Zákaznícka podpora s českým jazykom

31.10.2021 10:31

Je znalosť českého jazyka vašou silnou stránkou (ideálne na úrovni natívneho hovorcu)? Dokážete hravo komunikovať s potenciálnymi klientmi? Orientujete sa vo webových technológiách a ovládate MS Office programy? Ak odpovedáte áno, potom je táto ponuka šitá na mieru práve pre vás. Čo všetko budete mať na starosti a aké výhody na vás čakajú?

Náplň práce:

  • ochotné a flexibilné reagovanie na požiadavky našich stálych i potenciálnych zákazníkov a starostlivosti o nich,

  • ako prvotný kontakt poskytovať informácie zákazníkom po telefóne a prostredníctvom emailu,

  • pomoc zákazníkom v online nákupe,

  • poskytovanie produktových a technických informácií,

  • riešenie reklamácií as tým súvisiace administratívy.

Požadujú:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • podmienkou je znalosť češtiny,

  • orientácia na zákazníka,

  • výborné komunikačné schopnosti,

  • orientácia vo webových technológiách,

  • MS Office na výbornej úrovni,

Osobnostné predpoklady:

  • sebamotivácia,

  • vynikajúci time-managment,

  • orientácia na výsledky,

  • obchodný duch s citom pre zrealizovanie predaja,

  • samostatnosť,

  • odolnosť voči stresu,

  • zdravé sebavedomie.

Ponúkajú:

  • firemné teambuildingy a školenia,

  • multi sport karta,

  • nápoje zadarmo,

  • zamestnanecké zľavy,

  • sick days.

  • prácu z domu.

Viac informácií nájdete na stránke:

Ponuka je platná do 20.11.2021 alebo do zmazania pôvodného inzerátu.

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.