Nahrávanie inzerátov pre e-shop

19.07.2018 08:32

Spoločnosť Maxi Obchod, ktorá má v prevádzke portál (sieť eshopov s rozličným tovarom) www.kvalitnytovar.sk, hľadá na dlhodobú spoluprácu samostatného a spoľahlivého pomocníka na nahadzovanie inzerátov a ďalšie administračné práce. Firma ponúka fixný plat 450 eur a ďalšie odmeny, no a, samozrejme, možnosť pracovať z pohodlia domova.

Náplň práce:

  • tvorba inzerátov a ich následné zverejňovanie na inzertných portálov,

  • telefonická podpora a následne prepisovanie objednávok do systému.

Požadujú:

  • pokročilú znalosť práce s PC a internetom,

  • schopnosť vytvoriť minimálne 50 inzerátov denne.

Osobnostné predpoklady:

  • výborné komunikačné schopnosti,

  • samostatnosť,

  • spoľahlivosť,

  • kultivovaný slovný a  písomný prejav,

  • kreatívnosť.

Ponúkajú:

  • možnosť práce z domu (home office),

  • dlhodobú spoluprácu,

  • fixný plat 450€ + ďalšie odmeny za vami zrealizované objednávky,

  • nástup ihneď.

Viac informácii a kontakt nájdete na stránke: XXXXXXXXXXX.

Zaujala vás táto pracovná ponuka, no nespĺňate potrebné požiadavky? Avšak možno poznáte niekoho, pre koho by bola táto práca vyhovujúca. Odporučte mu tento inzerát.

!!! Táto ponuka už nie je aktuálna !!!

Rozhodne si pozrite aj ďalšie voľné pracovné miesta týkajúce sa práce, ktorú je možné vykonávať z domu.