Virtuálna asistentka na preklady, korektúry a podobne – 100% práca z domu

20.11.2020 09:21

Vieš perfektne po anglicky? Rozumieš si s technológiami a používanie bežných aplikácii pre teba nie je žiadna výzva? Si komunikatívny a ctíš napĺňanie termínov? Hľadáme virtuálneho asistenta / asistentku pre inovatívny projekt s anglicky hovoriacim publikom. Zo začiatku na čiastočnú spoluprácu. Vieš si týždenne nájsť 10-20 hodín času? Pokiaľ áno, môže byť pre teba táto šanca ideálna! Vhodné aj pre študentov, absolventov či mamičky na MD. Prácu môžete vykonávať výlučne z domu / vlastnej kancelárie.

Náplň práce:

  • kontrola a oprava anglických textov,

  • preklad anglických návodov z angličtiny do slovenčiny a naopak,

  • korektúra anglických tituliek a titulkovanie v jednoduchom programe,

  • práca s videami v jednoduchom programe,

  • asistencia so správou príspevkov, článkov a komentárov,

  • komunikácia so zákazníkmi prostredníctvom live chatu a podpora,

  • ďalšie drobné asistenčné a administratívne služby.

Požadujeme:

  • znalosť angličtiny na úrovni C1 - C2,

  • výhodou skúsenosti so správou sociálnych sietí, skúsenosti s komunikáciou so zákazníkmi, príp. skúsenosti s prácou ako virtuálny asistent.

Osobnostné predpoklady:

  • dodržiavanie termínov,

  • doťahovanie úloh do konca,

  • komunikatívnosť,

  • proaktivita.

Ponúkame:

  • 100 % prácu z domu,

  • časovú flexibilitu,

  • prácu na živnosť,

  • nástupnú plat - 5,50 - 8 eur / hodina (podľa skúseností),

  • prístup k online tréningom a programom Akadémie Andyho Winsona,

  • príležitosť stáť pri zrode projektu so svetovými ambíciami od úplného začiatku.

Práca je ideálna pre tých, čo si chcú privyrobiť a majú radi nové a moderné technológie, marketingové stratégie.
Skúsiš to? Tak nám pošli video v angličtine na akademia@andywinson.com, prečo by sme mali vybrať práve Teba! Tešíme sa na našu spoluprácu!

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.