Zákaznícka podpora z domu na čiastočný úväzok

14.11.2021 09:07

Hľadáte si brigádu popri štúdiu, prácu popri rodičovskej dovolenke, alebo si chcete privyrobiť pri vašej bežnej práci a využiť svoje jazykové znalosti? Potom má personálna agentúra Adecco Slovakia s.r.o. ponuku, ktorá sa neodmieta. Agentúra hľadá pre svojho klienta, firmu ponúkajúcu služby v oblastiach predaja, marketingu a zákazníckeho servisu, komunikatívneho človeka, ktorý vypomôže na zákazníckej podpore. Práca z domu. Úvodné školenie trvá 2,5 týždňa - prvé tri dni školenia prebiehajú osobne, v Bratislave.

Náplň práce:

  • prijímanie hovorov, e-mailov a chat-ových správ od potenciálnych aj stálych zákazníkov Dyson,

  • komunikácia so zákazníkom v nemeckom ALEBO francúzskom ALEBO holandskom jazyku, produktové poradenstvo, riešenie problémov (reklamácie, vrátenie tovaru, objednávka náhradných dielov),

  • prezentovanie značky Dyson a poskytovanie kvalitného zákazníckeho servisu a poradenstva, administratívne úlohy (zapisovanie údajov do databázy),

  • v spolupráci s tímom zlepšovanie procesov a návrh nových riešení.

Požadujú:

  • minimálne středoškolské vzdelanie bez maturity,

  • znalost Francúzkeho jazyka alebo Nemeckého alebo Holandského jazyka na pokročilej úrovni,

  • znalost Anglického jazyka na úrovni B2,

  • PC zručnosti.

Osobnostné predpoklady:

  • komunikatívnosť,

  • zodpovednosť,

  • ochota učiť sa nové veci a dosahovať výsledky.

  • prácu na čiastočný úväzok – aspoň 20 až 30 hodín týždenne,

  • príplatky za prácu cez víkend,

  • intenzívne zaškolenie,

  • zľavy na produkty firmy,

  • prácu z domu,

  • plat 646 - 687 EUR/mesiac pri 20 hodín / týždenne,

  • fixnú mzdu + zaujímavé bonusy.

Viac informácií a kontakt na firmu nájdete na stránke:

Ponuka je platná do 28.11.2021 alebo do zmazania pôvodného inzerátu.

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.