Skúsený grafický dizajnér pre cyklistický eshop

15.04.2021 12:47

Medzinárodne pôsobiaca firma so zameraním na predaj B2C a B2B v segmente cyklistiky ponúka prácu šikovnému a kreatívnemu grafikovi, ktorý má prehľad o trendoch v cyklistike a celkovo sa zaujíma o túto tému. Firma požaduje od vhodného uchádzača aspoň 3 roky praxe a záujem online marketing. Na oplátku sa môžete tešiť na veľa zaujímavých benefitov vrátane možnosti testovania noviniek v cyklistike.

Náplň práce:

  • tvorba grafiky pre internetový obchod holokolo.sk.

Požadujú:

  • záujem o digitálny marketing,

  • prehľad o trendoch v cyklistike a sledovanie médií,

  • aspoň 3 roky praxe s grafikou,

  • znalosť programov Adobe CC (photoshop, illustartor, indesign...).

Osobnostné predpoklady:

  • komunikatívnosť,

  • mať nápady,

  • drive,

  • spoľahlivosť.

Ponúkajú:

  • prácu pre medzinárodnú spoločnosť,

  • možnosť home office (práce z domu),

  • motivujúce odmeňovanie,

  • flexibilný pracovný čas,

  • testovanie top noviniek v cyklistike.

Ponuka je platná do 22.04.2021

Viac informácií a kontakt na firmu nájdete na stránke:

Rozhodne si pozrite aj ďalšie voľné pracovné miesta týkajúce sa práce, ktorú je možné vykonávať z domu.