Manažér rezervácií pre ubytovací portál

26.07.2020 09:28

Spoločnosť FOR YOU, s.r.o., ktorá sa zameriava na vyhľadávanie, rezervácie, reklamácie + iné činnosti spojené so sprostredkovaním ubytovania pre firmy (hlavne stavebné, personálne a montážne) v zahraničí obsadzuje voľné pracovné miesto pre manažéra rezervácií. Na vzdelaní nezáleží. K výkonu práce nepotrebujete žiadne certifikáty či diplomy. Podstatná je výborná znalosť nemeckého a anglického jazyka. Zaučiť sa môžete na diaľku. Prácu potom môžete robiť z domu, prípadne v kanceláriách  v KE.

Náplň práce:

  • telefonická komunikácia s potenciálnymi zákazníkmi v DE a AJ jazyku,

  • zapisovanie údajov v informačnom systéme,

  • kontrola po kolegoch, hľadanie nepresností a podobne,

  • rôzne administratívne práce.

Požadujú:

  • znalosť nemeckého jazyka na pokročilej úrovni,

  • znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni,

  • vedieť odsedieť si 8 hodín pred počítačom každý deň.

Osobnostné predpoklady:

  • pozitívny typ človeka,

  • aktívny prístup k práci,

  • spoľahlivosť,

Ponúkajú:

  • flexibilnú pracovnú dobu,

  • prácu z domu alebo odkiaľkoľvek v rámci Slovenska,

  • stravné lístky v hodnote 5,1 €/ks

  • nefinančné benefity – notebook a podobne,

  • plat - 900 - 1 050 EUR/mesiac a viac.

Ponuka je platná do 30.07.2020

Pohovor bude vedený v nemeckom a anglickom jazyku, viac informácií a kontakt na firmu nájdete na stránke:

Zaujala vás táto pracovná ponuka, no nespĺňate potrebné požiadavky? Avšak možno poznáte niekoho, pre koho by bola táto pracovná príležitosť vyhovujúca. Odporučte mu tento inzerát.

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.

Author Juraj.