Junior tvorca webového obsahu

19.07.2021 12:57

Známa spoločnosť MOB Interier s.r.o., ktorá prevádzkuje najväčší e-shop s nábytkom a bytovými doplnkami na Slovensku, naberá do svojho kolektívu nových pomocníkov. Momentálne ide o pozíciu Junior tvorca webového obsahu. Práca z domu, zaujímavé finančné ohodnotenie, zamestnanecké zľavy a veľa ďalších benefitov čaká na toho pravého uchádzača.

Náplň práce:

  • práca s databázou – zatrieďovanie jednotlivých produktov do kategórií,

  • grafická úprava obrázkov, videí a fotiek,

  • úprava cien produktov,

  • vytváranie akcií, zliav a výpredajovej ponuky,

  • spolupráca s externými dodávateľmi pri tvorbe ponuky,

  • celková výpomoc so správou e-shopov spoločnosti.

Požadujú:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • stredne pokročilá znalosť anglického jazyka,

  • základná znalosť s grafickými programami ako Photoshop,

  • pokročilá znalosť s prácou s tabuľkami v Microsoft Excel,

  • skúsenosť so správou produktového portfólia – základy.

Osobnostné predpoklady:

  • aktívny prístup k práci,

  • kreativita,

  • zmysel pre detail,

  • samostatnosť,

  • precíznosť ,

  • dôslednosť,

  • schopnosť pracovať s veľkými dátami.

Ponúkajú:

  • možnosť sebarealizácie,

  • zaujímavú prácu v dynamicky rastúcej spoločnosti,

  • možnosť vzdelávať sa a profesne napredovať,

  • zľavy na nákup nábytku a interiérových doplnkov,

  • finančné a nefinančné benefity - stravné lístky, vstupy na športoviská a fitness (Multisport karta), vianočný príspevok atď.

  • platové ohodnotenie – 800 eur/mesiac + odmeny a bonusy.

Ponuka je platná do 05.08.2021

Viac informácií nájdete na stránke:

Rozhodne si pozrite aj ďalšie voľné pracovné miesta týkajúce sa práce, ktorú je možné vykonávať z domu.