Zákaznícka podpora s AJ

08.04.2021 09:29

Personálna agentúra Adecco Slovakia s.r.o. zháňa pre svojho klienta, americkú telekomunikačnú spoločnosť, nového zamestnanca na zákaznícku podporu. Náplňou vašej práce bude poskytovanie informácií zákazníkom a komunikácia v anglickom jazyku. Vzdelanie nie je potrebné, dôležitá je plynulá angličtina a ochota pracovať v popoludňajších zmenách. Momentálne full homeoffice, po pandemii čiastočná práca aj na centrále (Košice).

Náplň práce:

  • komunikácia s anglicky hovoriacimi zákazníkmi - odpovedanie na jednoduché požiadavky klientov,

  • poradenstvo a poskytovanie informácií,

  • práca s interným systémom.

Požadujú:

  • komunikatívna znalosť anglického jazyka,

  • ovládanie základov PC,

  • komunikačné zručnosti.

Osobnostné predpoklady:

  • príjemné vystupovanie,

  • spoľahlivosť,

  • samostatnosť.

Ponúkajú:

  • prácu, ktorú môžete vykonávať v plnej miere z domu,

  • flexibilnú pracovnú dobu,

  • teambuildingové, športové a kultúrne aktivity,

  • možnosť kariérneho postupu,

  • fixný plat od 1050 € brutto za mesiac + bonusy.

Ponuka je platná do 17.04.2021

Viac informácií nájdete na stránke:

Rozhodne si pozrite aj ďalšie voľné pracovné miesta týkajúce sa práce, ktorú je možné vykonávať z domu.