Brigáda z domu - editor pre športový magazín

25.04.2019 23:57

Študenti - športovci, pozorne čítajte túto ponuku. Spoločnosť Ringier Axel Springer SK, a. s., jeden z najväčších mediálnych domov v Európe, hľadá pre svoj online športový magazín sport.sk nového editora pre víkendové služby. V soboty a nedele bude v dvoch smenách (ranné a popoludňajšie) vašou prácou spracovanie správ vydaných tlačovými agentúrami a kanceláriami, pridávanie článkov do redakčného systému alebo dohľad a správa facebookovej stránky webu. Najdôležitejšie je váš bezchybný písaný prejav, komunikatívna znalosť angličtiny a záujem o šport - aspoň teoretický. Váš plat bude začínať na 3 eurách za hodinu.

Náplň práce:

  • spracovanie správ a článkov pre sport.sk,

  • editovanie fotiek a videí,

  • redakčná práca,

  • správa stránky na Facebooku.

Požadujú:

  • ochotu pracovať cez víkendy,

  • veľké nadšenie pre šport,

  • bezchybný písaný prejav,

  • mierne pokročilú znalosť angličtiny (B1).

Výhodou:

  • predchádzajúce skúsenosti s redakčnou prácou.

Osobnostné predpoklady:

  • dobré komunikačné schopnosti,

  • časová flexibilita,

  • športové nadšenie.

Ponúkajú:

  • víkendovú brigádu pre vysokoškolských študentov,

  • po zaučení možnosť pracovať z domu,

  • plat od 3 euro za hodinu,

  • nástup okamžite.

Viac informácií a kontakt na spoločnosť nájdete na stránke: https://www.profesia.sk/praca/ringier-axel-springer-sk/O3649651