Brigáda na víkendy - editor pre portál sport.sk

13.08.2019 13:05

Známy športový portál sport.sk hľadá k sebe šikovného editora na prácu počas víkendov. Ak ste zanietený športovec, ktorý sleduje viaceré druhy športov a vie sa orientovať v aktuálnych výsledkoch, potom hľadajú práce vás. Pokojne im postačí aj teoretik. Náplňou práce bude správa webu a FB skupiny, nahadzovanie článkov, obrázkov a videí do redakčného systému. Po zaškolení ponúka firma možnosť práce z domu.

Náplň práce:

  • správa FB skupiny – zverejňovanie článkov, videí a podobne a komunikácia s fanúšikmi,

  • správa webu – nahadzovanie článkov do systému,

  • vyhľadávanie a nahadzovanie fotografií a videí do systému,

  • vyhľadávanie a úprava agentúrnych správ.

Požadujú:

  • študent vysokej školy,

  • mierna pokročilá znalosť anglického jazyka,

  • skúsenosti s prácou s textom - písanie, editovanie,

  • orientácia v športe,

  • ovládanie slovenského pravopisu.

Výhodou:

  • skúsenosť s prácou s nejakým redakčným systémom.

Osobnostné predpoklady:

  • výborná gramatika a štylistika,

  • ochotu učiť sa nové veci.

Ponúkajú:

  • po zaškolení práca z domu,

  • plat - od 4 €/hod., podľa skúseností uchádzača.

Viac informácií a kontakt na firmu nájdete na stránke:

Rozhodne si pozrite aj ďalšie voľné pracovné miesta týkajúce sa práce, ktorú je možné vykonávať z domu.

Author Juraj