Administratívny pracovník v logistike

13.11.2019 18:39

Hľadá sa nový kolega/kolegyňa na administratívne práce v logistike. Ideálny kandidát by mal byť samostatný a zodpovedný, mal by ovládať anglický jazyk na vysokej úrovni a tiež by mal ovládať Excel, pretože sa bude veľa pracovať s tabuľkami. Ak ste navyše plánovací typ, máte veľké plus. Firma ponúka zaujímavé finančné a nefinančné benefity – možnosť pracovať z domu, flexibilnú pracovnú dobu a plat v hrubom od 1 100 eur.

Náplň práce:

  • plánovanie produkcie výrobkov spoločnosti,

  • vytvorenie plánovacieho cyklu a objednávanie tovaru,

  • komunikácia s dodávateľmi a koncovými užívateľmi,

  • kontrola skladových stavov prostredníctvom interného systému.

  • vysokoškolské vzdelanie, alebo skúsenosti v oblasti logistiky,

  • znalosť anglického jazyka na vysokej úrovni (minimálne C1), pretože pracovať budete v medzinárodnom tíme,

  • výbornú znalosť Excelu.

hodou:

  • skúsenosť s programom SAP.

Osobnostné predpoklady:

  • zodpovednosť,

  • samostatnosť.

Ponúkajú:

  • prácu z domu,

  • flexibilnú pracovnú dobu,

  • mzda (brutto): 1100 - 1200 € (prípadne ďalšie odmeny),

  • ďalšie nefinančné benefity.

Viac informácií o ponuke a kontakt na spoločnosť nájdete na stránke:

Rozhodne si pozrite aj ďalšie voľné pracovné miesta týkajúce sa práce, ktorú je možné vykonávať z domu.