Zoznam MLM v CZ a SK

Pripravil som pre vás zoznam najznámejších MLM spoločností, ktoré pôsobia na slovenskom, či českom trhu. Tento zoznam samozrejme nie je kompletný, postupne budú do článku pridávané aj ďalšie firmy. 

 

Kyäni 

Slovo Kyäni znamená v slovenčine silný liek, aljašskí domorodcovia každodenne konzumujú divokú čučoriedku a tam žijúci losos Sockey, z tohto dôvodu nenájdeme v ich slovníku slová ako vysoký krvný tlak, rakovina, diabetes, alergia. Spoločnosť Kyäni ponúka 3+1 unikátne produkty. 1. Kyäni Sunrise – zmes zo spomínanej divokej aljašskej čučoriedky a 22 druhov ovocí a zeleniny. 2. Kyäni Sunset – obsahuje E-vitamín v najprirodzenejšej a najefektívnejšej forme – Tokotrienol, ktorý sa získava zo semien kríka Annato, a rybí tuk, ktorý sa získava za studena lisovaním aljašského lososa Sockey. Tento rybí tuk sa dá považovať za jeden z najčistejších a najefektívnejších zdrojov mastných kyselín Omega-3. 3. Kyäni Nitro FX - je tekutý doplnok stravy, ktorý obsahuje šťavu z rastliny Noni. Podporuje tvorbu oxidu dusnatého, ktorý vedci nazývajú ,,molekulou života,,. Je životne dôležitý pre svalovú, srdcovú a obehovú činnosť. 4. Kyäni Nitro Xtreme - zvyšuje fyzický výkon, preto je ideálny hlavne pre športovcov. Nie je to však doping. V súčasnosti táto MLM spoločnosť pôsobí vo viac ako 44 krajinách a má 13 pobočiek po celom svete. Disponuje najziskovejším obchodným modelom, v rámci ktorého sú spokojní zákazníci odmeňovaní a zabezpečení aj dôchodkom za šírenie týchto produktov k ďalším klientom. Kontaktujte ma pre viac informácií:

Čučoriedky obsahujú aloe vera, hrozno, brusnice, góju, včelí peľ, maliny. Produkty Kyäni Sunrise, Kyäni Nitro Xtreme, Kyäni Sunset a Kyäni NitroFX.

Meno: Jolana

Priezvisko: Cestická

Emailjolana.kyani@gmail.com

Tel. číslo0918 913 380

Skypejolana.cesticka

Web: www.cesticka.kyani.net

  

 

Jeunesse Global

Spoločnosť Jeunesse Global je svetovým lídrom v anti-aging priemysle pôsobiaca vo viac ako 100 krajinách sveta. Kultúra Jeunesse vyviera z integrity a kľúčových hodnôt zakladateľov Randyho Raya Wendy Lewis, pomôcť čo najviac ľuďom na svete. Jeunesse nie je ten starý známy príbeh o produktoch pre starostlivosť o pleť a výživové doplnky. Unikátnosť produktov na trhu zdravia a mladosti, ktorými nedisponuje žiadna iná spoločnosť na svete spolu s najlukratívnejším a skutočne vyrovnaným kompenzačným plánom je to, čo v súčasnosti vytvára momentum v Jeunesse Global a denne sa tak pripája 8000 ľudí po celom svete. Neprekonateľné výsledky, ktoré ľudia zažívajú vďaka prelomovej inovácii kmeňovými bunkamikorekcii DNA a uchovávaniu telomérov, poskytujú príležitosť pre mladistvý, zdravý a vzhľadný život. Instantly Ageless dostalo ocenenie produkt roku 2014 v oblasti MLM. V roku 2015 sa predpokladá miliardový obrat čím by sa zapísala do histórie ako najmladšia spoločnosť, ktorej sa to podarilo za tak neuveriteľne krátky čas. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Produkt Instantly Ageless získal v roku 2014 ocenenie za najlepší produkt v MLM.

Meno: Ján 

PriezviskoChovanec

Emailchovanec88@gmail.com

Tel. číslo0902 526 082

Skype: johnz88

Web: www.chovanec.jeunesseglobal.com

 

 

LR Health & Beauty 

Spoločnosť LR Health and Beauty, bola založená v roku 1985 pod názvom „LR-International“ vo vestfálskom meste Ahlen. Dnes o 28 rokov neskôr patria spolu s 1 000 spolupracovníkmi a cca 300 000 samostatnými partnermi v 32 krajinách k vedúcim podnikom priameho predaja v Európe. Sortiment LR - produktov sa optimálne hodí na priamy predaj. Už niekoľko rokov úspešne predávajú výživové doplnkyprodukty ošetrujúcej kozmetikyparfumy, šperky a iné. Svojou bohatou históriou a zdravými produktmi patrí LR Health and Beauty rozhodne k tomu lepšiemu čo môže sieťový marketing na Slovensku či Česku ponúknuť. Pre viac informácií kontaktujte osobu:

Sortiment produktov spoločnosti LR Health and Beauty.

Produkty ako výživové doplnky, ošetrujúca kozmetika, parfumy.

MenoBoris 

PriezviskoŠoltés

Emailsoltesboris@gmail.com

Tel. číslo0911 894 228

Skype:

Web:

 

 

WorldVentures

Firma WorldVentures bola založená v roku 2005 v Dallase. Zakladateľmi spoločnosti sú ™ Wayne Nugent a Mike Azcue. Títo dvaja páni prišli do sveta biznisu s jednoduchou obchodnou filozofiou: pomôcť ľuďom získať viac slobody, zábavy a naplnenia vo svojom živote. A tak sa zrodila celosvetová cestovateľská komunita WorldVentures. Spojením zábavy, získavaním skúseností, osobného rastu a finančnej príležitosti vytvorili jeden z najúspešnejších cestovných klubov sveta, ktorý získal za 10 rokov pôsobenia v cestovnom ruchu viac ako 450 000 spokojných klientov. Hlavným produktom WorldVentures je takzvaný DreamTrips (vysnívané výlety), vďaka ktorému si môžete užívať luxusné a exotické výlety a dovolenky za nízke (veľkoobchodné) ceny. Ak teda radi a hlavne často cestujete a táto spoločnosť Vás oslovila, kontaktujte pre viac informácii osobu uvedenú nižšie:

Užite si vďaka DreamTrips luxusné a exotické dovolenky za nízke ceny.

Meno: Pavel

Priezvisko: Mišík

Emailmisik.pavel@gmail.com

Tel. číslo0908 842 316

Skypepalo.misik

Webwww.cesty-snov.sk

 

 

Forever Living 

Už viac ako 30 rokov sa venuje táto spoločnosť fungujúca na princípe sieťového marketingu vyhľadávaniu najlepších prírodných zdrojov pre zdravie a krásu a ponúka ich celému svetu. Spoločnosť podnikajúca vo viac ako 145 krajinách sveta, je dnes najväčším pestovateľom, výrobcom a distribútorom aloe vera. Zároveň je aj najväčším svetovým chovateľom včiel. Priniesla nové spôsoby, ako najlepšie využiť prírodné zdroje pre zdravie. Sortiment Forever Living tvoria výživové doplnky z aloe veraprípravky pre starostlivosť o pokožku, kozmetika a iné. Centrála spoločnosti sa nachádza v Arizone. V súčasnosti využíva produkty Forever Living viac ako 9,5 miliónov distribútorov. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Produkty firmy Forever Living - výživové doplnky Aloe Vera, kozmetika atď.

Meno: Matej

Priezvisko: Magyar

Email: 06matko06@gmail.com

Tel. číslo: 0949 536 210

Skype:

Web:

 

                               

Dedra s.r.o 

Vaše Dedra s.r.o. je česká firma s 20-ročnou tradíciou, ktorá vyrába a distribuuje luxusnú bytovú drogériu, kozmetiku a parfémy, bytové doplnky, dekorácie, hračky a spustili aj predaj pánskeho a dámskeho značkového oblečenia a obuvi. Ich produkty nenájdete v sortimente žiadneho obchodného reťazca - ide výhradne o katalógový predaj cez registrovaných predajcov. Kozmetika a drogéria je vyrábaná s dôrazom na ekológiu a životné prostredie. Všetky produkty Dedra sú bez obsahu formaldehydu, chlóru a perborátov. Okrem Slovenska plánuje Dedra rozšíriť predaj aj do iných krajín, takže je to perspektívna spoločnosť s vyhliadkami do budúcna. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Pánske a dámske oblečenie s Dedrou. Kozmetika a drogéria Dedra. Dedra panvice a iné bytové doplnky.

MenoJana 

PriezviskoPavlinská

Emailjana67@centrum.sk

Tel. číslo0915 963 118

Skype:

Web: www.facebook.com/dedra.po
   

                    

DXN káva s ganodermou

Spoločnosť DXN ktorá vznikla v Malajzii prišla ako prvá na svete s nápadom kávy s Ganodermou. Do kvalitnej kávy Arabica, pochádzajúcej z Brazílie sa totižto pridáva extrakt z huby Ganodermy, ktorá má blahodarné účinky na ľudský organizmus. Okrem samotnej kávy patrí medzi produkty spoločnosti aj čaj, horúca čokoláda, produkty osobnej hygieny ako zubná pasta, šampón, sprchový gél a iné. Do všetkých výrobkov sa pridávajú výťažky z Ganodemy, ktorú firma pestuje na svojich plantážach v Malajzii už od roku 1993. DXN má vo svete už viac ako 5 miliónov členov. Klasický sieťový marketing kombinuje s internetovým podnikaním, k čomu každému členovi poskytuje profesionálne web stránky s e-shopom. Ak vás táto spoločnosť zaujala a chceli by ste sa dozvedieť viac, kontaktujte túto osobu:

DXN výrobky s výťažkami ganodermy, káva, čaj, kozmetika, osobná hygiena.

Meno: Kristián 

PriezviskoJamriška

Email: jamriska.k@gmail.com

Tel. číslo: 0944 169 063

Skype:

Web: www.ciernezlato.sk

 

               

Vemma 

Vemma je americká spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti zdravia a wellness. Vyrába koloidné, čisto prírodné výživné látky, pre priamu bunkovú výživu, antioxidanty, minerály a esenciálne vitamíny. Materskú spoločnosť Vemmy, založil BK Boreyko so svojou rodinou pod názvom New Vision®. Spoločnosť so ziskom viac ako 1 mld. USD na celkových maloobchodných tržbách, pomohla už pred viac ako 14 rokmi dostať do povedomia ľudí tekutú formu výživy. Vtedy začala na trhu predávať najobľúbenejší tekutý minerálny doplnok v Severnej Amerike. Medzi najznámejšie produkty firmy patria nápoje Vemma a Verve. Pre viac informácií ohľadne tohto projektu kontaktujte túto osobu:

Americká spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti wellness a zdravie. Najznámejšie produkty firmy Vemma a Verve.

Meno: Marián 

PriezviskoDolanský

Email: dolansky@vemma-partners.sk

Tel. číslo: 0948 535 780

Skype:

Web: www.itservices.vemma.eu

 

    

TianDe 

Jednou z ďalších network marketing spoločností ktoré sa venujú predaju kozmetiky formou priameho predaja je firma TianDe, ktorá vstúpila na Slovenský a Český trh v apríli 2012. Spoločnosť vznikla v roku 2007 v ruskom meste na Altaji. TianDe predáva kozmetické výrobky a potravinové doplnky, pochádzajúce zo starých čínskych, tibetských a altajských receptúr. Produkty obsahujú látky, ktoré sú liečivé nielen pre pokožku, ale aj pre celý organizmus. Každý výrobok má vo svojom zložení prírodné ingrediencie ako sú výťažky z liečivých rastlín (ženšen, zázvor, lotos...aj.), éterické oleje (z ylang ylangu, jazmínu, rozmarínu, mandlí aj.), atď. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Výťažky z liečivých rastlín, ženšen, zázvor, lotos a éterické oleje. Kozmetické produkty a potravinové doplnky spoločnosti TianDe.

Meno: Karin 

PriezviskoFilová

Email: karin.filova@tiandeshop.sk

Tel. číslo: 0905 756 971

Skype:

Web: www.kozmetika-tiande.sk

 

                    

Organo Gold 

Táto spoločnosť je jednou z najrýchlejšie rastúcich multi level marketing spoločností na svete. Firma je založená na predaji produktov, hlavne nápojov s výťažkami huby Ganoderma Lucidum, ktorá má podľa vedcov mnoho pozitívnych účinkov. Ich hlavným produktom je káva (Čierna káva, Mocca a Latté) so spomínanými výťažkami. Ďalšími produktmi sú horká čokoláda a zelený čaj. Organo gold vstúpilo na český a slovenský trh len nedávno, koncom roka 2012. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Lahodné zdravé produkty Organo Gold s Ganodermou.

Caffe Latte Organo Gold s výťažkami huby Ganoderma Lucidum.

Meno: Ján 

PriezviskoStrecký

Email: strecky@organo-wellness.eu

Tel. číslo: +421 910 999 303

Skype:

Webwww.organo-wellness.eu

 

      

Agel 

Spoločnosť Agel Enterprises bola založená v roku 2005 v USA, dnes pôsobí už vo viac ako 65 štátoch sveta a do ďalších sa chystá expandovať. Vytvorila novú výrobnú kategóriu – technológiu suspenzných gélov. Táto inovačná technológia, nielenže zmenila spôsob, ktorým môžete prijímať potravinové doplnky, ale je omnoho účinnejšia a osloví väčší okruh spotrebiteľov. Agel Produktypatentované, zároveň sú výnimočne v tom že sú vstrebávané okamžite s 90% až 100% efektivitou (na rozdiel od ostatných výživových doplnkov vo forme tabliet, práškov či nápojov, u ktorých je absorpcia maximálne 5% až 12%). Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Agel tabletky, prášky, či nápoje. Suspenzný gél Agel GSH. Agel produkt Exo.

Meno: Branislav 

PriezviskoŽila

Email: brano.zila@gmail.com

Tel. číslo: 0948 771 889

Skype:

Web: www.mujgel.cz

 

 

FGXpress

Je wellness spoločnosť založená v roku 2013, so sídlom v americkom Utahu. Zakladateľom a riaditeľom spoločnosti je Ron Williams. Medzi hlavné produkty FGXpress, ktoré sú predávané prostredníctvom priameho predaja, patria liečivé náplaste Powerstripspotravinové doplnky Solarstrips a kompletný systém starostlivosti o pleť BeautyStrips. Najznámejším a najrozšírenejším zo spomínaných produktov je náplasť Powerstrips. Je zložená výhradne z prírodných zložiek - kórejský červený ženšen, morský fytoplanktón, kalcium, magnézium, draslík, ióny striebra, organické germánium, vďaka čomu priaznivo pôsobí na ľudský organizmus a výrazne napomáha pri liečení rôznych zdravotných ťažkostí, ako napríklad bolesti hlavy (migrény), hojenie jaziev, liečenie kožných chorôb, reguláciu krvného tlaku atď. Ak Vás spoločnosť FGXpress oslovila a máte záujem zistiť viac informácii o produktoch, poprípade pracovnej príležitosti, kontaktujte prosím túto osobu:

Zloženie náplasti Powerstrips spoločnosti FGXpress je výlučne prírodné.

Meno: Radovan

PriezviskoŠafranko

Email: radopo@gmail.com

Tel. číslo: 0944 566 222

Skype:

Webwww.radopo.wbl.sk

 

                 

Swiss Halley 

Jedná sa o švajčiarsku online cestovnú kanceláriu, resp. portál fungujúci na báze MLM. Hlavnou myšlienkou Swiss Halley je vytvorenie najväčšej cestovateľskej komunity na svete, ktorej registrovaní užívatelia iba cestujú a využívajú ponúkané výhody tejto MLM spoločnosti, alebo cestujú a popri tom aktívne šíria informácie o filozofii Swiss Halley a tak získavajú veľmi férovú obchodnú príležitosť spojenú s cestovaním. Na Slovensku funguje táto firma už nejaký ten rok. Vďaka spoločnosti môžete cestovať do rôznych kútov sveta za tretinové ceny. Bohatý je aj ponúkaný sortiment služieb. Nájdete tu tisícky rekreačných stredísk a lyžiarskych zájazdov za výhodne ceny, bohatú ponuku hotelov, leteniek a iných služieb. Ak vás táto spoločnosť zaujala a chceli by ste sa dozvedieť viac, kontaktujte túto osobu:

Cestujte so Swiss Halley, bohatá ponuka rekreačných stredísk a lyžiarskych zájazdov, hotelov, leteniek.

Meno: Lenka 

PriezviskoF.

Email: firefliessk007@gmail.com

Tel. číslo: 0903 575 531

Skype:

Web:

 

 

Golden Gate          

Spoločnosť založená v roku 2011 v Českej republike. Špecializuje sa na sporenie do fyzického zlata a striebra dostupné širokej verejnosti. Poskytuje kompletný servis pre viac ako 10 000 klientov v Českej republike. Taktiež zabezpečuje uskladnenie zlatých a strieborných investičných zliatkov a spätné odkúpenie drahých kovov od klientov a ponúka komplexné poradenstvo v tejto oblasti. V roku 2015 štartuje svoje aktivity aj na Slovensku. Poslaním Golden Gate je vďaka sporeniu do zlata a striebra chrániť pred znehodnotením úspor každého, komu záleží na jeho budúcnosti. Spoločnosť zabezpečuje svojim spolupracovníkom priebežne po celú dobu činnosti vysoko kvalitné vzdelávanie, ako o produktoch, tak o aktuálnej ekonomickej situácii a vývoji na trhoch. Organizuje ekonomické prednášky na akademickej pôde, ktoré majú za úlohu vzdelávať verejnosť v oblasti investícií a správy osobného majetku. Dlhodobá vízia Golden Gate je stať sa synonymom pre sporenie do zlata a striebra v ČR a SR a prvou voľbou pre každého, kto potrebuje poradiť so správou osobných financií. V prípade záujmu o podrobnejšie informácie kontaktujte osobu:

Sporenie do fyzického zlata a striebra s Golden Gate.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

  

 

SevenPoint 2 

Táto spoločnosť začala podnikať v roku 2011 v USA a Kanade, koncom roka 2012 sa dostali ich produkty aj na Európsky trh. Európskou centrálou pre túto firmu sa stala Česká republika. SevenPoint 2 je prvou a jedinou svetovou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá alkalickým životným štýlom, ktorý je postavený na princípe odkyslenia ľudského tela a vyrovnania hladiny jeho PH. Produkty SevenPoint 2 sú organické, veganské a bezlepkové okrem iného pomáhajú pri chudnutí a uvoľňovaní molekulárneho vodíka do tela čo má veľmi pozitívne účinky. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Sevenpoint 2 ponúka organické, veganské a bezlepkové produkty. Alkalický životný štýl s molekulárnym vodíkom.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:
 

 

Dr. Egrt

Rýdzo česká spoločnosť, ktorá bola založená v marci 2009. Z môjho pohľadu je Dr. Egrt jedna z najperspektívnejších česko-slovenských MLM firiem. V súčasnosti pôsobí firma okrem Českej republiky aj na Slovensku a v Poľsku. Cieľom je samozrejme postupne expandovať do celej Európy. Spoločnosť pracuje s výrobkami každodennej spotreby, ako sú doplnky stravy, kozmetika, produkty na spaľovanie tukov, nízkokalorické sladidlo vhodné na sladenie aj pre diabetikov, liečivé vazelíny, svalové terapie a iné. Sortiment tvorí približne 50 produktov. Značka Dr. Egrt ponúka rovnako ako viaceré MLM firmy, možnosť získania osobného automobilu za veľmi výhodných podmienok. Ak vás táto spoločnosť zaujala a chceli by ste sa dozvedieť viac, kontaktujte túto osobu:

Osobný automobil firmy Dr. Egrt - ako získať auto. Slim Shake protein je výživový doplnok na spaľovanie tukov, resp. na chudnutie.

Meno

Priezvisko

Email

Tel. číslo:

Skype:

Web

 

        

Amway 

Amway je najväčšou Multi level marketing organizáciou na svete už s vyše 50 ročnou históriou, ktorá pôsobí snáď vo všetkých krajinách na svete, výnimkou nie je samozrejme ani Slovensko, či Česko. Je to firma s mnohomiliardovým obratom ročne porovnateľným s obratom spoločností ako sú napr. Coca Cola a MCI. Spoločnosť je založená na predaji takých rozmanitých produktov ako je mydlo, čističe vody, vitamíny a kozmetika. Amway je vo svete a myslím si že aj na Slovensku veľký pojem. Každý kto sa o MLM zaujímal čo i len čiastočne, musel na túto spoločnosť naraziť. Preto asi nemá zmysel o nich písať ďalšie veci. Ak však patríte medzi ľudí, ktorí Amway nepoznajú a chceli by spoznať, kontaktujte nižšie uvedenú osobu: 

Amway produkty - kozmetika, mydlo, čistiace vody atď. Otvorenie Amway firmy.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:
 

       

Harika Travel 

Spoločnosť Harika-EV emlak s.r.o. je tvorcom unikátneho konceptu budovania, podnikania a propagácie produktov - stavia apartmány a vily s najlepšími stavebnými firmami v regióne Antalya v Turecku a Karibiku. Harika-EV je zároveň vlastníkom projektu TRAVEL Harika. Jedná sa o Tureckú spoločnosť, ktorá poskytuje svojím členom všetko, aby mohli začať zlepšovať a maximalizovať kvalitu života pre seba a svojich blízkych! Viac než 12 500 ľudí z 40 zemí, sa stali partneri spoločnosti Harika Travel & Ev. S rozvojom spoločnosti Harika Ev sa otvoril nový smer - Cestovanie s Harika Travel zaisťuje, aby každý z partnerov, okrem nabitiu majetku, mal taktiež veľkú možnosť cestovať, po celom svete. Máte príležitosť navštíviť najzaujímavejšie zákutia našej planéty, a zároveň zarábať, potom ísť do projektu, ktorý vám umožní vlastniť nehnuteľnosti na pobreží Stredozemného mora. Pre viac informácií kontaktujte osobu:

Navštívte rôzne zákutia a cestujte s Harika Travel.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

  

         

JoinSomethingNew

Je nový Český globálny projekt ktorého zakladateľom je český úspešný investor a podnikateľ Martin Hausenblas, ktorý nahradil klasický model MLM tzv. komunitným podnikaním, kde je cieľový produkt šírený zákazníkmi. Produktom tejto spoločnosti je Liftago Taxi. Je zbrusu nová služba cez mobilnú aplikáciu, ktorá prináša priame spojenie cestujúcich (s aplikáciou Taxi Liftago) a vodičov taxi (s aplikáciou Liftago Driver) a prináša výhody všetkým. Cieľom je skvalitnenie taxislužieb nielen pre pasažierov, ale taktiež pre taxikárov. Pomocou tejto aplikácie jednoducho a rýchlo vyhľadáte najbližšie dostupné taxi, zadáte do systému miesto, na ktoré sa potrebujete dostať a systém vám ponúkne jednotlivých taxikárov podľa hodnotenia aj odhadu ceny za cestu. Pre viac informácií ohľadne JoinSomethingNew kontaktujte túto osobu:

Skvalitnenie taxislužieb nielen pre pasažierov, ale aj taxikárov. Liftago taxi je projekt podnikateľa Martina Hausenblas.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

            

Karatbars 

Karatbars je nemecká spoločnosť so sídlom v Stuttgarte, ktorá funguje vo viac ako 70tich krajinách na celom svete. Výnimkou nie je ani Slovensko či Česko. Na náš trh prišli v septembri 2012. Karatbars sa špecializuje na predaj malých 999,9 čistých zlatých prútov a darčekových predmetov. Podstatou vašej prípadnej spolupráce s touto multi level marketing spoločnosťou bude predávať zlato prostredníctvom eshopu ktorý dostanete. Nejedná sa o žiadne investičné zlato ale reálne, ktoré vaši budúci zákazníci dostanú priamo do svojho domova. Jeden z mála projektov, kde nič neplatíte, žiadny vstupný, či mesačný poplatok ani nemusíte odoberať žiadny tovar. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Predaj produktov, hlavne zlata formou multi level marketingu. Predaj zlatých prútov a odliatkov spoločnosťou Karatbars.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

          

Lyoness 

Je to medzinárodná nákupná spoločnosť, ktorá sa vzťahuje na rôzne odvetvia. Nosná myšlienka spoločnosti znie: "Peniaze späť z každého nákupu". Členovia a partneri profitujú z výhod, ktoré im Lyoness ponúka, a to vždy, keď nakupujú u partnerov spoločnosti Lyoness. Systém založil Hubert Friedl, ktorý pochádza z Rakúska. Lyoness funguje v 40 krajinách a má vyše 4 milióny členov, zmluvu má s približne 30 000 obchodnými spoločnosťami, na Slovensku je to okolo 1600 firiem od malých až po tie najväčšie ako sú Tesco, Nay, Hypernova, Kika atď. Princíp je jednoduchý, ak budete nakupovať tovar v obchodoch, ktoré majú zmluvu s Lyoness budete dostávať za každý nákup peniaze späť a v prípade, že túto príležitosť ponúknete známym ale aj neznámym, máte možnosť si slušne zarobiť. Členstvo v Lyoness je principiálne novou a jednoduchou formou, ako pri nakupovaní ušetriť peniaze, resp. zlepšiť svoj rozpočet. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Nakupujte so spoločnosťou Lyoness. Heslo Lyoness je peniaze späť z každého nákupu.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

         

NuSkin 

Firma NuSkin, ktorej ústredie sídli v meste Provo v Utahu v USA bola založená v roku 1984. Na Slovensku pôsobí od roku 2007. Medzi hlavné produkty spoločnosti, ktoré sú predávané prostredníctvom priameho predaja nezávislými distribútormi, patria produkty proti starnutiu, prípravky osobnej starostlivosti a výživové doplnky. Výrobkové portfólio NuSkin zahŕňa viac ako 200 produktov. Celosvetovo dosiahol v roku 2011 obrat firmy na 52 trhoch viac ako 1,74 mld. USD a spolupracuje s ňou viac ako 865 000 nezávislých distribútorov. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Produkty NuSkin proti starnutiu a výživové doplnky. Prípravky osobnej starostlivosti od NuSkin.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

            

Essens 

Je projekt, ktorý sa zaoberá krásou vo všetkých jej podobách - krásou, čistotou a zdravím tela, krásou a čistotou podnikania, rozvojom osobnosti a vnútorného potenciálu každého z Vás. Na Slovenskom a Českom trhu pôsobí Essens od septembra 2011 pričom za tak krátku dobu získala množstvo členov, ktorí odoberajú produkty spoločnosti pravidelne a sú s nimi spokojný. Produkty tvoria predovšetkým dámske a pánske parfémy, sprchové gély, telové balzamy, krémy proti celulitíde, výživové doplnky a kozmetika s Aloe Vera, Colostrum a iné. Pre viac informácií ohľadne Essens kontaktujte túto osobu:

Výživové doplnky a kozmetika od Colostrum a Aloe Vera. Dámske a pánske parfémy a sprchové gély od Essens.

Meno

Priezvisko:

Email

Tel. číslo:

Skype:

Web

 

     

Oriflame a Avon 

Myslím si že tieto dve spoločnosti netreba nikomu predstavovať, pretože na Slovenskom aj Českom trhu pôsobia už niekoľko rokov a teda väčšina ľudí tieto firmy pozná. Určite však veľa ľudí netuší že fungujú práve na MLM princípe a že je možné si privyrobiť peniaze predajom ich produktov. Obe spoločnosti sa venujú predaju kozmetiky. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Produkty od spoločnosti Avon, kozmetika. Produkty od spoločnosti Oriflame, kozmetika.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

              

Pure Leverage 

Pure Leverage je americká spoločnosť, ktorá podniká hlavne vo webhostingu. Ponúka kvalitné a hlavne lacné internetové nástroje pre vaše podnikanie ale aj pre súkromie. Je to jedna z mála network marketing spoločností pôsobiacich v CZ či SK, ktoré sa venujú webhostingu. Máte možnosť jednoduchého vytvorenia vlastných webových stránok, blogov, nástroje pre využívanie, tvorbu a propagáciu videa, autoresponder a konferenčné miestnosti pre 100 ľudí. Pre viac informácií ohľadom Pure Leverage kontaktujte túto osobu:

GVO internetové nástroje ako autoresponder, videoemail, videokonferencie.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

 

                    

StiforP 

StiforP je marketingový systém reklamy a propagácie, ktorý funguje na princípe sieťového marketingu. Vytvorila ho spoločnosť HWU Training Corp LLC, so sídlom v USA v Kalifornii. Bola založená 14. augusta 2009. Spoločnosť sa zaoberá školením firiem a jednotlivcov v oblasti marketingu a e-learningu čiže školenie - samovzdelávanie. Dňa 20. júla 2011 zahájil StiforP predajný systém na internete, ktorý mal rozšíriť ich sortiment a prebrali model MLM obchodu za účelom rozšíriť svoje služby do celého sveta. Medzi produkty, ktoré ponúkajú patria: webové stránky, telekonferencie, autroresponder, rotátor webových stránok, videohovorca na web, editovateľné webové stránky pre akýkoľvek business, vlastná webinárová miestnosť na školenie - videokonferencie, a ďalšie podporné nástroje pre automatizáciu podnikania. Pre viac informácií kontaktujte túto osobu:

Webové stránky, telekonferencie a iné nástroje spoločnosti StiforP.

Meno:

Priezvisko:

Email:

Tel. číslo:

Skype:

Web:

       

 

Sirael Cosmetics

Sirael Cosmetics je slovenská spoločnosť ktorá prináša na trh s kozmetikou nové produkty, podnikateľskú príležitosť pre ľudí a perspektívu rastu prostredníctvom viacúrovňového marketingu. Je to pomerne mladá firma ktorá vznikla 1.10.2014 a okrem Slovenska pôsobí aj v Českej republike. V budúcnosti majú v pláne preraziť aj v ďalších krajinách Európy. Produktmi Sirael Cosmetics sú parfumy obsahujúce 23% vonnej esencie a samozrejme kozmetika (bambucké maslá, masážne gély, konopná kozmetika, granátové jablko, pleťové krémy a oleje, starostlivosť o oči, telo a nohy, atď.). Pre viac informácií ohľadne tohto projektu kontaktujte túto osobu:

Slovenská spoločnosť predávajúca parfumy s 23 % vonnej esencie.

Meno:  

Priezvisko

Email

Tel. číslo: 

Skype:

Web: 

 

 

 

Ak chcete aby sa v tomto článku priamo pri vašom projekte nachádzali Vaše kontaktné údaje, napíšte mi, určite sa dohodneme.

 

 

!! Letná akcia do 31.08 - reklama zadarmo !!

 

Napíšte kvalitnú recenziu na Váš MLM projekt a ja na 3 mesiace vložím do nej Vaše kontakty.

 

Čo stratíte?

- Nič, len pár hodín strávených nad písaním.

 

Čo získate?

- reklamu zadarmo,

- kvalitné spätné odkazy,

- vysokú návštevnosť,

- veľa potenciálnych zákazníkov a spolupracovníkov.

 

Ak máte záujem, napíšte mi na pracujzdomova@centrum.sk

 

Diskusná téma: MLM pôsobiace v CZ a SK

Dátum: 20.08.2015

Vložil: Šimon Polák

Titulok: Identity Media

Dobrý deň. Ponúkam Vám možnosť rozšíriť si priestor podnikania. Či už sú Vaši klienti osoby alebo firmy, mali by záujem o webstránku? Možno o redizajn? Ponúkame kompletné grafické riešenia aj tlač. Naše provízie ta nadchnú. Vhodné pre každého mlm člena. Všetko pošlem mailom. Kontakt: predajplochy@gmail.com . 0908 441 243.

Dátum: 19.08.2015

Vložil: Mat

Titulok: Hladam sikovnych ludi

dobry den hladam sikonvych ludi co maju chut pracovat pre novy MLM projekt, staci mat iba PC
pre viac info ma kontaktujte na zaroboksmlm@gmail.com

Dátum: 20.08.2015

Vložil: Kristián

Titulok: Re:Hladam sikovnych ludi

Matej, ďakujem za túto príležitosť a hlavne za to že si mi ukázal niečo na čo som celý život čakal...toto je budúcnosť online multi-level-marketingu :) a odporúčam všetkým, ktorý chcú nielen pasívny príjem :)

Dátum: 20.08.2015

Vložil: Juraj

Titulok: Re:Hladam sikovnych ludi

Viem o jednej fajn firme, su tam fixne peniaze od prveho dna vyplacane kazdy jeden den plus bonusi za MLM. Fix sa pohybuje od 100 do 500 eur mesacne plus bonusi. Mesacne to vychadza v pohode 2000 az 5000 eur to je taky realny no su aj vynimky co spravia za mesiac 15000eur mam 22rokov a zarabam viac ako moji vysoko skolsky vzdelany rodicia s tym ze si popri tom este aj studujem napis mi ak ta to oslovilo (spanikj24@gmail.com) alebo 0944 190 559

Ono treba si uvedomit ci to clovek robi koli sebe alebo koli firme, mnoho MLM ludi sa tvari ze zarabaju no nezarabaju a tu su tie peniaze tealne naucet a pravidelne a ovela vacsie.

Dátum: 13.08.2015

Vložil: Jolana

Titulok: Kyäni a môj život

Skrátka Kyani je veľmi dobrá vec. Keď som sa z Kyäni stretla nie preto som si kúpila produkty lebo by som chcela zarábať z toho ale preto lebo aby sme boli zdravý. Lebo v dnešných dňoch je veľa chorôb, pretože je slabí náš imunitný systém. Moja vnučka mala alergiu na prach a musela používať inhalátor a keď začala brať Kyäni tak už nemala alergiu. Ďalsí prípad: moja známa mali vysoký krvný tlak: vozila ju sanitka, bola vždy bledá bez nálady. Keď začala brať Kyäni tak vysoký krvný tlak už nemala a zase bola fit a veselá. V dnešných dňoch len to čo si vypestujeme sami, len to má vitamíny. Ale Kyäni je výnimka v Sunrise-e je vyše z 15kg ovocia a zeleniny vitmíny, stopové prvy a antioxidanti. Táto malý Sunrise Vám dá na celý deň toľko vitamínov koľko potrebujete. Ďalší je Sunset sú to kapsuly z tuku divokého aljašského lososa, ktorý je najčistejším zdrojom omega-3 mastných kyselín na svete a Sunset obsahuje prírodný tokotrienol E-vitamín z rastliny Annato, Sunset sa nedá predávkovať aj keď je v ňom E-vitamín lebo to je prírodný tokotrienol E-vitamín nie syntetický tokoferol E-vitamín aký môžete kúpiť v lekárňach. Ďalsí produkt je Nitro FX pomáha k tvorbe Oxidu dusnatého v tele, ktorý má nastarosti dĺžku regenerácie pri rôznych popáleninách, keď sa porežete, zohráva úlohu aj v starnutí a lieči rôzne civilizačné choroby. Tento oxid dusnatý sa po 25-ke sa táto látka postupne prestane tvoriť. Posledným produktom je Nitro Xtreme. Je to prírodný doping na ktorý máme aj doping test. Je to nitro FX ku ktorému je pridaný Magnézium, CoQ10, Niacin, Zinok a Chróm. Tento produkt zvýši fyzickú výkonnosť v prípade väčšej záťaže (cvičenie, zvýšenie napätia) a v prípade choroby posilňuje oslabené telo. Toto boli produkty Kyäni. Ale Kyäni má aj MLM Marketing, ktorý umožňuje už pri prvom stupni Jáde získať späť zainvestované peniaze do produktov, ktoré ste si objednali. Na všetky produkty je 100% garancia. Nebudú sa Vás pýtať že prečo len treba napísať e-mail s číslom balíka a číslom Vášho bankového účtu.

Dátum: 29.07.2015

Vložil: Pavel Mišík

Titulok: Cestuj po svete a zároveň zarábaj

Ahojte všetci,

Hľadám ľudí ktorý majú ciele,ktorý sú aktívny,ktorý radi cestujú po svete,chcú zároveň cestovaním zarábať peniaze a ktorý chcú získať finančne vzdelanie.Ak ste niektorý z týchto ľudí tak sa mi ozvite a vytvorme si finančnú slobodu.Toto všetko a ešte viac nám pomôže vytvoriť WorldVentures.

Posielam odkaz kde získate viac informácií o tejto firme:

http://www.pracanadoma-skusenosti.eu/zoznam-mlm-v-cr-a-sk/worldventures/

Nepremeškaj príležitosť lebo takýchto je málo.

Dátum: 24.07.2015

Vložil: Michaela

Titulok: MLM

Dobrý deň, mala by som záujem o nejakú MLM. Ak by ste mali nejakú serióznu ponuku, prosím Vás kontaktujte ma prostredníctvom mailu. Michaela.M@centrum.sk

Dátum: 21.07.2015

Vložil: Zuzana

Titulok: seriozni ludia do teamu

Ahojte,
dolezite je:
1. mat kvalitny a seriozny produkt (vyrobok alebo služba), pri ktorom Vas ludia budu respektovat (nie vnimat ako dalsich v nekonecnom rade podomovych predjcov)
2. mat zazemie serioznej spolocnosti s dlhorocnou tradiciou, ktora vas motivuje, vzdelava a transparentne odmenuje
3. vediet, ze spolocnost nevznikla nedavno a za ucelom rychleho zisku (spekulantov je dnes spusta)
4. vediet, kde budete o par rokov

pre viac info piste na najkrajsidomov@gmail.com (len pre info=adresa vobec nesuvisi s firmou :-))

Dátum: 14.07.2015

Vložil: Kristián

Titulok: Akadémia FG

Zdravím všetkých ľudí ktorí túto stránku navštevujú.Je to príležitosť hlavne pre mladých ľudí. Ak by mal niekto záujem o prácu v dobre sa rozvíjajúcej spoločnosti MLM na slovensku, tak ma môžte kontaktovať na tomto e-maile:

tiwyx91@gmail.com

Dátum: 09.07.2015

Vložil: Lubos

Titulok: Nový CZ projekt

Na trh prichádza nový projekt. Je to aplikácia, v ktorej nájdete všetko, čo potrebujete k svojmu osobnému rozvoju. Táto aplikácia je komplexným riešením pre každého, kto má chuť na sebe pracovať a zlepšovať svoj život, prácu alebo podnikanie. Pre väčší záujem píšte na lubonkob@gmail.com

Dátum: 03.07.2015

Vložil: Simon

Titulok: Cestuj a zarabaj

Zdravim vsetkych, hladam ludi, ktori maju zaujem cestovat a zarabat si cestovanim, ide o firmu WorldVentures, ktora ma najdlhsiu tradiciu zo vsetkych MLM v oblasti cestovneho ruchu.
Firma sa na Slovensku len rozbieha a ponukam priamu spolupracu s osobou Wes Melcher, ktory je 8. najlepsi clovek z firmy :)

Nevahajte ma kontaktovat na simon.worldventures@gmail.com

Dátum: 29.06.2015

Vložil: Adel

Titulok: FLP

Po mnohých osloveniach som si nakoniec vybrala firmu Forever Living. Pracujem v oblasti medicíny, takže som si produkty presnorila aj z tej zdravotnej a liečivej stránky a rozhodla som sa do toho ísť. Maximálna spokojnosť, maximálny podporný a vzdelávací systém.
V prípade záujmu rada zaučím a naučím.
email vitaminex9@gmail.com

Dátum: 25.06.2015

Vložil: Pavel Mišík

Titulok: Ludia do teamu

Ahojte

Hľadám ľudí do teamu na skvelú možnosť cestovať a zarábať peniaze.Jedná sa o cestovateľský klub WorldVentures hore vyšie je o tomto klube info.Koho to zaujme tak nech sa mi ozve je to skvelá príležitosť...Slovensko sa len rozbieha...Tak nezaváhaj a naskoč na vlnu biznisu...

S pozdravom Mišík.

Dátum: 27.06.2015

Vložil: Tina

Titulok: Re:Ludia do teamu

Ahoj Pavol, mam zaujem o viac informacii, potrebujem trosku privyrobit, zijem ale v Cechach. Kontaktuj ma na mail: panthera85@centrum.cz

Dátum: 27.06.2015

Vložil: Jan

Titulok: Re:Ludia do teamu

Mal by som zaujem mohli by ste mi poslat blizsie info na email janpo123@azet.sk Dakujem

Dátum: 01.06.2015

Vložil: Andy

Titulok: NEJDE O PODOMOVÝ PREDAJ

Hľadám ľudí so skúsenosťami s MLM. Už Vás sklamali nektoré výrobky alebo obchodný model?? Skutočne revolučné výrobky, minimálne nároky na budovanie siete. Celé Slovensko, Európa, Svet. Čoskoro aj na tejto stránke.

Dátum: 04.06.2015

Vložil: tima

Titulok: Re:NEJDE O PODOMOVÝ PREDAJ

o čo ide?viac info, ďakkujem

Dátum: 07.06.2015

Vložil: Kasia

Titulok: Re:NEJDE O PODOMOVÝ PREDAJ

Osobne som vyskusala vyrobky z firmy LR. Su fajn a funguju. Vyskusala som parfemy z firmy Essens, su super, cim chcem povedat, ze drzia, a teda nebudu to toaletky. Prijemne som bola prekvapena aj ich cenou. Vyskusala som produkty firmy Mary Kay, zaberaju tiez. Ale najvacsia bomba su asi vyrobky firmy Mona Vie a Jeunesse. Su sice drahsie, ako u ostatnych MLM firmach, ale fakt stoja za to.

Dátum: 21.05.2015

Vložil: Marian

Titulok: ktore mllm si vybrat

Ahojte, rozmyslal som nad LR a FLP, len neviem, ci ich produkty su naozaj tak kvalitne(certifikaty poznam)...

Dátum: 21.05.2015

Vložil: Ján

Titulok: Re:ktore mllm si vybrat

Zdravím,
Ešte predtým ako si vyberieš spoločnosť tak si určite prečítaj tento článok. Akurát sa pridáva na web tak od zajtra by mal byť dostupný priamo tu na stránke. Link na článok máš tu: https://goo.gl/lOikVP

Dátum: 07.06.2015

Vložil: Marian

Titulok: Re:Re:ktore mllm si vybrat

Dobry den,
no skusam ten link, ale neide mi... o com je?

Dátum: 08.06.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Re:ktore mllm si vybrat

Zdravím Marian,

ten link bol o tomto:

http://pracanadoma-skusenosti.eu/zoznam-mlm-v-cr-a-sk/jeunesse-global/

Dátum: 02.06.2015

Vložil: Andrea

Titulok: Re:ktore mllm si vybrat

Ahoj Marian, určite si už dostal zopár ponúk, ale aj ti chcem poslať tú moju. Jedná sa o firmu, ktorá sama vyrába produkty, aj ich distribuje. Ide o skvelé výživové doplnky vyrábané jedinečnou metódou. O ich výbornej kvalite som presvedčená lebo odkedy ich užívám, na chorej som nebola ani v období silnej chrípkovej epidémii. Blahodarné účinky majú tieto produkty aj na moju rodinu. Keď chceš vedieť viac, tu máš môj kontakt a rada ti pošlem viac informácií : aferdinand320@gmail.com

Dátum: 03.06.2015

Vložil: efka

Titulok: Re:Re:ktore mllm si vybrat

Ahoj, posli mi info na eva.engler@gmail.com

Dátum: 07.06.2015

Vložil: Marian

Titulok: Re:Re:ktore mllm si vybrat

Dobry den, napisal som Vam email :)

Dátum: 02.06.2015

Vložil: Pavel Mišík

Titulok: Re:ktore mllm si vybrat

Ahoj Marián,

Tak aj ja do tretice sa pridám a ponúkam ti dovolenkovanie v luxusných hoteloch za veľkoobchodné ceny a ktomu si spraviť skvelý biznis s ich MLM systémom.

Prídi na moju stránku www.cesty-snov.sk alebo si pozri popis o tomto klube na tejto stránke http://www.pracanadoma-skusenosti.eu/zoznam-mlm-v-cr-a-sk/worldventures/

Ak budeš mať záujem tak mi napíš.

S pozdravom Mišík.

Dátum: 08.06.2015

Vložil: Dana Cvengroschová

Titulok: Re:ktore mllm si vybrat

Miriam, nájdi si ma pod mojim menom na FB, nájdeš tam spoločnosť, ktorá má budúcnosť. LR a FLP určite neodporúčam. Poradím ti niečo, čo chce a potrebuje každý.

Dátum: 02.08.2015

Vložil: Jola

Titulok: Re:ktore mllm si vybrat

Aj ja som sa rozhodovala medzi dvoma MLM - vyskúšaj produkty - porovnaj, ale aj keď chceš pasívny príjem, porovnaj si marketingový plán :) u mňa to vyhralo a som teraz veľmi spokojná :)

Dátum: 22.04.2015

Vložil: Jozef

Titulok: Kontakty cez internet

Keď to tu čítam, tak je mi zle.

Same ponuky na spolupracu. Ludia, vy si sakra dajte bacha do coho vstupujete a s kym vstupujete. Meno mate totiz iba jedno. Chapem, ze ste ludia hladajuci, ale spravte si poriadny prieskum.

Lakave ponuky, nove, budes prvy, nemusis nic robit, ide to samo... ti ludia asi tazko vedia, co je budovanie siete a team lidrov. Vyberte si nieco, kde uz cestu niekto preslapal.

Takto ludia rychlo koncia a vypisovanie ponuk takouto formou asi svedci o kvalite systemu a sponzorskej linie. Dokonca tu vidno niekoho, kto je vo viacerych systemoch sucasne. Wow

Je to velke podnikanie, ale tak treba k tomu pristupovat.

osobne by som sa pripojil k niecomu, co je velke a rastie, kde mam zazemie, kde je to cisty business, kde to nezabalia po 5 rokoch.

Dátum: 11.05.2015

Vložil: Barón

Titulok: Re:Kontakty cez internet

kritika a nič iné, jednoducho tu sú moznosti a ty si môžeš vybrať podľa seba na čo sa cítiš že vieš predať, ja osobne som si vybral jednu firmu z ktorou to vážne skúsim, ďakujem

Dátum: 14.05.2015

Vložil: Zoltán

Titulok: Re:Kontakty cez internet

Plne súhlasím, človek nemôže vybudovať sieť bez dôvery. Jednoducho tento biznis je o vzťahoch, ak to niekto začne robiť bez toho aby to študoval tak veľmi rýchlo skončí tak že nemá ani biznis ani kamarátov,lebo sa chcel len rýchlo obohatiť. Ja našťastie mám mentora, ktorý tieto veci plne ovláda a je lídrom Európy v našej firme. Viac v maily zoli.gubik@gmail.com

Dátum: 20.05.2015

Vložil: Dana Cvengroschová

Titulok: Re:Kontakty cez internet

Neviem, prečo na tejto stránke chýba jedna z najrýchlejšie rastúcich spoločností priameho predaja súčasnosti, ktorá má neskutočné produkty, vizionárske vedenie, veľkú budúcnosť a jeden z najlukratívnejších marketingových plánov.
Viac nájdete na:
www.jeunessecesko-slovensko.com

www.generaciamladych.sk
Jozef, dala som ti tip, pridaj sa k nám, určite neoľutuješ.

Dátum: 22.05.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:Re:Kontakty cez internet

Daniela,

niektoré vaše príspevky som zmazal. Stačí pridať jeden - dva komentáre, nemusíte spamovať každý jeden príspevok.

Tak isto mažem aj affiliate linky.

Dátum: 21.04.2015

Vložil: Pavel

Titulok: hladam overenz a vynosny MLM

prosim poslite mi na mail ponuky na MLM system , uprednostnujem s podporou webinarou

dik

Pavel

financie@centrum.cz

Dátum: 23.04.2015

Vložil: financie@centrum

Titulok: Re:hladam overenz a vynosny MLM

Dobry
Ja robim perfektny MLM a velmi vynosny
kde byvate v cz. lebo ja uz mam kolegov aj v cz.
ked mate zaujem napiste.
pozdravujem
ERIKA
erikarv@centrum.sk

Dátum: 21.04.2015

Vložil: Jozef S.

Titulok: Chcem to roztocit

Super clanok, skoda ze tam pri jednotlivych MLM systemoch nie su popisane aj dalsie veci ako napr vstupna investicia, mesacne poplatky trochu popísany kompenzacny plan, aký system odmenovania, ci binarny alebo klasicky. To by sa lahsie vyberalo.
Po precitani par knih o MLM som sa po dlhej dobe rozhodol ist do akcie. Chapete ziskat konecne nejaku prax nielen citat stale do okola teoriu. Momentalne som vo faze hladania nejakeho MLM systemu. Hladam nieco co stoji za to. Uvazujem vsak ci si vybrat skor nejaky system zalozeny na binary, alebo klasicky system, popripade stolovy system?
Ma tu niekto skusenosti so vsetkym a teda moze porovnat a poradit ktorou cestou sa vybrat? A este by ma zaujimalo ktore produkty letia najviac? Co sa najviac predava?.

Dátum: 22.04.2015

Vložil: Jozef

Titulok: Re:Chcem to roztocit

Skvelé, že to chceš roztočit.

pošli mi mail a viem poskytnut informacie jsgroupsolutions@gmail.com

Dátum: 23.04.2015

Vložil: PAvel Mišík

Titulok: Re:Chcem to roztocit

Prečítaj si o mojej príležitosti tu na stránke a ak ťa to zaujme tak mi napíš... Jedná sa o cestovateľský klub WorldVentures....nebudeš ľutovať

http://www.pracanadoma-skusenosti.eu/zoznam-mlm-v-cr-a-sk/worldventures/ a tak isto aj tu 2 článok od vrchu http://www.pracanadoma-skusenosti.eu/zoznam-mlm-v-cr-a-sk/

Dátum: 27.04.2015

Vložil: Josef

Titulok: Re:Chcem to roztocit

Dobrý den,
Nenabízím ověřenou značku, ale možnost být na startu něčeho revolučního, co si získává zákazníky už v 6 zemích světa za pouhých 5 měsíců. Neuvěřitelná expanze z ní dělá jeden z nejrychlejších MLM systémů současnosti. Byxpress.com je IT spol. obchodující s online reklamou, s unikátní podporou Coinsrace.com, což je nově vzniklá kryptoměna pod názvem MCOIN. Je silně zaměřená na komunitu opírající se o nejlepší technologie, s cílem vytvořit velký vliv na poli kryptoměn. Hledám partnery pro úspěšnou implementaci v CZ a SK. Nenabízím nic víc než tvrdou práci pro vybudování téhle značky.
Hledáme lidi, kteří se stanou lídry ve své zemi, městě, vesnici a budou prezentovat produkt a zvyšovat prestiž společnosti. Společnost funguje na binárním systému.
Pro více informací mne prosím kontaktujte na emailu: josefsantavy@gmail.com

Dátum: 28.04.2015

Vložil: Andrea

Titulok: Re:Chcem to roztocit

Ahoj Jozef, vidím aj ty hľadáš cestu, ale zatiaľ nevieš kade ísť. Ja spolupracujem s firmou, ktorá ponúka jedinečné výživové doplnky Flavon. Viem, že každý chváli tú svoju firmu a ich produkty, ale ja a moja rodina ich užíva a sú naozaj skvelé. Viac zdravotných problémov mi za krátky čas" vyriešili". Keď chceš vedieť viac o tejto firme, rada ti ju predstavím a jej systém. Napíš mi na : aferdinand320@gmail.com

Dátum: 03.05.2015

Vložil: Jaro

Titulok: Re:Chcem to roztocit

Keď sa rozhodujete o tom, ktorú firmu si vybrať je dôležitých
viacero bodov. Každý Vás bude presviedčať o tom, že tá jeho firma je najlepšia. Najradšej mám, keď niekto tvrdí, že u nás nemusíš nič robiť, je to blbosť, nakoľko v každej firme platia za obraty. Vidím, že ste nováčik, ja sa živím MLM od roku 2001.
Môžem Vám dať zopár rád, ako si vybrať firmu, bez toho že by som Vám vnútil tú moju. Keď Vám na tom Vašom rozhodnutí záleží, napíšte mi na email / jarokupec@centrum.sk / číslo telefónu a stačí mesto, odkiaľ pochádzate.

Dátum: 14.05.2015

Vložil: Peter

Titulok: Re:Chcem to roztocit

Ahoj Jozef, môžeš mi napísať ak hľadáš ešte nejaký mlm ?
Skúsim ťi poslať jeden jednoduchý mlm, možno by ťa niečo na tom zaujalo.
petulo8@azet.sk

Dátum: 14.05.2015

Vložil: Zoltán

Titulok: Re:Chcem to roztocit

Ak ste prečítali toľko kníh, určite už viete že tu sa nepredávajú produkty ale predávate sám seba. Viac informácií na maily zoli.gubik@gmail.com

Dátum: 21.04.2015

Vložil: Matej Březina

Titulok: MLM

Pokiaľ chcete skúsiť niečo nové ako MLM socialnu sieť zo slovenska možte ma kontaktovať na brezina.matthew@gmail.com

Dátum: 18.04.2015

Vložil: Pavel Mišík

Titulok: Hľadám partnerov do skupiny

Ahojte,Kto má chuť cestovať po celom svete na luxusné dovolenky a popritom zarábať slušné peniaze?Kto odpovie Áno tak tu je môj kontakt misik.pavel@gmail.com alebo vyššie je článok WorldVentures.Nasadnite na rozbiehajúcu a vlnu biznisu na Slovenesnku.Najlepšie je byť medzi prvými.Nebudete určite ľutovať a všetky peniaze čo investujete tak aj precestujete.

Ďakujem.

Dátum: 13.04.2015

Vložil: Andrea

Titulok: Flavon

Ahojte, hľadám partnerov do mojej skupiny. Výrobky, ktoré ponúka moja firma oslovuje každého, kto si chce zachovať pevné zdravie, ale aj toho, kto má zdravotné problémy a hľadá riešenie. Taktiež hľadám každého, kto si chce zlepšiť svoju finančnú situáciu. Keď chceš vedieť viac môj mail je: aferdinand320@gmail.com

Dátum: 11.04.2015

Vložil: MONIKA

Titulok: HLADAM SERIOZNU PONUKU

Velmi vela projektov ma sklamalo.Zacinala som whitepinsom,kde som si kupovala baliky a tak som prisla o vela penazi.Potom ma oslovilo Eldorado,kde som si kupila registraciu za 37 eur,ale uz som nemohla najst dalsich ludi,co si tiez registraciu kupia a plus budu kazdy mesiac nakupovat za 23€ a viac.Viete mi ponuknut nieco,co naozaj funguje.???

Dátum: 12.04.2015

Vložil: Admin

Titulok: Re:HLADAM SERIOZNU PONUKU

Dobrý deň

Pre mňa je MLM predovšetkým o produkte. Vyberte si produkt, ktorý potrebujete, je kvalitný a cenovo dostupný a ostatné snáď príde samo. Ak nie, môžete si povedať, že tie peniaze nie sú zbytočne vyhodené.

Pokiaľ však pôjdete do MLM len kvôli peniazom, neuspejete + budete nariekať nad peniazmi, ktoré ste vyhodila na niečo, čo ani nepotrebujete.

Dátum: 14.04.2015

Vložil: Gabika

Titulok: Re:HLADAM SERIOZNU PONUKU

pekný deň prajem...už cez 15 rokov sa pohybujem v oblasti MLM...tak si myslím,že mám celkom bohaté skúsenosti nie len s produktami ale aj so systémom odmeňovania. Veľa ľudí je sklamaných...tak ako vy...aj ja a veľa mojich známych...niektoré spoločnosti fungujú krátkodobo, prípadne vedenie myslí len na svoj zisk...chamtivosť privádza tieto spoločnosti do krachu alebo neskutočne zadĺžia ľudí...takže to má úplne iný efekt.
Našla som spoločnosť a hlavne spoznala som sa už dávnejšie s lídrami,ktorí myslia úplne inak ako som doteraz bola zvyknutá...podrobnosti môžem povedať po tel alebo osobne sa stretnúť...hlas napovie... gabi.balajova@gmail.com...tam vám napíšem aj moje tel.č.

Dátum: 15.04.2015

Vložil: Martin

Titulok: Re:HLADAM SERIOZNU PONUKU

POZVÁNKA - Ako využívať podnikateľskú príležitosť na finančnom trhu. MLM KDE NEMUSÍTE KAŽDÝ MESIAC NAKUPOVAŤ

Milí priatelia

Pozývam Vás a vašich známych na OPEN MEETING spoločnosti QNTSK „JUMP OFF“ CHARITATÍVNA AKCIA

Dátum: 19.04.2015
Čas: 14:00
Miesto: Business Center Košice, Štúrová 27, Košice

Oblečenie: Casual dress code

Vstupné: 2€ - v plnej výške putuje nadácii BUDÚCNOSŤ DEŤOM. (Pozvánky si môžete zakúpiť na tel.č .0914 208840 ).

Témy:
1. Predstavenie spoločnosti a nášho silného strategického partnera. V mene Aegon partner vystúpi Ing. Branislav Buštík – konateľ a člen predstavenstva Aegon partner.
2. Zmeny a informácie týkajúce sa II. piliera.
3. Novinky a zmeny na finančnom trhu.
4. Ako využívať podnikateľskú príležitosť na finančnom trhu.

PS: Pozvite svojich známych na meeting kde sa dozvedia zaujímavé informácie a zároveň sa im naskytne výnimočný pohľad na mesto Košice 

To, čo robíme pre druhých…
„Jedno z najhlbších tajomstiev života spočíva v tom, že len to, čo robíme pre druhých, má naozaj cenu.“


Tu si môžete pozrieť video na čo prispejete 2 hodinovou účasťou a minimálnou hodnotou 2 eurá

https://www.youtube.com/watch?v=v1yszV9ijc4


Tešíme sa na Vás


MartinMáthé
martin.mathe@qntsk.sk

Dátum: 17.04.2015

Vložil: Pavel

Titulok: Re:HLADAM SERIOZNU PONUKU

Moniko, spouštíme na Slovensku úspěšný model mlm společnosti viz České stránky www.goldengate.cz . Budu osobně 29.4. v Bratislavě. Můžeme se nezávazně sejít, jestli by to pro Vás byla příležitost. Pavel Řihák +420 602 326 155 nebo pavel.rihak@goldengate.cz

Dátum: 17.04.2015

Vložil: Robo

Titulok: Re:HLADAM SERIOZNU PONUKU

Viem, ze mate vela ponuk, avsak moja je mozno ina. Cestovny ruch v hdp vykazuje 10%. Cestuje kazdy. Ja ponukam ludom cestovat za bezkonkurencne ceny a kto chce moze z toho aj profitovat velmi jednoducho, lahko. Ja si myslim, ze to stoji za jednu kavu, ktoru platim.
Robo
alfik@zoznam.sk

Dátum: 17.04.2015

Vložil: Marika

Titulok: Re:HLADAM SERIOZNU PONUKU

Je tu projekt, ktorého produkty sa vedia predať. Každý večer je prezentácia, tak produktov, ako aj biznisu. Prihlasovaci link na kazdodennu vecernu online prezentaciu o 20.30h v slovenčine, resp. češtine: www.onlineprezentace.com
staci ondklikať cez next, allow, next..... a prihlásiť sa: svoje meno/MK
Marika (môj mobil 0905274988 - pre viac informácií)

Dátum: 20.04.2015

Vložil: Lýdia

Titulok: Re:HLADAM SERIOZNU PONUKU

Pracujem 8 rokov v MLM, ktorý funguje v pohode. Firma sa zaoberá zdravou výživou, poradenstvom v oblasti výživy. Na všetko máme vypracovaný rozsiahly podporný systém, môže uspieť každý, kto sa trochu zaoberá zdravým životným stýlom a chce sa učiť. Bez práce nie sú koláče nikde.
Nie je to len o zarábaní peňazí, ale hlavne práca v oblasti, ktorá ma baví a pomoc ľuďom, ktorý to poterbujú a v neposlednej rade výborný kolektív. Vhodné aj pre hendikepovaných, lebo sa dá z veľkej časti robiť z domu.
Kontakt: Lýdia Chribiková - tel: 0948228636

Dátum: 14.05.2015

Vložil: Peter

Titulok: Re:HLADAM SERIOZNU PONUKU

Ahoj Monika, ak hľadáš ešte nejaký mlm, mám pre teba jeden Slovenský mlm, cenovo dostupný pre Slovákov, produkty prevažnečesko - SLovenské, členstvo 1 euro, neni sú povinné mesačne odbery.
petulo8@azet.sk

Dátum: 20.05.2015

Vložil: Dana Cvengroschová

Titulok: Re:HLADAM SERIOZNU PONUKU

Monika, MLM je o tvrdej práci a trpezlivosti.
Ak si však nájdeš spoločnosť, ktorá napreduje neskutočným tempom, ľudia ju sami vyhľadávajú, má doslova vizionárske vedenie, skvelý medicínsky tím a manažment, doslova revolučné produkty a výhodný marketingový plán, vyhrala si!
Takúto spoločnosť ti ponúkam. Presvedč sa:
www.jeunessecesko-slovensko.com - moja osobná stránka

www.generaciamladych.sk - stránka môjho najlepšieho biznis partnera

Keby niečo, ozvi sa.

Dátum: 20.05.2015

Vložil: Martina

Titulok: Re:HLADAM SERIOZNU PONUKU

Som mamičkou na materskej a tiež som dlho hladala a konečne som našla. Ja viem že ponúk je veľa no toto je MLM ktorý ponúka výrobky pre úplne každého a v tom je iný!a preto sa dá na ňom aj zarobiť :) pre viac info píšte meil bwdnes@gmail.com za to nič nedáte podrobne vysvetlím

Dátum: 08.04.2015

Vložil: Mirka

Titulok: Lyoness-celosvetove nakupne spolocenstvo

Peniaze spat z kazdeho nakupu nie je len heslo ale kazdodenna realita o ktorej sa presvedcilo uz vela ludi. Mnozstvo vyhod ktore Lyoness ponuka je naozaj nekonecne. Staci si len vybrat ci to chcete vyuzivat len pre seba a svojich blizkych alebo chcete mat z toho slusny biznis a budovat si svoju vlastnu siet. Pre blizsie info www.mylyconet.com/mirka

Dátum: 29.03.2015

Vložil: Jana

Titulok: Rozbehnime sa spolu

Novovzniknútá MLM firma v oblasti zdravej výživy a zdravej kozmetiky !!!!

Hľadám \"ZDRAVO\" sebavedomých ľudí, schopných pracovať v tíme ale aj samostatne.

Predpoklady:

Jazyk: anglický, nemecký, rusky, alebo ktorýkoľvek iný - VÝHODOU

Práca s PC: WORD, EXCEL, POWERPOINT- začiatočník

Vodičský preukaz: VÝHODOU

MZDA: 0- 1000 €

* svoje životopisy zasielajte na : kozmetikaMLM@gmail.com

Dátum: 16.03.2015

Vložil: Roman Kardoš

Titulok: MLM

Dobry den,
mam zaujem pracovat v MLM spolocnosti. Akejkolvek. Ak mate serioznu ponuku prosim poslite mi ju na mail romankardos@centrum.sk . Dakujem

Dátum: 17.04.2015

Vložil: Robo

Titulok: Re:MLM

MLM v cestovnom ruchu je novinka. Neponukate tovar, ale to co robi kazdy clovek, cestuje. A ked este bezkonkurencne lacno, tak to ide samo. napiste na alfik@zoznam.sk a mozme sa nezavazne stretnut.
Robo

Dátum: 17.04.2015

Vložil: Marika

Titulok: Re:Re:MLM

Môžete mi poslat info na: marikamdl@gmail.com, cestovanie je zaujímavé.

Dátum: 16.03.2015

Vložil: Klub Ramissio

Titulok: Projekt s nadčasovou filozofiou a rodinnou atmosférou

MLM , networkmarketing

Nová dynamicky rastúca spoločnosť na wellness trhu a len 2 roky na slovenskom trhu .
Malé portfolio vysoko kvalitných prírodných produktov , efektívne a štedrý odmeňovací referenčný marketing.
Hľadám na celom území Slovenska do svojej početnej skupiny nových kreatívne a samostatne zmyšľajúcich ľudí , ktorých láka slobodné podnikanie s dlhodobou perpektívou ,s kvalitným produktom , rastúcim príjmom . Našou značkou je kvalita a profesionalita .
Info :0902908010

Dátum: 16.03.2015

Vložil: Klub Ramissio

Titulok: Re:Projekt s nadčasovou filozofiou a rodinnou atmosférou

Opravujem kontakt
0902908910

Dátum: 12.03.2015

Vložil: marek

Titulok: MLM cez internet

ahojte poznáte nejakú spoločnosť kde sa dá podnikať aj cez net?

Dátum: 21.03.2015

Vložil: Pavel Mišík

Titulok: Re:MLM cez internet

Dobrý deň,

Našiel som si príspevok kde hľadáte firmu cez ktorú sa dá podnikať cez net.Ja Vám ju ponúknem.

Pre viac info ma kontaktujte.....misik.pavel@gmail.com

Dátum: 25.03.2015

Vložil: Hilda

Titulok: Re:MLM cez internet

Ano . budaiova.hilda@centrum.sk informujte sa

Dátum: 02.04.2015

Vložil: Roman

Titulok: Re:MLM cez internet

Zimmilo.sk

Dátum: 08.04.2015

Vložil: Pavel Dolinský

Titulok: Re:MLM cez internet

Ahoj Marek ak chceš podnikať cez internet a chceš sa v tejto oblasti vzdelávať, chceš pomáhať ľuďom zarobiť si peniaze a máš vytrvalosť tvoriť sieť samospotrebiteľov na internete, posielam ti linky na moje stránky.

Ak ťa to zaujme rád ti budem pomáhať a s tebou spolupracovať.
Prajem ti úspešný deň.

Dátum: 17.04.2015

Vložil: Marika

Titulok: Re:MLM cez internet

Kontaktujte ma na: marikamdl@gmail.com

1 | 2 | 3 | 4 >>

Pridať nový príspevok

TOPlist