Virtuálna asistentka na podporu predaja

12.01.2020 21:23

Spoločnosť Grade Consulting, ktorá sa zaoberá výkupom a predajom pozemkov hľadá do svojho pracovného tímu spoľahlivú a komunikatívnu virtuálnu asistentku na vybavovanie rôznej administratívy, ako je komunikácia s klientmi a úradmi, vybavovanie emailov a telefonátov riaditeľa firmy a iné. Podmienkou je nájsť si na prácu aspoň 20 hodín týždenne. Práca z domu po zaškolení. Firma ponúka mesačný plat 500 eur + ďalšie bonusy finančného a nefinančného charakteru. Vhodné aj pre absolventov.

Náplň práce:

  • administratívna podpora riaditeľa firmy,

  • vybavovanie emailov a telefonátov,

  • komunikácia s klientmi, úradmi a podobne,

  • zabezpečenie a príprava prezentácií a iné,

  • ďalšie administratívne úlohy.

Požadujú:

  • nájsť si čas na prácu aspoň 20 hodín týždenne,

  • ideálne vzdelanie v odbore reality a stavebníctvo – nie je to podmienka.

Osobnostné predpoklady:

  • spoľahlivosť,

  • komunikatívnosť,

  • precíznosť,

  • ochotu učiť sa nové veci,

  • orientácia na výsledky.

Ponúkajú:

  • po zaškolení možnosť pracovať z domu,

  • flexibilnú pracovnú dobu,

  • možnosť získať znalosti v oblasti realitného trhu,

  • kariérny rast,

  • finančné bonusy a benefity nefinančného charakteru – notebook, mobil a podobne,

  • plat - 400 - 500 EUR/mesiac.

Ponuka platí do 01.02.2020

Viac informácií nájdete na stránke:

Zaujala vás táto pracovná ponuka, no nespĺňate potrebné požiadavky? Avšak možno poznáte niekoho, pre koho by bola táto pracovná príležitosť vyhovujúca. Odporučte mu tento inzerát.

Rozhodne si pozrite aj ďalšie voľné pracovné miesta týkajúce sa práce, ktorú je možné vykonávať z domu.

Author Juraj.