Administratívny referent - práca z domu

18.12.2021 08:04

Hľadá sa šikovná osoba s minimálne stredoškolským vzdelaním (odbor strojárstvo, automobilový priemysel) na podporu projektového konzultanta pri spracovaní projektov, aktívnu spoluprácu s dodávateľmi a riadenie materiálovej skupiny s ohľadom na pozitívny cenový vývoj. Práca z domu je možná, okrem toho sa môžete tešiť na flexibilnú pracovnú dobu a zaujímavé platové ohodnotenie 1 100 EUR/mesiac.

Náplň práce:

  • podpora projektového konzultanta pri spracovaní projektov,

  • riadenie zverenej materiálovej skupiny s ohľadom na pozitívny cenový vývoj, optimálne logistické procesy a stabilný dodávateľský servis,

  • aktívna spolupráca s existujúcimi dodávateľmi,

  • príprava projektových príloh.

Požadujú:

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • znalosť MS Excel, Outlook, Powerpoint,

  • znalosť nemeckého jazyka,

  • vzdelanie v odbore - strojárstvo, produkcia, automobilový priemysel.

Osobnostné predpoklady:

  • znalosť Excelu,

  • orientáciu na detail,

  • logické myslenie,

  • zodpovednosť.

Ponúkajú:

  • možnosť kariérneho rastu,

  • zúčastňovanie sa na rôznych firemných akciách,

  • prácu na plný úväzok či živnosť,

  • flexibilnú pracovnú dobu s možnosťou home office,

  • účasť na jazykových kurzov,

  • účasť na nových projektoch,

  • možnosť sebarealizácie,

  • plat 1 100 EUR/mesiac.

Viac informácií nájdete na stránke:

Ponuka je platná do 05.01.2022

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.