Administratívny pracovník na podporu v čase koronavírusu

23.03.2020 12:37

Spoločnosť Developing Light, s. r. o., ktorá sa zaoberá výrobou, nákupom a predajom tovarov so zameraním na nábytok hľadá do svojho pracovného tímu nového kolegu na pozíciu Administratívny pracovník. Ide o prácu na dohodu. Vhodné pre študentov, mamičky na materskej, dôchodcov či pracujúcich, ktorí si chcú privyrobiť. Až 99% pracovného času budete vykonávať z domu. Podmienkou je mať vlastný PC, internetové pripojenie a nejaký ten software na online komunikáciu. Plat 250 EUR/mesiac v hrubom. V prípade vzájomnej spokojnosti možnosť spolupracovať aj po odznení koronavírusu.

Náplň práce:

  • práca s PC (program Microsoft Word, Excel),

  • práca s interným programom,

  • starostlivosť o zákazníkov,

  • komunikácia s klientmi, riešenie požiadaviek a problémov,

  • ďalšia administratíva.

  • schopnosť komunikovať s firmou online cez email alebo ich internetový online systém.

Osobnostné predpoklady:

  • spoľahlivosť,

  • ochota učiť sa nové veci,

  • dodržiavanie termínov.

Ponúkajú:

  • prácu z domu,

  • profesionálny rast,

  • možnosť dlhodobej spolupráce - pokiaľ sa pracovník osvedčí je šanca, že zmluvu na prácu z domu predĺžia aj po odznení koronavírusu.

Viac informácií a kontakt na spoločnosť nájdete na stránke:

Rozhodne si pozrite aj ďalšie voľné pracovné miesta týkajúce sa práce, ktorú je možné vykonávať z domu.