PHP developer / programátor pre SEO Guru

01.02.2016 16:37

Máte vyštudovanú IT školu? Baví vás programovanie a nechýba vám analytické myslenie? MySQL, XHTML, AJAX, PHP, JavaScript pre vás nie sú prázdne pojmy a veľmi dobre ich ovládate? Potom by vás mohla zaujímať pracovná ponuka od slovenskej spoločnosti SEO Guru s.r.o., ktorá hľadá novú posilu na pozíciu PHP developer.

Miesto práce: Bratislava, po dohode práca z domu,

Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer,

Ponúkaný plat: 1600 - 2400 EUR,

Termín nástupu: možný ihneď.

Náplň práce:

  • vývoj webových aplikácií na mieru - LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP).

Požadujú:

  • vysokoškolské vzdelanie, 2. stupeň - odbor IT / Softvér,

  • dobrú znalosť MySQL, XHTML, AJAX, PHP, Javascript, XML,

  • znalosť OOP výhodou,

  • znalosť ďalších programovacích jazykov, hlavne C# a Java, výhodou.

Osobnostné predpoklady:

  • schopnosť pracovať samostatne a aj v tíme,

  • zmysel pre detail,

  • precíznosť,

  • spoľahlivosť.

Ponúkajú:

  • prácu na zaujímavých projektoch,

  • odborné školenia, koučing,

  • príjemné pracovné miesto s kvalitnou technickou výbavou,

  • mladý a priateľský kolektív,

  • flexibilný pracovný čas,

  • po dohode možný aj home-office.

Viac informácii o tejto pracovnej ponuke, ako aj kontaktný formulár na spoločnosť, nájdete na webovej stránke XXXXXXXXXX.

Zaujala vás táto pracovná ponuka, no nespĺňate potrebné požiadavky? Avšak možno poznáte niekoho, pre koho by bola táto práca vyhovujúca. Odporučte mu tento inzerát.

!!! Táto ponuka už nie je aktuálna !!!