Externý textár pre detské publikácie

28.02.2022 10:38

Spoločnosť Zirek group, s.r.o., ktorá vydáva vlastnú edíciu náučných detských publikácií, prijme do svojho tímu externého textára/redaktora na vytváranie jedinečného a kreatívneho obsahu. Od ideálneho kandidáta požadujú výbornú znalosť slovenčiny, spoľahlivosť, samostatnosť a živnostenský list. Zárobok sa pohybuje od 600 do 1200 eur/mesiac.

Náplň práce:

  • písanie článkov,

  • schopnosť tvoriť jedinečný a kreatívny obsah.

Požadujú:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • výborná znalosť slovenčiny,

  • znalosť Microsoft Word na pokročilej úrovni,

  • prax v oblasti copywritingu nutná.

Osobnostné predpoklady:

  • spoľahlivosť,

  • samostatnosť.

Ponúkajú:

  • prácu z domu,

  • pohyblivú pracovnú dobu,

  • prácu na živnosť,

  • plat 600 až 1 200 EUR/mesiac.

Viac informácií nájdete na stránke:

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.