Anketár pre agentúru, ktorá sa venuje výskumu trhu

26.06.2018 13:52

Agentúra Kantar Slovakia s.r.o., zaoberajúca sa výskumom trhu a verejnej mienky hľadá na externú spoluprácu pracovníkov, anketárov na zber dát. Ide o dlhodobú spoluprácu, nie o krátkodobú brigádu. Nejde o predaj produktov ani služieb. Anketárov hľadajú v rámci celého Slovenska. Práca sa dá vykonávať aj popri zamestnaní, štúdiu či dôchodku.

Náplň práce:

  • vyhľadávanie ľudí, ktorí spĺňajú požiadavky podľa zadaných kritérií,

  • vypĺňanie dotazníkov.

Požadujú:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • znalosť Microsoft Word a Excel,

  • vek minimálne 19 rokov,

  • ochotu cestovať.

Osobnostné predpoklady:

  • zodpovednosť, spoľahlivosť a precíznosť,

  • orientácia na výsledky,

  • bezúhonnosť.

Ponúkajú:

  • flexibilný pracovný čas,

  • firemný tablet s prístupom na net,

  • možnosť dlhodobej spolupráce,

  • možnosť pracovať z pohodlia domova, popri zamestnaní, štúdiu, dôchodku,

  • prácu a zárobok podľa vašich časových možností,

  • bezplatné školenia a preplácanie cestovných lístkov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania:

31.7.2018

Viac informácii a kontakt na spoločnosť nájdete: https://www.profesia.sk/praca/kantar-slovakia/O3069923.

Pripadá vám táto ponuka lákavá, avšak z časových dôvodov ju nemôžete prijať? Skúste sa zamyslieť nad tým, či nepoznáte niekoho, kto momentálne nemá zamestnanie a možno čaká práve na takúto ponuku. Ukážte mu tento inzerát.

Rozhodne si pozrite aj ďalšie voľné pracovné miesta týkajúce sa práce, ktorú je možné vykonávať z domu.