UI/UX Designer s možnosťou home office

23.07.2020 09:00

Digitálne štúdio GoodRequest hľadá do svojho tímu šikovného kreatívca, dizajnéra so skúsenosťami, ktorý má drive, cit pre detail, je orientovaný na používateľský dizajn a má chuť neustále napredovať. Na oplátku sa môžete tešiť na zaujímavé benefity, vrátane flexibilnej pracovnej doby a možnosti home office. Firma ponúka aj zaujímavé finančné ohodnotenie, mesačne si môžete zarobiť 1200 eur a viac.

Náplň práce:

  • práca s grafikou a dizajnom webových a mobilných aplikácií,

  • komunikácía s klientom, dizajn tímom a vývojármi.

  • znalosť niektorého z týchto programov Adobe XD, Photoshop, Sketch, Figma či Illustrator,

  • bez problémov sa dohovoriť po anglicky,

  • skúsenosť s dizajnom webových a mobilných aplikácií aspoň 2 roky.

Výhodou:

  • skúsenosť s metodikou lean UX, užívateľským testovaním, metódou design sprint a metódami UX výskumu.

Osobnostné predpoklady:

  • orientácia na zákazníka,

  • dobré komunikačné zručnosti,

  • analytické myslenie,

  • tímový hráč – práce v tíme.

  • home office (možnosť práce z domu) alebo prácu v kanceláriách v Žiline a LM,

  • full-time prácu na zmluvu alebo živnosť,

  • školenia, možnosť vzdelávať sa,

  • teambuildingy, grilovačky, večierky, masáže, rekreácie a ďalšie akcie,

  • rôzne benefity nefinančného chatakteru,

  • plat v hrubom - 1 200 EUR/mesiac a viac v závislosti od skúseností uchádzača.

Viac informácií a kontakt nájdete na stránke:

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.