Scénarista pre Motion Dizajn Štúdio

28.12.2021 09:38

Spoločnosť Mynd, ktorá produkuje 2D/3D animované reklamy a explainer videá pre zákazníkov z celého sveta hľadá do svojho tímu novú posilu na pozíciu Scénarista. Firma zamestnáva ľudí z viacerých krajín, ide teda o medzinárodný tím, preto je znalosť anglického jazyka nutná. Ide o 100% prácu z domu.

Náplň práce:

  • písanie kreatívnych scenárov pre animované videá (Explainery, Produktové videá, TV spoty, kreatívne animácie na sociálne siete) pre klientov z US,UK,SK,CZ,

  • konzulácia kreatívy s ArtDirectorom, Producentom a Zákazníkom,

  • cca. 20% času budete robiť na čisto kreatívnych inhouse projektoch.

Požadujú:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • anglický jazyk na pokročilej úrovni,

  • prax na obdobnej pozícii aspoň 2 roky,

  • vynikajúce komunikačné schopnosti + pragmatický prístup,

Osobnostné predpoklady:

  • zmysel pre detail aj humor,

  • spoľahlivosť.

Ponúkajú:

  • tím mladých ľudí,

  • teambuildingy, školenia,

  • úplnú flexibilnú prácu z domu, prípadne z kancelárie (Praha, Žilina),

  • plat 1 400 - 2 200 EUR/mesiac,

  • ďalšie firemné benefity.

Viac informácií a kontakt nájdete na stránke:

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania:

31.1.2022

Zaujala vás táto pracovná ponuka, no nespĺňate potrebné požiadavky? Avšak možno poznáte niekoho, pre koho by bola táto pracovná príležitosť vyhovujúca. Odporučte mu tento inzerát.

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.

Author Juraj.