Preklady manuálov z angličtiny do slovenčiny

28.03.2019 08:50

Pre študentov vysokých škôl, ktorí by si radi prilepšili k svojmu rozpočtu nenáročnou prácou na doma, mám ponuku od firmy DUVLAN s.r.o., ktorá u nás a v Česku prevádzkuje e-shopy so športovým a outdoorovým tovarom. Vašou prácou by bolo prekladanie anglických textov a návodov predávaných produktov, najdôležitejším predpokladom je teda bezchybná znalosť angličtiny a slovenčiny. Firma ponúka prácu ako brigádu s okamžitým nástupom a za hodinu práce sľubuje 4 eurá.

Náplň práce:

  • preklad anglických manuálov do slovenčiny.

Požadujú:

  • štatút študenta vysokej školy,

  • veľmi dobrú znalosť angličtiny a slovenčiny,

  • prax s prácou na PC a v programoch MS Office.

Výhodou:

  • bydlisko v Trenčianskom kraji.

Osobnostné predpoklady:

  • samostatnosť,

  • zmysel pre detail,

  • zodpovednosť,

  • časová a pracovné flexibilita.

Ponúkajú:

  • brigádu s nástupom okamžite,

  • prácu z domu,

  • plat 4 euro za hodinu.

Viac informácií o ponuke a kontakt na spoločnosť nájdete na stránke: