Web developer pre cestovnú agentúru

22.03.2016 09:24

Programátori, zbystrite pozornosť! Cestovná agentúra Travel.sk s.r.o., ktorá je významným on-line predajcom zájazdov a služieb v cestovnom ruchu, hľadá technicky zdatného a spoľahlivého web developera. Agentúra ponúka flexibilnú prácu (čiastočná práca z domu).

Miesto práce: Hviezdoslavovo námestie 7, Bratislava, práca z domu,

Ponúkaný plat (brutto): podľa dohody,

Termín nástupu: ihneď,

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigáda), živnosť,

Náplň práce:

  • vývoj a úprava webu,

  • správa dát.

Požadujú:

  • vysokoškolské vzdelanie, prípadne študent vysokej školy,

  • vzdelanie v odbore - informatika,

  • mierne pokročilá úroveň anglického jazyka,

  • znalosť HTML – pokročilý,

  • znalosť PHP – pokročilý,

  • znalosť MySQL – pokročilý,

  • znalosť XML – pokročilý,

  • znalosť CSS – pokročilý,

  • znalosť AJAX – pokročilý.

Ponúkajú:

  • kompletný sociálny program,

  • možnosť pracovať z domu - časť pracovného úväzku,

  • dobrý kolektív,

  • mimoriadna odmena v podobe letnej dovolenky.

Viac informácii o tejto ponuke, ako aj kontaktný formulár na spoločnosť, nájdete na webovej stránke https://praca.sme.sk/praca/travel-sk/O2433932?utm.

Zaujala vás táto pracovná ponuka, no nespĺňate potrebné požiadavky? Avšak možno poznáte niekoho, pre koho by bola táto práca vyhovujúca. Odporučte mu tento inzerát.

!!! Táto ponuka už nie je aktuálna !!!