Recruiter pre personálnu agentúru

02.06.2019 10:25

Nebáť sa oslovovať cudzích ľudí a motivovať ich k novej práci, orientovať sa na sociálnych sieťach, mať v týždni asi 30 hodín čas pre túto prácu, presne také sú predpoklady k tomu, aby ste sa stali novou posilou personálnej firmy SOLUZIONA, s.r.o.. Ako nový/á špecialista/tka pre nábor budete na Facebooku alebo LinkedIn vyhľadávať a oslovovať vhodných kandidátov na rôzne pracovné pozície. K základnému platu 1.200€ brutto si môžete podľa vlastnej aktivity prilepšiť o ďalšie bonusy, navyše väčšinu práce zastanete z pohodlia domova.

Náplň práce:

  • budete vyhľadávať a oslovovať vhodných kandidátov na rôzne pracovné pozície prostredníctvom pracovných portálov  a sociálnych sietí (Profesia, LinkedIn, Facebook, Instagram),

  • telefonická selekcia vhodných kandidátov - kandidáti, ktorí úspešne prejdú telefonickým pohovorom, budú pozvaní na osobné stretnutie do spoločnosti,

  • realizovanie osobných pohovorov,

  • výber vhodných kandidátov na pracovnú pozíciu.

Požadujú:

  • minimálne vysokoškolské vzdelanie I stupňa,

  • vzdelanie v odbore personálny manažment/psychológia,

  • výborná znalosť slovenského jazyka,

  • aktívna znalosť anglického jazyka – B2,

  • znalosť Word, Excel, Powerpoint, Outlook,

  • prax 2 roky na obdobnej pozícii.

Výhodou:

  • znalosť maďarského jazyka.

Osobnostné predpoklady:

  • chuť učiť sa nové veci,

  • orientácia na cieľ,

  • zodpovednosť,

  • kreatívnosť,

  • samostatnosť,

  • komunikatívnosť,

  • pozitívny prístup k práci.

  • flexibilnú pracovnú dobu s možnosťou homeoffice (prácu z domu),

  • prácu na zaujímavých zahraničných projektoch,

  • notebook, telefón,

  • kurzy, školenia, rôzne firemné akcie,

  • plat 1.200€ brutto fix + variabilná zložka,

  • ďalšie zaujímavé benefity.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania:

24.6.2019