HR recruiter na externú spoluprácu

22.08.2016 07:44

Ste šikovný a motivovaný náborár? Máte prax v oblasti ľudských zdrojov a recruitingu? Máte širokú sieť kontaktov a schopnosť presvedčiť ľudí? Bývate v okrese Lučenec, Rimavská Sobota, Poltár, Kežmarok alebo Stará Ľubovňa? Ak ste si na všetky otázky odpovedali kladne, určite vás bude zaujímať nasledovná pracovná ponuka. Hľadá sa komunikatívny a energický recruiter (náborár) na prácu z domu.

Náplň práce:

  • budete robiť nábor ľudí vo svojom okrese a ponúkať im prácu.

Požadujú:

  • prax v oblasti ľudských zdrojov a recruitingu,

  • bydlisko v okrese Lučenec, Rimavská Sobota, Poltár, Kežmarok alebo Stará Ľubovňa,

  • skúsenosti s telemarketingom výhodou.

Osobnostné predpoklady:

  • energický človek,

  • schopnosť presvedčiť ľudí,

  • komunikatívny.

Ponúkajú:

  • práca na dohodu vo svojom okrese,

  • práca z domova (homeoffice),

  • fixný plat plus individuálna odmena podľa počtu prijatých zamestnancov.

Viac informácii o tejto ponuke, ako aj kontaktný formulár na spoločnosť, nájdete na webovej stránke: https://www.profesia.sk/praca/muehlbauer-technologies/.

Zaujala vás táto pracovná ponuka, no nespĺňate potrebné požiadavky? Avšak možno poznáte niekoho, pre koho by bola táto práca vyhovujúca. Odporučte mu tento inzerát.

                           ! Táto ponuka už nie je aktuálna !

Pozrite si aj ďalšie aktuálne pracovné ponuky týkajúce sa práce, ktorá sa dá vykonávať doma.