Korektor a prekladateľ filmových titulkov

04.12.2021 09:11

České prekladateľské centrum ponúka zaujímavý zárobok šikovnému korektorovi a prekladateľovi. Firma vás zaškolí v profesionálnom titulkovacom software a poskytne vám podporu a pomoc po celú dobu spolupráce. Pre prácu potrebujete iba počítač s dobrým pripojením na internet. Žiadny špeciálny software netreba, všetko potrebné zabezpečí firma. Vhodné pre skúsených i začínajúcich talentovaných prekladateľov s výbornými štylizačnými schopnosťami.

Náplň práce:

  • preklady filmových titulkov z anglického do českého alebo slovenského jazyka.

Požadujú:

  • výbornú znalosť anglického jazyka,

  • výbornú znalosť českého alebo slovenského jazyka – štylistika a gramatika,

  • ochotu pracovať aspoň 20 hodín týždenne,

  • dodržiavanie termínov odovzdania práce,

  • mať živnosť.

Osobnostné predpoklady:

  • predstavivosť,

  • kreativitu,

  • záujem o filmy,

  • zodpovedný prístup k práci,

  • starostlivosť,

  • flexibilita.

Ponúkajú:

  • zaujímavú prácu na dlhodobú spoluprácu,

  • solídny zárobok, platbu každý mesiac,

  • zaškolenie a podporu,

  • možnosť práce z domu.

Viac informácií nájdete na stránke:

Ponuka je platná do 20.12.2021 alebo do zmazania pôvodného inzerátu.

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.