Športovný komentátor so slovenčinou

22.02.2022 08:02

Nevšedná ponuka pre komunikatívneho a spoľahlivého človeka, ktorý sa zaujíma o šport a má skvelý prehľad vo futbale. Firma teda hľadá futbalových nadšencov, ktorí by pracovali na pozícii športový komentátor. Predchádzajúce skúsenosti v médiách sú výhodou, nie však podmienkou. Spoločnosť ponúka, okrem atraktívnej práce, aj zaujímavý plat a možnosť pracovať z vlastného štúdia (práca z domu).

Náplň práce:

  • komentovanie futbalových zápasov.

Požadujú:

  • výbornú znalosť slovenského jazyka,

  • záujem o futbal a jeho perfektné znalosti,

  • ochotu pracovať najmä cez víkend, kedy sa hrá väčšina svetových líg.

Osobnostné predpoklady:

  • spoľahlivosť,

  • zodpovednosť,

  • komunikatívnosť

  • zaujímavé finančné ohodnotenie s možnosťou ďalšieho rastu,

  • prácu na dohodu alebo živnosť,

  • prácu z domu alebo v centre Prahy s priateľskou atmosférou a veľmi mladým kolektívom,

  • možnosť zbierania prvých skúseností v odbore,

  • podporu a koučing v komentovaní,

  • mzda od 22 EUR/hod. - za jeden odkomentovaný zápas.

Viac informácií a kontakt na firmu nájdete na stránke:

Ponuka je platná do 28.02.2022 alebo do zmazania pôvodného inzerátu.

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.