Zoznam MLM v CZ a SK.

Pripravil som pre vás zoznam najznámejších MLM spoločností, ktoré pôsobia na slovenskom, či českom trhu. Tento zoznam samozrejme nie je kompletný, postupne budú do článku pridávané aj ďalšie firmy. 

 

Sirael Cosmetics.

Sirael Cosmetics je slovenská spoločnosť ktorá prináša na trh s kozmetikou nové produkty, podnikateľskú príležitosť pre ľudí a perspektívu rastu prostredníctvom viacúrovňového marketingu. Je to pomerne mladá firma ktorá vznikla 1.10.2014 a okrem Slovenska pôsobí aj v Českej republike. V budúcnosti majú v pláne preraziť aj v ďalších krajinách Európy. Ponuka spoločnosti Sirael Cosmetics zahŕňa bohatý sortiment produktov. Sú to parfumy obsahujúce 23% vonnej esencie, káva a čaje s Reishi, rôzne doplnky stravy a samozrejme kozmetika (bambucké maslá, masážne gély, konopná kozmetika, granátové jablko, pleťové krémy a oleje, starostlivosť o oči, telo a nohy, atď.). Pre viac informácií ohľadne tohto projektu kontaktujte túto osobu:

Slovenská spoločnosť predávajúca parfumy s 23 % vonnej esencie.

Meno: Marcel 

Priezvisko: Pupák

Emailpumabb73@gmail.com

Tel. číslo: 0902 698 096

Skypepumabb1

Web: http://marcel.sirael.sk/osobna-stranka

 

 

Kyäni. 

Slovo Kyäni znamená v slovenčine silný liek, aljašskí domorodcovia každodenne konzumujú divokú čučoriedku a tam žijúci losos Sockey, z tohto dôvodu nenájdeme v ich slovníku slová ako vysoký krvný tlak, rakovina, diabetes, alergia. Spoločnosť Kyäni ponúka 3+1 unikátne produkty. 1. Kyäni Sunrise – zmes zo spomínanej divokej aljašskej čučoriedky a 22 druhov ovocí a zeleniny. 2. Kyäni Sunset – obsahuje E-vitamín v najprirodzenejšej a najefektívnejšej forme – Tokotrienol, ktorý sa získava zo semien kríka Annato, a rybí tuk, ktorý sa získava za studena lisovaním aljašského lososa Sockey. Tento rybí tuk sa dá považovať za jeden z najčistejších a najefektívnejších zdrojov mastných kyselín Omega-3. 3. Kyäni Nitro FX - je tekutý doplnok stravy, ktorý obsahuje šťavu z rastliny Noni. Podporuje tvorbu oxidu dusnatého, ktorý vedci nazývajú ,,molekulou života,,. Je životne dôležitý pre svalovú, srdcovú a obehovú činnosť. 4. Kyäni Nitro Xtreme - zvyšuje fyzický výkon, preto je ideálny hlavne pre športovcov. Nie je to však doping. V súčasnosti táto MLM spoločnosť pôsobí vo viac ako 44 krajinách a má 13 pobočiek po celom svete. Disponuje najziskovejším obchodným modelom, v rámci ktorého sú spokojní zákazníci odmeňovaní a zabezpečení aj dôchodkom za šírenie týchto produktov k ďalším klientom. Kontaktujte ma pre viac informácií:

Čučoriedky obsahujú aloe vera, hrozno, brusnice, góju, včelí peľ, maliny. Produkty Kyäni Sunrise, Kyäni Nitro Xtreme, Kyäni Sunset a Kyäni NitroFX.

Meno: Jolana

Priezvisko: Cestická

Emailjolana.kyani@gmail.com

Tel. číslo0918 913 380

Skypejolana.cesticka

Web: www.cesticka.kyani.net

  

 

DXN káva s ganodermou.

Spoločnosť DXN ktorá vznikla v Malajzii prišla ako prvá na svete s nápadom kávy s Ganodermou. Do kvalitnej kávy Arabica, pochádzajúcej z Brazílie sa totižto pridáva extrakt z huby Ganodermy, ktorá má blahodarné účinky na ľudský organizmus. Okrem samotnej kávy patrí medzi produkty spoločnosti aj čaj, horúca čokoláda, produkty osobnej hygieny ako zubná pasta, šampón, sprchový gél a iné. Do všetkých výrobkov sa pridávajú výťažky z Ganodemy, ktorú firma pestuje na svojich plantážach v Malajzii už od roku 1993. DXN má vo svete už viac ako 5 miliónov členov. Klasický sieťový marketing kombinuje s internetovým podnikaním, k čomu každému členovi poskytuje profesionálne web stránky s e-shopom. Ak vás táto spoločnosť zaujala a chceli by ste sa dozvedieť viac, kontaktujte túto osobu:

DXN výrobky s výťažkami ganodermy, káva, čaj, kozmetika, osobná hygiena.

Meno: Judita 

Priezvisko: Jakabová

Email: jjakabova80@gmail.com

Tel. číslo: 0915 122 604

Skype:

Web: www.judith.ganodermakava.sk

 

 

WorldVentures.

Firma WorldVentures bola založená v roku 2005 v Dallase. Zakladateľmi spoločnosti sú ™ Wayne Nugent a Mike Azcue. Títo dvaja páni prišli do sveta biznisu s jednoduchou obchodnou filozofiou: pomôcť ľuďom získať viac slobody, zábavy a naplnenia vo svojom živote. A tak sa zrodila celosvetová cestovateľská komunita WorldVentures. Spojením zábavy, získavaním skúseností, osobného rastu a finančnej príležitosti vytvorili jeden z najúspešnejších cestovných klubov sveta, ktorý získal za 10 rokov pôsobenia v cestovnom ruchu viac ako 450 000 spokojných klientov. Hlavným produktom WorldVentures je takzvaný DreamTrips (vysnívané výlety), vďaka ktorému si môžete užívať luxusné a exotické výlety a dovolenky za nízke (veľkoobchodné) ceny. Ak teda radi a hlavne často cestujete a táto spoločnosť Vás oslovila, kontaktujte pre viac informácii osobu uvedenú nižšie:

Užite si vďaka DreamTrips luxusné a exotické dovolenky za nízke ceny.

Meno: Pavel

Priezvisko: Mišík

Emailmisik.pavel@gmail.com

Tel. číslo0908 842 316

Skypepalo.misik

Webwww.cestujazarabaj.sk

 

                                                                     

TianDe. 

Jednou z ďalších network marketing spoločností ktoré sa venujú predaju kozmetiky formou priameho predaja je firma TianDe, ktorá vstúpila na Slovenský a Český trh v apríli 2012. Spoločnosť vznikla v roku 2007 v ruskom meste na Altaji. TianDe predáva kozmetické výrobky a potravinové doplnky, pochádzajúce zo starých čínskych, tibetských a altajských receptúr. Produkty obsahujú látky, ktoré sú liečivé nielen pre pokožku, ale aj pre celý organizmus. Každý výrobok má vo svojom zložení prírodné ingrediencie ako sú výťažky z liečivých rastlín (ženšen, zázvor, lotos...aj.), éterické oleje (z ylang ylangu, jazmínu, rozmarínu, mandlí aj.), atď. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Výťažky z liečivých rastlín, ženšen, zázvor, lotos a éterické oleje. Kozmetické produkty a potravinové doplnky spoločnosti TianDe.

Meno: Karin 

PriezviskoFilová

Email: karin.filova@tiandeshop.sk

Tel. číslo: 0905 756 971

Skype:

Web: www.kozmetika-tiande.sk

 

                                           

Swiss Halley. 

Jedná sa o švajčiarsku online cestovnú kanceláriu, resp. portál fungujúci na báze MLM. Hlavnou myšlienkou Swiss Halley je vytvorenie najväčšej cestovateľskej komunity na svete, ktorej registrovaní užívatelia iba cestujú a využívajú ponúkané výhody tejto MLM spoločnosti, alebo cestujú a popri tom aktívne šíria informácie o filozofii Swiss Halley a tak získavajú veľmi férovú obchodnú príležitosť spojenú s cestovaním. Na Slovensku funguje táto firma už nejaký ten rok. Vďaka spoločnosti môžete cestovať do rôznych kútov sveta za tretinové ceny. Bohatý je aj ponúkaný sortiment služieb. Nájdete tu tisícky rekreačných stredísk a lyžiarskych zájazdov za výhodne ceny, bohatú ponuku hotelov, leteniek a iných služieb. Ak vás táto spoločnosť zaujala a chceli by ste sa dozvedieť viac, kontaktujte túto osobu:

Cestujte so Swiss Halley, bohatá ponuka rekreačných stredísk a lyžiarskych zájazdov, hotelov, leteniek.

Meno: Lenka 

PriezviskoF.

Email: firefliessk007@gmail.com

Tel. číslo: 0903 575 531

Skype:

Web:

 

 

Jeunesse Global.

Spoločnosť Jeunesse Global je svetovým lídrom v anti-aging priemysle pôsobiaca vo viac ako 100 krajinách sveta. Kultúra Jeunesse vyviera z integrity a kľúčových hodnôt zakladateľov Randyho Raya Wendy Lewis, pomôcť čo najviac ľuďom na svete. Jeunesse nie je ten starý známy príbeh o produktoch pre starostlivosť o pleť a výživové doplnky. Unikátnosť produktov na trhu zdravia a mladosti, ktorými nedisponuje žiadna iná spoločnosť na svete spolu s najlukratívnejším a skutočne vyrovnaným kompenzačným plánom je to, čo v súčasnosti vytvára momentum v Jeunesse Global a denne sa tak pripája 8000 ľudí po celom svete. Neprekonateľné výsledky, ktoré ľudia zažívajú vďaka prelomovej inovácii kmeňovými bunkamikorekcii DNA a uchovávaniu telomérov, poskytujú príležitosť pre mladistvý, zdravý a vzhľadný život. Instantly Ageless dostalo ocenenie produkt roku 2014 v oblasti MLM. V roku 2015 sa predpokladá miliardový obrat čím by sa zapísala do histórie ako najmladšia spoločnosť, ktorej sa to podarilo za tak neuveriteľne krátky čas. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Produkt Instantly Ageless získal v roku 2014 ocenenie za najlepší produkt v MLM.

Meno

Priezvisko

Email

Tel. číslo

Skype

Web

 

 

LR Health & Beauty. 

Spoločnosť LR Health and Beauty, bola založená v roku 1985 pod názvom „LR-International“ vo vestfálskom meste Ahlen. Dnes o 28 rokov neskôr patria spolu s 1 000 spolupracovníkmi a cca 300 000 samostatnými partnermi v 32 krajinách k vedúcim podnikom priameho predaja v Európe. Sortiment LR - produktov sa optimálne hodí na priamy predaj. Už niekoľko rokov úspešne predávajú výživové doplnkyprodukty ošetrujúcej kozmetikyparfumy, šperky a iné. Svojou bohatou históriou a zdravými produktmi patrí LR Health and Beauty rozhodne k tomu lepšiemu čo môže sieťový marketing na Slovensku či Česku ponúknuť. Pre viac informácií kontaktujte osobu:

Sortiment produktov spoločnosti LR Health and Beauty.

Produkty ako výživové doplnky, ošetrujúca kozmetika, parfumy.

Meno

Priezvisko:

Email

Tel. číslo

Skype:

Web:

 

 

Forever Living. 

Už viac ako 30 rokov sa venuje táto spoločnosť fungujúca na princípe sieťového marketingu vyhľadávaniu najlepších prírodných zdrojov pre zdravie a krásu a ponúka ich celému svetu. Spoločnosť podnikajúca vo viac ako 145 krajinách sveta, je dnes najväčším pestovateľom, výrobcom a distribútorom aloe vera. Zároveň je aj najväčším svetovým chovateľom včiel. Priniesla nové spôsoby, ako najlepšie využiť prírodné zdroje pre zdravie. Sortiment Forever Living tvoria výživové doplnky z aloe veraprípravky pre starostlivosť o pokožku, kozmetika a iné. Centrála spoločnosti sa nachádza v Arizone. V súčasnosti využíva produkty Forever Living viac ako 9,5 miliónov distribútorov. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Produkty firmy Forever Living - výživové doplnky Aloe Vera, kozmetika atď.

Meno:

Priezvisko

Email

Tel. číslo

Skype:

Web:

 

 

Dedra s.r.o. 

Vaše Dedra s.r.o. je česká firma s 20-ročnou tradíciou, ktorá vyrába a distribuuje luxusnú bytovú drogériu, kozmetiku a parfémy, bytové doplnky, dekorácie, hračky a spustili aj predaj pánskeho a dámskeho značkového oblečenia a obuvi. Ich produkty nenájdete v sortimente žiadneho obchodného reťazca - ide výhradne o katalógový predaj cez registrovaných predajcov. Kozmetika a drogéria je vyrábaná s dôrazom na ekológiu a životné prostredie. Všetky produkty Dedra sú bez obsahu formaldehydu, chlóru a perborátov. Okrem Slovenska plánuje Dedra rozšíriť predaj aj do iných krajín, takže je to perspektívna spoločnosť s vyhliadkami do budúcna. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Pánske a dámske oblečenie s Dedrou. Kozmetika a drogéria Dedra. Dedra panvice a iné bytové doplnky.

Meno

Priezvisko

Email:

Tel. číslo

Skype:

Web: 

 

 

Herbalife.

Ďalšou z MLM spoločností je Herbalife. Na trhu pomerne známa a vyhľadávaná značka, ktorá ponúka bežným ľuďom svoje produkty už viac ako 35 rokov. Spoločnosť bola založená v roku 1980 a jej sídlo je v Los Angeles. Svoje produkty na Slovensku začala predávať až v roku 1992. Zaujímavosťou je, že Herbalife je popredná wellnesová spoločnosť, ktorá vyvinula svoje produkty na základe výskumov vedcov a iných odborníkov z oblasti zdravého životného štýlu. Všetky produkty sú teda orientované na zdravý životný štýl, fitnes, doplnenie energie a na cielenú výživu. Ak vás táto spoločnosť zaujala a chceli by ste sa dozvedieť viac, kontaktujte túto osobu:

Herbalife je wellness spoločnosť predávajúca produkty z oblasti zdravého životného štýlu. Meno: 

Priezvisko

Email: 

Tel. číslo: 

Skype:

Web: 

 

 

Mary Kay.

Mary Kay je spoločnosť, ktorá sa venuje vývoju a priamemu predaju kozmetických prípravkoch vo viac ako 35-tich krajinách sveta. Ide o silnú spoločnosť, ktorú založila takmer pred 50-timi rokmi Mary Kay Ash. Hlavné sídlo firmy sa nachádza v meste Addison, v štáte Dallas. Aj keď firma vznikla už v roku 1963, na náš trh vstúpila až v roku 2000. Všetky produkty, ktoré ponúka Mary Kay, sú riadne testované a obľúbené po celom svete. Na výber máte z rôznej dekoratívnej kozmetiky, kozmetiky pre telo, parfúmov a podobne. Mary Kay má svoj vlastný vedecký team, ktorý sa venuje vývoju nových produktov, čiže ide o skutočne kvalitné prípravky. V tejto firme našlo svoje uplatnenie množstvo žien. Viac ako 3,5 milióna žien pracuje ako nezávislé kozmetické poradkyne. Pre viac informácií kontaktujte osobu:

Kozmetické prípravky a parfúmy spoločnosti Mary Kay. Meno: 

Priezvisko

Email: 

Tel. číslo: 

Skype:

Web: 

 

 

Golden Gate.          

Spoločnosť založená v roku 2011 v Českej republike. Špecializuje sa na sporenie do fyzického zlata a striebra dostupné širokej verejnosti. Poskytuje kompletný servis pre viac ako 10 000 klientov v Českej republike. Taktiež zabezpečuje uskladnenie zlatých a strieborných investičných zliatkov a spätné odkúpenie drahých kovov od klientov a ponúka komplexné poradenstvo v tejto oblasti. V roku 2015 štartuje svoje aktivity aj na Slovensku. Poslaním Golden Gate je vďaka sporeniu do zlata a striebra chrániť pred znehodnotením úspor každého, komu záleží na jeho budúcnosti. Spoločnosť zabezpečuje svojim spolupracovníkom priebežne po celú dobu činnosti vysoko kvalitné vzdelávanie, ako o produktoch, tak o aktuálnej ekonomickej situácii a vývoji na trhoch. Organizuje ekonomické prednášky na akademickej pôde, ktoré majú za úlohu vzdelávať verejnosť v oblasti investícií a správy osobného majetku. Dlhodobá vízia Golden Gate je stať sa synonymom pre sporenie do zlata a striebra v ČR a SR a prvou voľbou pre každého, kto potrebuje poradiť so správou osobných financií. V prípade záujmu o podrobnejšie informácie kontaktujte osobu:

Sporenie do fyzického zlata a striebra s Golden Gate.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

  

 

SevenPoint 2. 

Táto spoločnosť začala podnikať v roku 2011 v USA a Kanade, koncom roka 2012 sa dostali ich produkty aj na Európsky trh. Európskou centrálou pre túto firmu sa stala Česká republika. SevenPoint 2 je prvou a jedinou svetovou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá alkalickým životným štýlom, ktorý je postavený na princípe odkyslenia ľudského tela a vyrovnania hladiny jeho PH. Produkty SevenPoint 2 sú organické, veganské a bezlepkové okrem iného pomáhajú pri chudnutí a uvoľňovaní molekulárneho vodíka do tela čo má veľmi pozitívne účinky. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Sevenpoint 2 ponúka organické, veganské a bezlepkové produkty. Alkalický životný štýl s molekulárnym vodíkom.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

FGXpress.

Je wellness spoločnosť založená v roku 2013, so sídlom v americkom Utahu. Zakladateľom a riaditeľom spoločnosti je Ron Williams. Medzi hlavné produkty FGXpress, ktoré sú predávané prostredníctvom priameho predaja, patria liečivé náplaste Powerstripspotravinové doplnky Solarstrips a kompletný systém starostlivosti o pleť BeautyStrips. Najznámejším a najrozšírenejším zo spomínaných produktov je náplasť Powerstrips. Je zložená výhradne z prírodných zložiek - kórejský červený ženšen, morský fytoplanktón, kalcium, magnézium, draslík, ióny striebra, organické germánium, vďaka čomu priaznivo pôsobí na ľudský organizmus a výrazne napomáha pri liečení rôznych zdravotných ťažkostí, ako napríklad bolesti hlavy (migrény), hojenie jaziev, liečenie kožných chorôb, reguláciu krvného tlaku atď. Ak Vás spoločnosť FGXpress oslovila a máte záujem zistiť viac informácii o produktoch, poprípade pracovnej príležitosti, kontaktujte prosím túto osobu:

Zloženie náplasti Powerstrips spoločnosti FGXpress je výlučne prírodné.

Meno:

Priezvisko

Email

Tel. číslo

Skype:

Web:

 

 

Dr. Egrt.

Rýdzo česká spoločnosť, ktorá bola založená v marci 2009. Z môjho pohľadu je Dr. Egrt jedna z najperspektívnejších česko-slovenských MLM firiem. V súčasnosti pôsobí firma okrem Českej republiky aj na Slovensku a v Poľsku. Cieľom je samozrejme postupne expandovať do celej Európy. Spoločnosť pracuje s výrobkami každodennej spotreby, ako sú doplnky stravy, kozmetika, produkty na spaľovanie tukov, nízkokalorické sladidlo vhodné na sladenie aj pre diabetikov, liečivé vazelíny, svalové terapie a iné. Sortiment tvorí približne 50 produktov. Značka Dr. Egrt ponúka rovnako ako viaceré MLM firmy, možnosť získania osobného automobilu za veľmi výhodných podmienok. Ak vás táto spoločnosť zaujala a chceli by ste sa dozvedieť viac, kontaktujte túto osobu:

Osobný automobil firmy Dr. Egrt - ako získať auto. Slim Shake protein je výživový doplnok na spaľovanie tukov, resp. na chudnutie.

Meno

Priezvisko

Email

Tel. číslo:

Skype:

Web

 

 

Organo Gold. 

Táto spoločnosť je jednou z najrýchlejšie rastúcich multi level marketing spoločností na svete. Firma je založená na predaji produktov, hlavne nápojov s výťažkami huby Ganoderma Lucidum, ktorá má podľa vedcov mnoho pozitívnych účinkov. Ich hlavným produktom je káva (Čierna káva, Mocca a Latté) so spomínanými výťažkami. Ďalšími produktmi sú horká čokoláda a zelený čaj. Organo gold vstúpilo na český a slovenský trh len nedávno, koncom roka 2012. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Lahodné zdravé produkty Organo Gold s Ganodermou.

Caffe Latte Organo Gold s výťažkami huby Ganoderma Lucidum.

Meno

Priezvisko

Email

Tel. číslo

Skype:

Web

 

        

Amway. 

Amway je najväčšou Multi level marketing organizáciou na svete už s vyše 50 ročnou históriou, ktorá pôsobí snáď vo všetkých krajinách na svete, výnimkou nie je samozrejme ani Slovensko, či Česko. Je to firma s mnohomiliardovým obratom ročne porovnateľným s obratom spoločností ako sú napr. Coca Cola a MCI. Spoločnosť je založená na predaji takých rozmanitých produktov ako je mydlo, čističe vody, vitamíny a kozmetika. Amway je vo svete a myslím si že aj na Slovensku veľký pojem. Každý kto sa o MLM zaujímal čo i len čiastočne, musel na túto spoločnosť naraziť. Preto asi nemá zmysel o nich písať ďalšie veci. Ak však patríte medzi ľudí, ktorí Amway nepoznajú a chceli by spoznať, kontaktujte nižšie uvedenú osobu: 

Amway produkty - kozmetika, mydlo, čistiace vody atď. Otvorenie Amway firmy.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:
 

       

Harika Travel. 

Spoločnosť Harika-EV emlak s.r.o. je tvorcom unikátneho konceptu budovania, podnikania a propagácie produktov - stavia apartmány a vily s najlepšími stavebnými firmami v regióne Antalya v Turecku a Karibiku. Harika-EV je zároveň vlastníkom projektu TRAVEL Harika. Jedná sa o Tureckú spoločnosť, ktorá poskytuje svojím členom všetko, aby mohli začať zlepšovať a maximalizovať kvalitu života pre seba a svojich blízkych! Viac než 12 500 ľudí z 40 zemí, sa stali partneri spoločnosti Harika Travel & Ev. S rozvojom spoločnosti Harika Ev sa otvoril nový smer - Cestovanie s Harika Travel zaisťuje, aby každý z partnerov, okrem nabitiu majetku, mal taktiež veľkú možnosť cestovať, po celom svete. Máte príležitosť navštíviť najzaujímavejšie zákutia našej planéty, a zároveň zarábať, potom ísť do projektu, ktorý vám umožní vlastniť nehnuteľnosti na pobreží Stredozemného mora. Pre viac informácií kontaktujte osobu:

Navštívte rôzne zákutia a cestujte s Harika Travel.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

  

         

JoinSomethingNew.

Je nový Český globálny projekt ktorého zakladateľom je český úspešný investor a podnikateľ Martin Hausenblas, ktorý nahradil klasický model MLM tzv. komunitným podnikaním, kde je cieľový produkt šírený zákazníkmi. Produktom tejto spoločnosti je Liftago Taxi. Je zbrusu nová služba cez mobilnú aplikáciu, ktorá prináša priame spojenie cestujúcich (s aplikáciou Taxi Liftago) a vodičov taxi (s aplikáciou Liftago Driver) a prináša výhody všetkým. Cieľom je skvalitnenie taxislužieb nielen pre pasažierov, ale taktiež pre taxikárov. Pomocou tejto aplikácie jednoducho a rýchlo vyhľadáte najbližšie dostupné taxi, zadáte do systému miesto, na ktoré sa potrebujete dostať a systém vám ponúkne jednotlivých taxikárov podľa hodnotenia aj odhadu ceny za cestu. Pre viac informácií ohľadne JoinSomethingNew kontaktujte túto osobu:

Skvalitnenie taxislužieb nielen pre pasažierov, ale aj taxikárov. Liftago taxi je projekt podnikateľa Martina Hausenblas.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

            

Karatbars. 

Karatbars je nemecká spoločnosť so sídlom v Stuttgarte, ktorá funguje vo viac ako 70tich krajinách na celom svete. Výnimkou nie je ani Slovensko či Česko. Na náš trh prišli v septembri 2012. Karatbars sa špecializuje na predaj malých 999,9 čistých zlatých prútov a darčekových predmetov. Podstatou vašej prípadnej spolupráce s touto multi level marketing spoločnosťou bude predávať zlato prostredníctvom eshopu ktorý dostanete. Nejedná sa o žiadne investičné zlato ale reálne, ktoré vaši budúci zákazníci dostanú priamo do svojho domova. Jeden z mála projektov, kde nič neplatíte, žiadny vstupný, či mesačný poplatok ani nemusíte odoberať žiadny tovar. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Predaj produktov, hlavne zlata formou multi level marketingu. Predaj zlatých prútov a odliatkov spoločnosťou Karatbars.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

          

Lyoness. 

Je to medzinárodná nákupná spoločnosť, ktorá sa vzťahuje na rôzne odvetvia. Nosná myšlienka spoločnosti znie: "Peniaze späť z každého nákupu". Členovia a partneri profitujú z výhod, ktoré im Lyoness ponúka, a to vždy, keď nakupujú u partnerov spoločnosti Lyoness. Systém založil Hubert Friedl, ktorý pochádza z Rakúska. Lyoness funguje v 46 krajinách a má vyše 5 miliónov členov, zmluvu má s približne 50 000 obchodnými spoločnosťami, na Slovensku je to okolo 1600 firiem od malých až po tie najväčšie ako sú Tesco, Nay, Kika atď. Princíp je jednoduchý, ak budete nakupovať tovar v obchodoch, ktoré majú zmluvu s Lyoness budete dostávať za každý nákup peniaze späť a v prípade, že túto príležitosť ponúknete známym ale aj neznámym, máte možnosť si slušne zarobiť. Členstvo v Lyoness je principiálne novou a jednoduchou formou, ako pri nakupovaní ušetriť peniaze, resp. zlepšiť svoj rozpočet. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Nakupujte so spoločnosťou Lyoness. Heslo Lyoness je peniaze späť z každého nákupu.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

         

NuSkin. 

Firma NuSkin, ktorej ústredie sídli v meste Provo v Utahu v USA bola založená v roku 1984. Na Slovensku pôsobí od roku 2007. Medzi hlavné produkty spoločnosti, ktoré sú predávané prostredníctvom priameho predaja nezávislými distribútormi, patria produkty proti starnutiu, prípravky osobnej starostlivosti a výživové doplnky. Výrobkové portfólio NuSkin zahŕňa viac ako 200 produktov. Celosvetovo dosiahol v roku 2011 obrat firmy na 52 trhoch viac ako 1,74 mld. USD a spolupracuje s ňou viac ako 865 000 nezávislých distribútorov. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Produkty NuSkin proti starnutiu a výživové doplnky. Prípravky osobnej starostlivosti od NuSkin.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

            

Essens. 

Je projekt, ktorý sa zaoberá krásou vo všetkých jej podobách - krásou, čistotou a zdravím tela, krásou a čistotou podnikania, rozvojom osobnosti a vnútorného potenciálu každého z Vás. Na Slovenskom a Českom trhu pôsobí Essens od septembra 2011 pričom za tak krátku dobu získala množstvo členov, ktorí odoberajú produkty spoločnosti pravidelne a sú s nimi spokojný. Produkty tvoria predovšetkým dámske a pánske parfémy, sprchové gély, telové balzamy, krémy proti celulitíde, výživové doplnky a kozmetika s Aloe Vera, Colostrum a iné. Pre viac informácií ohľadne Essens kontaktujte túto osobu:

Výživové doplnky a kozmetika od Colostrum a Aloe Vera. Dámske a pánske parfémy a sprchové gély od Essens.

Meno

Priezvisko:

Email

Tel. číslo:

Skype:

Web

 

     

Avon. 

Jednou z najznámejších kozmetických spoločností v našich končinách, ktoré sa zaoberajú priamym predajom kozmetických prípravkov, je Avon. V ich ponuke nájdete kozmetiku určenú na každý deň, parfémy, i rôzne módne doplnky, ktoré sa predávajú z katalógov. Avon je akousi stálicou na trhu – funguje už viac ako 125 rokov. Hlavné stredisko vývinu nových technológií je v New Yorku. Značka Avon je obľúbenou u množstva žien po celom svete nie len pre svoje kvalitné kozmetické prípravky, ale aj preto, že ako jedna z prvých spoločností zastavila testovanie svojich výrobkov na zvieratách. Taktiež sa aktívne zapája do boja proti rakovine rôznymi benefičnými akciami. 

Produkty od spoločnosti Avon, kozmetika. Produkty od spoločnosti Oriflame, kozmetika.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

 

Oriflame.

Ďalšou z vyhľadávaných kozmetických spoločností na našom trhu je švédsky Oriflame, ktorý sa môže pýšiť bohatou 45 ročnou históriou. V roku 1967 začínala spoločnosť s predajom piatich produktov. Dnes má vo svojej ponuke množstvo rôznych kozmetických prípravkov, určených na každodenné používanie a je rozšírená vo viac ako 60-tich krajinách celého sveta. Na náš trh vstúpila spoločnosť v roku 1991. Portfólio ponúkaných produktov sa skladá z dekoratívnej kozmetiky, telovej kozmetiky, parfémov, výživových doplnkov ale aj módnych doplnkov. Hlavné sídlo firmy sa nachádza v Luxembursku avšak vývojové centrum je situované v Dubline. Pôsobí v ňom viac ako 100 vedeckých pracovníkov. Podobne ako pri Avone, aj produkty značky Oriflame sa predávajú z katalógov.   

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:            

 

 

Pure Leverage. 

Pure Leverage je americká spoločnosť, ktorá podniká hlavne vo webhostingu. Ponúka kvalitné a hlavne lacné internetové nástroje pre vaše podnikanie ale aj pre súkromie. Je to jedna z mála network marketing spoločností pôsobiacich v CZ či SK, ktoré sa venujú webhostingu. Máte možnosť jednoduchého vytvorenia vlastných webových stránok, blogov, nástroje pre využívanie, tvorbu a propagáciu videa, autoresponder a konferenčné miestnosti pre 100 ľudí. Pre viac informácií ohľadom Pure Leverage kontaktujte túto osobu:

GVO internetové nástroje ako autoresponder, videoemail, videokonferencie.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

                    

StiforP. 

StiforP je marketingový systém reklamy a propagácie, ktorý funguje na princípe sieťového marketingu. Vytvorila ho spoločnosť HWU Training Corp LLC, so sídlom v USA v Kalifornii. Bola založená 14. augusta 2009. Spoločnosť sa zaoberá školením firiem a jednotlivcov v oblasti marketingu a e-learningu čiže školenie - samovzdelávanie. Dňa 20. júla 2011 zahájil StiforP predajný systém na internete, ktorý mal rozšíriť ich sortiment a prebrali model MLM obchodu za účelom rozšíriť svoje služby do celého sveta. Medzi produkty, ktoré ponúkajú patria: webové stránky, telekonferencie, autroresponder, rotátor webových stránok, videohovorca na web, editovateľné webové stránky pre akýkoľvek business, vlastná webinárová miestnosť na školenie - videokonferencie, a ďalšie podporné nástroje pre automatizáciu podnikania. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Webové stránky, telekonferencie a iné nástroje spoločnosti StiforP.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

       

 

Agel. 

Spoločnosť Agel Enterprises bola založená v roku 2005 v USA, dnes pôsobí už vo viac ako 65 štátoch sveta a do ďalších sa chystá expandovať. Vytvorila novú výrobnú kategóriu – technológiu suspenzných gélov. Táto inovačná technológia, nielenže zmenila spôsob, ktorým môžete prijímať potravinové doplnky, ale je omnoho účinnejšia a osloví väčší okruh spotrebiteľov. Agel Produkty sú patentované, zároveň sú výnimočne v tom že sú vstrebávané okamžite s 90% až 100% efektivitou (na rozdiel od ostatných výživových doplnkov vo forme tabliet, práškov či nápojov, u ktorých je absorpcia maximálne 5% až 12%). Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Agel tabletky, prášky, či nápoje. Suspenzný gél Agel GSH. Agel produkt Exo.

Meno: 

Priezvisko

Email:

Tel. číslo

Skype:

Web:

 

 

 

Ak chcete aby sa v tomto článku priamo pri vašom projekte nachádzali Vaše kontaktné údaje, napíšte mi, určite sa dohodneme.

 

 

Diskusná téma: MLM pôsobiace v CZ a SK

Dátum: 27.07.2016

Vložil: Kenyman

Titulok: vlastny biznis

Pomozem rozbehnut vlastny biznis c MLM, bez rizik a zbytocnych investicii. dobrybiznis36@gmail.com

Dátum: 14.07.2016

Vložil: Tomas

Titulok: Nová zdravotní technologie na Slovensku

Dobrý den. Na Slovensko vstupuje revoluční novinka, vyvinutá a již dlouho používána v zahraničí, v oblasti zdraví a i řešení daného problému. Jedná se o zdravotní technologii.Máme zájem navázat spolupráci s lidmi co mají zkušenosti s oslovováním lidí, jsou cílevědomí, mají schopnost vést region a chuť být první na trhu. Pro více informací nám napište Vaše mobilní číslo a domluvíme si osobní setkání.( Bratislava )
novaprilezitostnaslovensku@gmail.com

Dátum: 05.07.2016

Vložil: Dominika

Titulok: Social media + Rev share (FutureNet)

Ahojte,

Chces zarobit velke peniaze iba zato ze vyuzivas bezne chatovanie, hranie hier a ine socialne media?

Ak ano tak pozivam vas do teamu FutureNet kde je 8 moznosti ako zarobit,

Ak mas zaujem neboj sa napisat na email
20064021@cambra.ac.uk
kde ti vsetko vysvetlim a podam blizsie info

Dátum: 05.07.2016

Vložil: Dominika

Titulok: Re:Social media + Rev share (FutureNet)

Tu je spravny email :)

20064021@cambria.ac.uk

Dátum: 15.06.2016

Vložil: Rastislav

Titulok: Príležitosť

Dobrý deň,

rozširujem podnikanie v celej Slovenskej republike a hľadám 3 ľudí na spoluprácu v každom meste
v novom celosvetovom business modely.
Celý business v jednej mobilnej aplikácii, ktorá umožnila spojiť tri najväčšie odvetvia podnikania
a to online marketing, sieťový marketing a predajný marketing.
Ponúkam obchodnú príležitosť, ktorá každému umožňuje generovať príjem
bez akýchkoľvek klauzúl alebo časových a finančných obmedzení.
Osobný rozvoj a rýchli kariérny rast.
Kvalifikácia na auto snov už po 2 mesiacoch od registrácie.
Finančná a geografická sloboda a množstvo ďalšich zaujimavých benefitov.
Čas je to najdôležitejšie čo máme a nikdy by som si nedovolil márniť tým Vašim.
Preto Vám garantujem, že Váš čas venovaný mojej osobe bude veľmi dobre investovaný.
Staňte sa súčasťou veľmi úspešného teamu! Kontaktujte ma na e-mail gura.rasto@gmail.com alebo na telefónnom čísle 0911769246.

S pozdravom Rastislav Gura

Dátum: 15.06.2016

Vložil: Martin

Titulok: Celoživotný pasívny príjem

Chcete zvýšiť svoj príjem ? Je tu jedinečná príležitosť prostredníctvom celosvetovej spoločnosti. Garantovaný celoživotný pasívny príjem + mnohé ďalšie skvelé výhody a odmeny. Obmedzený limit uchádzačov!!! Pre viac info: mlmflexkom@gmail.com. Staňte sa aj Vy členom tohto jedinečného projektu, kde je limitovaný počet zakúpených licencií a využite šancu mať celoživotný pasívny príjem! Možná registrácia len do konca Septembra. Tak neváhajte a kontaktujte ma.

Dátum: 09.06.2016

Vložil: Matko

Titulok: :)

Zdravím, kto by mal záujem o na Slovensku NOVÚ firmu sieťového marketingu, ktorú je možné ovládať z akéhokoľvek miesta na svete len cez svoj mobilný telefón s TOP kompenzačným plánom a pritom nebyť zameraný na predaj produktov ako bežné MLM určite sa ozvite :)

podnikam@yahoo.com

Dátum: 05.06.2016

Vložil: Csaba

Titulok: Obchodná príležitosť.

Ponúkam serióznu obchodnú príležitosť. Jedná sa o predaj a propagáciu produktov, celé Slovensko , Európa, Svet. . Viac na www.slovensko.emmi-club.de alebo do mailu emmiclubslovensko@gmail.com

Dátum: 04.06.2016

Vložil: Diana

Titulok: Super praca na doma

Ahojte, hľadám šikovných ľudí, do môjho tímu, ktorý majú chuť si zarobiť, nakupovať pre seba i pre známych zo zľavou až 36% alebo ponukať prácu ďalej a tak si tvoriť svoju štruktúru a svoj pasívny príjem. Jednoduchá práca z domu, cez internet, vhodná aj pre mamičky na MD. Jedná sa o Slovensku firmu Sirael Cosmetics produkty prevažne z Česko - Slovenska. Vyrobca Topvet - silná značka ČR. Členstvo je nezáväzné a ZDARMA !!! Kozmetika vhodná aj do masážnych salónov a kozmetických salónov ...
Jediné čo je na Vás , je rozhodnúť sa. Ja som sa rozhodla a neľutujem ... Viac info diana.ulicna@gmail.com

Dátum: 12.05.2016

Vložil: Domi

Titulok: Sirael

Ahoj...hladam buduce kolegyne alebo kolegov. Firma Sirael Cosmetics je mlada slovenska mlm firma,zaoberajuca sa predajom parfemov,prirodnej kozmetiky od ceskeho vyrobcu Topvet,aloe vera,rucne vyrabane mydla ... A casom sa bude sortiment rozsirovat. Kto ma zaujem,rada vysvetlim,pomozem s registraciou...piste sulka@centrum.sk.

Dátum: 09.05.2016

Vložil: Judith

Titulok: fashion biznis

Ponukam moznost vytvorit si prijem s rozbiehajcou sa firmou v oblasti modneho priemyslu. Spolocnost slubuje revoluci v MLM podnikani, zaujimave online nastroje, a 7 bodovy kompenzacny plan. info: jjakabova80@gmail.com

Dátum: 02.05.2016

Vložil: Rasťo

Titulok: CPM

Dobrý deň,momentálne sa v Európe rozbieha nový biznis model ktorý pracuje na báze multi-level marketingu a podľa hodnotení patrí medzi jedno z najlepších prepracovaných systémov v MLM či z pohľadu odmeňovania alebo kariérneho plánu, takisto sa nachádza aj v tomto rebríčku a je postavený na špičkovom produkte ktorý je vysoko-spotrebný! rád by som vás teda pozval na osobné stretnutie kde by som Vas zasvetil do tohto biznisu! gura.rasto@gmail.com

Dátum: 03.05.2016

Vložil: Robo

Titulok: Re:CPM

Vyzera to super, dakujem zs bleskovu odpoved na mail. Toto je spolocnost, na ktoru som cakal!

Dátum: 27.04.2016

Vložil: maro

Titulok: kairosplanet

Pasívny príjem prenajatím voľného miesta na pevnom disku. info: ratsop7@gmail.com

Dátum: 23.04.2016

Vložil: Peter

Titulok: FGXpress

Krasny den
Pracuje niekto v FGXpress ? Ak ano,napiste mi prosim na peckargress@gmail.com
Dakujem

Dátum: 02.04.2016

Vložil: Roman Vrábel

Titulok: Ludia neváhajte ten čas nastal práve teraz

Prajem prijemne popoludnie, rozbiehame na slovensku novy projekt a každý cieľavedomý a šikovný človek je vítaní...spoločnosť je na trhu od roku 2007 a my v Nitre a na celom Slovensku ako prví rozbiehame tuto firmu pomocou úplne nového modelu cez mobilnú aplikáciu...za biznisom stoji produkt ktorý je honorovaný nobelovou cenou a firma je zastrešená auditorskou spoločnosťou SELDIA, v ktorej sa nachádza len 15 firiem z Európy...ak je pre teba zaujímavé že môžeš byt pri budovaní najväčšieho network marketingu aký tu kedy bol a bude môžem ťa s týmto projektom a biznisom osobne zoznámiť...pre viac info ma kontaktujte na email: romanboyka@gmail.com
Teším sa na spoluprácu.

Dátum: 20.03.2016

Vložil: Anita

Titulok: Správny výber

Ahojte,
ja som sa pripojila k firme, ktorá je rodinná a poskytuje stabilitu. Ide o firmu, ktorá ponúka výrobky jedinečnej kvality a na Slovensku je to novinka. Páči sa mi, že máme od užívateľov spätné väzby v krátkej dobe a výplata provízií je tiež zaujímavá.
Ak máte záujem o info, pošlem vám

Dátum: 21.04.2016

Vložil: Peter

Titulok: Re:Správny výber

Ahoj Anitka
Rad sa dozviem o co ide.
Dakujem a nadherny den

peckargress@gmail.com

Dátum: 07.03.2016

Vložil: Rado Cibík

Titulok: špička v MLM

Spoločnosť LR Health & Beauty vznikla v roku 1985 v nemeckom Ahlene. Medzitým sa rozšírila do 30 krajín sveta predovšetkým v Európe. V Nemecku je lídrom network marketingu! Európska asociácia priameho predaja „Seldia” ocenila spoločnosť LR Health & Beauty titulom „Firma roku 2015”. Na Slovensku bola v roku 1997 otvorená prvá pobočka. Značku zastrešujú osobnosti ako Bruce Willis, Karel Gott, Karolina Kurková, Guido Maria Kretschmer Spoločnosť je zameraná na zdravie a krásu. Máme vynikajúce produkty v oblasti výživy ako je aloe vera drink, colostrum, reishi, etc. potvrdené nezávislými inštitútmi ako je SGS Fresenius, IASC , ktoré iným značkám chýbajú.
V oblasti krásy sú k dispozícii prípravky s obsahom aloe vera gélu, partikúl striebra, zmyselné parfémy, etc. ,ktoré pre zmenu majú pečať inštitútu Dermatest. V neposlednom rade výrobky skutočne pomáhajú pri rôznych enterálnych ako aj povrchových chorobách. (vlastná skúsenosť)

Obchodný model, marketingový plán, odmeňovací systém sú nastavené doposiaľ nevídaným, veľkorysým spôsobom. (oproti ostatným nemenovaným MLM spoločnostiam, s ktorými som mal priamo či nepriamo osobnú skúsenosť). Výborný autokoncept - VW Polo (na Slovensku a česku ich je už cez 750) a ďalej mercedes podľa výberu.

Samozrejme nikdy sa nedá nič dosiahnuť bez práce, preto koľko zarobíte Vy, Vaša skupina, ako rýchlo dosiahnete auto je len na Vás.

S pozdravom R. Cibík

Dátum: 10.01.2016

Vložil: Róbert

Titulok: Viac Možností.

Pracujem v MLM už dlhšiu dobu. Zaoberám sa mlm vo viacerých firmách a aj vo vlastnej.

Kto by chcel viac info , alebo zistiť aká firma mu bude dobrá nech mi napíše na mail info@plushry.sk

Róbert.

Dátum: 06.01.2016

Vložil: Pavel Mišík

Titulok: Cestujazarabaj

Ahojte,

Kto má chuť precestovať svet a ešte popritom si aj zarábať,tak nech príde na moju stránku www.cestujazarabaj.sk a zistí si viac.Jedná sa o firmu WorldVentures.Firma rastie neskutočným tempom.Teším sa na Vás.

S pozdravom Mišík.

Dátum: 22.12.2015

Vložil: Matus

Titulok: MLM

Zdravím :) Chcel by som sa spýtať chcem začať v MLM ale hladám nejaký produkt pre športovcov to je jedno aký ale aby to bolo v tomto ohlade lebo sam som športovec. Ďakujem

matus.horsky10@gmail.com

Dátum: 01.01.2016

Vložil: Oliver S

Titulok: Re:MLM

kontakt : sark.oliver@gmail.com

[b]Firma Rain[/b] International vyrába prírodný antioxidačný nápoj [b]SOUL[/b] z jadier vybraných rastlín bez tepelnej úpravy a pridania chemických látok, mletím a lisovaním za studena. Účinné látky tohto nápoja sú tým pádom minimálne 20-krát silnejšie, ako bežné antioxidanty vyrobené z plodov a dužiny ovocia. Jednou dávkou nápoja SOUL dodáme svojmu organizmu také množstvo užitočných účinných látok, ako keby sme skonzumovali [u]4,2 kilogramov čerstvého bobuľového ovocia.[/u]

[b]SOUL[/b] je ovocný nápoj lisovaný za studena z JADIER ostružiny, hrozna chardonnay a rasce čiernej. Vákuové balenie ho chráni pred znehodnotením (hlavne svetlom). Neobsahuje konzervanty.

Obsahuje rýchlovstrebávateľné:

[b]antioxidanty[/b] - na trhu momentálne s najvyššou ORAC hodnotou
[b]omega 3,6[/b] mastné kyseliny, ktoré prenikajú do buniek, čím zlepšujú bunkovú látkovú výmenu
[b]D-ribózu[/b], ktorá rýchlo nabije telo energiou
účinné látky prechádzajúce cez hematoencefalickú bariéru (krvno-mozgovú), tým vyživujú nervovú sústavu
účinne detoxikuje, viaže napr. ťažké kovy, pôsobí v priebehu 20 minút na bunkovej úrovni

http://prntscr.com/9kxpei
http://prntscr.com/9kxpj2

[img]http://i.imgur.com/iCGncoE.jpg?1[/img]

Ak ťa to zaujalo, dám bližšie info ako to je s MLM a tak :)))

Dátum: 28.01.2016

Vložil: Peter bhip

Titulok: Re:MLM

Dobry,

som nezavisly distributor pre MLM spoločnost bhip global.

Naš vyrobok pre športovcev - blue energy blend:

http://www.bhipglobal.us/product/energy-fitness

BLUE je 100% prírodná a zdravá energia, ktorá sa uvolňuje postupne a pôsobí dlhšie a silnejšie ako klasické energetické nápoje.Zlepšuje sústredenie, výkonnosť a výdrž, regeneruje svaly a kĺby.

Keby si niekto chcel vyskušat sa kludne ozvite. Dakujem :)

Peter

Dátum: 21.12.2015

Vložil: Tomáš

Titulok: Zajímavý celosvětový projekt pro mlm?

Zdravím, znáte tento projekt?

noproblem.ws - možnost prodávat domeny s hostinkem a velmi na tom profitovat.

Těším se na Vaše názory nebo zapojení
Tom

Dátum: 21.12.2015

Vložil: Marian

Titulok: Hledám práci na PC

Dobrý den, hledám zajímavou práci na pc. Mám zkušenosti v online podnikání a mlm.

Prosím jen ověřené nabídky.
Děkuji pěkně
Marián
marian.matousek@gmail.com

Dátum: 18.12.2015

Vložil: Judith

Titulok: Seriozny projekt

Ponukam moznost vytvorit si seriozny,opakovany prijem prostrednictvom kvalitnych online nastrojov, v spolupraci s medzinarodne posobiacou firmou,ktora ma kvalitne produkty dennej potreby s pristupnou cenou. bez zbytocnych pociatocnych investicii. moznost vytvorit si prijem aj v zahranici. pre viac info ma konaktujte na jjakabova80@gmail.com

Dátum: 29.11.2015

Vložil: Šimno

Titulok: Financie

Dobrý deň
Podnikám v oblasti financií kto by mal záujem o viac informácií môj e-mail hornak.simon@gmail.com .

Dátum: 25.11.2015

Vložil: Stanislav Zeman

Titulok: LR Health and Beauty

Spoločnosť ktorá funguje už 30 rokov a ma za sebou mena ako Bruce Willis, Karel Gott, Karolina Kurková, Christina Ferreira,...

Zaoberáme sa krásou a zdravím, máme produkty z Aloe Vera, Kolostrun, Reishi, Cistus Incanus, Dietne programi, ošetrenie a čistenie pleti, parfémy... Mame výrobky certifikováne od Institut fresenius, IASC, dermatest, Against animal experiments, GFK,...

Prekrásne odmeny a bonusy ako Hodinky služobné autá, dovolenky, 13 plat,... a samozrejme produkty najvyžšej kvality.

Nejdem písať lákadla typu chceš tisíce eur tak poď sem. Každý zarobí podľa toho koľko tomu dá času. ale tisíce nie sú nereálne.

Tešíme sa na Vás

Stanislav Zeman
0903 869 663
stanislavzemansgteam@gmail.com

LR Health and Beauty

Dátum: 25.11.2015

Vložil: Ingrid

Titulok: hľadám serióznych ľudí MLM

Ponúkam možnosť zarábať predajom a propagáciou šperkov a kozmetiky na internete. Možnosť slušného zárobku. Na slovenskom trhu sme viac ako 10 rokov.
Viac informácií mailom ingridfasanekova@gmail.com

Dátum: 31.10.2015

Vložil: Pato

Titulok: Overený MLM

Dobrý deň

Ponúkam Vám spoluprácu v jednej MLM spoločnosti,ktorá má výborný kompenzačný plán,organizuje rôzne podujatia a semináre,taktiež získate plnú podporu na rozbehnutie tohoto biznisu.

Viac info na email:
manager.chb@centrum.sk

Dátum: 19.10.2015

Vložil: Maian

Titulok: Kairos

Ahojte, poznate niekto Kairos technologies? Vlastne zarabate "len" za prenajom dat na disku, ale musite si zakupit balicky, co je dost mastna suma:
125, 600, 3.nejak 2000 a 4 az do 4000?

Dátum: 22.10.2015

Vložil: Kairos

Titulok: Re:Kairos

Môj názor a zistení si vecí tak je to pyramída...Do 2 rokov to skončí takže ešte máte čas otočiť peniaze...Ten upload dát čo tam hovoria je nereálny.Každý IT-čkár dá za pravdu čo o tom počul,len ich vymyslený IT-čkári nie :).....

Dátum: 27.10.2015

Vložil: Maian

Titulok: Re:Re:Kairos

tiez si to myslim, tie odmeny su az nerealne... :)

Dátum: 10.11.2015

Vložil: oliver

Titulok: Re:Re:Re:Kairos

provizie su uzastne..treba zarabat poriadne eura..
neviete o co prichadzate..:-)

Dátum: 17.03.2016

Vložil: sizi

Titulok: Re:Kairos

Ahojte ludia o kairose sa vedú rôzne fora ako to funguje a ako to nefunguje ja osobne mám kairos 3/4 a zarobil som 11 000€ nepíšem vám sem sumu aby som sa nejakým spôsobom lepšie prezentoval ale preto že to reálne funguje a tie peniaze nech sa píše hocičo. V oblasti IT sa vyznám povedal by som celkom slušne a preto si aj ja osobne myslím že prenos dát velmi reálny nie je ale na druhej strane poznám sa osobne s pánom ktorý to tu na slovensku celé rozbehol a nakolko chodí pravidelne na stretnutia lídrov do Londýna mám celkom slušné informacie o tom čo a ako bude. Chcel som týmto iba povedať že kairos reálne funguje a ak chete z niečoho vybombiť peniaze kairos je ešte na 2 roky úplne save.

Dátum: 25.04.2016

Vložil: Peter

Titulok: Re:Re:Kairos

Marlive je to íste a zrovna teraz skončil po 3 rokoch takže asi sa moc v IT nevyznáš.

Dátum: 10.10.2015

Vložil: Pavel Mišík

Titulok: Cestuj a zarábaj

Ahojte,

Všetci čo máte radi cestovanie a chceli by ste popritom aj podnikať tak je tu skvelá šanca začať.Príd sa pozrieť na moju stránku www.cestujazarabaj.sk a zisti viac.Teším sa na teba.

S pozdravom Mišík.

Dátum: 28.09.2015

Vložil: Simona

Titulok: Prosumer, building network marketing

Ahojte, systemom mlm, network marketing, prosumer a pod. sa zaoberam uz niekolko rokov. Nie je nic lepsie ako sa plne stotoznit so systemom zarabania v 21.storoci. Stare systemy zarobku ako je tradicna praca, ci koplikovana zivnost, strach z krachu..a pod. je uz takmer pase, neostava nic ine len nasadnut na novu vlnu, ktora tu funguje uz dobrych par desiatok rokov.. ak niekto z vas hlada prilezitost. Kontaktujte ma energetickedrinky@gmail.com

Dátum: 13.09.2015

Vložil: Matej

Titulok: MLM

Dobrý deň, ak máte záujem o kvalitné MLM, napíšte mi na mail matej.smetak@azet.sk :)

Dátum: 10.01.2016

Vložil: Azet

Titulok: Re:MLM

Kvalitne mlm a email na azete. Konec

Dátum: 04.09.2015

Vložil: Andrej

Titulok: Ponuka overeného MLM

V prípade záujmu o prácu tohoto druhu a to z výrobkami každodennej potreby, ktoré sa dajú ľahko predávať ma prosím kontaktujte na: euronaprezdravie@gmail.com

Dátum: 20.08.2015

Vložil: Šimon Polák

Titulok: Identity Media

Dobrý deň. Ponúkam Vám možnosť rozšíriť si priestor podnikania. Či už sú Vaši klienti osoby alebo firmy, mali by záujem o webstránku? Možno o redizajn? Ponúkame kompletné grafické riešenia aj tlač. Naše provízie ta nadchnú. Vhodné pre každého mlm člena. Všetko pošlem mailom. Kontakt: predajplochy@gmail.com . 0908 441 243.

Dátum: 19.08.2015

Vložil: Mat

Titulok: Hladam sikovnych ludi

dobry den hladam sikonvych ludi co maju chut pracovat pre novy MLM projekt, staci mat iba PC
pre viac info ma kontaktujte na zaroboksmlm@gmail.com

Dátum: 20.08.2015

Vložil: Kristián

Titulok: Re:Hladam sikovnych ludi

Matej, ďakujem za túto príležitosť a hlavne za to že si mi ukázal niečo na čo som celý život čakal...toto je budúcnosť online multi-level-marketingu :) a odporúčam všetkým, ktorý chcú nielen pasívny príjem :)

Dátum: 20.08.2015

Vložil: Juraj

Titulok: Re:Hladam sikovnych ludi

Viem o jednej fajn firme, su tam fixne peniaze od prveho dna vyplacane kazdy jeden den plus bonusi za MLM. Fix sa pohybuje od 100 do 500 eur mesacne plus bonusi. Mesacne to vychadza v pohode 2000 az 5000 eur to je taky realny no su aj vynimky co spravia za mesiac 15000eur mam 22rokov a zarabam viac ako moji vysoko skolsky vzdelany rodicia s tym ze si popri tom este aj studujem napis mi ak ta to oslovilo (spanikj24@gmail.com) alebo 0944 190 559

Ono treba si uvedomit ci to clovek robi koli sebe alebo koli firme, mnoho MLM ludi sa tvari ze zarabaju no nezarabaju a tu su tie peniaze tealne naucet a pravidelne a ovela vacsie.

Dátum: 06.09.2015

Vložil: Tibor

Titulok: Re:Re:Hladam sikovnych ludi

Ahoj Juraj, mam skusenosti v mlm, tvoj prispevok, ma zaujal, posli viac info,dakujem pekny den.moj email, turancsik.tibor@gmail.com

Dátum: 12.09.2015

Vložil: Olo

Titulok: Re:Re:Hladam sikovnych ludi

Taktiež by ma zaujimalo o čo sa jedna .
oliverzbranek@me.com

Dátum: 19.09.2015

Vložil: Marcel

Titulok: Re:Re:Hladam sikovnych ludi

poprosim o info na pumabb73@gmail.com

Dátum: 22.10.2015

Vložil: miro

Titulok: Re:Re:Hladam sikovnych ludi

dobrý,
poprosil by som info, ak to je ešte aktuálne. mal by som záujem...
kontakt:
miroslav.gombik@gmail.com

Dátum: 04.11.2015

Vložil: Ivana

Titulok: Re:Re:Re:Hladam sikovnych ludi

Dobry den, mozem poprosit o info?....a o co sa jedma?
Dakujem

ivanasorokova3@gmail.com

Dátum: 25.11.2015

Vložil: inka7

Titulok: Re:Re:Hladam sikovnych ludi

Prosím viac info na inka7@post.sk
Ďakujem

Dátum: 26.12.2015

Vložil: Helena

Titulok: Re:Re:Hladam sikovnych ludi

Mám záujem,napiš helena62@centrum.sk

Dátum: 09.01.2016

Vložil: Braňo

Titulok: Re:Re:Hladam sikovnych ludi

Zdravím,

ak je ponuka ešte aktuálna, prosím o info na braice69@yahoo.com.
Ďakujem.

Dátum: 23.01.2016

Vložil: Simona

Titulok: Re:Re:Hladam sikovnych ludi

Ahoj môžeš mi poslať ten projekt mám o neho záujem.

Dátum: 22.04.2016

Vložil: Roxan

Titulok: Re:Re:Hladam sikovnych ludi

Prosím si informácie email polasek@vizkom.sk

Dátum: 08.11.2015

Vložil: Ivka

Titulok: Re:Hladam sikovnych ludi

Mozem poprosit info?

ivanasorokova3@gmail.com

Dakujem

Dátum: 13.08.2015

Vložil: Jolana

Titulok: Kyäni a môj život

Skrátka Kyani je veľmi dobrá vec. Keď som sa z Kyäni stretla nie preto som si kúpila produkty lebo by som chcela zarábať z toho ale preto lebo aby sme boli zdravý. Lebo v dnešných dňoch je veľa chorôb, pretože je slabí náš imunitný systém. Moja vnučka mala alergiu na prach a musela používať inhalátor a keď začala brať Kyäni tak už nemala alergiu. Ďalsí prípad: moja známa mali vysoký krvný tlak: vozila ju sanitka, bola vždy bledá bez nálady. Keď začala brať Kyäni tak vysoký krvný tlak už nemala a zase bola fit a veselá. V dnešných dňoch len to čo si vypestujeme sami, len to má vitamíny. Ale Kyäni je výnimka v Sunrise-e je vyše z 15kg ovocia a zeleniny vitmíny, stopové prvy a antioxidanti. Táto malý Sunrise Vám dá na celý deň toľko vitamínov koľko potrebujete. Ďalší je Sunset sú to kapsuly z tuku divokého aljašského lososa, ktorý je najčistejším zdrojom omega-3 mastných kyselín na svete a Sunset obsahuje prírodný tokotrienol E-vitamín z rastliny Annato, Sunset sa nedá predávkovať aj keď je v ňom E-vitamín lebo to je prírodný tokotrienol E-vitamín nie syntetický tokoferol E-vitamín aký môžete kúpiť v lekárňach. Ďalsí produkt je Nitro FX pomáha k tvorbe Oxidu dusnatého v tele, ktorý má nastarosti dĺžku regenerácie pri rôznych popáleninách, keď sa porežete, zohráva úlohu aj v starnutí a lieči rôzne civilizačné choroby. Tento oxid dusnatý sa po 25-ke sa táto látka postupne prestane tvoriť. Posledným produktom je Nitro Xtreme. Je to prírodný doping na ktorý máme aj doping test. Je to nitro FX ku ktorému je pridaný Magnézium, CoQ10, Niacin, Zinok a Chróm. Tento produkt zvýši fyzickú výkonnosť v prípade väčšej záťaže (cvičenie, zvýšenie napätia) a v prípade choroby posilňuje oslabené telo. Toto boli produkty Kyäni. Ale Kyäni má aj MLM Marketing, ktorý umožňuje už pri prvom stupni Jáde získať späť zainvestované peniaze do produktov, ktoré ste si objednali. Na všetky produkty je 100% garancia. Nebudú sa Vás pýtať že prečo len treba napísať e-mail s číslom balíka a číslom Vášho bankového účtu.

Dátum: 26.11.2015

Vložil: Ladislav

Titulok: Re:Kyäni a môj život

Dobry den,
mozem porprosit o info!
emmer.emmer@gmail.com
Dakujem

Dátum: 29.07.2015

Vložil: Pavel Mišík

Titulok: Cestuj po svete a zároveň zarábaj

Ahojte všetci,

Hľadám ľudí ktorý majú ciele,ktorý sú aktívny,ktorý radi cestujú po svete,chcú zároveň cestovaním zarábať peniaze a ktorý chcú získať finančne vzdelanie.Ak ste niektorý z týchto ľudí tak sa mi ozvite a vytvorme si finančnú slobodu.Toto všetko a ešte viac nám pomôže vytvoriť WorldVentures.

Posielam odkaz kde získate viac informácií o tejto firme:

http://www.pracanadoma-skusenosti.eu/zoznam-mlm-v-cr-a-sk/worldventures/

Nepremeškaj príležitosť lebo takýchto je málo.

Dátum: 24.07.2015

Vložil: Michaela

Titulok: MLM

Dobrý deň, mala by som záujem o nejakú MLM. Ak by ste mali nejakú serióznu ponuku, prosím Vás kontaktujte ma prostredníctvom mailu. Michaela.M@centrum.sk

Dátum: 17.10.2015

Vložil: Tibor

Titulok: Re:MLM

Dobry den, Michaela, chcel by som Vam ponuknut, obchod 21 storocia. Firma startovala 11.10 2015 ma fantasticke vyrobky a super, arketingovi plan. Za dva tyzdne mam pekne peniaze a kvalifikaciu na auto, ak vas to zaujalo, poprosim napisat na email. turancsik.tibor@gmail.com Prajem pekny den

Dátum: 04.11.2015

Vložil: Ivana

Titulok: Re:Re:MLM

Dobry den,
mozem aj aj poprosit o info? Dakujem

ivanasorokova3@gmail.com

Dátum: 21.07.2015

Vložil: Zuzana

Titulok: seriozni ludia do teamu

Ahojte,
dolezite je:
1. mat kvalitny a seriozny produkt (vyrobok alebo služba), pri ktorom Vas ludia budu respektovat (nie vnimat ako dalsich v nekonecnom rade podomovych predjcov)
2. mat zazemie serioznej spolocnosti s dlhorocnou tradiciou, ktora vas motivuje, vzdelava a transparentne odmenuje
3. vediet, ze spolocnost nevznikla nedavno a za ucelom rychleho zisku (spekulantov je dnes spusta)
4. vediet, kde budete o par rokov

pre viac info piste na najkrajsidomov@gmail.com (len pre info=adresa vobec nesuvisi s firmou :-))

Dátum: 14.07.2015

Vložil: Kristián

Titulok: Akadémia FG

Zdravím všetkých ľudí ktorí túto stránku navštevujú.Je to príležitosť hlavne pre mladých ľudí. Ak by mal niekto záujem o prácu v dobre sa rozvíjajúcej spoločnosti MLM na slovensku, tak ma môžte kontaktovať na tomto e-maile:

tiwyx91@gmail.com

Dátum: 09.07.2015

Vložil: Lubos

Titulok: Nový CZ projekt

Na trh prichádza nový projekt. Je to aplikácia, v ktorej nájdete všetko, čo potrebujete k svojmu osobnému rozvoju. Táto aplikácia je komplexným riešením pre každého, kto má chuť na sebe pracovať a zlepšovať svoj život, prácu alebo podnikanie. Pre väčší záujem píšte na lubonkob@gmail.com

Dátum: 03.07.2015

Vložil: Simon

Titulok: Cestuj a zarabaj

Zdravim vsetkych, hladam ludi, ktori maju zaujem cestovat a zarabat si cestovanim, ide o firmu WorldVentures, ktora ma najdlhsiu tradiciu zo vsetkych MLM v oblasti cestovneho ruchu.
Firma sa na Slovensku len rozbieha a ponukam priamu spolupracu s osobou Wes Melcher, ktory je 8. najlepsi clovek z firmy :)

Nevahajte ma kontaktovat na simon.worldventures@gmail.com

Dátum: 29.06.2015

Vložil: Adel

Titulok: FLP

Po mnohých osloveniach som si nakoniec vybrala firmu Forever Living. Pracujem v oblasti medicíny, takže som si produkty presnorila aj z tej zdravotnej a liečivej stránky a rozhodla som sa do toho ísť. Maximálna spokojnosť, maximálny podporný a vzdelávací systém.
V prípade záujmu rada zaučím a naučím.
email vitaminex9@gmail.com

Dátum: 25.06.2015

Vložil: Pavel Mišík

Titulok: Ludia do teamu

Ahojte

Hľadám ľudí do teamu na skvelú možnosť cestovať a zarábať peniaze.Jedná sa o cestovateľský klub WorldVentures hore vyšie je o tomto klube info.Koho to zaujme tak nech sa mi ozve je to skvelá príležitosť...Slovensko sa len rozbieha...Tak nezaváhaj a naskoč na vlnu biznisu...

S pozdravom Mišík.

Dátum: 27.06.2015

Vložil: Tina

Titulok: Re:Ludia do teamu

Ahoj Pavol, mam zaujem o viac informacii, potrebujem trosku privyrobit, zijem ale v Cechach. Kontaktuj ma na mail: panthera85@centrum.cz

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok