Java programátor na externú spoluprácu.

03.06.2015 19:28

Hľadám šikovného Java programátora so skúsenosťou s tradingom na pomoc pri vývoji Java desktop aplikácie.

Jedná sa o prácu z domu na živnosť alebo dohodu, asi budú nutné občasné schôdzky a osobné konzultácie, preto by bolo dobre, ak by boli záujemcovia z Prahy alebo okolia. Nie je to však podmienkou.

Náplň práce:

  • vývoj novej verzie trading aplikácie,

Požadujeme:

  • znalosť Javy - podmienkou,

  • znalosť angličtiny aspoň na úrovni pochopenia textu - podmienkou,

  • spoľahlivosť a zodpovednosť,

  • výhodou je skúsenosť s tradingom,

  • online komunikačný software, napr.: skype,

  • skúsenosti s MetaTrader, NinjaTrader, TradeStation.

Ponúkame:

  • zaujímavé finančné ohodnotenie,

  • prácu na špičkovom projekte – cieľom je, byť najlepší na svete vo svojej kategórii,

  • flexibilný pracovný čas,

  • prácu na živnosť, poprípade na dohodu,

  • možnosť pracovať externe / z domu.

                           ! Táto ponuka už nie je aktuálna !