Lektor - soft skills

04.10.2022 13:53

Máte vysokoškolské štúdium a bohaté skúsenosti na pozícii lektor/učiteľ? Certifikačná spoločnosť TSÜ, a.s., ktorá sa zameriava na certifikáciu manažérskych systémov, príjme do svojho kolektívu skúseného lektora s kultivovaným slovným prejavom a príjemným vystupovaním. Perfektná znalosť slovenčiny, pracovať môžete odkiaľkoľvek v rámci celej SR.

Náplň práce:

  • tvorba kurzov podľa zručnosti lektora v softvére TSÜ, a.s.,

  • manažovanie online kurzov v softvére TSÜ, a.s..

Požadujú:

  • vysokoškolské vzdelanie,

  • znalosť slovenského jazyka na úrovni expert (C2),

  • prax na obdobnej pozícii aspoň 10 rokov – vhodné pre učiteľov, skúsených lektorov.

Osobnostné predpoklady:

  • príjemné vystupovanie,

  • kultivovaný slovný prejav a vyjadrovacie schopnosti,

  • vedieť motivovať ľudí.

Ponúkajú:

  • prácu z domu – možnosť pracovať odkiaľkoľvek v rámci SR,

  • odmeny z tržieb,

  • prácu na dohodu alebo živnosť,

  • osobnostný rozvoj.

Viac informácií a kontakt najdete na stránke:  https://www.profesia.sk/praca/tsu/O4434624

Ponuka je platná do 15.10.2022 alebo do zmazania pôvodného inzerátu.

Zaujala vás táto pracovná ponuka, ale nespĺňate potrebné požiadavky? Možno poznáte niekoho, pre koho by bola táto pracovná príležitosť vyhovujúca. Odporučte mu tento inzerát.

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné pozície, na ktorých môžete pôsobiť zo svojej kancelárie či domova