Tvorba obsahu na Facebook

11.12.2021 08:55

Reklamná a marketingová firma Zower.s.r.o., ktorá sa zaoberá tvorbou bannerov a grafiky pre magazíny a iné printy, hľadá do svojho kolektívu výpomoc. Náplňou vašej práce bude tvorba obsahu na sociálne siete, predovšetkým na Facebook – t.j. texty a bannery so zameraním na poľovníctvo, ochrana životného prostredia a prírody. Prácu je možné vykonávať z pohodlia domova, tešiť sa môžete aj na zaujímavý plat – až 1500 eur mesiac.

Náplň práce:

  • tvorba Facebook obsahu pre profily, zamerané na témy: poľovníctvo, ochrana životného prostredia a prírody.

  • okrem textov aj tvorba bannerov.

Požadujú:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • dobré tvorivé schopnosti,

  • znalosť grafických programov pre tvorbu bannerov,

  • pokročilá znalosť programu Canva.

  • flexibilita,

  • samostatnosť,

  • kreativita.

Ponúkajú:

  • flexibilnú pracovnú dobu,

  • prácu z pohodlia domova,

  • platové ohodnotenie - 800 až 1 500 EUR/mesiac.

Viac informácií a kontakt na firmu nájdete na stránke:

Ponuka je platná do 10.01.2022 alebo do zmazania pôvodného inzerátu.

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.