Krajčírka na šitie legín z umelej kože

27.11.2021 10:56

Patríte medzi manuálne zručné osoby so zmyslom pre detail a dokážete si manažovať svoje úlohy na vysokej úrovni? Je vašou veľkou výhodou vykonávať zadané úlohy presne na čas a v požadovanej kvalite? Ak odpovedáte áno a popri tom vlastníte technické vybavenie na šitie legín z umelej kože, potom neváhajte reagovať na túto ponuku. Firma Herman design s. r. o., ktorá ponúka dámsku módu do celého sveta príjme do svojho tímu zručnú a skúsenú krajčírku.

Náplň práce:

  • šitie legín z umelej kože.

Požadujú:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity,

  • schopnosť manažovať svoje úlohy na vysokej úrovni,

  • skúsenosť s výrobou odevov z umelej kože – 2 roky praxe,

  • vlastniť technické vybavenie t.j. šijací stroj, overlock, coverlock | na výrobu odevov z umelej kože,

  • všetky pracovné úlohy vykonáva včas a v očakávanej kvalite.

  • pri vykonávaní všetkých pracovných povinností je systematická a so zmyslom pre detail.

Osobnostné predpoklady:

  • presnosť,

  • manuálna zručnosť,

  • dôraz na detail,

  • precíznosť.

Ponúkajú:

  • dlhodobú spoluprácu,

  • možnosť pracovať z pohodlia domova.

Viac informácií a kontakt na firmu nájdete na stránke:

Ponuka je platná do 20.12.2021 alebo do zmazania pôvodného inzerátu.

Zaujala vás táto pracovná ponuka, no nespĺňate potrebné požiadavky? Avšak možno poznáte niekoho, pre koho by bola táto pracovná príležitosť vyhovujúca. Odporučte mu tento inzerát.

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.

Author Juraj.