Telefónny operátor pre Google Street View

01.12.2020 12:01

Hľadáme nového parťáka na pozíciu telefónneho operátora pre volanie stálym a novým zákazníkom. Si komunikatívna osoba s výbornou znalosťou slovenského jazyka? Máš záujem pracovať v pohodlí domova? Pokiaľ si hovoríš áno, pridaj sa k nám. Zaisťujeme Google Street View fotenie v mapách Google a službu Správy profilu na Google Moje Firma.

Náplň práce:

  • telefonické kontaktovanie stálych a nových klientov,

  • práca s PC,

  • práca s Google maps.

Čo požadujeme:

  • príjemné vystupovanie,

  • ochotu a chuť na sebe pracovať,

  • skúsenosti z obdobnej pozície,

  • záujemca musí mať perfektnú znalosť slovenského jazyka,

  • vlastný PC so stabilným pripojením k internetu.

Osobnostné predpoklady:

  • flexibilita,

  • samostatnosť,

  • výborné komunikačné schopnosti,

  • trpezlivosť,

  • spoľahlivosť,

  • aktívny prístup.

Ponúkame:

  • dlhodobú spoluprácu formou home-office,

  • vyplácanie každý týždeň.

Svoje životopisy prosím posielajte na emailovú adresu: maya@streewview.com.

Nie je táto ponuka práce pre vás zaujímavá? Možno však poznáte niekoho, koho by oslovila a upútala. Sprostredkujte mu tento inzerát.

Pozrite si aj ďalšie aktuálne ponuky práce z domu.