Administratívny pracovník na home office

01.11.2020 09:21

Firma, ktorá sa zaoberá organizovaním športových, kultúrnych a iných podujatí hľadá do svojho kolektívu administratívneho pracovníka. Od svojho nového kolegu vyžaduje predovšetkým kultivovaný prejav (slovný aj písomný) a výborné komunikačné zručnosti. Tešiť sa môžete na veľa zaujímavých benefitov vrátane možnosti práce z domu a zaujímavého finančného ohodnotenia.

Náplň práce:

  • organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí,

  • komunikácia s klientmi.

Požadujú:

  • komunikatívne zručnosti,

  • kultivovaný slovný a písomný prejav.

Osobnostné predpoklady:

  • analytické myslenie,

  • schopnosť riešiť problémy,

  • kreativita,

  • časová flexibilita,

  • precíznosť.

Ponúkajú:

  • možnosť home office – práca z domu,

  • voľnú pacovnú dobu,

  • plat - 1100 € za mesiac.

Ponuka je platná do 08.11.2020

Viac informácií a kontakt nájdete na stránke:

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.