Zástupca oddelenia služieb zákazníkom

23.11.2020 12:26

RGB International Kft. je jedným z lídrov elektronického obchodu na Maďarskom trhu. Prevádzkujeme niekoľko úspešných e-shopov vo viacerých krajinách (aj na slovenskom trhu). Do tímu hľadáme samostatných a komunikatívnych ľudí na zákaznícku podporu, vybavovanie objednávok, preklady popisov produktov a podobne.

Náplň práce:

  • E-mailová a telefonická komunikácia so zákazníkmi,

  • poskytovanie všeobecných informácií o produktoch,

  • spracovanie prijatých objednávok,

  • prekladanie popisov výrobkov v našom e-shope,

  • zákaznícka podpora.

Požadujeme:

  • bezchybný písomný aj ústny prejav v slovenskom jazyku,

  • schopnosť pracovať zodpovedne a nezávisle,

  • dobré komunikačné schopnosti,

  • bezproblémová obsluha bežných počítačových programov,

  • aspoň základná znalosť anglického alebo maďarského jazyka.

Osobnostné predpoklady:

  • práca v tíme,

  • zodpovednosť,

  • komunikatívnosť,

  • samostatnosť.

Ponúkame:

  • flexibilnú pracovnú dobu a možnosť pracovať z domu,

  • možnosť kariérneho rastu,

  • firemný počítač,

  • plat – 650 až 700 € + nadčasy.

Ak sa chcete stať členom nášho dynamického tímu, pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku na adresu karrier@rgbint.hu s uvedením tejto pozície. Do predmetu správy napíšte „Zástupca oddelenia služieb zákazníkom (Práca z domu)“

Nie je táto ponuka práce pre vás zaujímavá? Možno však poznáte niekoho, koho by oslovila a upútala. Sprostredkujte mu tento inzerát.

Pozrite si aj ďalšie aktuálne ponuky práce z domu.