Stávkovanie - 5 krokov ako si zarobiť tipovaním.

V tejto kategórii sa budem venovať téme o ktorej asi každý z vás už počul a to stávkovanie. Ja osobne tipujem už niekoľko rokov, na začiatku to bolo skôr pre zábavu, v súčasnosti mi celkom ide karta, preto som sa rozhodol venovať tomu aktívnejšie. Ak by ste si chceli začať privyrábať práve týmto spôsobom, môžete si prečítať pár článkov, ktoré som pre vás pripravil. Nájdete tu moje skúsenosti, také všeobecné pravidlá pre začiatočníkov, čomu je dobré sa pri tipovaní vyhýbať, alebo aké pasce na vás striehnu pri výberovej ponuke stávkových kancelárií.

 

Pri tipovaní sa dá samozrejme aj veľa prerobiť, hlavne ak tipujete náhodne. Moje tipovanie a rovnako každého, kto sa v tomto smere už nejakú dobu pohybuje v podstate nie je doslovne o tipovaní, náhodnom tipovaní, ale o dôkladnej práci a vyhľadávaní informácií, ktoré mi výrazne môžu zvýšiť šancu na úspech.

 

Na to aby ste si mohli začať privyrábať tipovaním potrebujete splniť 5 nasledovných krokov:

 

1. Výber stávkovej spoločnosti.

Každá stávková spoločnosť má svoje výhody, či nevýhody a je len na vás podľa akých kritérií si zvolíte tú správnu. Či to bude na základe výšky bonusu, ktorý ponúka každá spoločnosť, alebo na základe iných kritérií. Možností je niekoľko.

                 Zoznam internetových stávkových kancelárií.

 

2. Registrácia.

Aby ste mohli uzavrieť svoju prvú stávku, tak sa musíte vo vami vybranej stávkovej kancelárii najprv zaregistrovať. Samotná registrácia je veľmi jednoduchá a rýchla, trvá pár minút a zvyčajne sa musíte po registrácií prihlásiť na váš e-mail, kde potvrdíte vašu registráciu. Problém môže byť predovšetkým pre ľudí, ktorí nehovoria anglicky, pretože nie všetky stávkové kancelárie sú v Slovenskom jazyku. Pre začiatočníkov, ktorí nemajú veľa skúsenosti s internetovými stávkovými spoločnosťami by som preto odporučil registrovať sa do takých, ktoré ponúkajú aj náš materinský jazyk. Registrácia je zadarmo ako aj vedenie vášho účtu. Nič neplatíte.

 

3. Prevod prostriedkov - peňazí.

Na to aby ste mohli začať tipovať musíte previesť peniaze na váš herný účet. Spôsobov, ako to urobiť, je  veľa.

  • vklad pomocou elektronickej bankovej karty (kreditnej karty). Pri vklade cez kreditné alebo debetné karty budete musieť kartu oskenovať, aby ste potvrdili, že karta patrí vám. V takom prípade je dôležité, aby ste niektoré čísla na karte začiernili! Takto vaša karta nebude môcť byť zneužitá!

  • ďalšou možnosťou je prevod prostredníctvom elektronických internetových peňaženiek. Viac informácií o tejto téme nájdete v kategórií  internetové peňaženky .

  • klasickým bankovým prevodom.

 

4. Môžete začať tipovať.

Ako dosiahnuť čo najväčší zisk pri tipovaní.

Po prevode finančných prostriedkov na účet vo vami zvolenej stávkovej kancelárii môžete začať hrať. Spôsoby ako hrať aby ste dospeli k výhre nie sú žiadne ale existuje veľa stratégií a techník ako na to. V kategórii skúsenosti s tipovaním si môžete pozrieť pár rád pre začiatočníkov ako aj skúsenejších. Ako som už písal, stávkujem už niekoľko rokov, preto vám rád poskytnem skúsenosti, ktoré som doteraz nazbieral.

 

5. Výber peňazí z hráčskeho účtu.

Pri výbere peňazí stávková kancelária väčšinou vyžaduje overenie vašej totožnosti, aby zistila, či ste to vy a nie niekto iný (pri registrácii preto dbajte na to, aby ste vaše údaje vypísali správne). Doklady používané pre overovanie totožnosti a adresy bydliska: občiansky preukaz, vodičský preukaz, kópia výpisu z bankového účtu alebo elektriny za posledné tri mesiace. Po tom, ako bude váš hráčsky účet overený, môžete požiadať o výber peňazí. Výber budete môcť uskutočniť iba použitím platobnej metódy, prostredníctvom ktorej ste peniaze na hráčsky účet vložili!

 

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Diskusná téma: Tipovanie - návod

Dátum: 06.12.2016

Vložil: gbetvia

Titulok: gb

Skuste zdarma na www.gbetvia.com tam určite zarobíte

Dátum: 18.11.2016

Vložil: Robo

Titulok: Napsporttips

Ahojte, má niekto skúsenosti s tipovacou stránkou www.napsporttips.eu ?

Dátum: 27.07.2016

Vložil: Michal

Titulok: Mobilné stávkovanie

Všimol som si, že niektoré stávkovacie spoločnosti (victoriatip, fortuna, ...) umožňujú stávkovanie cez mobil.
Neviete niekto, či s tým nie sú nejaké problémy? Fungujú tie aplikácie spoľahlivo?

Dátum: 09.08.2016

Vložil: Admin

Titulok: Re:Mobilné stávkovanie

Tak to vám žiaľ neporadím. Nemám s tým skúsenosti.

Dátum: 10.08.2016

Vložil: Adrian

Titulok: Re:Mobilné stávkovanie

Ahoj Michal, ja mám v mobile Fortunu, funguje na 100%

Dátum: 10.02.2015

Vložil: Marek

Titulok: Nejlepší práce doma. Poker za cizí peníze a legálně :)

Zdravim, fotbal má k pokeru sakra blízko, tak se snad neurazíte, když až k vám dorazim s fajn infem.

Já bych jen rád doporučil možnost získat peníze zadara na různý herny (zejména pak 88 dolarů na hernu 888 bez nutnosti vkladu). Pro pokerový začátky je to naprosto super, protože do toho člověk nemusí dávat žádný peníze. Navíc stačí jen registrace na webu+registrace na herně a hrát za darovaný. Ozkoušet si poker, strategie apd. a pak se sám rozohodnout co dál.

Já sem info čerpal přes http://www.onlinepoker.funsite.cz/, příp. fb stránka https://www.facebook.com/PokerPenize?fref=ts. Můžete mrknout, v článku najdete jak na to. :)

Dřív prý chtěli plnit nějakej kvíz a verifikovat se občankou. To už je naštěstí dneska minulostí a stačí čistě registrace. Takže kdo má chuť zkusit poker bez rizika, tak GL. Nestojí to nic a mě se to vyplatilo. ;)

Pridať nový príspevok