Náborár so Slovenčinou na 100% home office

07.09.2022 09:53

Mladá dynamická spoločnosť, ktorá zaisťuje predvýber kandidátov na rôzne pracovné pozície, hľadá do svojho tímu komunikatívnu a priateľskú osobu hovoriacu slovenským jazykom na pozíciu náborár. Jedná sa o prácu z pohodlia domova na kratší úväzok minimálne 10 hodín týždenne. Náplňou práce je spolupracovať pri výbere vhodných kandidátov na rôzne pracovné pozície, komunikácia prebieha predovšetkým po telefóne. Výhodou pozície je firemná SIM karta na neobmedzené volanie.

Náplň práce:

  • komunikácia s koordinátorkou náboru,

  • telefónny skríning kandidátov,

  • administratíva,

  • vyhľadávanie na pracovných portáloch.

Požadujú:

  • výborné komunikačné schopnosti,

  • priateľské správanie,

  • znalosť práce na PC,

  • zodpovednosť,

  • spoľahlivosť.

Ponúkajú:

  • 100% homeoffice,

  • odmenu 160 Kč/hod.,

  • ochotu odpracovať minimálne 10 hodín/týždenne,

  • SIM kartu s neobmedzeným volaním.

Viac informácií o tejto pozícii nájdete na stránke:

Ponuka je platná do 20.09.2022 alebo do zmazania pôvodného inzerátu.

Zaujala vás táto pracovná ponuka, ale nespĺňate potrebné požiadavky? Možno poznáte niekoho, pre koho by bola táto pracovná príležitosť vyhovujúca. Odporučte mu tento inzerát.

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné pozície, na ktorých môžete pôsobiť zo svojej kancelárie či domova