Obchodný zástupca pre online magazín

30.01.2020 09:50

Lifestylový online magazín klotcher.sk hľadá do svojho tímu mladých a kreatívnych ľudí šikovného obchodného zástupcu s reklamou. Náplňou práce bude vyhľadávanie potenciálnych inzerentov, ktorí by mohli mať záujem o zakúpenie reklamného priestoru na online magazíne. Mesačne si môžete zarobiť od 700 - 1 500 eur v hrubom.

Náplň práce:

  • starostlivosť o starých klientov a vyhľadávanie nových,

  • komunikácia s potenciálnymi inzerentmi po telefóne a emailom,

  • tvorba prezentácií, cenových ponúk a zmlúv,

  • vytváranie prehľadných tabuliek o predaji.

Požadujú:

  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

  • znalosť MS Office programov – Excel, Word.

Osobnostné predpoklady:

  • flexibilnosť,

  • komunikatívnosť,

  • samostatnosť,

  • spoľahlivosť.

Ponúkajú:

  • prácu na doma,

  • flexi pracovnú dobu,

  • možnosť kariérneho rastu,

  • bezplatné firemné vzdelávanie,

  • zaujímavé finančné ohodnotenie - 700 - 1 500 EUR/mesiac v hrubom.

Viac informácií a kontakt na firmu nájdete na stránke:

Rozhodne si pozrite aj ďalšie voľné pracovné miesta týkajúce sa práce, ktorú je možné vykonávať z domu.