Copywriter pre dizajnové štúdio

05.07.2021 12:00

Zaujímavá práca pre kreatívnych ľudí. Ovládate anglický a slovenský jazyk na perfektnej úrovni? Máte aspoň 2 ročnú skúsenosť s písaním textov a kreatívou a taktiež disponujete výbornými komunikačnými schopnosťami? Potom sa môžete stať novým členom spoločnosti Mynd SK s.r.o., ktorá sa venuje produkcii 2D/3D animovaných reklám a videí pre zákazníkov z celého sveta. Ponuka nie je vhodná pre absolventov.

Náplň práce:

  • písanie kreatívnych textov / scenárov pre animované videá,

  • tvorba jednoduchých storyboardov,

  • konzultácia kreatívy s artDirectorom, producentom a zákazníkom.

Požadujú:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • výbornú znalosť anglického a slovenského jazyka – slovom aj písmom – dennodenné telefonáty v AJ,

  • aspoň 2 roky praxe z kreatívy/reklamy,

  • výborné komunikačné schopnosti.

Osobnostné predpoklady

  • zmysel pre detail,

  • veselá povaha,

  • pragmatický prístup k práci.

  • prácu z domu, prípadne v kanceláriách firmy (Praha, Žilina),

  • vysoko flexibilnú pracovnú dobu,

  • teambuildingy,

  • prácu na kreatívnych projektoch,

  • možnosť učiť sa od najlepších,

  • plat závisí od skúsenosti - 1 500 až 3 000 EUR/mesiac.

Ponuka je platná do 01.08.2021

Viac informácií nájdete na stránke:

Rozhodne si pozrite aj ďalšie voľné pracovné miesta týkajúce sa práce, ktorú je možné vykonávať z domu.