Výroba pečiatok a starostlivosť o eshop

08.01.2022 09:45

Nebojíte sa manuálnej práce? Zaujímate sa o online marketing, sociálne siete a nie je vám cudzí ani výraz SEO? Ste mamička na alebo po materskej a potrebujete sa realizovať a chcete kariérne rásť? Ak ste odpovedali áno, potom sa vám naskytá zaujímavá príležitosť na pozíciu správca e-shopu. Čo všetko bude náplňou vašej práce, aké podmienky musíte spĺňať, aby ste sa mohli stať ich novým členom a na aké benefity sa môžete tešiť?

Náplň práce:

  • spracovávanie objednávok z e-shopu,

  • príprava a výroba pečiatok, balenie, zasielanie zákazníkom,

  • správa webovej stránky,

  • príprava bannerov,

  • tvorba videí (alebo zadania pre grafika),

  • vybavovanie reklamácií,

  • administratíva,

  • príprava publikačného plánu a jeho obsahu (riadenie stránky na sociálnych sieťach)

  • písanie článkov,

  • správa SEO a Google reklamy.

Požadujú:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • vedieť napísať článok a pracovať s Wordpressom,

  • bezproblémová manuálna práca - naučíte sa vyrábať pečiatky, baliť ich a posielať zákazníkom,

  • máte skúsenosti s nastavovaním online kampaní (alebo sa radi vrhnete do učenia),

  • viete narábať so sociálnymi sieťami,

  • bezproblémová komunikácia a telefonovanie,

  • záujem o SEO a ochota vzdelávať sa v online marketingu.

Osobnostné predpoklady:

  • odolnosť voči stresu,

  • komunikatívnosť,

  • schopnosť prijať kritiku,

  • samostatnosť,

  • viete si ustrážiť vlastný time management,

  • proaktívne hľadáte samostatné riešenia na zadané úlohy a prichádzaš s návrhmi,

  • viete si ustrážiť vlastný time management – dokážeš si zmanažovať čas natoľko, že aj veľa úloh si vieš rozplánovať tak, aby boli všetky dodané načas.

Ponúkajú:

  • prácu na max. 20 hodín týždenne,

  • prácu z domu, prípadne odkiaľkoľvek,

  • plat 500 eur/mesiac + bonusy.

Viac informácií nájdete na stránke:

Ponuka je platná do 18.01.2022 alebo do zmazania pôvodného inzerátu.

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.