Zoznam MLM v CZ a SK

Pripravil som pre vás zoznam najznámejších MLM spoločností, ktoré pôsobia na slovenskom, či českom trhu. Tento zoznam samozrejme nie je kompletný, postupne budú do článku pridávané aj ďalšie firmy.

 

LR Health & Beauty 

Spoločnosť LR Health and Beauty, bola založená v roku 1985 pod názvom „LR-International“ vo vestfálskom meste Ahlen. Dnes o 28 rokov neskôr patria spolu s 1 000 spolupracovníkmi a cca 300 000 samostatnými partnermi v 32 krajinách k vedúcim podnikom priameho predaja v Európe. Sortiment LR - produktov sa optimálne hodí na priamy predaj. Už niekoľko rokov úspešne predávajú výživové doplnkyprodukty ošetrujúcej kozmetikyparfumy šperky a iné. Svojou bohatou históriou a zdravými produktmi patrí LR Health and Beauty rozhodne k tomu lepšiemu čo môže sieťový marketing na Slovensku či Česku ponúknuť. Pre viac informácií kontaktujte osobu:

Sortiment produktov spoločnosti LR Health and Beauty

Produkty ako výživové doplnky, ošetrujúca kozmetika, parfumy

MenoBoris 

PriezviskoŠoltés

Emailsoltesboris@gmail.com

Tel. číslo0911 894 228

Skype:

Web:

 

 

WorldVentures

Firma WorldVentures bola založená v roku 2005 v Dallase. Zakladateľmi spoločnosti sú ™ Wayne Nugent a Mike Azcue. Títo dvaja páni prišli do sveta biznisu s jednoduchou obchodnou filozofiou: pomôcť ľuďom získať viac slobody, zábavy a naplnenia vo svojom živote. A tak sa zrodila celosvetová cestovateľská komunita WorldVentures. Spojením zábavy, získavaním skúseností, osobného rastu a finančnej príležitosti vytvorili jeden z najúspešnejších cestovných klubov sveta, ktorý získal za 10 rokov pôsobenia v cestovnom ruchu viac ako 250 000 spokojných klientov. Hlavným produktom WorldVentures je takzvaný DreamTrips (vysnívané výlety), vďaka ktorému si môžete užívať luxusné a exotické výlety a dovolenky za nízke (veľkoobchodné) ceny. Ak teda radi a hlavne často cestujete a táto spoločnosť Vás oslovila, kontaktujte pre viac informácii osobu uvedenú nižšie:

Užite si vďaka DreamTrips luxusné a exotické dovolenky za nízke ceny.

Meno: Pavel

Priezvisko: Mišík

Emailmisik.pavel@gmail.com

Tel. číslo0908 842 316

Skypepalo.misik

Webwww.cesty-snov.sk

 

 

Forever Living 

Už viac ako 30 rokov sa venuje táto spoločnosť fungujúca na princípe sieťového marketingu vyhľadávaniu najlepších prírodných zdrojov pre zdravie a krásu a ponúka ich celému svetu. Spoločnosť podnikajúca vo viac ako 145 krajinách sveta, je dnes najväčším pestovateľom, výrobcom a distribútorom aloe vera. Zároveň je aj najväčším svetovým chovateľom včiel. Priniesla nové spôsoby, ako najlepšie využiť prírodné zdroje pre zdravie. Sortiment Forever Living tvoria výživové doplnky z aloe veraprípravky pre starostlivosť o pokožku, kozmetika a iné. Centrála spoločnosti sa nachádza v Arizone. V súčasnosti využíva produkty Forever Living viac ako 9,5 miliónov distribútorov. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Produkty firmy Forever Living - výživové doplnky Aloe Vera, kozmetika atď.

Meno: Matej

Priezvisko: Magyar

Email: 06matko06@gmail.com

Tel. číslo: 0949 536 210

Skype:

Web:

 

                               

Dedra s.r.o 

Vaše Dedra s.r.o. je česká firma s 20-ročnou tradíciou, ktorá vyrába a distribuuje luxusnú bytovú drogériu, kozmetiku a parfémy, bytové doplnky, dekorácie, hračky a spustili aj predaj pánskeho a dámskeho značkového oblečenia a obuvi. Ich produkty nenájdete v sortimente žiadneho obchodného reťazca - ide výhradne o katalógový predaj cez registrovaných predajcov. Kozmetika a drogéria je vyrábaná s dôrazom na ekológiu a životné prostredie. Všetky produkty Dedra sú bez obsahu formaldehydu, chlóru a perborátov. Okrem Slovenska plánuje Dedra rozšíriť predaj aj do iných krajín, takže je to perspektívna spoločnosť s vyhliadkami do budúcna. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Pánske a dámske oblečenie s DedrouKozmetika a drogéria DedraDedra panvice a iné bytové doplnky

MenoJana 

PriezviskoPavlinská

Emailjana67@centrum.sk

Tel. číslo0915 963 118

Skype:

Web: www.facebook.com/dedra.po
   

                    

Sirael Cosmetics

Sirael Cosmetics je slovenská spoločnosť ktorá prináša na trh s kozmetikou nové produkty, podnikateľskú príležitosť pre ľudí a perspektívu rastu prostredníctvom viacúrovňového marketingu. Je to pomerne mladá firma ktorá vznikla 1.10.2014 a okrem Slovenska pôsobí aj v Českej republike. V budúcnosti majú v pláne preraziť aj v ďalších krajinách Európy. Produktmi Sirael Cosmetics sú parfumy obsahujúce 23% vonnej esencie a samozrejme kozmetika (bambucké maslá, masážne gély, konopná kozmetika, granátové jablko, pleťové krémy a oleje, starostlivosť o oči, telo a nohy, atď.). Pre viac informácií ohľadne tohto projektu kontaktujte túto osobu:

Slovenská spoločnosť predávajúca parfumy s 23 % vonnej esencie

Meno: Peter 

PriezviskoJanček

Emailpeto.jancek@gmail.com

Tel. číslo: 0902 363 422

Skype:

Web: http://peterjancek.sirael.sk/osobna-stranka

 

 

DXN káva s ganodermou

Spoločnosť DXN ktorá vznikla v Malajzii prišla ako prvá na svete s nápadom kávy s Ganodermou. Do kvalitnej kávy Arabica, pochádzajúcej z Brazílie sa totižto pridáva extrakt z huby Ganodermy, ktorá má blahodarné účinky na ľudský organizmus. Okrem samotnej kávy patrí medzi produkty spoločnosti aj čaj, horúca čokoláda, produkty osobnej hygieny ako zubná pasta, šampón, sprchový gél a iné. Do všetkých výrobkov sa pridávajú výťažky z Ganodemy, ktorú firma pestuje na svojich plantážach v Malajzii už od roku 1993. DXN má vo svete už viac ako 5 miliónov členov. Klasický sieťový marketing kombinuje s internetovým podnikaním, k čomu každému členovi poskytuje profesionálne web stránky s e-shopom. Ak vás táto spoločnosť zaujala a chceli by ste sa dozvedieť viac, kontaktujte túto osobu:

DXN výrobky s výťažkami ganodermy, káva, čaj, kozmetika, osobná hygiena

Meno: Kristián 

PriezviskoJamriška

Email: jamriska.k@gmail.com

Tel. číslo: 0944 169 063

Skype:

Web: www.ciernezlato.sk

 

               

Vemma 

Vemma je americká spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti zdravia a wellness. Vyrába koloidné, čisto prírodné výživné látky, pre priamu bunkovú výživu, antioxidanty, minerály a esenciálne vitamíny. Materskú spoločnosť Vemmy, založil BK Boreyko so svojou rodinou pod názvom New Vision®. Spoločnosť so ziskom viac ako 1 mld. USD na celkových maloobchodných tržbách, pomohla už pred viac ako 14 rokmi dostať do povedomia ľudí tekutú formu výživy. Vtedy začala na trhu predávať najobľúbenejší tekutý minerálny doplnok v Severnej Amerike. Medzi najznámejšie produkty firmy patria nápoje Vemma a Verve. Pre viac informácií ohľadne tohto projektu kontaktujte túto osobu:

Americká spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti wellness a zdravie.Najznámejšie produkty firmy Vemma a Verve.

Meno: Marián 

PriezviskoDolanský

Email: dolansky@vemma-partners.sk

Tel. číslo: 0948 535 780

Skype:

Web: www.itservices.vemma.eu

 

    

TianDe 

Jednou z ďalších network marketing spoločností ktoré sa venujú predaju kozmetiky formou priameho predaja je firma TianDe, ktorá vstúpila na Slovenský a Český trh v apríli 2012. Spoločnosť vznikla v roku 2007 v ruskom meste na Altaji. TianDe predáva kozmetické výrobky a potravinové doplnky, pochádzajúce zo starých čínskych, tibetských a altajských receptúr. Produkty obsahujú látky, ktoré sú liečivé nielen pre pokožku, ale aj pre celý organizmus. Každý výrobok má vo svojom zložení prírodné ingrediencie ako sú výťažky z liečivých rastlín (ženšen, zázvor, lotos...aj.), éterické oleje (z ylang ylangu, jazmínu, rozmarínu, mandlí aj.), atď. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Výťažky z liečivých rastlín, ženšen, zázvor, lotos a éterické olejeKozmetické produkty a potravinové doplnky spoločnosti TianDe

Meno: Karin 

PriezviskoFilová

Email: karin.filova@tiandeshop.sk

Tel. číslo: 0905 756 971

Skype:

Web: www.kozmetika-tiande.sk

 

                    

Organo Gold 

Táto spoločnosť je jednou z najrýchlejšie rastúcich multi level marketing spoločností na svete. Firma je založená na predaji produktov, hlavne nápojov s výťažkami huby Ganoderma Lucidum, ktorá má podľa vedcov mnoho pozitívnych účinkov. Ich hlavným produktom je káva (Čierna káva, Mocca a Latté) so spomínanými výťažkami. Ďalšími produktmi sú horká čokoláda a zelený čaj. Organo gold vstúpilo na český a slovenský trh len nedávno, koncom roka 2012. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Lahodné zdravé produkty Organo Gold s Ganodermou

Caffe Latte Organo Gold s výťažkami huby Ganoderma Lucidum

Meno: Ján 

PriezviskoStrecký

Email: strecky@organo-wellness.eu

Tel. číslo: +421 910 999 303

Skype:

Webwww.organo-wellness.eu

 

      

Agel 

Spoločnosť Agel Enterprises bola založená v roku 2005 v USA, dnes pôsobí už vo viac ako 65 štátoch sveta a do ďalších sa chystá expandovať. Vytvorila novú výrobnú kategóriu – technológiu suspenzných gélov. Táto inovačná technológia, nielenže zmenila spôsob, ktorým môžete prijímať potravinové doplnky, ale je omnoho účinnejšia a osloví väčší okruh spotrebiteľov. Agel Produktypatentované, zároveň sú výnimočne v tom že sú vstrebávané okamžite s 90% až 100% efektivitou (na rozdiel od ostatných výživových doplnkov vo forme tabliet, práškov či nápojov, u ktorých je absorpcia maximálne 5% až 12%). Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Agel tabletky, prášky, či nápojeSuspenzný gél Agel GSHAgel produkt Exo

Meno: Branislav 

PriezviskoŽila

Email: brano.zila@gmail.com

Tel. číslo: 0948 771 889

Skype:

Web: www.mujgel.cz

 

 

FGXpress

Je wellness spoločnosť založená v roku 2013, so sídlom v americkom Utahu. Zakladateľom a riaditeľom spoločnosti je Ron Williams. Medzi hlavné produkty FGXpress, ktoré sú predávané prostredníctvom priameho predaja, patria liečivé náplaste Powerstripspotravinové doplnky Solarstrips a kompletný systém starostlivosti o pleť BeautyStrips. Najznámejším a najrozšírenejším zo spomínaných produktov je náplasť Powerstrips. Je zložená výhradne z prírodných zložiek - kórejský červený ženšen, morský fytoplanktón, kalcium, magnézium, draslík, ióny striebra, organické germánium, vďaka čomu priaznivo pôsobí na ľudský organizmus a výrazne napomáha pri liečení rôznych zdravotných ťažkostí, ako napríklad bolesti hlavy (migrény), hojenie jaziev, liečenie kožných chorôb, reguláciu krvného tlaku atď. Ak Vás spoločnosť FGXpress oslovila a máte záujem zistiť viac informácii o produktoch, poprípade pracovnej príležitosti, kontaktujte prosím túto osobu:

Zloženie náplasti Powerstrips spoločnosti FGXpress je výlučne prírodné.

Meno: Radovan

PriezviskoŠafranko

Email: radopo@gmail.com

Tel. číslo: 0944 566 222

Skype:

Webwww.radopo.fgxpress.com

 

                 

Swiss Halley 

Jedná sa o švajčiarsku online cestovnú kanceláriu, resp. portál fungujúci na báze MLM. Hlavnou myšlienkou Swiss Halley je vytvorenie najväčšej cestovateľskej komunity na svete, ktorej registrovaní užívatelia iba cestujú a využívajú ponúkané výhody tejto MLM spoločnosti, alebo cestujú a popri tom aktívne šíria informácie o filozofii Swiss Halley a tak získavajú veľmi férovú obchodnú príležitosť spojenú s cestovaním. Na Slovensku funguje táto firma už nejaký ten rok. Vďaka spoločnosti môžete cestovať do rôznych kútov sveta za tretinové ceny. Bohatý je aj ponúkaný sortiment služieb. Nájdete tu tisícky rekreačných stredísk a lyžiarskych zájazdov za výhodne ceny, bohatú ponuku hotelov, leteniek a iných služieb. Ak vás táto spoločnosť zaujala a chceli by ste sa dozvedieť viac, kontaktujte túto osobu:

Cestujte so Swiss Halley, bohatá ponuka rekreačných stredísk a lyžiarskych zájazdov, hotelov, leteniek.

Meno: Lenka 

PriezviskoF.

Email: firefliessk007@gmail.com

Tel. číslo: 0949 217 983

Skype:

Web:

 

 

Kyäni 

Príbeh Kyäni sa začína na Aljaške, kde zakladatelia tejto network marketing spoločnosti, Dick a Gayle Powellovci, narazili na aljašskú čučoriedku, ktorá tvorí základ produktov spoločnosti. Kyäni, ponúka štyri výživové doplnky, Kyäni Sunrise, Kyäni Nitro Xtreme, Kyäni Sunset a Kyäni NitroFX. Tieto produkty sú vyrobené prevažne z už spomínaných aljašských divých čučoriedok, obsahujú rybí tuk z lososov, aloe vera, granátové jablko, hrozno, brusnice, goji, včelí peľ, maliny. V súčasnosti táto MLM spoločnosť pôsobí vo viac ako 44 krajinách a má 13 pobočiek po celom svete. Disponuje zaujímavým obchodným modelom, v rámci ktorého sú spokojní zákazníci odmeňovaní za šírenie týchto produktov k ďalším klientom. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Čučoriedky obsahujú aloe vera, hrozno, brusnice, goju, včelí peľ, malinyProdukty Kyäni Sunrise, Kyäni Nitro Xtreme, Kyäni Sunset a Kyäni NitroFX

Meno

Priezvisko:

Email

Tel. číslo:

Skype:

Web

  

            

SevenPoint 2 

Táto spoločnosť začala podnikať v roku 2011 v Usa a Kanade, koncom roka 2012 sa dostali ich produkty aj na Európsky trh. Európskou centrálou pre túto firmu sa stala Česká republika. SevenPoint 2 je prvou a jedinou svetovou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá alkalickým životným štýlom, ktorý je postavený na princípe odkyslenia ľudského tela a vyrovnania hladiny jeho PH. Produkty SevenPoint 2 sú organické, veganské a bezlepkové okrem iného pomáhajú pri chudnutí a uvoľňovaní molekulárneho vodíka do tela čo má veľmi pozitívne účinky. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Sevenpoint 2 ponúka organické, veganské a bezlepkové produktyAlkalický životný štýl s molekulárnym vodíkom

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:
 

 

Dr. Egrt

Rýdzo česká spoločnosť, ktorá bola založená v marci 2009. Z môjho pohľadu je Dr. Egrt jedna z najperspektívnejších česko-slovenských MLM firiem. V súčasnosti pôsobí firma okrem Českej republiky aj na Slovensku a v Poľsku. Cieľom je samozrejme postupne expandovať do celej Európy. Spoločnosť pracuje s výrobkami každodennej spotreby, ako sú doplnky stravy, kozmetika, produkty na spaľovanie tukov, nízkokalorické sladidlo vhodné na sladenie aj pre diabetikov, liečivé vazelíny, svalové terapie a iné. Sortiment tvorí približne 50 produktov. Značka Dr. Egrt ponúka rovnako ako viaceré MLM firmy, možnosť získania osobného automobilu za veľmi výhodných podmienok. Ak vás táto spoločnosť zaujala a chceli by ste sa dozvedieť viac, kontaktujte túto osobu:

Osobný automobil firmy Dr. Egrt - ako získať autoSlim Shake protein je výživový doplnok na spaľovanie tukov, resp. na chudnutie

Meno

Priezvisko

Email

Tel. číslo:

Skype:

Web

 

        

Amway 

Amway je najväčšou Multi level marketing organizáciou na svete už s vyše 50 ročnou históriou, ktorá pôsobí snáď vo všetkých krajinách na svete, výnimkou nie je samozrejme ani Slovensko, či Česko. Je to firma s mnohomiliardovým obratom ročne porovnateľným s obratom spoločností ako sú napr. Coca Cola a MCI. Spoločnosť je založená na predaji takých rozmanitých produktov ako je mydlo, čističe vody, vitamíny a kozmetika. Amway je vo svete a myslím si že aj na Slovensku veľký pojem. Každý kto sa o MLM zaujímal čo i len čiastočne, musel na túto spoločnosť naraziť. Preto asi nemá zmysel o nich písať ďalšie veci. Ak však patríte medzi ľudí, ktorí Amway nepoznajú a chceli by spoznať, kontaktujte nižšie uvedenú osobu: 

Amway produkty - kozmetika, mydlo, čistiace vodyOtvorenie Amway centra

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:
 

       

Harika Travel 

Spoločnosť Harika-EV emlak s.r.o. je tvorcom unikátneho konceptu budovania, podnikania a propagácie produktov - stavia apartmány a vily s najlepšími stavebnými firmami v regióne Antalya v Turecku a Karibiku. Harika-EV je zároveň vlastníkom projektu TRAVEL Harika. Jedná sa o Tureckú spoločnosť, ktorá poskytuje svojím členom všetko, aby mohli začať zlepšovať a maximalizovať kvalitu života pre seba a svojich blízkych! Viac než 12 500 ľudí z 40 zemí, sa stali partneri spoločnosti Harika Travel & Ev. S rozvojom spoločnosti Harika Ev sa otvoril nový smer - Cestovanie s Harika Travel zaisťuje, aby každý z partnerov, okrem nabitiu majetku, mal taktiež veľkú možnosť cestovať, po celom svete. Máte príležitosť navštíviť najzaujímavejšie zákutia našej planéty, a zároveň zarábať, potom ísť do projektu, ktorý vám umožní vlastniť nehnuteľnosti na pobreží Stredozemného mora. Pre viac informácií kontaktujte osobu:

Navštívte rôzne zákutia a cestujte s Harika Travel

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

  

         

JoinSomethingNew

Je nový Český globálny projekt ktorého zakladateľom je český úspešný investor a podnikateľ Martin Hausenblas, ktorý nahradil klasický model MLM tzv. komunitným podnikaním, kde je cieľový produkt šírený zákazníkmi. Produktom tejto spoločnosti je Liftago Taxi. Je zbrusu nová služba cez mobilnú aplikáciu, ktorá prináša priame spojenie cestujúcich (s aplikáciou Taxi Liftago) a vodičov taxi (s aplikáciou Liftago Driver) a prináša výhody všetkým. Cieľom je skvalitnenie taxislužieb nielen pre pasažierov, ale taktiež pre taxikárov. Pomocou tejto aplikácie jednoducho a rýchlo vyhľadáte najbližšie dostupné taxi, zadáte do systému miesto, na ktoré sa potrebujete dostať a systém vám ponúkne jednotlivých taxikárov podľa hodnotenia aj odhadu ceny za cestu. Pre viac informácií ohľadne JoinSomethingNew kontaktujte túto osobu:

Skvalitnenie taxislužieb nielen pre pasažierov, ale aj taxikárovLiftago taxi je projekt podnikateľa Martina Hausenblas

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

            

Karatbars 

Karatbars je nemecká spoločnosť so sídlom v Stuttgarte, ktorá funguje vo viac ako 70tich krajinách na celom svete. Výnimkou nie je ani Slovensko či Česko. Na náš trh prišli v septembri 2012. Karatbars sa špecializuje na predaj malých 999,9 čistých zlatých prútov a darčekových predmetov. Podstatou vašej prípadnej spolupráce s touto multi level marketing spoločnosťou bude predávať zlato prostredníctvom eshopu ktorý dostanete. Nejedná sa o žiadne investičné zlato ale reálne, ktoré vaši budúci zákazníci dostanú priamo do svojho domova. Jeden z mála projektov, kde nič neplatíte, žiadny vstupný, či mesačný poplatok ani nemusíte odoberať žiadny tovar. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Predaj produktov, hlavne zlata formou multi level marketinguPredaj zlatých prútov a odliatkov spoločnosťou Karatbars

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

          

Lyoness 

Je to medzinárodná nákupná spoločnosť, ktorá sa vzťahuje na rôzne odvetvia. Nosná myšlienka spoločnosti znie: "Peniaze späť z každého nákupu". Členovia a partneri profitujú z výhod, ktoré im Lyoness ponúka, a to vždy, keď nakupujú u partnerov spoločnosti Lyoness. Systém založil Hubert Friedl, ktorý pochádza z Rakúska. Lyoness funguje v 40 krajinách a má vyše 4 milióny členov, zmluvu má s približne 30 000 obchodnými spoločnosťami, na Slovensku je to okolo 1600 firiem od malých až po tie najväčšie ako sú Tesco, Nay, Hypernova, Kika atď. Princíp je jednoduchý, ak budete nakupovať tovar v obchodoch, ktoré majú zmluvu s Lyoness budete dostávať za každý nákup peniaze späť a v prípade, že túto príležitosť ponúknete známym ale aj neznámym, máte možnosť si slušne zarobiť. Členstvo v Lyoness je principiálne novou a jednoduchou formou, ako pri nakupovaní ušetriť peniaze, resp. zlepšiť svoj rozpočet. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Nakupujte so spoločnosťou LyonessHeslo Lyoness je peniaze späť z každého nákupu

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

         

NuSkin 

Firma NuSkin, ktorej ústredie sídli v meste Provo v Utahu v USA bola založená v roku 1984. Na Slovensku pôsobí od roku 2007. Medzi hlavné produkty spoločnosti, ktoré sú predávané prostredníctvom priameho predaja nezávislými distribútormi, patria produkty proti starnutiu, prípravky osobnej starostlivosti a výživové doplnky. Výrobkové portfólio NuSkin zahŕňa viac ako 200 produktov. Celosvetovo dosiahol v roku 2011 obrat firmy na 52 trhoch viac ako 1,74 mld. USD a spolupracuje s ňou viac ako 865 000 nezávislých distribútorov. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Produkty NuSkin proti starnutiu a výživové doplnkyPrípravky osobnej starostlivosti od NuSkin

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

            

Essens 

Je projekt, ktorý sa zaoberá krásou vo všetkých jej podobách - krásou, čistotou a zdravím tela, krásou a čistotou podnikania, rozvojom osobnosti a vnútorného potenciálu každého z Vás. Na Slovenskom a Českom trhu pôsobí Essens od septembra 2011 pričom za tak krátku dobu získala množstvo členov, ktorí odoberajú produkty spoločnosti pravidelne a sú s nimi spokojný. Produkty tvoria predovšetkým dámske a pánske parfémy, sprchové gély, telové balzamy, krémy proti celulitíde, výživové doplnky a kozmetika s Aloe Vera, Colostrum a iné. Pre viac informácií ohľadne Essens kontaktujte túto osobu:

Výživové doplnky a kozmetika od Colostrum a Aloe VeraDámske a pánske parfémy a sprchové gély od Essens

Meno

Priezvisko:

Email

Tel. číslo:

Skype:

Web

 

     

Oriflame a Avon 

Myslím si že tieto dve spoločnosti netreba nikomu predstavovať, pretože na Slovenskom aj Českom trhu pôsobia už niekoľko rokov a teda väčšina ľudí tieto firmy pozná. Určite však veľa ľudí netuší že fungujú práve na MLM princípe a že je možné si privyrobiť peniaze predajom ich produktov. Obe spoločnosti sa venujú predaju kozmetiky. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Produkty od spoločnosti Avon, kozmetika Produkty od spoločnosti Oriflame, kozmetika

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

              

Pure Leverage 

Pure Leverage je americká spoločnosť, ktorá podniká hlavne vo webhostingu. Ponúka kvalitné a hlavne lacné internetové nástroje pre vaše podnikanie ale aj pre súkromie. Je to jedna z mála network marketing spoločností pôsobiacich v CZ či SK, ktoré sa venujú webhostingu. Máte možnosť jednoduchého vytvorenia vlastných webových stránok, blogov, nástroje pre využívanie, tvorbu a propagáciu videa, autoresponder a konferenčné miestnosti pre 100 ľudí. Pre viac informácií ohľadom Pure Leverage kontaktujte túto osobu:

GVO internetové nástroje ako autoresponder, videoemail, videokonferencie

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

                    

StiforP 

StiforP je marketingový systém reklamy a propagácie, ktorý funguje na princípe sieťového marketingu. Vytvorila ho spoločnosť HWU Training Corp LLC, so sídlom v USA v Kalifornii. Bola založená 14. augusta 2009. Spoločnosť sa zaoberá školením firiem a jednotlivcov v oblasti marketingu a e-learningu čiže školenie - samovzdelávanie. Dňa 20. júla 2011 zahájil StiforP predajný systém na internete, ktorý mal rozšíriť ich sortiment a prebrali model MLM obchodu za účelom rozšíriť svoje služby do celého sveta. Medzi produkty, ktoré ponúkajú patria: webové stránky, telekonferencie, autroresponder, rotátor webových stránok, videohovorca na web, editovateľné webové stránky pre akýkoľvek business, vlastná webinárová miestnosť na školenie - videokonferencie, a ďalšie podporné nástroje pre automatizáciu podnikania. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Webové stránky, telekonferencie a iné nástroje spoločnosti StiforP

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

       

 

 

Ak chcete aby sa v tomto článku priamo pri vašom projekte nachádzali Vaše kontaktné údaje, napíšte mi, určite sa dohodneme. 

 

Diskusná téma: MLM pôsobiace v CZ a SK

Dátum: 18.04.2015

Vložil: Pavel Mišík

Titulok: Hľadám partnerov do skupiny

Ahojte,Kto má chuť cestovať po celom svete na luxusné dovolenky a popritom zarábať slušné peniaze?Kto odpovie Áno tak tu je môj kontakt misik.pavel@gmail.com alebo vyššie je článok WorldVentures.Nasadnite na rozbiehajúcu a vlnu biznisu na Slovenesnku.Najlepšie je byť medzi prvými.Nebudete určite ľutovať a všetky peniaze čo investujete tak aj precestujete.

Ďakujem.

Dátum: 13.04.2015

Vložil: Andrea

Titulok: Flavon

Ahojte, hľadám partnerov do mojej skupiny. Výrobky, ktoré ponúka moja firma oslovuje každého, kto si chce zachovať pevné zdravie, ale aj toho, kto má zdravotné problémy a hľadá riešenie. Taktiež hľadám každého, kto si chce zlepšiť svoju finančnú situáciu. Keď chceš vedieť viac môj mail je: aferdinand320@gmail.com

Dátum: 11.04.2015

Vložil: MONIKA

Titulok: HLADAM SERIOZNU PONUKU

Velmi vela projektov ma sklamalo.Zacinala som whitepinsom,kde som si kupovala baliky a tak som prisla o vela penazi.Potom ma oslovilo Eldorado,kde som si kupila registraciu za 37 eur,ale uz som nemohla najst dalsich ludi,co si tiez registraciu kupia a plus budu kazdy mesiac nakupovat za 23€ a viac.Viete mi ponuknut nieco,co naozaj funguje.???

Dátum: 12.04.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:HLADAM SERIOZNU PONUKU

Dobrý deň

Pre mňa je MLM predovšetkým o produkte. Vyberte si produkt, ktorý potrebujete, je kvalitný a cenovo dostupný a ostatné snáď príde samo. Ak nie, môžete si povedať, že tie peniaze nie sú zbytočne vyhodené.

Pokiaľ však pôjdete do MLM len kvôli peniazom, neuspejete + budete nariekať nad peniazmi, ktoré ste vyhodila na niečo, čo ani nepotrebujete.

Dátum: 14.04.2015

Vložil: Gabika

Titulok: Re:HLADAM SERIOZNU PONUKU

pekný deň prajem...už cez 15 rokov sa pohybujem v oblasti MLM...tak si myslím,že mám celkom bohaté skúsenosti nie len s produktami ale aj so systémom odmeňovania. Veľa ľudí je sklamaných...tak ako vy...aj ja a veľa mojich známych...niektoré spoločnosti fungujú krátkodobo, prípadne vedenie myslí len na svoj zisk...chamtivosť privádza tieto spoločnosti do krachu alebo neskutočne zadĺžia ľudí...takže to má úplne iný efekt.
Našla som spoločnosť a hlavne spoznala som sa už dávnejšie s lídrami,ktorí myslia úplne inak ako som doteraz bola zvyknutá...podrobnosti môžem povedať po tel alebo osobne sa stretnúť...hlas napovie... gabi.balajova@gmail.com...tam vám napíšem aj moje tel.č.

Dátum: 15.04.2015

Vložil: Martin

Titulok: Re:HLADAM SERIOZNU PONUKU

POZVÁNKA - Ako využívať podnikateľskú príležitosť na finančnom trhu. MLM KDE NEMUSÍTE KAŽDÝ MESIAC NAKUPOVAŤ

Milí priatelia

Pozývam Vás a vašich známych na OPEN MEETING spoločnosti QNTSK „JUMP OFF“ CHARITATÍVNA AKCIA

Dátum: 19.04.2015
Čas: 14:00
Miesto: Business Center Košice, Štúrová 27, Košice

Oblečenie: Casual dress code

Vstupné: 2€ - v plnej výške putuje nadácii BUDÚCNOSŤ DEŤOM. (Pozvánky si môžete zakúpiť na tel.č .0914 208840 ).

Témy:
1. Predstavenie spoločnosti a nášho silného strategického partnera. V mene Aegon partner vystúpi Ing. Branislav Buštík – konateľ a člen predstavenstva Aegon partner.
2. Zmeny a informácie týkajúce sa II. piliera.
3. Novinky a zmeny na finančnom trhu.
4. Ako využívať podnikateľskú príležitosť na finančnom trhu.

PS: Pozvite svojich známych na meeting kde sa dozvedia zaujímavé informácie a zároveň sa im naskytne výnimočný pohľad na mesto Košice 

To, čo robíme pre druhých…
„Jedno z najhlbších tajomstiev života spočíva v tom, že len to, čo robíme pre druhých, má naozaj cenu.“


Tu si môžete pozrieť video na čo prispejete 2 hodinovou účasťou a minimálnou hodnotou 2 eurá

https://www.youtube.com/watch?v=v1yszV9ijc4


Tešíme sa na Vás


MartinMáthé
martin.mathe@qntsk.sk

Dátum: 17.04.2015

Vložil: Pavel

Titulok: Re:HLADAM SERIOZNU PONUKU

Moniko, spouštíme na Slovensku úspěšný model mlm společnosti viz České stránky www.goldengate.cz . Budu osobně 29.4. v Bratislavě. Můžeme se nezávazně sejít, jestli by to pro Vás byla příležitost. Pavel Řihák +420 602 326 155 nebo pavel.rihak@goldengate.cz

Dátum: 17.04.2015

Vložil: Robo

Titulok: Re:HLADAM SERIOZNU PONUKU

Viem, ze mate vela ponuk, avsak moja je mozno ina. Cestovny ruch v hdp vykazuje 10%. Cestuje kazdy. Ja ponukam ludom cestovat za bezkonkurencne ceny a kto chce moze z toho aj profitovat velmi jednoducho, lahko. Ja si myslim, ze to stoji za jednu kavu, ktoru platim.
Robo
alfik@zoznam.sk

Dátum: 17.04.2015

Vložil: Marika

Titulok: Re:HLADAM SERIOZNU PONUKU

Je tu projekt, ktorého produkty sa vedia predať. Každý večer je prezentácia, tak produktov, ako aj biznisu. Prihlasovaci link na kazdodennu vecernu online prezentaciu o 20.30h v slovenčine, resp. češtine: www.onlineprezentace.com
staci ondklikať cez next, allow, next..... a prihlásiť sa: svoje meno/MK
Marika (môj mobil 0905274988 - pre viac informácií)

Dátum: 08.04.2015

Vložil: Mirka

Titulok: Lyoness-celosvetove nakupne spolocenstvo

Peniaze spat z kazdeho nakupu nie je len heslo ale kazdodenna realita o ktorej sa presvedcilo uz vela ludi. Mnozstvo vyhod ktore Lyoness ponuka je naozaj nekonecne. Staci si len vybrat ci to chcete vyuzivat len pre seba a svojich blizkych alebo chcete mat z toho slusny biznis a budovat si svoju vlastnu siet. Pre blizsie info www.mylyconet.com/mirka

Dátum: 29.03.2015

Vložil: Jana

Titulok: Rozbehnime sa spolu

Novovzniknútá MLM firma v oblasti zdravej výživy a zdravej kozmetiky !!!!

Hľadám \"ZDRAVO\" sebavedomých ľudí, schopných pracovať v tíme ale aj samostatne.

Predpoklady:

Jazyk: anglický, nemecký, rusky, alebo ktorýkoľvek iný - VÝHODOU

Práca s PC: WORD, EXCEL, POWERPOINT- začiatočník

Vodičský preukaz: VÝHODOU

MZDA: 0- 1000 €

* svoje životopisy zasielajte na : kozmetikaMLM@gmail.com

Dátum: 16.03.2015

Vložil: Roman Kardoš

Titulok: MLM

Dobry den,
mam zaujem pracovat v MLM spolocnosti. Akejkolvek. Ak mate serioznu ponuku prosim poslite mi ju na mail romankardos@centrum.sk . Dakujem

Dátum: 17.04.2015

Vložil: Robo

Titulok: Re:MLM

MLM v cestovnom ruchu je novinka. Neponukate tovar, ale to co robi kazdy clovek, cestuje. A ked este bezkonkurencne lacno, tak to ide samo. napiste na alfik@zoznam.sk a mozme sa nezavazne stretnut.
Robo

Dátum: 17.04.2015

Vložil: Marika

Titulok: Re:Re:MLM

Môžete mi poslat info na: marikamdl@gmail.com, cestovanie je zaujímavé.

Dátum: 16.03.2015

Vložil: Klub Ramissio

Titulok: Projekt s nadčasovou filozofiou a rodinnou atmosférou

MLM , networkmarketing

Nová dynamicky rastúca spoločnosť na wellness trhu a len 2 roky na slovenskom trhu .
Malé portfolio vysoko kvalitných prírodných produktov , efektívne a štedrý odmeňovací referenčný marketing.
Hľadám na celom území Slovenska do svojej početnej skupiny nových kreatívne a samostatne zmyšľajúcich ľudí , ktorých láka slobodné podnikanie s dlhodobou perpektívou ,s kvalitným produktom , rastúcim príjmom . Našou značkou je kvalita a profesionalita .
Info :0902908010

Dátum: 16.03.2015

Vložil: Klub Ramissio

Titulok: Re:Projekt s nadčasovou filozofiou a rodinnou atmosférou

Opravujem kontakt
0902908910

Dátum: 12.03.2015

Vložil: marek

Titulok: MLM cez internet

ahojte poznáte nejakú spoločnosť kde sa dá podnikať aj cez net?

Dátum: 21.03.2015

Vložil: Pavel Mišík

Titulok: Re:MLM cez internet

Dobrý deň,

Našiel som si príspevok kde hľadáte firmu cez ktorú sa dá podnikať cez net.Ja Vám ju ponúknem.

Pre viac info ma kontaktujte.....misik.pavel@gmail.com

Dátum: 25.03.2015

Vložil: Hilda

Titulok: Re:MLM cez internet

Ano . budaiova.hilda@centrum.sk informujte sa

Dátum: 02.04.2015

Vložil: Roman

Titulok: Re:MLM cez internet

Zimmilo.sk

Dátum: 08.04.2015

Vložil: Pavel Dolinský

Titulok: Re:MLM cez internet

Ahoj Marek ak chceš podnikať cez internet a chceš sa v tejto oblasti vzdelávať, chceš pomáhať ľuďom zarobiť si peniaze a máš vytrvalosť tvoriť sieť samospotrebiteľov na internete, posielam ti linky na moje stránky.

www.amway.sk/user/dolinskyp
www.paveldsk.jeunesseglobal.com

Ak ťa to zaujme rád ti budem pomáhať a s tebou spolupracovať.
Prajem ti úspešný deň.

Dátum: 17.04.2015

Vložil: Marika

Titulok: Re:MLM cez internet

Kontaktujte ma na: marikamdl@gmail.com

Dátum: 12.03.2015

Vložil: Šimon Polák

Titulok: Bez vstupného poplatku

Dobrý deň. Nejedná sa o MLM ale aj tak by vás mohla zaujať ponuka práce z domu. Nový portál hľadá distribútorov. Ak máte už svoju mlm sieť, tak to je iba výhoda. Jednoduché fungoanie. Slovenská firma - ani nie mesiac na trhu. Viac info mapafiriem@gmail.com alebo 0908441243

Dátum: 09.03.2015

Vložil: Pavel Mišík

Titulok: World Ventures

Ahojte,chcem Vas informovat o novej prilezitosti v mlm systeme.
Jedna sa o cestovatelsky klub kde mozete cestovat luxusne a za super ceny a ktomu poskytuju aj vyuzivanie ich mlm systemu.navstivte moju stranku www.cesty-snov.sk tam su info a aj skvele videa o firme.Este taka super vec robia meetingi v roznych krajinach kde pride 10 000 ludi z klubu aby si vypoculi ich skolenia.blizsie info na cestysnovv@gmail.com alebo na stranke www.cesty-snov.sk


Dakujem.

Dátum: 26.02.2015

Vložil: Pato Henderson

Titulok: Potřebujete-li spolehlivý a skutečné úvěrové pomoci,

Dobrý den, Jste zoufale potřebuje půjčku? Už jste být odepřen úvěru od banky nebo jakékoliv finanční firma? Myslíte si, potřebují finanční pomoc, Potřebujete úvěr splatit své účty, nebo koupit domů, nebo konsolidovat své dluhy a musí být bez dluhů? Chcete mít svou vlastní firmu a potřebujete finanční půjčky pomoc? Kontaktujte nás ještě dnes pro vaši finanční půjčky v nápovědě. Jsme ochotni pomoct buď na obchodní nebo osobní půjčky, i když jste na černé listině a mají špatnou úvěrovou rekord. Naše nabídky úvěr za přijatelnou úrokovou sazbou ve výši 2%. Zájemce by měl kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: patocompany@blumail.org

S pozdravem,
Pane, Pato Henderson

Dátum: 24.02.2015

Vložil: Jaroslav

Titulok: Nehledám kvantitu ale kvalitu

Buduju síť 3 měsíce, za tuto dobu v síti kolem 100 lidí. Bližší info na iprofit24.cz

Dátum: 15.02.2015

Vložil: Johny

Titulok: Jeunesse global

-najrýchlejšie rastúca spoločnosť ekonomiky v USA
-najrýchlejšie dosiahnutý obrat 1/4 miliardy dolárov
-najmladšia spoločnosť vo viac ako 100 krajinách sveta
-patentová technológia kmeňových buniek

...toto všetko v Jeunesse global,

https://www.youtube.com/watch?v=XEWlu2VWgCw

Viac tu: http://www.pracanadoma-skusenosti.eu/mlm-sietovy-marketing/

Dátum: 05.02.2015

Vložil: Miki

Titulok: Jedinečná šanca zarobiť si

Firma s 30 ročnou tradíciou v MLM. Pracujem v nej skoro rok. Ak sa chcete dozvedieť viac volajte 0919225165

Dátum: 01.02.2015

Vložil: Linda

Titulok: Práca Avon Lady

Ak by ste chceli pracovať ako Avon Lady a privirobit si peniaze, viac informacii najdete tu: www.praca-avon-lady-sk alebo mi napiste na: info@praca-avon-lady.sk

Dátum: 28.01.2015

Vložil: Pastor Chris Ben

Titulok: úvěr svědectví

dobrý deň,

Ste v núdzi úveru ?? sa môžete dostať svoje problémy vyriešiť pri spustení. Ja som pani, Susan Randy. Z amerického štátu minulý týždeň v pondelok som hľadal pôžičku platiť svoje účty, a tak som sa dostal do rúk rôznych podvodov a bol som podvody iný veriteľ, Keby to nebolo pre dámu, Sadaih to je moja dobrý priateľ predstaviť ma Pastor Chris Ben (CEO) Pastor Chris Ben, a on mi pomáha s pôžičkou $ 20,000 bez stresu. Takže moja dobrí ľudia na svete, môžete ho kontaktovať prostredníctvom e-mailu: pastorchrisben@gmail.com A nezabudnite povedať, budem prezentovať svoju firmu

Dátum: 27.01.2015

Vložil: Maťo

Titulok: Amway global

Zdravím, ak máte záujem byť súčasťou a zároveň sa podielať na fungovaní tej najväčšej a najspoľahlivejšej MLM spoločnosti na svete píšte na matej.florek.matej@gmail.com

Dátum: 25.01.2015

Vložil: Martin

Titulok: akcia pre nových záujemcov MLM

Dobrý deň všetkým ktorí sú otvorený novým výzvam.

Obrat 3 000 eur
Zárobok 1740 eur + wellness v hodnote 280 eur

Bližšie informácie martinmathe@atlas.cz

Dátum: 18.01.2015

Vložil: Zuzana

Titulok: Forever Living

Pre informacie o MLM Forever Living piste na
massaya@azet.sk
Dakujem

Dátum: 11.01.2015

Vložil: Andrea Czaniková

Titulok: Green Ways

Zdravím všetkých nadšencov pre MLM. Ja som si na podnikanie s pomocou tohto systému zvolila českú spoločnosť Green Ways s.r.o., zaoberá sa zeleným jačmeňom a chlorellou. Zaujali ma viaceré aspekty. Je to jedno z mála podnikaní, ktoré už pri počiatku napomáha životnému prostrediu tvorbou kyslíka, nám ľuďom zabezpečuje zdravie a v konečnom dôsledku pri dvoch veľmi jednoduchých produktoch zabezpečí finančnú nezávislosť. Majú etický odmeňovací systém a spôsob spolupráce je založený na vzájomnej pomoci sponzora do tej miery, do akej to vyžaduje registrovaný partner. Ak máte chuť zazeleniť väčšiu časť Slovenska pridajte sa ku mne. Môžete ma kontaktovať na maily: czanikovaa@gmail.com
Všetkým Vám želám veľa úspechov v tom pre čo sa v MLM rozhodnete. Dôležité to je robiť z vlastného vnútorného presvedčenia a srdcom.
Andrea

Dátum: 06.01.2015

Vložil: Lender Betty Judy

Titulok: ponuka úveru

Ali ste v iskanju zákonitý posojilo? Ali VAM je ťažké najti pri pridobitvi posojilo okoli vas? ali zasebna ali poslovno posojilo, da bi potľapkal váza račun? Obiščite nás sa Dáni v sa financira. po e-mailom na: (lenderbetty.judy55@outlook.com) Prepišite Naš elektronski naslov v odgovarjanje na: lenderbetty.judy55@outlook.com

Dátum: 03.01.2015

Vložil: Róbert

Titulok: Amway

Dobrý deň ak by mal niekto záujem o podnikanie v spoločnosti Amway tak ma kontaktujte na mail: robertjacko93@gmail.sk.

Dátum: 03.01.2015

Vložil: shirley

Titulok: ponuka pôžička

Hľadáte z úveru? Ak áno, ponúkame úver vo výške
3% od 5.000 dolárov na 200 dolárov, milióny záujemcov by mal kontaktujte nás shirley_financial@live.com


Názov
Krajina:
čiastka
trvania
telefón

potrebujeme tieto informácie pokračovať v poriadku

Dátum: 18.12.2014

Vložil: neprezradím

Titulok: som za vzdelanie

Každý si tu bude chváliť to svoje to je samozrejmé. Pokiaľ niekoho zaujímajú napríklad také detaily ako sú fakty a čísla a myslí to vážne s leadershipom tak je jasné čo si vyberie

Dátum: 26.01.2015

Vložil: Jozef

Titulok: Re:som za vzdelanie

Súhlasím

Dátum: 16.12.2014

Vložil: Mykey

Titulok: Conligus

Až do 31.12.2014 máte velkou šanci získat od firmy Conligus 1000 Euro za vaší aktivitu Stačí vám doporučit systém novým uživatelům, kteří si nakoupí alespoň základní balíček za 49 Euro a začnou systém hybridních aukcí využívat Je to velice jednoduché a díky tomu, že se firma rozrůstá každým dnem je velká šance, že kdokoliv může na tento bonus dosáhnout

viac info vám poviem stačí napísať na FB Mario Mykey Rijavec

Dátum: 17.12.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Conligus

Sorry

Registračné linky a affiliate linky mažem.

Dátum: 19.12.2014

Vložil: Mykey

Titulok: Re:Re:Conligus

No problem :)

Dátum: 01.12.2014

Vložil: Anka

Titulok: Swiss Halley

jednoznačne Swiss Halley, pridajte sa k nám.
napíšte na: ankon@post.sk

Dátum: 05.12.2014

Vložil: Marta Kufová

Titulok: Re:Swiss Halley

Pozrite si bezkonkurenčnú ponuku Slovenského - medzinárodného MLM už 15 rokov na trhu - www.goldenclub.sk

Dátum: 07.03.2015

Vložil: Ivan

Titulok: Re:Re:Swiss Halley

Aj ty si v Goldenclub je to MLM nad MLM

Dátum: 27.11.2014

Vložil: brano

Titulok: lyoness

dobry den,tiez niesom zastancom nejakeho podomoveho predaja alebo nutit ludom vyrobky ze tieto su naj a ine nie.preto jasnou volbou pre mna bol lyoness kde nic nepredavam.v pripade zaujmu vysvetlim a rad poradim.
brano.horensky@gmail.com

Dátum: 26.11.2014

Vložil: Tomáš

Titulok: Amway

Dobrý deň
Ak má niekto záujem spolupracovať s firmou Amway a nemá s kým tak nech sa mi ozve na mail Tomas.Stranovsky@centrum.sk

Ostatným prajem veľa šťastia a úspechu :) .

Dátum: 11.11.2014

Vložil: Ján

Titulok: firma Wale up Now


Ahojte . Chcel by som vám ponúknúknuť možnosť byť pri privedení na Slovensko firmy Wake Up Now .Snažím sa vybudovať kumunitu mladých ľudí ktorý budú podnikať a snažiť sa rozširovať našu komunitu. Až si študent alebo už si skončil so štúdiom je to výborná príležitosť práve pre teba .

Dátum: 16.11.2014

Vložil: Boris

Titulok: Re:firma Wale up Now

Ahoj,

budem veľmi rád ak mi poskytneš viac info na mail boris_haviar@centrum.sk

Dátum: 20.11.2014

Vložil: rado

Titulok: Re:firma Wale up Now

Rad by som dostal nejake blizsie info na radman@azet.sk

Dátum: 09.12.2014

Vložil: Dave

Titulok: Re:firma Wale up Now

Zdravim, rad by som dostal viac info na travnicek.biznis@gmail.com. Dakujem.

David Travnicek

Dátum: 04.11.2014

Vložil: Vladimír

Titulok: Jeunesse Global

Dobrý deň. Počuli ste už o spoločnosti Jeunesse Global a čomu sa venuje? Je to 3 najrýchlejšie rastúca spoločnosť na svete v oblasti network marketingu a najrýchlejšie rastúca spoločnosť ekonomiky USA. Bola založená 9.9.2009 a každý rok zdvojnásobuje svoje obraty. Získala mnoho významných ocenení a zaradila sa ku spoločnostiam ako SONY, GOOGLE, Cisco Systems. Spoločnosť je svetovým lídrom v procese spomalenia starnutia. Všetci chceme žiť dlhšie a vychutnať si zdravý a bohatý život. Zdá sa vám to nemožné? Doba sa mení a technológie tak isto. Produkty sú odskúšané nie je to žiadna chémia a veľa ľuďom na celom svete už pomohli. Je to technológia dospelých ľudských kmeňových buniek, na ktorú ma spoločnosť patent. Ľudia vyzerajú po používaní mladší a zdravší. Chceli by ste vyzerať mladšie, zarobiť viac peňazí, dosiahnuť slobodu, mať lepší život, venovať viac času rodine, byť šťastný a splniť si svoje životné ciele? Viac informácii sa dozviete na mojej stránke www.pleja.tv ,kde si viete pozrieť video o tejto zaujímavej ponuke.

Dátum: 01.02.2015

Vložil: Vladimír

Titulok: Re:Jeunesse Global

Moja stránka www.bujda.pleja.tv

Dátum: 03.11.2014

Vložil: Martin

Titulok: Pozvánka na OPEN MEETING

Dobrý deň,

dovoľte aby som vás pozval na prezentáciu spoločnosti kde zarábate odporúčaním služieb, ktoré využíva väčšina z nás. V ktorej kariéra je založená na historickom systéme a automatickom postupe cez informačný systém spoločnosti.
Spolupracujeme s jednou s najväčších firiem na svete ktorá vlastní – najväčšiu maklérsku spoločnosť svojho druhu na svete.
Ich systém práce a know how máme zakomponovaný v našom systéme... ich obrovské skúsenosti využívame v našej spoločnosti...
Prevzatý systém, ktorý už je funkčný... ročný nárast 10.000 ľudí a ročne viac ako 100 z nich zarába viac ako 1mil $...

Prezentácia sa koná 08.11.2014 v Košiciach od 14:00 do 17:30 . Vstup je voľný , alebo môžete prispieť ľubovoľnou čiastkou na charitu.

Pokiaľ vás to zaujalo , tak pre informácie o mieste konania ma môžete kontaktovať na mail: martinmathe@atlas.cz, alebo telefonický 0914 20 88 40

Prajem veľa úspechov MLM

Dátum: 31.10.2014

Vložil: Peter

Titulok: mlm príležitosť

Ahojte koho by zaujmala nová mlm spoločnosť, kde sú nižšie ceny ako v konkurencii a vyššie odmeny ( aspoň tie firmy čo som porovnával ja ) a chcel by byť na začiatku novej kozmetickej mlm firmy tak mi napíšte petulo8@azet.sk

Dátum: 21.02.2015

Vložil: jozef

Titulok: Re:mlm príležitosť

zdravim poprosil by som blizsie info

Dátum: 30.10.2014

Vložil: YPR

Titulok: Nový Affiliate Marketing na Slovensku

Ak máte záujem dozvedieť sa alebo sa rovno aj pripojiť k novému affiliate marketingu na Slovensku napíšte. mail: yprslovakia@gmail.com

Dátum: 21.10.2014

Vložil: Erik

Titulok: nové mlm

Ahojte, BHIP Global ponúka úplne nové MLM na Slovensku, kto by chcel mať jednu z prvých pozícií v krajine, máte šancu. Výborný systém, až 7 druhov odmeňovania. Výborné produkty, hlavne nápoje, 100% prírodné, z výťažkov najzdravších bylín a plodov sveta. A hlavne produkty s obsahom látky AC11 (špeciálny extrakt z Amazónskej rastliny Mačací pazúr s 8 USA patentmi), prvé a zatiaľ jediné v SR...
Podrobnosti na *********

Dátum: 08.10.2014

Vložil: Peter

Titulok: MLM

Ahojte kto vie poradiť nejaké MLM aby som nemusel chodiť po ľuďoch a vnucovať sa im, najlepšie aby som nemusel nič pravidelne kupovať ani platiť peniaze za registráciu?

Dátum: 12.10.2014

Vložil: Marián

Titulok: Re:MLM

to je nemožné... mlm spočíva v priamom predaji tovaru, služby... bez predávania to proste neide... mlm je ako podnikanie- aj do podnikania musíš investovať, nakupovať tovar a predávať ho so ziskom. V podstate ľudí presviedčas, prečo práve tvoj výrobok a nie iný... ak nechceš platiť za tovar, ponúkať ho ľuďom, potom mlm/ podnikanie nieje pre teba a hľadáš skôr pevnú pracovnú dobu s min. mzdou zaručenou, ale bez možnosti rastu jej kapacity...

Dátum: 14.10.2014

Vložil: Marta

Titulok: Re:MLM

Zdravím Peter, viem o takom MLM kde ľudia budú vyhľadávať vás. Napíšte mi na b.marta@centrum.sk a pošlem vám podrobnosti.

Dátum: 19.10.2014

Vložil: Martin

Titulok: Re:MLM

Ahoj Peter,

existuje firma kde zamestnanci odporúčajú služby a klienti pokiaľ ich využívajú tak majú z toho provízie. Je to robené takou nenútenou formou pre klienta. Ty len registruješ ľudí či už cez telefón cez mail , facebook alebo osobne. Nemusíš tam nič pravidelne nakupovať. Ale najlepšie na tom je , že je to jednoduchý a duplikovateľný systém.čo je na MLM to najdôležitejšie, lebo si vytváraš skupinu. Nebudem sa tu viac rozpisovať.Pokiaľ máš nejaké otázky tak mi napíš na martinmathe@atlas.cz a môžeme spolu komunikovať.
prajem pekný deň a veľa úspechov v MLM

Dátum: 11.11.2014

Vložil: dana

Titulok: Re:Re:MLM

Ahoj chcela by som info,,boburka@azet.sk,,,ja ponukam spolupracu vo Švajčiarskej firme,ktora ponuka skvele produkty,skvelo odmeňovane ,rada odpoviem ,kontaktujte ma boburka@azet.sk

Dátum: 27.10.2014

Vložil: Snake

Titulok: Re:MLM

Ja ti viem ponúknuť taký biznis.

Dátum: 27.10.2014

Vložil: Snake

Titulok: Re:MLM

Napíš mi na snakeJ@azet.sk

Dátum: 31.10.2014

Vložil: Peter

Titulok: Re:MLM

Ahoj, mám pre teba jeden mlm kde aspoň na prvej pozicii nemusiš robiť objednávky a môžeš zarobiť peniaze, ale musíš aspoň hľadať ľudí ktorí budu robiť obrat. napíš mi na pravitko159@azet.sk

Dátum: 13.11.2014

Vložil: Jožo

Titulok: MLM???

A zarábať budeš z ľuftu alebo odkiaľ??? Vždy musí byť uskutočnený predaj a niekto musí zaplatiť, aby existovali peniaze na prerozdelenie. Ak si myslíš niečo iné, si naivný rojko a snílek, ktorý bude stále bez peňazí, lebo ani nechceš nič investovač...Predpokladám, že ani čas nechceš investovať, že??? Iba príjem na účet chceš, však?

Dátum: 17.01.2015

Vložil: MLM

Titulok: Re:MLM

mám odpoveď na Tvoju otázku,kontaktuj ma na mona25@centrum.sk

Dátum: 28.01.2015

Vložil: Dušan

Titulok: Re:MLM

Ahoj Peter, ozvi sa mi na olejnikovci .lr@gmail.com

ponúkam ti multilevel, kde:
- kvalitná nemecká spoločnosť 30 rokov na trhu
- certifikát kvality Institútu Fresenius
- registrácia je možná od 44€, ale máš v balíčku produkty, nie je to len za nejakú licenciu
- školenia pravidelne každý týždeň zadarmo
- super odmeňovanie
- autokoncept (VW POLO na začiatok, potom Mercedes)
- možnosť mať štruktúru aj v zahraničí kde ti firma nekráti bonusy len zato, že máš partnera v zahraničí

ak máš záujem ozvi sa na olejnikovci.lr@gmail.com

Dátum: 08.10.2014

Vložil: Richard

Titulok: Produkt ako PORSCHE.

Tu konci Vase hladanie .Ide o kavu. Kavu sa pije na celom svete. Ak chapete business potencial z kavou ,tak viac info po kontakte cez yes.global.networker@gmail.com

Dátum: 10.11.2014

Vložil: Stefan

Titulok: Re:Produkt ako PORSCHE.

Super, je to skvela vec. Konečne niekto našiel spôsob ako si ľahko zarobiť na káve. Káva mi chutí a cítim sa oveľa lepšie. Ďakujem Richardovi za info a všetkým vám ho vrelo doporučujem. Stefan z BA

Dátum: 05.10.2014

Vložil: Marian Petro

Titulok: talkfusion mlm

Dobrý deň, a čo vravíte na MLM firmu Talkfusion?
www.talkfusion.com
-záložka produkty
(videoemails, newsletters, live konferencie)
- 7 druhov odmien...
prajem pekný večer

Dátum: 05.10.2014

Vložil: Ľuboš

Titulok: Jedinečná príležitosť

Hľadám lídrov MLM, americká firma ktorá ešte nieje na Slovenskom trhu s obratom viac ako 100 miliónov € ročne. Vysoké provízie až 50%, veľa motivačných bonusov, a veľmi jednoduchý systém. A jedinečný produkt ktorý si ľudia nekúpia len raz. Jedinečná šanca byť na začiatku niečoho veľkého. Pre viac info ma kontaktujte správou.

Dátum: 06.10.2014

Vložil: Robert

Titulok: Re:Jedinečná príležitosť

Zdravím mam záujem o info, zašlite mi ich prosim na mail robertjacko93@gmail.com Ďakujem.

Dátum: 14.10.2014

Vložil: Alžbeta

Titulok: Re:Jedinečná príležitosť

Dobrý deň. Poprosím viac info na alzbetka.ladniakova@gmail.com
Ďakujem.

Dátum: 21.10.2014

Vložil: Jaroslav

Titulok: Re:Jedinečná príležitosť

mal by som zaujem dozvedieť sa viac o produkte ,ak možte pošlete mi info na Dior56@azet.sk dakujem a prajem prijemny den..

Dátum: 26.10.2014

Vložil: meno

Titulok: Re:Jedinečná príležitosť

Rád by som vedel, o čo ide :) Prosím o viac info - darius.dobos@gmail.com

Dátum: 11.11.2014

Vložil: dana

Titulok: Re:Jedinečná príležitosť

Poprosim o info boburka@azet.sk

Dátum: 04.01.2015

Vložil: Oto

Titulok: Re:Re:Jedinečná príležitosť

Prosim info na 3oto33@gmail.com
Oto

Dátum: 19.11.2014

Vložil: dana

Titulok: Re:Jedinečná príležitosť

Napiste mi o čo ide boburka @azet.sk

Dátum: 21.02.2015

Vložil: jozef

Titulok: Re:Jedinečná príležitosť

zdravim mal by som zaujem

Dátum: 15.03.2015

Vložil: marek

Titulok: Re:Jedinečná príležitosť

Dobrý deň Ja chcem vedieť viac napíšte mi na moje-konto@centrum.sk ďakujem.

Dátum: 27.09.2014

Vložil: Róbert

Titulok: Ponuka

Zdravím vedel by mi niekto pomôcť sa dostať medzi disrtibutorou popri škole? Ďakujem

Dátum: 27.09.2014

Vložil: Simon

Titulok: Re:Ponuka

Ako to myslite? Napiste mi mail na simontran.worldvision@gmail.com

Dátum: 01.10.2014

Vložil: Ondrej

Titulok: Re:Ponuka

Ahojte nedavno som sa rozhodol pre spoločnosť kyani a už teraz viem že to bolo správne rozhodnutie :) ak by niekto mal zaujem viem vysvetliť o čo tam ide napíš na mail :) djandi159@gmail.com

Dátum: 02.10.2014

Vložil: Patrícia

Titulok: Re:Ponuka

Dobrý deň Róbert čo by ste chceli distribuovať? Napíšte mi mail, a ja vám napíšem ponuku našej spoločnosti. kmetova.patricia@gmail.com

Dátum: 15.10.2014

Vložil: Lenka

Titulok: Re:Ponuka

Dobry den Robert,
ak si chcete popri skole slusne zarobit, cestovat a vytvorit si pasivny prijem kym dostudujete ozvite sa:
firefliessk007@gmail.com. Tesim sa na spolupracu

Dátum: 17.01.2015

Vložil: MLM distribucia

Titulok: Re:Ponuka

Ahoj Róbert, viem Ti poradiť. Zaručene mi distribucia funguje už 20 rokov.Kontaktuj ma na mona25@centrum.sk

Dátum: 01.03.2015

Vložil: pavol

Titulok: Re:Ponuka

mám pre Vás ponuku, sieťový marketing,zaujímavé odmeny, jedinečný produkt

Dátum: 19.09.2014

Vložil: Patrícia

Titulok: MLM s Oriflame

Dobrý deň, pracujem pre Oriflame a je to výborná príležitosť ako si zarobiť popri práci, škole, materskej...a vyskúšať podnikanie v MLM, ak je tu niekto, kto by mal záujem dozvedieť sa viac ako začať, môžte ma kontaktovať na mail kmetova.patricia@gmail.com.

Dátum: 09.09.2014

Vložil: luky

Titulok: Kvalitny MLM ,skvelý podporný systém

Zdravím ja pracujem vo firme Herbalife a som nadmieru spokojny,vyborné školenia,jednoduchý podporný systém vytvorený pre prácu z domu,cez internet,a vďaka tomu mám oveľa viac času sa venovať svojím koníčkom.Odporúčam,pre viac info mi stačí napísať.

Dátum: 10.09.2014

Vložil: Adam

Titulok: Re:Kvalitny MLM ,skvelý podporný systém

Dobrý deň mám záujem.

Dátum: 14.09.2014

Vložil: Stano

Titulok: Re:Kvalitny MLM ,skvelý podporný systém

Poslite mi viac informacii.

Dátum: 27.09.2014

Vložil: Miroslav

Titulok: Re:Kvalitny MLM ,skvelý podporný systém

Nemáš záujem robiť v novej MLM spoločnosti Lavylites?

Dátum: 31.08.2014

Vložil: Peter

Titulok: Jeunesse global

Ahojte ja zastupujem Jeunesse global za 5 rokov sa vysplhala na 46 miesto v top 100vke mozete sem napisat nieco aj o tejto spolocnosti? Ak ma niekto zaujem tak piste na mail peto.dadkaffi@gmail.com

Dátum: 31.08.2014

Vložil: Admin

Titulok: Re:Jeunesse global

Zdravím

Čoskoro pribudne niečo aj o tejto spoločnosti.

Dátum: 27.08.2014

Vložil: eugen

Titulok: buduj sieť

Nemám núdzu o ľudí, ale keď som nátrafil na toto fórum nedalo mi aby som nepomohol,.

Rád Vás uvítam v našom tíme.
Žiadne registračné poplatky, žiadne štartovacie balíčky, registrácia cez PC, budovanie (aj celosvetovej) siete samospotrebiteľov, žiadne povinné mesačné objednávky, možnosť vzdelávania cez e-mail, osobný kontakt vítaný. Necestujem za nikým!!!
pozn: ruština vítaná
kto má záujem nech píše na :

mlm1975@centrum.sk

Dátum: 21.10.2014

Vložil: Peter

Titulok: Re:buduj sieť

zdravim ,je možne ziskať nejake info ak ano pošli mi to na Dior56@azet.sk dik

Dátum: 25.08.2014

Vložil: Peter

Titulok: Jeunesse global

Zdravim moze te sem dat nieco aj o Jeunesse global je to seriozna MLM spolocnost na slovensku nieje este tak znama zaobrea sa technologiou kmenovych biniek na trhu je 5 rokov a dosiahla vela oceneni

Dátum: 20.08.2014

Vložil: Dany

Titulok: Práca z domu

Získajte vedľajší príjem jednoduchou prácou na internete, vhodnou pre študentov, ženy na MD, osoby ZŤP, ale i dôchodcov a ľudí, ktorí si chcú privyrobiť. Platí pre celú SR. Viac na *****

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok