Redaktor na tvorbu textov z oblasti ekonomiky

08.11.2020 10:02

Internetový magazín TargetNews.sk príjme do svojho redaktorského tímu nového kolegu/kolegyňu na písanie článkov z oblasti ekonomiky, lifestyle a biznisu. Ak máte v uvedených oblastiach celkom solídny prehľad a dokážete pracovať s textom a zdrojmi, potom môžete byť vhodným kandidátom pre túto prácu. Druh pracovného pomeru si môžete zvoliť, firma ponúka aj možnosť pracovať z domu.

Náplň práce:

  • tvorba obsahu na témy z oblastí ekonomiky a podnikania,

  • vyhľadávanie vhodných tém,

  • príprava podkladov pre texty,

  • účasť na tlačových konferenciách a ďalších podujatiach pre médiá.

Požadujú:

  • vysokoškolské vzdelanie,

  • prehľad v ekonomickej a spoločensko-politickej oblasti,

  • skúsenosti s písaním článkov alebo vzdelanie v žurnalistike.

Osobnostné predpoklady:

  • kultivované vystupovanie,

  • príjemný hlasový prejav,

  • komunikačné zručnosti.

  • pracovať môžete z domu, avšak z času na čas bude potrebné zúčastniť sa na porade,

  • voľnú pracovnú dobu,

  • prácu na plný alebo skrátený úväzok, prípadne živnosť,

  • plat - 850 až 1 400 EUR/mesiac.

Ponuka je platná do 13.11.2020

Viac informácií a kontakt nájdete na stránke:

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.