Redaktorka pre web a sociálne siete mesačníka Lepšie Bývanie

26.07.2021 12:51

Máte pozitívny vzťah k bývaniu a dizajnu, sledujete trendy a ste zručný v tvorbe videí a foto? Na sociálnych sieťach ste ako ryba vo vode? Ste príjemný, flexibilný a spolupracujúci typ osobnosti? Ak máte k tomu skúsenosti s prácou v médiách (nie je podmienka), potom neváhajte reagovať na túto ponuku. Známa mediálna spoločnosť hľadá pre svoj magazín Lepšie bývanie novú redaktoru.

Náplň práce:

  • tvorba článkov, správ, reportáží, komentárov a rozhovorov,

  • práca so sociálnymi sieťami,

  • práca s video obsahom,

  • výber ilustračných fotografií k redakčnému materiálu,

  • komunikácia s čitateľmi.

Požadujú:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • záujem o témy bývanie a dizajn – sledovanie trendov,

  • schopnosť pútavo písať,

  • ovládanie slovenskej gramatiky,

  • aspoň základná zručnosť v tvorbe videí a foto.

Výhodou:

  • prax v mediách je vítaná, ideálne so zameraním na bývanie a dizajn.

Osobnostné predpoklady:

  • spoľahlivosť,

  • časovú flexibilitu,

  • tímový duch,

  • zodpovednosť.

Ponúkajú:

  • prácu v známej mediálnej spoločnosti,

  • prácu z pohodlia domova,

  • notebook a mobil aj na súkromné účely,

  • ďalšie benefity - starostlivosť v poliklinikách ProCare, MultiSport karta pre návštevu športového a wellness zariadenia.

Viac informácií a kontakt na firmu nájdete na stránke:

Ponuka je platná do 31.08.2021 alebo do stiahnutia pôvodného inzerátu.

Rozhodne si pozrite aj ďalšie voľné pracovné miesta týkajúce sa práce, ktorú je možné vykonávať z domu.