Grafik pre print v digitálnej tlačiarni / Bratislava

30.10.2022 12:41

Kreatívna digitálna tlačiareň Copy.sk, s.r.o. naberá do svojho tímu nové posily! Ide o pozíciu grafický dizajnér pre prípravu grafických návrhov tlačových produktov. Ideálny kandidát by mal ovládať Adobe InDesign, Photoshop a Adobe Illustrator na mierne pokročilej úrovni. Očakávajú tiež cit aj pre ten najmenší detail.

Náplň práce:

  • grafické návrhy tlačovín pre firemných zákazníkov (vizitky, letáky, katalógy, a pod.),

  • grafické návrhy tlačovín pre retail zákazníkov (fotoknihy, fotokalendáre, svadobné tlačoviny, detské knižky, a pod.),

  • príprava grafických šablón pre online editor e-shopu fotocopy.sk.

Požadujú:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • znalosť Adobe InDesign, Photoshop a Illustrator na mierne pokročilej úrovni,

  • cit aj pre ten najmenší detail.

Výhodou:

  • prax na obdobnej pozícii,

  • znalosť polygrafického / tlačiarenského segmentu a terminológie.

Osobnostné predpoklady:

  • samostatnosť,

  • aktívny prístup k práci,

  • analytické a konštruktívne myslenie.

Ponúkajú:

  • možnosť zdokonaliť sa v príprave podkladov do tlače,

  • možnosť prehĺbiť si znalosti o tlačiarenských technikách,

  • príležitosť získať ďalšie odborné vedomosti,

  • prácu na zahraničných projektoch,

  • možnosť práce z domu,

  • flexibilnú pracovnú dobu,

  • férové finančné ohodnotenie - 1 500 až 2 400 EUR/mesiac podľa skúseností.

Viac informácií o ponuke a kontakt na firmu nájdete na stránke:

Ponuka je platná do 7.11.2022 alebo do zmazania pôvodného inzerátu.

Zaujala vás táto pracovná ponuka, ale nespĺňate potrebné požiadavky? Možno poznáte niekoho, pre koho by bola táto pracovná príležitosť vyhovujúca. Odporučte mu tento inzerát.

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné pozície, na ktorých môžete pôsobiť zo svojej kancelárie či domova