Kreatívec sociálnych sietí, aj popri škole či inej práci

15.08.2021 13:41

Práca pre kreatívcov. Spoločnosť PINK ONION, s.r.o. vyrábajúca štýlový merch na potravinové intolerancie ponúka voľnú stoličku kreatívnej osobe, ktorá ma plno nápadov a vie robiť pekné fotky. Možnosť práce z domu i popri škole či inom zamestnaní. Na starosti budete mať správu sociálnych sietí FB a IG, vytváranie stories a podobne.

Náplň práce:

  • správa sociálnych sietí, hlavne Facebook a Instagram,

  • fotenie produktov firmy (tričká, hrnčeky, tyčinky) – vytváranie postov a stories,

  • fotenie nielen samotných produktov, ale i produkty s ľuďmi,

  • prichádzať s kreatívnymi nápadmi.

  • vzdelanie v odbore obchod, marketing, môžu byť aj študenti,

  • orientácia na sociálnych sieťach,

  • vedieť robiť pekné fotky.

Osobnostné predpoklady:

  • kreativita,

  • spoľahlivosť,

  • plnenie termínov.

  • možnosť pracovať popri práci či škole z pohodlia domova – práca zaberie len 2 hodiny denne,

  • možnosť podporiť značku i osobne na festivaloch (Grape, Pohoda..),

  • v prípade obojstrannej spokojnosti dlhodobá spolupráca na HPP.

Viac informácií a kontakt nájdete na stránke:

Ponuka je platná do 13.09.2021 alebo do zmazania pôvodného inzerátu.

Rozhodne si pozrite aj ďalšie voľné pracovné miesta týkajúce sa práce, ktorú je možné vykonávať z domu.