Telemarketingový pracovník pre ubytovacie portály

11.10.2021 09:45

Hľadá sa telemarketingový pracovník pre spoločnosť Tripgut, s.r.o., ktorá má v prevádzke dva ubytovacie portály na Slovensku a v Česku. Na vzdelaní nezáleží. Práca je vhodná aj pre mamičky na MD, absolventov či študentov VŠ. Zarobiť si môžete od 1000 do 1 500 EUR/mesiac + odmeny a benefity.

Náplň práce:

  • príjemne a profesionálne komunikovať s ubytovateľmi telefonicky a e-mailom, riešiť ich každodenné požiadavky, ako sú úpravy v prezentáciách, predĺženie spolupráce, faktúry ubytovateľov...

  • komplexne vypĺňať prezentácie nových ubytovacích zariadení.

  • písať a pridávať kvalitné a gramaticky správne texty o ubytovacích zariadeniach, regiónoch, obciach a atrakciách, pridávať texty do blogu.

  • telefonicky komunikovať s atrakciami na Slovensku ohľadom propagácie portálu.

  • oslovovať ubytovateľov a ponúkať im predaj služieb cez telefón.

Požadujú:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • znalosť práce na PC,

  • slovenský jazyk na pokročilej úrovni (výborná gramatika a štylistika).

Výhodou:

  • skúsenosť s poskytovaním poradenstva v call centre, prípadne s podporou zákazníkov či predajom.

Osobnostné predpoklady:

  • kultivovaný prejav a slušné vystupovanie,

  • asertívnosť,

  • zmysel pre obchod,

  • schopnosť rýchlo sa učiť nové veci,

  • zmysel pre datail,

  • zodpovednosť,

  • organizovanosť,

  • dôslednosť.

Ponúkajú:

  • voľnú pracovnú dobu,

  • po zaškolení možnosť pracovať z domu alebo odkiaľkoľvek zo Slovenska,

  • prácu vhodnú aj pre mamičky na MD,

  • prácu na HPP či živnosť,

  • fixnú mzdu + provízie z dohodnutého obchodu,

  • možnosť sebarealizácie, profesijného aj osobného rastu.

  • firemné benefity – mobil a podobne.

Ponuka je platná do 20.10.2021

Viac informácií a kontakt nájdete na stránke:

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.