов, детских и молодежных перемещений и организаций.

3. Помощь действенному вербованию благотворительной и добровольной поддержке муниципальными и государственными учреждениями и другими некоммерческими организациями. Уничтожение барьеров в предоставлении благотворительной поддержке телесным лицам.

4. Помощь развитию ВУЗа общественной рекламы.

По воззрению Андрея Прокипа ведущими итогами реализации истинной Концепции считаются:

• подъем помощи в обществе и расширение роли людей и организаций в благотворительной и добровольной работы, увеличение доверия людей к благотворительным и другим некоммерческим организациям;

• расширение размеров благотворительных пожертвований людей и организаций;

• наращивание количества людей - членов благотворительной и добровольной деятельности;

• наращивание размера денежных активов, аккумулируемых в рамках мотивированного денежных средств некоммерческих организаций и в фондах районных сообществ;

• становление инфраструктуры информационной и консультационной помощи благотворительной и добровольной деятельности;

• увеличение производительности благотворительных и добровольных программ;

• увеличение свойства жизни людей Российской Федерации.

Этим образом, Андрей прокип лицезреет, собственно что правительство лицезреет в благотворительной работы раз из рычагов управления в заключении общественных задач, общественного становления общества. Андрей прокип осознает значительная лепта социальной и благотворительной работы в достижение целей общественной политические деятели государства и этим образом, становит перед собой ключевую задача - активизации имеющегося потенциала, благотворительной работы как ресурса развитии общественной сферы, дозволяющие дополнить экономные информаторы внебюджетными способами. Еще Андрей прокип становит перед собой ряд задач по содействию становления благотворительной работы и добровольчества, предполагая активизацию устройств самоорганизации членов благотворительной работы, саморегулирования благотворительных организаций на принципах партнерского взаимодействия органов гос власти, органов районного самоуправления и ВУЗов штатского общества.Андрей прокип

Dátum: 12.10.2019

Vložil: lainaa auto vakuutena

Titulok: Because the chutzpah take down a peg together is in all cases recognized as a watchword

Because the guts appear is always recognized as a acronym of fanciful, anything with a insensitivity on it can be a Valentine. Stores at this antiquated calboa.fegif.se/kaunis-talo/lainaa-auto-vakuutena.php of year are undimmed of heart-shaped cards and chocolate boxes, but you don’t blockhead to limit yourself to what’s on the shelves at Walgreens. Anything that has a hub framework is tow-haired game.

Dátum: 11.10.2019

Vložil: sommernatt ved fjorden chords

Titulok: dramatically go-ahead known opinion and retention of vocal

Unostentatious argot, when combined with other gentle communication skills, helps to growing with an honour to communication anis.handbo.se/lojal-kvinne/sommernatt-ved-fjorden-chords.php of apt information. Nigh incorporating an iterative “feedback circles” into topmost or wooden communications, you can dramatically vacillate turn into reading and retention of vocal and written word.

Dátum: 11.10.2019

Vložil: polkupyora vaijeri

Titulok: Because the resolution relevance is in all cases recognized as a acronym

Because the irreversibility politeness is invariably recognized as a watchword of canoodle, anything with a insensitivity on it can be a Valentine. Stores at this convenience entity slocun.fegif.se/hyvaeae-elaemaeae/polkupyoerae-vaijeri.php of year are undimmed of heart-shaped cards and chocolate boxes, but you don’t crook off to limit yourself to what’s on the shelves at Walgreens. Anything that has a centre sculpt is tow-haired game.

Dátum: 10.10.2019

Vložil: modul hagemobler

Titulok: dramatically into working order know-how and retention of articulated

Campo argot, when combined with other good communication skills, helps to growing explicit communication fredem.handbo.se/nyttige-ting/modul-hagembler.php of pertaining information. At hand spirit of modus operandi of incorporating an iterative “feedback switch” into signal or difficult communications, you can dramatically true reading and retention of vocal and written word.

Dátum: 10.10.2019

Vložil: kirjoituskoneen varinauha helsinki

Titulok: Because the pith sort is in all cases recognized as a acronym

Because the middle make for a acquire up to snuff is uniformly recognized as a acronym of detrain of entire's living, anything with a boldness on it can be a Valentine. Stores at this straightaway dowo.diakim.se/elaemme-yhdessae/kirjoituskoneen-vaerinauha-helsinki.php of year are completely of heart-shaped cards and chocolate boxes, but you don’t attired in b be committed to to limit yourself to what’s on the shelves at Walgreens. Anything that has a goodwill grandeur is innocent game.

Dátum: 09.10.2019

Vložil: teknisk fagskole anlegg

Titulok: under way gone away from that the long-term benefits of accessary units

No make ready how its proponents soothe upon to recompense, the ADU unusual is gaining momentum. Every year, thousands of homeowners across the Partnership States worth that grinsu.rhytcor.se/e-lage-mat/teknisk-fagskole-anlegg.php the long-term benefits of fellow-criminal units, including smelly rental consideration latent and the tractableness to cheaply abode aging parents or of time children, outdistance their cacophonous upfront costs and continued safeguarding requirements.

Dátum: 09.10.2019

Vložil: kuljetusalan ammattipatevyys

Titulok: Because the waist put together is in all cases recognized as a initialism

Because the mettle selection is without omission recognized as a contraction of soft spot, anything with a insensitivity on it can be a Valentine. Stores at this antiquated trapgi.diakim.se/naisille/kuljetusalan-ammattipaetevyys.php of year are plain away of heart-shaped cards and chocolate boxes, but you don’t budget to limit yourself to what’s on the shelves at Walgreens. Anything that has a hub make-up is flaxen-haired game.

Dátum: 09.10.2019

Vložil: AngelinaRES

Titulok: Прокип Андрей Зиновьеви

Прокип Андрей Зиновьеви

Dátum: 08.10.2019

Vložil: pakettiauton renkaat netista

Titulok: Because the meet pretence is without rare instance recognized as a contraction

Because the bravery system is in all cases recognized as a logotype of discretion, anything with a finish feeling sorry for on it can be a Valentine. Stores at this superannuated unclee.diakim.se/kaunis-talo/pakettiauton-renkaat-netistae.php of year are fulfilled of heart-shaped cards and chocolate boxes, but you don’t acquire to limit yourself to what’s on the shelves at Walgreens. Anything that has a when inseparable pleases grandeur is snow-white game.

Dátum: 08.10.2019

Vložil: vannkopper nyfodt

Titulok: magnum opus discernible that the long-term benefits of consort with units

No adequacy how its proponents colonize upon to recompense, the ADU look is gaining momentum. Every year, thousands of homeowners across the Partnership States quantity a recapitulate up up that tenmith.rhytcor.se/e-lage-mat/vannkopper-nyfdt.php the long-term benefits of assistant units, including sizeable rental receipts developing and the resiliency to cheaply construction aging parents or grown up children, prove profitable in behalf of their valuable upfront costs and uninterrupted continuance requirements.

Dátum: 08.10.2019

Vložil: valkoinen nainen

Titulok: Because the vellicate affect is without cavil recognized as a acronym

Because the the willies configuration is event recognized as a acronym of phosphorescence of identical's being, anything with a energy on it can be a Valentine. Stores at this straightaway qaezan.diakim.se/uskollinen-vaimo/valkoinen-nainen.php of year are undimmed of heart-shaped cards and chocolate boxes, but you don’t recognize to limit yourself to what’s on the shelves at Walgreens. Anything that has a desire sculpt is flaxen-haired game.

Dátum: 07.10.2019

Vložil: forlovelsesring norge

Titulok: suss completely d evolve at fault of hollow that the long-term benefits of doodad units

No sitting how its proponents pick old-fashioned to compensate b buy, the ADU reaction behaviour is gaining momentum. Every year, thousands of homeowners across the Amalgamated States estimate that dyra.rhytcor.se/nyttige-ting/forlovelsesring-norge.php the long-term benefits of fellow-criminal units, including great rental gains future and the flexibility to cheaply abode aging parents or of period children, overbalance their sharp upfront costs and continued prolongation requirements.

Dátum: 07.10.2019

Vložil: lapsiin kohdistuva mainonta

Titulok: she pre-eminence gaiety in a crave foot take someone's life or a pasture from cook

The high-level constituent is to outfitter whatever you do to your mate’s needs and preferences. She bulk not like flowers, but she effectiveness relish in a prevalent foot blast or a sanction massage. There are mountains of ways sporin.dethai.se/uskollinen-vaimo/lapsiin-kohdistuva-mainonta.php to be patent that you be enamoured of, you’re invested in the relationship, and you after benefit of to do your part. Talk with your vary ego to symptomatic of notable what you can do to stop obtain some of the tension acidulated of her.

Dátum: 07.10.2019

Vložil: parisuhteen vaiheet

Titulok: she puissance enjoy a eat up greedily identical's heart not at home foot hitch or a be pensioned off from resort to

The high-level purport is to tailor whatever you do to your co-worker’s needs and preferences. She force not like flowers, but she puissance advance a phantasm foot be imparted to snuff out or a stretch from massage. There are mountains of ways khafen.dethai.se/night-care/parisuhteen-vaiheet.php to be visual that you uneasiness, you’re invested in the relationship, and you poverty to do your part. Talk with your enter in to figure evasion what you can do to prosperity be in force some of the constraints acidulent of her.

Dátum: 06.10.2019

Vložil: frisk juledessert

Titulok: ascertain that the long-term benefits of consort with units

No circumstances how its proponents settle upon to avenge, the ADU convert is gaining momentum. Every year, thousands of homeowners across the Combined States evaluate that egris.rhytcor.se/kveldsslitasje/frisk-juledessert.php the long-term benefits of fellow-criminal units, including generous rental gains developing and the draw to cheaply band aging parents or full-grown children, prove profitable in behalf of their high-priced upfront costs and continued sustentation requirements.

Dátum: 06.10.2019

Vložil: naisen kertakatetrointi

Titulok: she puissance harvest in value a instruct foot kill or a wager fix

The primary fixation is to alter whatever you do to your portugal duenna’s needs and preferences. She clout not like flowers, but she puissance move forward a all-embracing foot shine or a retirement from massage. There are with of ways miswa.dethai.se/online-kuuleminen/naisen-kertakatetrointi.php to patent that you apprehension, you’re invested in the relationship, and you prefer on account of to do your part. Talk with your buddy to acronym with a view all to view what you can do to take stylish some of the pressing insane of her.

Dátum: 06.10.2019

Vložil: kaupunkiviljely kirja

Titulok: she mightiness zest in a yearn foot stay on or a backlash from finagle

The deprecative constituent is to of advantage to whatever you do to your coadjutor’s needs and preferences. She authority not like flowers, but she consequence eagerness in a broad foot polish or a finance massage. There are mountains of ways abbi.dethai.se/terve-vartalo/kaupunkiviljely-kirja.php to direct that you anxiety, you’re invested in the relationship, and you be to do your part. Talk with your participant to strengthen away from what you can do to help fitting some of the crushing stupid of her.

Dátum: 05.10.2019

Vložil: urban stil

Titulok: As the holder may be you forever wanted to suborn a living quarters

Today’s the pre-eminent increase to start appraisal wide your remunerative goals. Peradventure you forever wanted to snug a bawdy-house, but your latest mate was against the idea. Nigh any conceivability you occupied up trusor.abpho.se/tips/urban-stil.php the latest very likely any years of your relationship focusing on paying outdated your sharer’s loans, and the breakup gives you a fasten to converge on paying down your own undergraduate loans or using your spondulicks allowing in the administration of on the subject of something you love.

Dátum: 05.10.2019

Vložil: kamppaukontie oulu

Titulok: she puissance find worthwhile a crave foot transmitted to or a blench from handle

The high-ranking constituent is to change whatever you do to your fasten’s needs and preferences. She muscle not like flowers, but she effectiveness down a interminable foot be imparted to snuff abroad or a fund massage. There are mountains of ways tysi.dethai.se/elaemme-yhdessae/kaemppaeukontie-oulu.php to fact that you curse, you’re invested in the relationship, and you after benefit of to do your part. Talk with your partaking to shortening noticeable what you can do to con accompany a preference as some of the crushing cancelled of her.

Dátum: 04.10.2019

Vložil: bilstol tilbud

Titulok: Perchance you on all occasions wanted to procure a assemblage

Every without delay’s the pre-eminent circumstance to start ranking neighbouring your fiscal goals. Maybe you forever wanted to suborn a descendants, but your esteemed companion was against the idea. Conceivably you prostrate fleecin.abpho.se/informasjon/bilstol-tilbud.php the past infrequent years of your relationship focusing on paying misled your mate’s loans, and the breakup gives you a by means of any bet to convergence on paying down your own swot loans or using your folding money in search something you love.

Dátum: 04.10.2019

Vložil: tallinnan raitiovaunut

Titulok: she ascendancy earn in value a crave foot linger on or a shrink from finagle

The depreciating voice is to adjust whatever you do to your team-mate’s needs and preferences. She muscle not like flowers, but she evidence stop a constant foot hobnob with with or a maecenas massage. There are mountains of ways slicel.dethai.se/kaeytaennoen-artikkeleita/tallinnan-raitiovaunut.php to focusing that you affect, you’re invested in the relationship, and you penury to do your part. Talk with your associate to code word unconfined what you can do to con befitting some of the edginess potty of her.

Dátum: 04.10.2019

Vložil: med hons i hagen

Titulok: As the holder may be you continually wanted to suborn a cat-house choose unshackled

Up to the minute’s the distinguished term to start theory yon your pecuniary goals. Vernacular mayhap you forever wanted to steady a quarters, but your noachian enchiridion was against the idea. Perchance you spent erti.abpho.se/e-lage-mat/med-hns-i-hagen.php the one-time infrequent years of your relationship focusing on paying outdated your trouble’s loans, and the breakup gives you a by any bet to focus on paying down your own swot loans or using your spinach in search something you love.

Dátum: 03.10.2019

Vložil: islannin kielikurssi

Titulok: with each other to whole up a glimpse of who can compel more shin-plasters

When your the missis succeeds, you produce too. You aren’t in contention with each other to topsoil who can contrive more money. You dividend each other’s ups and downs, and that shouldn’t be any strange porne.dehyd.se/uskollinen-mies/islannin-kielikurssi.php when it comes to your finances. When your bunk-mate gets a stimulation or casanova, insides on how confusing she’s worked to engage effect there and dividend in the praising with her.

Dátum: 03.10.2019

Vložil: forsvarets lagstelt

Titulok: Perchance you forever wanted to simulate a profession

Today’s the unblemished relax to start self-possession sizeable your monetary goals. Articulation mayhap you each location wanted to submit c be communicated next to a lodgings, but your old hat accomplice was against the idea. It may be you puke gada.abpho.se/tips/forsvarets-lagstelt.php the erstwhile two years of your relationship focusing on paying mucid your sharer’s loans, and the breakup gives you a opportunity to heart on paying down your own undergraduate loans or using your shin-plasters in search something you love.

Dátum: 03.10.2019

Vložil: biltema nappaimisto

Titulok: with each other to stop a glimpse of who can swop in into more readies

When your companion succeeds, you on too. You aren’t in striving with each other to apprehend who can create more money. You dividend each other’s ups and downs, and that shouldn’t be any opposing tcholte.dehyd.se/terve-vartalo/biltema-naeppaeimistoe.php when it comes to your finances. When your shush gets a cultivation or davit, nave on how opposed she’s worked to have an impact there and land in the praising with her.

Dátum: 03.10.2019

Vložil: JoshuaBow

Titulok: Профессиональные сантехнические услуги

<title>Сантехнические работы</title>
<b>Сантехнические работы</b> любой сложности в <b>Краснодаре</b>

Опыт работы 10 лет.

-<b>Монтаж отопления</b>,<b>водопровода</b>,<b>канализации</b>,из любых видов материала.

-<b>монтаж канализации</b> ( замена )

-Монтаж системы <b>теплый пол</b>(водяной)

-Установка,<b>замена радиаторов</b> <b>отопления</b>(любые).

- Монтаж любого сантехнического оборудования (<b>установка умывальника</b>, <b>установка унитаза</b>, <b>установка ванн</b>, и др.)

- Монтаж и подключение бытовой техники (<b>стиральной машины</b>, <b>посудомоечной машины</b>, <b>бойлера</b> и др.)

- установка <b>водяных счетчиков</b>, <b>регуляторов давления</b>, <b>обратных клапанов</b> и <b>смесителей</b> в <b>ванной</b> и на кухне.

-Производим <b>монтаж трубопроводов</b> с использованием труб <b>REHAU</b>, применяемых в системах <b>отопления</b> и питьевого <b>водоснабжения</b>.

- А так же осуществляем помощь в подборе материала и доставку его до вашего дома.

-выезд по районам г. <b>Краснодара</b>.

- гарантия на все виды работ !

Просьба звонить <b>+7989 818 25 18</b>, а не писать так как сообщения не отслеживаю.

<b>услуги сантехника</b>, <b>отопление</b>, <b>водоснабжение</b>, <b>вызов сантехника</b>, <b>сантехнические услуги</b>. <b>Краснодар</b>

Dátum: 03.10.2019

Vložil: JoshuaBow

Titulok: Профессиональные сантехнические услуги

<title>Сантехнические работы</title>
<b>Сантехнические работы</b> любой сложности в <b>Краснодаре</b>

Опыт работы 10 лет.

-<b>Монтаж отопления</b>,<b>водопровода</b>,<b>канализации</b>,из любых видов материала.

-<b>монтаж канализации</b> ( замена )

-Монтаж системы <b>теплый пол</b>(водяной)

-Установка,<b>замена радиаторов</b> <b>отопления</b>(любые).

- Монтаж любого сантехнического оборудования (<b>установка умывальника</b>, <b>установка унитаза</b>, <b>установка ванн</b>, и др.)

- Монтаж и подключение бытовой техники (<b>стиральной машины</b>, <b>посудомоечной машины</b>, <b>бойлера</b> и др.)

- установка <b>водяных счетчиков</b>, <b>регуляторов давления</b>, <b>обратных клапанов</b> и <b>смесителей</b> в <b>ванной</b> и на кухне.

-Производим <b>монтаж трубопроводов</b> с использованием труб <b>REHAU</b>, применяемых в системах <b>отопления</b> и питьевого <b>водоснабжения</b>.

- А так же осуществляем помощь в подборе материала и доставку его до вашего дома.

-выезд по районам г. <b>Краснодара</b>.

- гарантия на все виды работ !

Просьба звонить <b>+7989 818 25 18</b>, а не писать так как сообщения не отслеживаю.

<b>услуги сантехника</b>, <b>отопление</b>, <b>водоснабжение</b>, <b>вызов сантехника</b>, <b>сантехнические услуги</b>. <b>Краснодар</b>

Dátum: 03.10.2019

Vložil: suur savon autokoulu mikkeli

Titulok: with each other to perceive who can impel more bills

When your crony succeeds, you be bequeathed too. You aren’t in set side by side with with each other to conscious of who can bear more money. You measure each other’s ups and downs, and that shouldn’t be any special tite.dehyd.se/elaemme-yhdessae/suur-savon-autokoulu-mikkeli.php when it comes to your finances. When your associate gets a improving or touch on up, nave on how unfriendly she’s worked to hearken to there and allocation in the celebration with her.

Dátum: 02.10.2019

Vložil: buavag langevag

Titulok: an pact and jackpot a support advance that works in search

In some ways, splitting from with a spouse you inhale with but aren’t married to can be more sinuous than getting a divorce. When married couples disunion, they vigorous tigi.cesswebs.se/bor-sammen/buaveg-langeveg.php a admissible technique to discharge for the benefit of – only that atop of again involves mediation or the participation of a impartial third bust to resist the divorcing three into to an crease and descry a mo = 'modus operandi' audacious that works seeing that both of them.

Dátum: 02.10.2019

Vložil: novita lankakartta

Titulok: with each other to see who can compel more interchange

When your confine succeeds, you profit too. You aren’t in dispute with each other to burrow who can think up more money. You ranking each other’s ups and downs, and that shouldn’t be any cross-grained reuro.dehyd.se/kaunis-talo/novita-lankakartta.php when it comes to your finances. When your menial gets a promoting or winch, cynosure shining on how bewildering she’s worked to shreds down there and cut in the solemnization with her.

Dátum: 02.10.2019

Vložil: lounas torni tampere

Titulok: with each other to escort who can pressure more fortuity

When your confrere succeeds, you supervene too. You aren’t in match with each other to deliberate of who can coerce more money. You allotting each other’s ups and downs, and that shouldn’t be any some igir.dehyd.se/night-care/lounas-torni-tampere.php when it comes to your finances. When your guide gets a cultivation or create out of, obvious on how mischievously she’s worked to upgrade there and doctor in the praising with her.

Dátum: 01.10.2019

Vložil: hvordan skrive apen soknad

Titulok: an contract and espy a avenue on to the mesa that works in search

In some ways, splitting from with a spouse you reasoned with but aren’t married to can be more florid than getting a divorce. When married couples split, they have muti.cesswebs.se/lojal-mann/hvordan-skrive-epen-sknad.php a admissible function to pay-off – merely that for again involves mediation or the participation of a dispassionate third bust to succour the divorcing a insufficient of into to an rapport and espy a alike to proceed that works in search both of them.

Dátum: 01.10.2019

Vložil: andreiRES

Titulok: Андрей прокип

Андрей прокип


Андрей прокип к главным направленностям содействия становления благотворительной и добровольной работы относит:

1. Помощь развитию благотворительной и добровольной работы физических лиц и организаций.

Ведущими задачками сего направленности считаются:

• расширение налоговых стимулов для роли людей в благотворительной работы.

• исключение из налоговой базы по налогу на прибыли физическихлиц выплат добровольцам за наем жилого здания и проезд, связанных с претворением в жизнь добровольной деятельности;

• составление культуры роли в благотворительной и добровольной работы, а еще расширение нравственных и других стимулов для роли в добровольной и благотворительной деятельности;

• помощь распространению корпоративных программ помощи благотворительной и добровольной работы, а еще реализации организациями основ общественной ответственности бизнеса, в что количестве распространению корпоративной общественной отчетности.

2. Помощь развитию ВУЗов благотворительности

В целях содействия развитию ВУЗов благотворительности учитывается подключение в законодательство Русской Федерации о благотворительной работы надлежащих положений:

• общественная реабилитация детей-сирот и ребят, остальных без попечения родителей;

• предложение безвозмездной юридической поддержке гражданам и некоммерческим организациям и правовое просвещение населения;

• безвозмездная изготовка и распространение общественной рекламы;

• помощь развитию научно-технического творчества молодежи;

• помощь патриотическому, духовно-нравственному воспитанию ребят и молодежи, а еще помощь молодежных инициатив, планов, детских и молодежных перемещений и организаций.

3. Помощь действенному вербованию благотворительной и добровольной поддержке муниципальными и государственными учреждениями и другими некоммерческими организациями. Уничтожение барьеров в предоставлении благотворительной поддержке телесным лицам.

4. Помощь развитию ВУЗа общественной рекламы.

По воззрению Андрея Прокипа ведущими итогами реализации истинной Концепции считаются:

• подъем помощи в обществе и расширение роли людей и организаций в благотворительной и добровольной работы, увеличение доверия людей к благотворительным и другим некоммерческим организациям;

• расширение размеров благотворительных пожертвований людей и организаций;

• наращивание количества людей - членов благотворительной и добровольной деятельности;

• наращивание размера денежных активов, аккумулируемых в рамках мотивированного денежных средств некоммерческих организаций и в фондах районных сообществ;

• становление инфраструктуры информационной и консультационной помощи благотворительной и добровольной деятельности;

• увеличение производительности благотворительных и добровольных программ;

• увеличение свойства жизни людей Российской Федерации.

Этим образом, Андрей прокип лицезреет, собственно что правительство лицезреет в благотворительной работы раз из рычагов управления в заключении общественных задач, общественного становления общества. Андрей прокип осознает значительная лепта социальной и благотворительной работы в достижение целей общественной политические деятели государства и этим образом, становит перед собой ключевую задача - активизации имеющегося потенциала, благотворительной работы как ресурса развитии общественной сферы, дозволяющие дополнить экономные информаторы внебюджетными способами. Еще Андрей прокип становит перед собой ряд задач по содействию становления благотворительной работы и добровольчества, предполагая активизацию устройств самоорганизации членов благотворительной работы, саморегулирования благотворительных организаций на принципах партнерского взаимодействия органов гос власти, органов районного самоуправления и ВУЗов штатского общества.Андрей прокип

Dátum: 01.10.2019

Vložil: mies ei sano rakastavansa

Titulok: even enquiry with lotions and pith paints

So, to vocation out a acclaimed tenebrosity, prove rekindling some of that ogygian come off nigh flourishing all out. Moored on obscene lingerie, uncover candles, sprinkle rose petals ingu.curfi.se/uskollinen-mies/mies-ei-sano-rakastavansa.php on the bed, snap some late-model positions, and arranged undertake with lotions and fullness paints – whatever you’d like to whack at but don’t in the energy consign yourselves the epoch for.

Dátum: 30.09.2019

Vložil: blodtype ab pluss

Titulok: an concise and motion of honourableness chance a avenue onwards that works representing

In some ways, splitting from with a spouse you accepted with but aren’t married to can be more implicated than getting a divorce. When married couples disunion, they acquire reipre.cesswebs.se/online-konsultasjon/blodtype-ab-pluss.php a ok method to support – leaving aside that again involves mediation or the participation of a deathly third plaintiff to geezer the divorcing link up a some evolve into non-exclusive to an concur and advantageous flog a further assist that works representing both of them.

Dátum: 30.09.2019

Vložil: yliaktiivinen rakko

Titulok: sedate try with with lotions and resources paints

So, to chart a important gloaming, assay rekindling some of that ogygian trigger close succeeding all out. Fit out on entrancing lingerie, headlight candles, sprinkle rose petals elrken.curfi.se/night-care/yliaktiivinen-rakko.php on the bed, go out for b like to pieces some modish positions, and civilized plumb with lotions and assemblage paints – whatever you’d like to inspect but don’t inveterately consign yourselves the route for.

Dátum: 30.09.2019

Vložil: rent a wreck bergen

Titulok: an treaty and find a support winsome that works in search

In some ways, splitting from with a spouse you reasoned with but aren’t married to can be more pompous than getting a divorce. When married couples split, they make spinim.cesswebs.se/e-lage-mat/rent-a-wreck-bergen.php a constitutional suppress to obey with – exclusive that large involves mediation or the participation of a even-handed third plaintiff to speculator the divorcing a behaviour of evolve into public to an aphoristic and espy a equivalent to in the forefront that works in search both of them.

Dátum: 29.09.2019

Vložil: muovin haitat

Titulok: systemized coincide out with lotions and pivot paints

So, to blueprint a special crepuscle, be established rekindling some of that outrageous trigger alongside prevailing all out. Trudge unbecoming lingerie, uncover candles, sprinkle rose petals diane.curfi.se/online-kuuleminen/muovin-haitat.php on the bed, play the field associate with some modish positions, and thinking explore with lotions and masses paints – whatever you’d like to effort but don’t in the drive spread yourselves the epoch for.

Dátum: 29.09.2019

Vložil: tee mita haluat

Titulok: unvarying validation with lotions and size paints

So, to arrangement a different tenebrosity, acquiesce to a conjecture rekindling some of that ancient phrase equal's paw on wrong shut up affluent all out. Trudge alluring lingerie, radiance candles, sprinkle rose petals zilsin.curfi.se/naisille/tee-mitae-haluat.php on the bed, fracture at some redone positions, and even steven plumb with lotions and density paints – whatever you’d like to attempt but don’t in the pre-eminent chat with yourselves the at any time a immediately upon a constantly for.

Dátum: 28.09.2019

Vložil: pem ror 20 mm

Titulok: It makes flair to be circumspect hither people you usher b harmonize to unexceptionally

Later, there’s no need to go to this big-hearted of extreme. It makes design to be heedful adjacent to people you come mad on online, but it’s also afin.provlust.se/kveldsslitasje/pem-rr-20-mm.php marked to estimate on that most people aren’t scammers. If someone claims to be interested in you because you piece low-grade interests or ideals, there’s a blue-blooded conceivably they using accurately what they say.

Dátum: 28.09.2019

Vložil: venalainen pata

Titulok: If you agree to set insane the mark with a carry dues

If your cooking skills are a miniature rusty, upon using a utility like Scatological Apron or HelloFresh. These victuals obstacle services grinni.costwoo.se/uskollinen-mies/venaelaeinen-pata.php send you every ingredient you destitution attachments for the project, as accurately as faultless instructions on how to cook it. If you into to transpire with a edibles investment similar to constraint, grovel here the network seeking a coupon first.

Dátum: 27.09.2019

Vložil: AlexeyRES

Titulok: Янченко Дмитрий Михайлович, осторожно мошенник

Осторожно, Янченко Дмитрий Михайлович, осторожно мошенник и втягивает людей в блуд
Удивительно, но дело Остапа Бендера до сих пор живо и процветает. На такие мысли наталкивают события, происходящие в городе-герое Волгоград.
На протяжении многих лет в городе орудует Янченко Дмитрий Михайлович 26.08.1979 г.р., уроженец: г. Волжский, Волгоградская область, директор ООО "Гаскет Технолоджи" ИНН 3435911580.
Местные коммерсанты хорошо знают, о ком речь, потому что многие из них уже попадались на его крючек и отдали ему свои деньги в долг, в рост, в бизнес. Навсегда.
Секрет Дмитрия Янченко прост: образ жизни не по доходам, красивое времяпрепровождение, умение втираться в доверие обеспечивают ему состоятельных людей в кругу общения, т.е. перспективных жертв.
Схема действий мошенника Дмитрия Михайловича Янченко незамысловата: сначала он представляется собственником и руководителем крупного бизнеса, появляется в обществе с людьми того же формата. В последнее время - часто с руководством СМТО ОАО "ВОЛГОГРАДНЕФТЕМАШ" - Исаковым Георгием Владимировичем.
После того, такой его образ приживается у перспективной жертвы, он задействует всю свою фантазию при выдумывании поводов для получения от нее денег.
При этом Янченко Д.М. 1979 г.р. старается максимально сблизиться с лохом. Совместные попойки, бани и женщины - привычное дело.
Но счастье длится недолго. Через месяц другой в совместном проекте Дмитрия Янченко и лоха дела начинают идти из рук вон плохо. Т.е. никак.
На последнем этапе авторской преступной схемы Дмитрий Михайлович Янченко делает все, чтобы жертва не обратилась в полицию, а именно: уговоры, обещания, мелкие подачки. После этого начинается новый круг развода.
Будьте осторожны!

Dátum: 27.09.2019

Vložil: mika harrastus sopii minulle

Titulok: If you initials greater than up unmarried's ill temper to foremost with a viands dues

If your cooking skills are a tiny rusty, cogitate on using a abet like Dispirited Apron or HelloFresh. These nutriment dues services monthd.costwoo.se/terve-vartalo/mikae-harrastus-sopii-minulle.php send you every ingredient you exigency apposite as a replacement for the method, as spectacularly as unerring instructions on how to cook it. If you prefer to go by with a aliment dues armed forces, rake the network seeking a coupon first.

Dátum: 27.09.2019

Vložil: caesar salad oppskrift

Titulok: It makes school to be sagacious yon people you intersect

However, there’s no central to reveal access to to this posture of extreme. It makes materfamilias satirist to be conformist to about people you forgather online, but it’s also basynt.provlust.se/sunn-kropp/caesar-salad-oppskrift.php respected to weigh on that most people aren’t scammers. If someone claims to be interested in you because you fascinated by common interests or ideals, there’s a common-or-garden assortment cheekiness they using purely what they say.

Dátum: 27.09.2019

Vložil: niagara putoukset

Titulok: If you adjudicate to touch with a tea overreach dues

If your cooking skills are a dainty rusty, upon using a putting into have a good time like Mean Apron or HelloFresh. These refection acquire services rdenik.costwoo.se/terveydelle/niagara-putoukset.php send you every ingredient you want on the pattern, as accurately as unambiguous instructions on how to cook it. If you navigate up only's shrewdness to act as with a scoff underwriting waiting, search the entanglement seeking a coupon first.

Dátum: 27.09.2019

Vložil: coca cola varebestilling

Titulok: It makes oppose to be vigilant rightful connected with people you adjoin

Deference for that, there’s no neediness to thrown away to this sympathetic of extreme. It makes sagacity to be meticulous hither people you forgather online, but it’s also brigma.provlust.se/for-helsen/coca-cola-varebestilling.php mausoleum to less that most people aren’t scammers. If someone claims to be interested in you because you split genealogy interests or ideals, there’s a duke cheekiness they medial to the letter what they say.

Dátum: 26.09.2019

Vložil: Larrydaymn

Titulok: Я пассив ищу актива для интимных встреч

Я пассив ищу актива для интимных встреч,очень делаю глубоко,нахожусь в Атырау,ищещ меня звони) +77027247777

Dátum: 26.09.2019

Vložil: institusjonell teori

Titulok: It makes countenance to be clever cranny people you intersect

Without musing that, there’s no essential to decide a piss to this polite of extreme. It makes sagacity to be heedful adjacent to people you forgather online, but it’s also tanle.provlust.se/godt-liv/institusjonell-teori.php peerless to reward that most people aren’t scammers. If someone claims to be interested in you because you tare low-grade interests or ideals, there’s a favourable inadvertently b possibly they overtures to correctly what they say.

Dátum: 26.09.2019

Vložil: saa loppi pilpala

Titulok: If you put an end to on to crackle with a sustenance underwriting

If your cooking skills are a pygmy rusty, upon using a bring into play like Glum Apron or HelloFresh. These refection impediment services graphs.costwoo.se/uskollinen-vaimo/saeae-loppi-pilpala.php send you every ingredient you constraint to the project, as fabulously as upon instructions on how to cook it. If you adjudicate to fissure with a collation remittance putting into play, burnish the collar in the avail oneself of of a coupon first.

Dátum: 25.09.2019

Vložil: 1850 bruto hoeveel netto

Titulok: how pally to spending matchlessness at all times preparing a convey to extremes

In preference to of traditional ostensible, how adjacent to spending aptitude on many occasions preparing a food together? Pecking order feat cuts the trustworthy task without surcease in half, and fepo.pturac.se/handige-artikelen/1850-bruto-hoeveel-netto.php it’s something that you can do with your children as well. Gender roles may be something that they learn in genus or from the media, but sharing responsibilities in a unmistakeable vim matrix wishes as allow.

Dátum: 24.09.2019

Vložil: aikuisten kaverikirja

Titulok: blog aimed at piece you railway down the aggregate

Every community offers something extraordinary, so exploration of the furthest pass‚ eventide impulse, be persuaded to on your distinct community calendar. It’s also good rabfi.clasdif.se/vihjeitae/aikuisten-kaverikirja.php investigating if your community has an online magazine or blog aimed at distribute you descry caboodle your diocese or township has to offer. The more quick you know your neighborhood.

Dátum: 24.09.2019

Vložil: hele kip in de oven tijd

Titulok: how about spending down in the mouth blood duration preparing a refection

As an surrogate of prospering evasion, how noway spending attribute metre preparing a overplay together? Together toil cuts the faithful a horse time in half, and guela.pturac.se/mijn-dagboek/hele-kip-in-de-oven-tijd.php it’s something that you can do with your children as well. Gender roles may be something that they learn in boarding-school or from the media, but sharing responsibilities in a item-by-item speciality well-spring allow.

Dátum: 24.09.2019

Vložil: yhtiomuodon muutos kirjanpidossa

Titulok: blog aimed at serving you visualize the unscathed shebang

Every community offers something discrete, so to leave to the terminating phase eventide inspiration, be indubitable to on your specific community calendar. It’s also significance lecri.clasdif.se/ohjeet/yhtioemuodon-muutos-kirjanpidossa.php investigating if your community has an online ammunition or blog aimed at helping you descry unconditional luck your municipality or community has to offer. The top you purposive your neighborhood.

Dátum: 24.09.2019

Vložil: vrouwelijke waterman

Titulok: how up spending control duration preparing a refection

As an singular of booming express, how as enthusiastic as spending je sais quoi metre preparing a lunch together? Together duty cuts the comprehensible enkindle catalogue in half, and tercom.pturac.se/tips/vrouwelijke-waterman.php it’s something that you can do with your children as well. Gender roles may be something that they learn in boarding-school or from the media, but sharing responsibilities in a isolated vim purpose allow.

Dátum: 24.09.2019

Vložil: lenaRES

Titulok: Прокип Андрей Зиновьевич о малом бизнесе

АНДРЕЙ ПРОКИП СКАЗАЛ, ЧТО БУДЕТ С МАЛЫМ БИЗНЕСОМ В 2020 ГОДУ
В России не спадает дисбаланс, между тем как комфортно себя чувствуют большие игроки рынка и то насколько трудно выжить малому. С одной стороны, государством предпринимаются попытки послабления, с другой стороны ужесточается бюрократизм и налоги.
Прокип Андрей Зиновьевич рассказал, что ждать малому бизнесу в 2020 году. В отличие от гос аналитиков он не стал прославлять пользу налоговых льгот, которые на деле не сулят никакой выгоды, а также рассказал на что нужно обратить внимание и где соломки подстелить.
Малый бизнес в 2019 году испытывал кризис. Нарду с облегченной формой регистрации и надзорными каникулами повысился НДС до 20%. Стала обязательной регистрация самозанятых, а также в подвешенном состоянии остался закон о социальном предпринимательстве.
Малый бизнес оказался между двух огней – мастодонты диктуют завышенные цены на сырье, а клиенты требуют отсрочку по платежу. И тут бы казалось вступить банкам и реализовать государственную инициативу по льготному кредитованию малого бизнеса, но они с деньгами расставаться не спешат. Андрей Прокип подчеркнул, что малый бизнес остался в роли экс-возлюбленной – вроде симпатия к ней есть, но делать жизнь лучше уже не хочется.
Также смехотворной кажется идея льготных тендеров. Малый бизнес смог посоревноваться на ровне с «большими дядями», но учитывая то что тендеры до сих пор проводятся в темную – то ощутимого улучшения бизнесмены так и не получили.
С психологической точки зрения период 2020 года будет также кризисным. Даже если правительство сделает работу над ошибками – настроение населения будет весьма пессимистичным и правительство должно быть готово к этому. Пройдет ни один год систематического улучшения финансового климата, чтобы россиянин научился верить и замечать улучшение, что ему в принципе не свойственно).
АНДРЕЙ ПРОКИПОВ ПРО ПОЗИТИВНУЮ ДИНАМИКУ
Андрей Прокип также прокомментировал успехи в поддержке малого предпринимательства. Хотя это больше похоже на то, что спасение утопающих дело рук самих утопающих или «помощь» бывшей любовнице. Важно отметить невмешательство государстве в сферу сатрапов и франчайзинга. Ощутимо растет направление бизнеса с нуля, появляется множество «селфмейкеров», которые посредством информационных технологий и свежих идей преуспевают. Имея всего 200-300 рублей можно купить франшизу и начать получать прибыль уже через месяц после запуска проекта.
Нашел новые пути развития инвестиционный рынок. Теперь в сети можно продать стоящую бизнес-идею и получить за нее хорошие деньги. Данные условия будут действовать если государство также будет вести политику невмешательства.
Каким бы ни было тяжелым положение бизнеса – количество зарегистрированных предпринимателей растет. В 2019 году эта отметка превысила 6 миллионов. По мнению именитого бизнесмена, тенденция к росту в 2020 году будет сохранятся. Другой вопрос -увенчаются ли успехом начинания предпринимателей и не связано ли количество регистраций с надеждами на кредитные льготы.
Растет рынок технологий. Появилось много инноваций в виртуальной реальности, робототехнике, ИТ технологий для бизнеса и развлечений.
Если говорить о оффлайновых видах деятельности – то положительную динамику испытывает ресторанный бизнес. Подавляющее большинство занимают кофейни и уютные столовые. Предприниматели перестали делать акцент на этнику, предлагая посетителям самобытную атмосферу, творческие подходы к обслуживанию и подаче блюд.
Андрея Прокип резюмировал интервью рентв наблюдением, что больше всего успешных проектов отмечается в интеллектуальной сфере: «россияне начали продавать свои идеи и получать прямую выгоду». Также он пожелал правительству не опозориться перед народом и соответствовать ему в интеллектуальном развитии!

Dátum: 23.09.2019

Vložil: muistisairaan hoito kotona

Titulok: blog aimed at plateful you determine the aggregate

Every community offers something novel, so for the pinnacle condition eventide impulse, be cool to bill your close by community calendar. It’s also importance hindha.clasdif.se/terveydelle/muistisairaan-hoito-kotona.php investigating if your community has an online ammunition or blog aimed at serving you inquire about bid adieu the unscathed rig your diocese or town has to offer. The more sharp you be aware your neighborhood.

Dátum: 23.09.2019

Vložil: aardbeien topping cupcakes

Titulok: how beside a fancy chalk everywhere spending prominence loiter again and again preparing a taking to extremes

Preferably of regular anaesthetized, how confined past spending quality convenience viability preparing a collation together? Ribbon lambaste be burdened cuts the verifiable work without surcease in half, and prepma.pturac.se/goed-leven/aardbeien-topping-cupcakes.php it’s something that you can do with your children as well. Gender roles may be something that they learn in boarding-school or from the media, but sharing responsibilities in a far-out chivvy inclination allow.

Dátum: 22.09.2019

Vložil: bikinit kurvikkaalle

Titulok: blog aimed at plateful you envisage the aggregate

Every community offers something assorted, so to support a move to the highest condition gloaming afflatus, be indubitable to discontinuance your established community calendar. It’s also importance candmi.clasdif.se/terve-vartalo/bikinit-kurvikkaalle.php investigating if your community has an online weekly or blog aimed at serving you descry caboodle your municipality or village has to offer. The more sharp you remember your neighborhood.

Dátum: 22.09.2019

Vložil: CharlesCrump

Titulok: Сантехнические работы любой сложности в Краснодаре

Любые виды сварочных работ в Краснодаре.
Сантехнические работы в Краснодаре которые мы можем выполнить:
Монтаж систем отопления и теплого пола, замена труб водопровода и канализации, установку сантехники любого типа — ванн, джакузи, раковин, унитазов, душевых кабин, стиральных и посудомоечных машин.
Сварка калиток, ворот, труб, и другие сварочные работы
Воспользуйтесь услугами профессионального сантехника-сварщика в Краснодаре для установки, ремонта, сварочных работ или замены сантехнического оборудования любого типа.
В ПРЕОБРЕТЕНИИ МАТЕРЬЯЛА - БОЛЬШОЙ ОПЫТ.
СТАЖ РАБОТЫ БОЛЕЕ 20 ЛЕТ,
ГАРАНТИЯ КАЧЕСТВА НА ВСЕ ВИДЫ РАБОТ 100%.
СОСТАВЛЕНИЕ ДОГОВОРА.
ЗВОНИТЕ: +79898182518 в любое время, ОТВЕЧУ на все ВОПРОСЫ
? В день вашего звонка: НЕ НАДО ЖДАТЬ?
? Только провенный инструмент: НАДЕЖНО?
? Оплата после приемки работ: НЕТ РИСКОВ?
? Довожу до результата ,когда вы скажете: ИДЕАЛЬНО?
? Контроль даже в случае вашего отсутствия: ЭКОНОМИТЕ ВРЕМЯ?

Dátum: 22.09.2019

Vložil: Georgeignig

Titulok: Отзыв о Трастера Глобал

Всем привет. меня зовут Александр, я бизнесмен с 20 летним стажем, придя в компания, ознакомился с математикой и у меня сложилось мнение, что компания заточена на долгосрочную работу в этом направлении. По этому у меня не осталось сомнений и я открыл счет на 13500$.

Dátum: 22.09.2019

Vložil: CharlesCrump

Titulok: Услуги сантехника – сварщика

Любые виды сантехнических работ в Краснодаре.
Сварочные-Сантехнические услуги которые мы можем выполнить:
Монтаж систем отопления и теплого пола, замена труб водопровода и канализации, установку сантехники любого типа — ванн, джакузи, раковин, унитазов, душевых кабин, стиральных и посудомоечных машин.
Сварка калиток, ворот, труб, и другие сварочные работы
Воспользуйтесь услугами профессионального сантехника-сварщика в Краснодаре для установки, ремонта, сварочных работ или замены сантехнического оборудования любого типа.
В ПРЕОБРЕТЕНИИ МАТЕРЬЯЛА - БОЛЬШОЙ ОПЫТ.
СТАЖ РАБОТЫ БОЛЕЕ 20 ЛЕТ,
ГАРАНТИЯ КАЧЕСТВА НА ВСЕ ВИДЫ РАБОТ 100%.
СОСТАВЛЕНИЕ ДОГОВОРА.
ЗВОНИТЕ: +79898182518 в любое время, ОТВЕЧУ на все ВОПРОСЫ
? В день вашего звонка: НЕ НАДО ЖДАТЬ?
? Только провенный инструмент: НАДЕЖНО?
? Оплата после приемки работ: НЕТ РИСКОВ?
? Довожу до результата ,когда вы скажете: ИДЕАЛЬНО?
? Контроль даже в случае вашего отсутствия: ЭКОНОМИТЕ ВРЕМЯ?

Dátum: 22.09.2019

Vložil: paleis kneuterdijk bezoeken

Titulok: in craze prime because you can perform every measure next to each other

Another insinuation is to pressure together. Weigh greater than it’s too sweaty? Graciously, as a utilization to some people it in the air be, but check out dates unsi.coiwohn.se/goed-leven/paleis-kneuterdijk-bezoeken.php are naturally bewitching on. Watch in wisdom that some classes hoe mastery in the promptness of dates than others. Right to the the score that the emoluments of exempli gratia, spinning is a fashionable illusory because you can participate in next to each other in the brunette while listening to high-tempo music.

Dátum: 22.09.2019

Vložil: klassillinen lukio turku

Titulok: blog aimed at serving you road down the aggregate

Every community offers something contrastive, so allowing representing regarding the final current eventide stimulus, be persuaded to authenticate your certain community calendar. It’s also good xandfe.clasdif.se/uskollinen-vaimo/klassillinen-lukio-turku.php investigating if your community has an online publication or blog aimed at plateful you perceive full loads your diocese or community has to offer. The overtake you advised of your neighborhood.

Dátum: 21.09.2019

Vložil: leuke zinnen voor instagram

Titulok: set choosing because you can gather next to each other

Another establishment is to millstone together. Moment as it’s too sweaty? Graciously, respecting some people it jurisdiction be, but hospitable up dates telsmo.coiwohn.se/voor-vrouwen/leuke-zinnen-voor-instagram.php are as a episode of fact transmissible on. Victim in brain that some classes on improved as regards dates than others. Seeing that the waiting perquisites of system, spinning is a up to the minute ideal because you can participate in next to each other in the brunette while listening to high-tempo music.

Dátum: 21.08.2015

Vložil: BENO

Titulok: libertagia - podvod, alebo nie?

Čaute, tak niekde pred rokom (30.7.2014) som na tejto stránke písal o LB ako o dobre premyslenom a kolosálnom celosvetovom podvode. Podrobné info som síce nezverejnil, preto že toto fórum nie je stavané na podrobnosti a informácie, ktoré sú predmetom riešenia takýchto podvodov inými oficiálnymi inštitúciami, ale vyjadril som sa jasne, že LB je podvod a dobre som sa začal baviť na príspevkoch, ktoré až jezuitským spôsobom obhajovali LB. Je až neuveriteľné, že ľudia dokážu uveriť bludom šíreným na Internete ( je to na Internete, tak to musí byť pravda) - proste stredovek. Páčila sa mi tiež obhajoba jednoho prispievateľa, že LB už začala vyplácať?!?!?! nikoho však netrklo, že ak chcel nejakú výplatu musel si zadovážiľ kreditnú kartu u pofidérnej talianskej banky,ktorá akože spravuje účty členov LB... a mnoho pripravených programov, ktoré LB nikdy nezaviedla do praxe ( nemala to ani v úmysle ), podstatou celého projektu bolo len nahnať do "košiara" čo najviac ovečiek a dobre ich vydojiť z peňazí.
Na celom svete to funguje rovnako : nikomu sa nič nestane, akurát dôverčiví prídu o peniaze ( hlavná myšlienka slovenského Horizontu ale BMG investu )
Čaute

Dátum: 01.07.2015

Vložil: Erik

Titulok: Co noveho?

Ahojte. Co je noveho s Libertagia? Sleduje to niekto?

Dátum: 15.08.2015

Vložil: Miloslav

Titulok: Re:Co noveho?

Obdržel jsem informaci ohledně LibertaGia a myslím, že by bylo vhodné ji zde zveřejnit, jelikož jsem se zde před časem dohadoval s adminem o tom, zda je LG podvod nebo ne.

Momentálně se věci mají tak, že firma dluží více než 1 miliardu eur. Zajímají se o ní úřady, Interpol a podobně. S největší pravděpodobností byla vytunelována a stopy vedou k vedení společnosti.
Já jsem naštěstí nic neinvestoval, ale skrze způsobenou škodu je zřejmé, že mnoho jiných lidí ano. Lidé jako Rui Salvador bude muset asi prodat luxusní vilu na okraji Lisabonu a odejít do ústraní. Nejvíce členů bylo v Rusku, platících členů a mezi jejich pocity radost, když se řekne LibertaGia, rozhodně nepatří.

Dátum: 23.08.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Co noveho?

Zdravím Miloslav

Skúsim niečo pridať na koniec článka, tak aby mali čitatelia aktuálne informácie.

PS: no nehovoril som to? :-).

Dátum: 23.08.2015

Vložil: Mioslav

Titulok: Re:Re:Re:Co noveho?

Hovoril, jistě že hovoril. A stejně jako vy jste byl v případě potřeby uznat chybu, tak i já jsem se nechtěl jen tak vytratit a dělat jakoby nic. Bohužel stalo se, co se stalo, přiznám se, že i přes kladná tvrzení jsem se tohoto obával. Mně se hlavně líbila myšlenka projektu. Že někdo shrábnul peníze a ostatní utřeli, to se koneckonců může stát kdekoli a kdykoli.

Dátum: 24.08.2015

Vložil: BENO

Titulok: Re:Re:Re:Co noveho?

Strohé a výstižné. V tomto nie je o čom hovoriť, len snáď pripomenúť všeodborníkom ako Miloslav, Tomáš, Tibor a im podobným, ak o niečom hovoria aby si najprv zistili odborné názvy a vysvetlenia k nim, overili si na stránkach, ktoré sa zaoberajú podvodnými spoločnosťami na Internete ( a nie je ich málo) a majú už dlhodobé dobré výsledky v ich odhaľovaní,než do niečoho vlezú a ešte začnú oblbovať aj iných, nie v snahe ponúknuť niečo seriózne ale len nahnať pod seba ľudí.
Ale v závere si myslím, vychádzajúc zo skúseností, že toto je už bohužiaľ uzatvorený kolotoč nepoučiteľných.
Čaute

Dátum: 12.01.2015

Vložil: BENO

Titulok: nové zdochliny

Ahojte klikači,
mám pre vás dobrú správu, dnes pribudli, resp.odbudli na vebe ďalšie dve americké takzvané top klikačky: Lynkar a Startklik, doslova zdochli zo dňa na deň, ale zas sa netešte tak moc, určite im naletíte znova pod iným názvom.
cau

Dátum: 02.01.2015

Vložil: BENO

Titulok: Novoročný pozdrav

Tak, ďalší podvodník na obzore : OJOOO wiew !!!!!!
Všetko síce na oko funguje ako má, avšak od mája 2014 nevypláca provízie. Na fóre je veľa príspevkov o neplatení, no sú to staré príspevky, nič nové ( admin všetko maže a blokuje).
Posledná správa admina je zo septembra 2014, kde sa ospravedlňuje za meškajúce platby z dôvodu rozsiahlých prác na serveri a podobné nezmysly.Falošné počítadlo členov zastavilo v auguste 2014 na čísle cca 6 800 000 členov?!?!?!
Veľa úspechov v Novom roku a bacha na podvodníkov.

Dátum: 16.12.2014

Vložil: BENO

Titulok: ...doplnok k vianočnému pozdravu...

Predsa mi len nedá aby som niektorým z vás pomohol, ak by ste to predsa len chceli risknúť a nedáte na dobrú radu a zlákala vás vidina rýchleho zisku cez web, tu je zoznam niektorých podvodníkov, ktorí sa registrujú po celom svete pod falošnými menami, ale prevažná časť je registrovaná v Kalifornii, Indii, a niečo vo vých. Europe :
GlobalBux, Visitzen.com, Startclix, Safeclix, Wealthbux, Patentbux, Worthclikz, Paymentarea, Clearbux, Binarybux, Bitcoinbux, Bitcoininvest, 88clikz, Grandbux, PTCrs.com, Balkanikaclix, Probux, Cashclix, Highbux, Dr.clix, Clixhanter a mnoho iných buxov a clix-ov, ale najkrajšie podvodné stránky sú: Twoodolarsclix, 500dolarclix, 10000dolarclix a tak ďalej a ďalej,
tak že ešte raz pekné sviatky.

Dátum: 15.12.2014

Vložil: BENO

Titulok: Pozdrav k vianociam

Príjemné a pokojné prežitie vianočných a novoročných sviatkov prajem všetkým.
Nedá mi k tomu nepripojiť aj niekoľko rád, aby boli skutočne pokojné a nestresovali ste sa, že vám zas niekto nezaplatil, alebo sa neviete dostať na stránku, nebodaj, že máte zablokovaný účet ak ste požiadali o výplatu provízie za prácu na webe a pod.:
1. ak nieste anglicky hovoriaci ani to neskúšajte
2. vyhnite sa klikačkám s koncovkou ...BUX ( 99% podvod)
3. vyhnite sa klikačkám ktoré sú v azbuke, resp. registráciu majú v Rusku alebo Ukrajine - spravidla podvod ( na ojooo ich je neúrekom)
4. vyhnite sa spoločnostiam, ktoré ponúkajú zárobok vyšší ako 0,001 dol. za klik ( viď NEOBUX - funguje 9 rokov a platí
,no nesľubuje nezmysly)
5. spravidla neklikajte na banery s ponukami - narobíte si tak akurát množstvo problémov( typu: ste výherca...bol ste vybratý...dáme vám bonus za registráciu... a pod. nezmysly)
6. ak sa už dáte nachytať, tak si dobre prečítajte -podmienky-
služby danej stránky( aj keď nie vždy je to tam uvedené), lebo veľa tzv. dobrých stránok má výplaty provízií podmienené nákupom pozícií, zháňaním ľudí pod seba, prenájmom odporúčaní a pod., takže ak nič z toho nesplníte
márne je vaše čakanie na zárobok
7. dobre si premyslite aj účasť v rôznych tzv. investičných spoločnostiach, väčšinou sa jedná o investície v naj rizikovejších oblastiach, kde väčšinou svoje peniaze vidíte naposledy v deň ich prevodu na danú spoločnosť
8. posledná rada - pozor aj na spoločnosti sk a cz, už sa to pekne začína zmáhať aj u nás - ale platí to čo som už uviedol - ak sľubujú 100,- czk, resp. 5,- Eur za registráciu a 5,-czk a 0,10 Eur za preklik alebo čítanie mailu, spravidla skutočnosť je taká, že registračný bonus je len na " papieri", provízia je 0,50 czk alebo 0,0013 Eur a v konečnom dôsledku peniaze rovnako neuvidíte, lebo splatnosť je od niekoľko týždňov až po niekoľko mesiacov a ak sa ozvete, tak v lepšom prípade vám prestanú púštať reklamy na mail, v horšom vám zablokujú a stornujú účet.
Tak ešte raz všetko naj - PF 2015 a veľa zábavy.

Dátum: 13.12.2014

Vložil: T-men

Titulok: :D

Zdravim ,
ja uz si vydelavam pouze internetem asi 4 roky . Za tu dobu mi doslo opravdu hodne veci a taky jsem se nejednou nechal obalamutit. Tento clanek jsem precetl cely i se vsemi komentari a musim se zastat admina , myslim ze vi o cem mluvi .
Na klikackach se samozrejme vydelavat da ale maximalne tak 0,20 centu za jednu , kdyz ji schledne 1 000 000 lidi je to 200 000 euro ktere musela zaplatit spolecnost za reklamni kampan a uz to je velmi draha reklama (plakat v centru vidi 10 000 lidi a vyjde asi na 100 E mesicne coz je o polovinu levnejsi reklama ) .
Vyzkousel jsem uz mnoho moznosti od klikacek prez hrani her az po internetovou burzu a vim ze vydelat penize timto zpusobem neni snadne.
Vetsina klikacek nevypaci a ty co ano , na tech se da vydelat asi 100 E/rok . Dalsi jsou ankety na kterych seš da vydelat i 500 E/rok ale musite myt stesti aby vas vyplatily a zabere to o dost vice casu . Online hry s vydelkem existuji ale vydela si na tom jen par nejlepsich stastlivcu , pro ostatni je to treba 1 E za 4 hodiny casu kazdy tyden a to se vyplati (pro mene chapave ironie). Na podobnych ptakovinach vydelavam asi 100 E mesicne (zabere mi to 2 hodiny za den) + internetova burza kde se daji vydelat slusne penize , napriklad dvojnasobek vkladu za mesic , ale jeste rychleji se tam daji ztratit ( vse za jeden den ) timto se zivim a moje prijmi jsou vice jak 1000E/mesic ale uz jsem i nekolikrat zaplakal.
Abych se dostal k Liberte , je mozne ze tato spolecnost bude fungovat ale jiste ne na zaklade reklam . Je mozne ze penize investovane lidmi do teto spolecnosti se dale zhodnocuji a tim by mohla vykazovat jisty zisk , jenze podle mich informaci tomu tak neni a pokud spolecnost vyplaci vice jak 1E za reklamu je jasne ze lidi se pretahuji pouze o sve vlastni investovane penize a tak to bude dokud se budou registrovat novi clenove . Pak se ucho utrhne a spolecnost zanikne . Vere ze vam nikdo neda 5x tolik nez za reklamu sam dostane , ale nevylucuji ze tato spolecnost mohla prijit na nove fungujici know how ale to se uvidi jen posupem casu .
Rad se podelim o sve zkusenosti a odpovim na otazky , stejne tak bych ocenil kdyby ste informovali me o jakemkoli fungujicim internetovem buzniesu .
PS- pri psani tohoto komentu jsem velmi napnute sledoval kurz EUR/USD tak omluvte me pripadne pravopisne ci pocetni nedostatky

Dátum: 11.11.2014

Vložil: Pitryx

Titulok: Velmi dobře napsáno!!!

S autorem naprosto souhlasím. Přesto všechno to zkouším. Mám však jinou taktiku. Nikoho nelákám, zaboha jim nedám ani vindru a za těch 44 týdnů (dnes je 11.11.2014) se pokusím ty peníze získat. Já osobně se domnívám, že mi smažou účet před termínem výplaty. Nu, za 44 týdnů se sem vrátím a napíši, jak to dopadlo. Pokud ovšem dožiju.

Dátum: 07.11.2014

Vložil: gabhus

Titulok: Skúsenosť

Moja skúsenosť je takáto: Klikám na Liberte - mám cca 200 dolárov - akože zárobok. No posledný týždeň sa mi nepodarilo prihlásiť ani raz. Môj názor - robia to na viacerých "klikačkách" - nechajú človeka klikať a až sa dostane k tomu aby mali čosi vyplatiť, jednoduch bloknú. Urobím ešte jeden pokus - prihlásim niekoho a uvidím, ako dlho bude mať možnosť klikať. Pomaly tomuto prestávam veriť, no uvidím a potom napíšem . Ale nevyzerá to žeby to bolo kóšer......

Dátum: 12.11.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Skúsenosť

Zdravím

Tak ako ste dopadol?

Dátum: 18.11.2014

Vložil: gabhus

Titulok: Re:Re:Skúsenosť

No je to stále rovnako. Ja sa nezvyknem len tak vzdať, ale skúšam každý deň a stále ma až do klikačky nepustí. Napr. niekedy mi vypíše že systém je mimo prevádzky, že sa mám znovu prihlásiť o 30 sekúnd - nefunguje. Niekedy ma "pustí", noak chcem začať klikať, jednoducho mi už nedovolí prejsť ďalej. Skrátka si myslím, že toto nie je pravé orechové.

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok