Junior SEO Linkbuilder

22.09.2021 14:54

Hľadáte si prácu, ktorú by bolo možné vykonávať z domu a kde nie sú na ideálneho kandidáta kladené prísne požiadavky? Ak áno, táto ponuka sa vám určite bude páčiť. Spoločnosť People2People, s. r. o. aktuálne hľadá do svojho marketingového tímu junior marketéra, ktorého zaujíma SEO a hlavne linkbuilding. Vzdelanie nie je potrebné, podstatné sú dobré komunikačné schopnosti a nejaké základy z online marketingu.

Náplň práce:

  • tvorba krátkeho a jednoduchého obsahu pre tvorbu spätných odkazov

  • publikácia v CMS systéme,

  • komunikácia mailom a telefonicky s potenciálnymi používateľmi,

  • kontrola umiestnenia spätných odkazov,

  • administratíva.

Požadujú:

  • vhodné aj pre študentov či absolventov,

  • dobré komunikačné schopnosti,

  • schopnosť veci dotiahnuť do konca,

  • elementárne chápanie online marketingu, webu, prípadne SEO princípov,

  • akékoľvek predchádzajúce skúsenosti so správou obsahu v CMS.

Výhodou:

  • zručnosť MS Excel výhodou (urýchli ti to prácu, pokročilé funkcie nie sú nutné),

  • anglický jazyk na stredne pokročilej úrovni.

Osobnostné predpoklady:

  • spoľahlivosť,

  • komunikatívnosť,

  • zodpovednosť,

  • plnenie termínov.

Ponúkajú:

  • nenáročnú prácu z domu,

  • pohyblivú pracovnú dobu,

  • ďalšie benefity.

Viac informácií a kontakt na firmu nájdete na stránke:

Ponuka je platná do 05.10.2021 alebo do zmazania pôvodného inzerátu.

Nie je táto ponuka práce pre vás zaujímavá? Možno však poznáte niekoho, koho by oslovila a upútala. Sprostredkujte mu tento inzerát.

Určite mrknite aj na ďalšie voľné ponuky práce, ktoré je možné vykonávať pohodlne doma.

Author Juraj.